149. Vítej v novém život

3. srpna 2017 v 11:00 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Plavba byla nakonec asi tou nejpříjemnější částí na tomhle mém dobrodružství. Ale vůbec se nějak orientovat, jakým směrem bych vůbec měla jít.

''Slečna Mark?'' ozval se vedle mě muž se zvláštním přízvukem. Takže takhle zní naprosto irský přízvuk. Niall nemá až tak výrazný ten přízvuk.

''Ano?'' otočila jsem se na něj.

''Jsem Billy a mám vám pomoci s taškami a taky vás zavést k domu'' usmál se na mě a okamžitě mi bral tašky z ramene.

''Oh, to jsem nevěděla'' zírala jsem trochu zaskočeně.

''Musím vás upozornit, že to bude trochu delší cesta. Tak kdykoliv byste si chtěla odpočinout, tak řekněte a já vám zastavím'' usmál se na mě a já mu vyrazila za patami. Dorazili jsme k jeho autu, které vypadalo pohodlně. Naložili jsme věci do kufru a já jsem se hned nahrnula dopředu, abych se posadila. Sice jsem teď skoro celých osm hodin jízdy seděla, ale nějak mi to nevadí. Ten pupek co mám, mě docela táhne k zemi a zatěžuje mě. Takže bych nejradši teď seděla pořád.

''Nemáte hlad?'' nastartoval auto, ale ještě se otočil dozadu pro menší tašku, kterou mi hned podal.

''To nebylo nutné. Jedla jsem na lodi'' usmála jsem se, ale stejně jsem si tu tašku s jídlem od něj vzala.

''Cesta nebude jen na hodinu a jídlo se vám bude určitě ještě hodit'' rozjel se nějakým směrem a já nestíhala ani vnímat, kam odbočujeme. Za chvilku už na mě padla únava a já cítila, že rozhodně vzhůru už nevydržím.

Spánek mě na skoro jízdu zabavil a tak jsem nevnímala délku celé cesty.

''Slečno?'' šťouchal do mě Billy, když jsme zastavili před domem.

''Hmm'' zamumlala jsem a rozlepila jsem oči.

''Jsme tady'' upozornil mě. Je už tma a tak si myslím, že je tak něco okolo desáté hodiny. Ale můj telefon mi ukazuje půlnoc.

''Tady máte klíč a můžete jít dovnitř. Měla byste tam mít už i věci posladné z Anglie. Dům máte i se zařízením, takže vás čeká jen pouhé vybalování, ale to si nechte na zítra'' vyndal jednu mou tašku a u toho mi podíval klíče.

''Děkuji'' vzala jsem si klíče a chtěla jsem si sáhnout i pro jednu svou tašku, ale v tom mě Billy zastavil. Takže jsem vyrazila do domu.

Tma byla větší a já v novém prostředí? To je docela hodně v háji. Vím naprosté hovno, kde se právě teď nacházím a kam mám jít. Díky bohu že šel Billy hned za mnou a rozsvítil.

Nanosil mi tašky do předsíně a neustále se mě ptal, jestli něco nepotřebuji. Ale vždy jsem řekla, že rozhodně ne a jestli by třeba ještě něco nechtěl. Jako třeba kafe nebo čaj. I když docela odvážná mu tohle nabízet, když je všechno zabalené v krabicích. Ale on stejně odmítl, že už je pozdě a že musí ještě někam dojet.

Zůstala jsem sama. Zavřená tady v tomhle novém domě, který neznám. A maximálně, co jsem z něj vlastně viděla je hala, ve které stále stojím. Možná bych se tady mohla porozhlédnout a zjistit, kde vlastně mám spát.

Rozhodla jsem se vydat po schodech nahoru a dostala jsem se do menší chodbičky s dveřmi po obouch stranách. První dveře vedly do pokoje, který měl sloužit asi jako dětský pokoj. Poznala jsem to podle pomalovaných zdí pastelkou. Takže tady bude mít pokoj Drobek.

Rozhodla jsem se pro dveře na druhé straně. Koupelna. Dost velká s vanou a sprchovým koutem, samozřejmě i záchod. Takže poslední dveře, které jsou na stejné straně jako koupelna, musí vézt do mé ložnice. A typovala jsem to správně. Větší ložnici bych už rozhodně nechtěla, protože tohle je snad stejně velký pokoj, jako jsem měla i u Harryho doma.

Postel nebyla povlečená a tak jsem věděla, že se do toho musím pustit co nejrychleji, abych hned mohla jít spát.

*Harry*

Můj telefonát se Sarah byl hezký zpestřením po včerejšku a i dnešku. Jenže jakmile skončil, musel jsem se vrátit do reality.

''Zlato?'' ozval se hlas z kuchyně.

''No?'' protočil jsem očima. Ta buchta to bere příliš vážně, už bych jí měl asi vypakovat.

''Dáš si vajíčka ke snídani?'' zakřičela zase. Bože to je snad ta nejvíce uřvaná holka, kterou jsem kdy zažil.

''Ne'' odpověděl jsem zase. A nejradši bych řekl, ať si nedává nic ani ona, protože chci, aby už odešla.

''Hele za půl hodiny tě odvezu domů'' došel jsem do kuchyně, kde se placatila ona pouze v kalhotkých a mém tričku. Je nepříjemné ji vidět v mém tričku. Ani se nezeptala a okamžitě si ho na sebe oblékla.

''Už?'' vypadala dost překvapeně. Co čekala? Že jí řeknu, aby se ke mě rovnou nastěhovala?

''Jo. Mám nějakou práci'' protočil jsem znovu očima. Je mi naprosto jasné, že mě viděla.

''Tak já se jdu tedy převléknout'' usmála se a jako provokaci si sundala mé tričko už v kuchyni. Zjištění, že nemá podprsenku se mnou nic neudělalo. Asi si myslí, že když mě včera sbalila, tak že se mi asi hodně líbí. Neviňátko netuší, že jsem totálně na sračky a vzal jsem si jí ke mě jenom proto, abych si s ní mohl užít. Jen jsem netušil, že to bude takováhle slepice, která od toho bude rovnou očekávat svatbu.

''Hotovo'' přilezla zase zpátky dolů v krátkých šatičkách, ve kterých byla včera v klubu. Možná proto jsem si na ní udělal zálusk. Protože vypadala jako děvka. Čekám, kdy mi řekne, že za celou noc chce zaplatit.

Nasedl jsem s ní do auta a hodil jsem jí domů. Než zavřela dveře, tak mi řekla, že si zavoláme. Ale rychle jí došlo, že na mě nemá číslo.

''Já ti zavolám'' usmál jsem se znuděně. A ona blbka nadšeně kývla. Až na to, že ani já na ní nemám číslo. Tohle snad bude obarvená blondýna.

Vrátil jsem se zpátky domů, kde jsem začal dělat nějaké věci spojené s mojí prací. Než jsem dodělal všechny ty papíry a snažil se si zajistit další obchody, bylo už něco málo po poledni. Co bych teď mohl dělat? Asi si prostě jen tak lehnu na zahradu a budu čekat, až z nebe spadne něco zábavného. Je tady taková nuda. Vlastně od té doby, co tady bydlím zase sám.

V tom jsem dostal bláznivý nápad. Zahraji si poker. Když jsem ho hrál naposledy, tak jsem získal Sarah. Je to už docela doba, co jsem ho nehrál. Snad jsem ho nezapomněl. Proto bych to měl zjistit.

*Sarah*

Chvíli jsem se ještě válela v posteli. Možná také proto, že jsem naptosto líná vstávat.

Dostávám najednou bláznivý nápad. Vymaluji dětský pokojíček. Rychle jsem se převlékla a rozhodla jsem se vyrazit do nějakého obchodu s barvami. Tohle asi bude bloudění na delší dobu.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | 3. srpna 2017 v 16:22 | Reagovat

Můžu Harrymu vrazit?! Prosím... To je takový debil...
Jinak parádní díl ♥ Těším se na další

2 Leňa😘 Leňa😘 | 4. srpna 2017 v 19:37 | Reagovat

To jako really Harry?!? To nemyslí vážně mas si získat Sarah kryple!.
Jinak jakou barvou bude pokojíček? Zelená by byla fajn nebo oranžová, modrá, žlutá,...?
Jinak úžasný díl😍😍😍😘😘😍😘❤❤❤❤💓💓💜💜💛💛💚💚💚💚

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama