148. Co? A. CO??

27. července 2017 v 11:42 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Rozhodovala jsem se, co bych měla otevřít dříve. Jestli tu krabičku a nebo obálku. Ale jelikož vím, že krabička je od Gemmy, tak má jednoduše přednost.

Pomalu jsem jí otevřela a pak jsem chvilku zírala do krabičky, jak do nějaké hluboké studny.

''No to si ze mě dělá prdel'' uniklo mi. Vyndala jsem předmět z krabičky a otáčela jsem ho dokola. To snad není možné. Klíčenka, která mi ukazovala značku auta W nebyla sama. Byl u ní totiž klíček na dálkové ovládání. To přeci není možné, abych měla auto.

Všimla jsem si, malého přepůleného papírku, který se skrýval na dně krabičky. Okamžitě jsem ho z ní vylovila a začala hned číst.

Hlavně nevyšiluj. Ty peníze za auto šli na dobrou věc. Na charitu. Takže rozhodně nemusíš mít výčitky. A rozhodně nedělej scény, že to nemůžeš přijmout. Jako nastávající matka to auto potřebuješ. Takže mi napiš děkuji a bude to. Milujeme tě. G, N, T. ♥

Dočetla jsem papírek a uvědomila jsem si, že se usmívám od ucha k uchu. To: Milujeme tě. Gemma, Niall, Tobias, je neskutečně roztomilé. Za tohle jim přeci nemohu říct jen děkuji. Až přijedu do Irska, tak musím něco vymyslet. Ale stále nedokážu pochopit jednu věc. A to tu, že mi koupili auto.

A v ten moment mě popadá ten pocit, který nesnáším. Jako kdybych zrovná já potřebovala tu charitu. Od té doby, co znám Harry, tak mohu mít všechno. Vždyť na tohle jsem nikdy nebyla zvyklá. Musela jsem si na věc vydřít a potom jsem si ji mohla koupit. Ale stejně skončila u mého otce. Tedy. Prodala jsem jí a jemu jsem dala peníze. Takovýhle život jsem žila devatenáct let a najednou by se to mělo měnit? Je až neuvěřitelné, jak se od základu můj život změnil.

Jedna neposedná slzička stekla po mé tváři. Setřela jsem ji rukávem a krabičku s klíčkem jsem odložila vedle sebe. Teď je na řadě ten dopis.

Chtěl jsem ho otevřít s citem, ale povedlo se mi tu lepící část naprosto rozškubat.

Vytáhla jsem papír a hned jsem poznala autora. Další šok.

Nový život bys měla začít s nějakým základem ne? To co najdeš v obálce je tvoje. Doufám, že mě s tím nepošleš do háje. Vlastně nesmíš mě s tím poslat do háje. Já to tak chci. A myslím na tebe a Drobka. Byl bych rád, kdybys tohle brala třeba jako přátelské gesto. Stejně jako to Gemmy a Nialla. Děkuji ti a ty neděkuj mě. Sbohem krásko xx

P.S. 100 + 000

Nechápu moc to P.S. ale myslím si, že mi to asi dojde.

Ruce se mi mírně třásly, když jsem znovu nahlížela do obálky. Všimla jsem si něčeho zabaleného. Vytáhla jsem to a papír jsem roztrhala na několik malých kusíčků.

A zase to tak dopadlo. Zírala jsem na kartičku v mých rukách a otáčela jsem si jí pořád v dlani. Co má tohle sakra znamenat?

Kreditní karta se na mě usmívala a já brečela. Tohle jsem nečekala. Nevěděla jsem, že by někdo z nich mohl udělat nějaké takové gesto jako je auto a jako je kreditní karta.

Harryho P.S. mi tímto došlo. Myslí to tedy tak, že je tam sto tisíc liber? Nezbláznil se? Tolik? Můj nájem činní, po Niallovém zařizování a smlouvání, asi třista liber. Co s těmi penězi mám sakra dělat? Tohle je sice ohromně hezké, ale rozhodně si to nezasloužím a nechci, aby se ke mě chovali jako kdybych se nedokázala uživit.

Tohle je vlastně naprosto nepřípustné. Nemohu přeci takhle Harryho znežívat. Pochybuji, že až mi bude šedesát, tak mi stále bude přispívat. Tohle nejde!

Vzala jsem svůj telefon a bezmyšlenkovitě jsem vytočila jeho telefonní číslo. Chvilku jsem si ale musela počkat, než se uráčil mi ten telefon zvednout. A během toho jsem zvládla i trošičku schladnout.

''Je mi naprosto jasný, proč mi voláš'' ozval se Harry. Rozhodně vím, že se právě usmívá.

''Tohle nejde. To nemůžeš. Já to nemůžu přijmout. Tohle prostě nejde Harry'' spustila jsem mírnějším hlasem, ale původně jsem na něj chtěla být ostřejší.

''Jde. Mám s tebou dítě a chci, abyste oba měli nějakou záruku. Chci si být jistý, že budete mít dobrý život a tak to prostě jde. Nehodlám se o tomhle bavit. A jestli budeš dál pokračovat ve svém, tak si piš, že ti tam pošlu další peníze. A jestli se právě nadechuješ, abys mi řekla, že tu bankomatku nepoužiješ, tak si piš, že si najednu jinou cestu, jak ti ty peníze narvat. Proto teď doufám, že řekneš jen děkuji a tím bude všechno vyřešené'' jeho hlas chraptěl o něco víc a já tak mohla poznat, že je čerstvě probuzený. Zněl jako pořádná autorita. Je to mafián, který umí perfektně komunikovat a dokáže člověka naprosto vykolejit. Jako právě teď mě. Chci mu hrozně moc říct, že tohle nechci a že mu kreditku pošlu zpět. Ale Harry má pravdu. Rozhodně si najde jinou cestu. Pokud mu ale teď vše odsouhlasím, tak nikdo přeci netrvdí, že ty peníze skutečně použiji. Harry nepozná, jestli tu kreditku používám. A je to vyřešené.

''Děkuji'' řekla jsem tedy a doufala jsem, že mi tohle Harry sežeře a nebude vymýšlet jiné plány.

''Znám tě moc dobře Sarah neboj se. Poznám, když jsou kreditkou nebudeš manipulovat. Takže pokud máš v plánu ji hodit někam do skříně a nepoužívat, tak ti to taky neprojde. Mě nijak neobelstíš'' zasmál se a já byla překvapená, jak moc mě má prokouknutou. Je to až neuvěřitelné.

''Děkuji Harry'' usmála jsem se smířená s tím, že jeho kreditní kartě nijak neuniknu. Přesto to budu muset nějak vymyslet.

''Takhle se mi líbíš, když si poslušná'' znovu vím, že se usmívá. Třeba i on si mě právě teď představuje.

''Už musím jít. Řekla bych něco na rozloučenou, ale nevím co'' najednou jsem tenhle telefonát chtěla mít z krku.

''Sbohem'' uslyšela jsem, jak zašeptal.

''Sbohem'' zavřela jsem oči a vyslouvila jsem tohle slovo. Jenže tohle není obyčejné slovo. Má v sobě skryto příliš mnoho emocí. Emocí, které mě odhalují. Odhalují tu touhu po Harry, ale zároveň mou nenávist vůči němu a jeho manipulátorství.

''Budeš mi chybět'' vypadlo z něj a já znovu cítila slané slzy.

''Ty mě taky'' snažila jsem se to říct co nejvíce normálně. A tím to skončilo. Nemyslím náš hovor, ale náš příběh. Myslela jsem si, že to skončilo už dříve, ale až teď vím, že tomu je skutečně konec. Bohužel s ním to šťastný konec není. Třeba bude s někým jiným. S někým jiným... To nikdy nebude Harry. A proto odjíždím. Abych na tohohle mafiánského zmetka zapomněla a začala naprosto novou kapitolu. Tahle cesta lodí dokazuje jednu věc. Že se všechno mění. Já se mění. A především můj život. Sbohem stará Sarah, anglická chudá dívko žijící prapodivným životem plným zvratů. Vítej nová Sarah, záhadná cizinko.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | 27. července 2017 v 12:19 | Reagovat

Naprosto boží díl ♥

Docela se bojím toho, že:
a) ten příběh brzo skončí (a to nechci)
b) v dalších dílech třeba bude o rok+ později a Sarah bude mít někoho jiného :-D

Lehce doufám toho, že si Harry uvědomí, že chce vychovávat Drobka a vzít si Sarah, proto za nimi přiletí do Irska a Sarah konečně taky povolí a budou tvořit šťastnou rodinku ♥

2 ImFalcom ImFalcom | E-mail | 27. července 2017 v 12:24 | Reagovat

Nenenenenenenenennenenene toto nejde že ne? Že si je Harry brzo odveze zpátky prosím jinak to ani nemůže skončit O_O
Strašně doufám že tam Opravdu neuděláš nějaký skok v čase nebo prostě to by bylo hrozně :-(  :-(

3 ImFalcom ImFalcom | E-mail | 27. července 2017 v 12:25 | Reagovat

Ale jinak úplně Úžasné si Opravdu skvělá v psaní ❤❤

4 Perrile Perrile | 27. července 2017 v 12:59 | Reagovat

😘😘😘😘😘😘😘😘

5 leňa :* leňa :* | 27. července 2017 v 13:55 | Reagovat

naprosto úžasný ale pár otázek:
1) není tohle konec že ne?? protože pak by mi zbyl už jen deadly races a to nechci já miluju oba příběhy ale MF je moje srdcovka to nemůže skončit prosím řeknni že to není poslední díl?

2) bude Harry třeba čekat na Sarah v tom jejím bytě v Irsku, aby jí řekl že ji miluje a že nesnese aby byla od něj tak daleko?

3) kdy Sarah Harrymu odpustí a vátí se k němu?

4) dopadne ten jejich příběh dobře že ano?

JIMAK NAPROSTO BOŽÍ, ÚŽASNÝ, DÍL <3 <3 <3😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 jestli je tohle jeden z posledních dílu ( a já z celého srdce věřím že ne :) ) a pak, až napíšeš jen pod díl, tohle je poslední díl tak budu pořád otravovat o přídavek, jak kdybych byla na koncertě. no bezva jen mluvím o konci a už brečím, vidíš ja to obrečím prosím tohle nesmí skončit. :-)

6 rainorchid rainorchid | Web | 14. prosince 2017 v 0:45 | Reagovat

😭😭😭

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama