150. Další čubka

10. srpna 2017 v 22:10 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Písničky narušují ticho a já se různě patlám v barvách. Z odstínů růžové, žluté, zelené, modré, nakonec vyhrála lehce levandulová. Jak by řekli Harry. Vyblitá fialová. Jeho slovník se mi zaryl pod kůži a někdy se přistihnu, že ho používám. Ale nejde to nijak ovládnout. Napsala bych mu a zeptala bych se ho jaká je nejlepší barva pro Drobka na jeho stěny v pokojíčku. Ale nejspíše by si poklepal na čelo a zajímal by se, kdo mi ten pokoj maluje. Kdybych odpověděla že já, rozhodně by mě nepochválil.

Natírám další stěnu a jsem zaskočena tím, že mě nic nebolí a dokonce mě to i baví. Ale do třetí stěny se asi nepustím. Nebudu se pokoušet.

Takže prcek bude mít bílo levadnulový pokoj. Až vyroste, tak ho spolu přemalujeme na nějaké barvy, které by se mi líbily. Už se na to tak moc těším. Budu jenom já a on. Nikdo nenaruší naše pouto. Já ho budu milovat navždy. Už teď ho miluji, i když se mi někdy snaží prokopat z břicha. Fotbalista jak vyšitý.

Sundávám si zaplácané lacláče od barvy a rozhoduji se pro sprchu. Barva mi totiž pokryla i vlasy. Na malování jsem byla odjakživa levá. Tedy. Pokoj byl vymalován. Ale spolu se mnou. Já, stejně jako teď, mám barvu i snad na místech, kde jsem měla tričko.

Dala bych si něco k jídlu. Takže až se vysprchuji, tak si dám jídlo, co jsem si koupila v obchodě. A pak zasloužilý odpočinek na zahradě. Ano. Mám i zahradu. Je sice malá, ale i to mi stačí.

*Harry*

''Dalšího?'' podíval jsem se vysmátě na Liama. Klopíme do sebe panáky jeden za druhým. Čekáme, který z nás dvou odpadne rychleji. Myslím si, že to bude on. Já jsem poslední dobou chlastal docela dost. Tak asi proto jsem ještě docela v pohodě. Neříkám. Všechno se začíná pomalu točit. Ale rozhodně nevypadám jako Liam, který se tady snaží opřít o ruku a tím se i tak nějak drží od toho, aby nespadl z té barové židličky. Lehce se zasměji a on mě probodne pohledem. Nechce si připustit, že by tuhle hru prohrál. Dřív nikdy neprohrál. Snad nikdy nebyl totálně opilým. Ale dneska je to poprvé. Ta Victorie z něj udělal tohle. Hodného kluka, který se alkoholu dotkne málokdy. Ale rozhodně mi nevadí, že s ním je. Je docela fajn. Jen mě nebaví se koukat na to, jak si Liama hlídá. Chvilku nevynechá. Pořád ho kontroluje, jestli náhodou nění u nějaké jiné čubky.

Liamovi to v tuhle chvíli vůbec nevadí a pochybuji, že by se dokonce v tomhle stavu pokoušel někoho sbalit.

Zatímco já se rozhlížím okolo mě a hledám dobrou partii, která by zabavila můj mozek. Rozhodl jsem se stejně jako Sarah. Nový život by byl prostě to nejlepší. A tak ho začínám žít naplno. I když. U mě by se to spíše dalo nazvat mým starým životem. Protože se u mě holky střídaly jako na běžícím páse. Rozhodně je tomu i teď. Hodlám se prošukat do stáří. A rozhodně ne pouze s jednou holkou. Musí jich být ještě hodně. Desítky, stovky, tisíce. Jop. Jsem opilý. Melu hovna. Ale jenom s tím, že jich musí být přespříliš. Ale neříkám. Nevadilo by mi jich mít hodně.

A tohle je moje terapie. Jizvy se zdají být zahojeny. A já se snažím uzdravit tak, že chlastám a píchám holky okolo sebe. Za tohle by mi Sarah utrhla hlavu. A je to tady zase. Znovu přemýšlím nad tím, co by udělal Sarah. Už tady není. Není to tedy jedno, co by si sakra myslela nebo udělala. Každý žijeme naprosto jinak. A také naprosto odlišným životem. Zatímco ona se usadí s nějakým milým kluk s podělaným irským přízvukem. Já si budu užívat dámské společnosti, popíjet a budu jen doufat, že při jedné z těchto činností i zemřu. Řekli bych, že moje vyhlídky nejsou nic moc, ale začínám se s tím docela smiřovat. Ne! Jsem s tím nadmíru spokojen. Takovýhle život jsem si vždycky přál.

Ale na druhou stranu. Občas bych mohl zkusit vystřízlivět a dojet se podívat na Drobka. Buď mi říkal Harry a nebo strejdo. Oboje je mi nepříjemné, ale táto mi rozhodně říkat nebude. Nejspíše bude takhle říkat už někomu jinému. Zvládnu vůbec pohled na to, že je šťastná s někým jiným? Ale notak. Všechno jednou přebolí ne? A já bych řekl, že z mé strany už je to vyřízené.

Řekla, že naše pohádka skončila. Bohužel. Smutný konec. A tím je to vyřešené. Hotovo.

Leju do sebe dalšího panáka a je mi jedno, že Liam už mi rozhodně nestíhá. Teď se potřebuji opít do sraček, abych nepřemýšlel nad hovadinou jako já a Sarah. Byla to sračka co se stala a já bych si to měl uvědomit. Možná jsem se zamiloval, ale bohužel. Nedokázal jsem to nějak spravit.

Jsem jak na horské dráze. Pořád si říkám, že bych to měl napravit. Ale není jak. Už jsem zkusil snad všechno. Promluvit si, omluvit se. A proto se dostávám do druhé fáze. Říkám si, že na to seru.

Možná proto teď zírám na jednu černovlásku, která se právě řehtá se svými kamarádkami. Už i ona mi věnuje pohled. Nasadí o něco svůdnější pohled a její kamarádky okamžitě zpozorní. Nenápadně mě každá z nich sjede pohledem, ale já to ignoruji. Tohle jsem zažil už mnohokrát.

''Nazdar! Koukám, že už zase po někom slintáš'' objevil se vedle mě Louis. Niall je doma s Gemmou a tím jejich Tobiasem. Z Nialla se stal taťka na plná úvazek. Ale neříkám. Občas s námi vyrazí i on. Gemma je v tomle ohledu hodná a dokonce chce, aby chodil s námi ven. Možná proto, že ho má doma někdy plné zuby. Tobias začne brečet a on s ním líta po domě a neví co dělat. A pak je to jen to, že Tobias nemá dudlík. Ale postupně se do toho Niall dostává.

''Já. Spíš ona. Sleduj. Teď se rozteče'' zasmál jsem se a zase jsem se podíval na tu dívku. Znovu jsme navázali oční kontakt a když jsem viděl, že se je mi plně oddána a své kamarádky už rozhodně neposlouchá, tak jsem na ní mrknul. Její koutky se roztáhly do širokého úsměvu a párkrát za sebou rychle zamrkla. Tohle je naprosto jasné. Mám jí.

''Rybička se chytila na udičku'' zasmál se Louis, když viděl její reakci.

''Ale asi jí nechci. Tohle bude hrozné střevo. Čumí po mě pořád?'' už jsem jí nevěnoval ani jeden svůj pohled. Jen jsem si s ní prostě pohrál. Tohle maso přenechám někomu jinému.

''Jo. Stále čumí'' kývl Louis.

''Určitě už si teď v hlavě vytváří, jak spolu chodíme za ručičku, později budujeme rodinu a nakonec umíráme spolu jako dvě seschlý švestky'' protočil jsem očima a dal jsem si dalšího panáka.

''Co to s ním je?'' všiml si až teď Louis Liama, který v tuhle chvíli zkoušel jak chutná stůl bar, u kterého právě stojíme.

''Neudržel se mnou krok'' pokrčil jsem rameny a zasmál jsem se, když se Liam vzpamatoval.

''Ještě se držím'' pokusil se o co nejlepší výslovnost, ale řekl bych, že se mu to příliš nepovedlo.

''To jo'' zasmál jsem se a zavrtěl hlavou. Další panák. Okolí se točí o něco rychleji. Ale mě to nezajímá.

''Ozvala se ti Sarah?'' podíval se na mě Louis a já ho chtěl v tuhle chvíli zabít. Zrovna jsem nad ní přestal přemýšlet a on ji zase vytáhne.

''Ne. Není důvod'' podíval jsem se na něj.

''Jen se ptám'' zvedl ruce na obranu a tím jsme tohle téma probrali. Jak dlouho mě vlastně s ní budou otravovat? To nedokáže nikdo pochopit, že jsme se rozešli. Tak to je a bude. Konec.

''Nechceš jít tancovat?'' nežný hlásek vedle mého ucha přerušil tok mých myšlenek. Je to ta holka, na kterou jsem mrknul. Nějaká odvážná ne? Ale tak mohl bych to s ní zkusit. Jistí to když tak to, že si jí rozhodně nepřivezu k sobě ale k ní. A než se probudí, já už budu doma na svém gauči uvolněný sexem s další čubkou. A večer další párty.

Tohle je teprve ten správný život!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | 10. srpna 2017 v 23:18 | Reagovat

Jak já toho Stylese z celého srdce nenávidím...
Teď bych ho vyprovokovala tak, jako ta největší mrcha, že se o Sarah začne zajímat Tommo a Styles začne natolik žárlit, že začne KONEČNĚ ZASE O NÍ JEVIT ZÁJEM!

Parádní díl :3

2 leňa :* leňa :* | 14. srpna 2017 v 20:40 | Reagovat

já ho zabju to nemůže. co kdyby mu sarah zavolala a zvedla to ta čubka. nebo Loui o SARAH jevit zajem a přijede za ní se podívat a harry až to zjistí bude total nevědět co dělat.

jinak naprosto úasný díl :-D  :-D  :-D

3 Perrile Perrile | 15. srpna 2017 v 8:13 | Reagovat

Me by zajímalo jestli se dají někdy do hromady a kry se ji narodí to male, jinak moc pěkný díl ráda ctu tuhle knihu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama