139. Přátelé?!

31. května 2017 v 19:24 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Zvedla jsem se a vyrazila jsem ke dveřím, abych utekla. Chytila jsem se kliky a zasekla jsem se. Jsem snad malé dítě? Utíkám? Jsem žena, který by se měla všemu postavit přeci čelem. Musím jít svému dítěti příkladem. Nemohu ho přeci učit, že nejlepší je útěk.

Otočila jsem se a opřela jsem se o dveře.

Jeho postava se objevila pár kroků ode mě. Ani jeho asi nenapadlo, aby rozsvítil a tak na sebe zíráme ve tmě. Ale já mohu vidět, že je jenom v boxerkách a mírně rozcuchaný. Nasucho jsem polkla a snažila jsem se uklidnit svoje srdce. Je možné, že potom všem, toho člověka stejně dál miluji? Jen to možná nechci říct nahlas.

''Sar'' vydechl, jako kdyby se mu hrozně ulevilo, že mě konečně našel.

''Našel'' usmála jsem se.

''Co tady děláš?'' přistoupil trochu blíže a já se více natiskla na dveře.

''Mohl by jsi se prosím obléknout'' zachraptěla jsem a on se pousmál.

''Jasně, jen mi slib, že tady budeš, až se vrátím'' podíval se na mě a já rychle zakývala hlavou. Harry začal vybíhat schody a já ho pozorovala. Zatřásla jsem hlavou a tím jsem se snažila odehnat nadržené myšlenky, které se mi vyrojily v hlavě. To jsou ty hormony. Asi mi z nich zachvilku přeskočí.

Přešla jsem do obýváku a tentokrát už jsem rozsvítila. Světlo mě začalo štípat v očích, ale netrvalo to příliš dlouho. Moje oči si světlu přivykly a já si mohla pořádně prohlédnout obývák. Skutečně se tady nic nezměnilo. Co jsem taky čekala? Že odejdu a on zrekonstruje celý dům? Jsem to ale idiot.

''Proč si tady?'' vyrušil mě chraplavý hlas Harryho. Jeho hlas je o něco hlubší, protože je ještě rozespalý. Z ní tak roztomile. Tenhle hlas bych mohla poslouchat pořád. Uklidni se Sarah! Rozhodně jsi sem nepřišla, aby jsi se mu hned vrhla okolo krku.

''Víš, že ani nevím?'' zkřivila jsem mírně obličej a sedla jsem si na gauč.

''Nečekal bych tě tady. A už vůbec ne o půlnoci. Myslel jsem, že jsme se rozloučili úplně. Tedy, ty že jsi se rozloučila navždy'' sedl si do křesla, ale stále mu na obličeji zůstával mírný úsměv.

''Vyznělo to tak? Oh. Nemělo. Tedy asi'' začala jsem koktat. Křupala jsem si klouby na ruce a vždycky tím mírně narušila neříjemné ticho.

''Ale vyznělo. Řekla jsi děkuji a sbohem'' zamračil se Harry.

''Omlouvám se. Vlastně neomlouvám. Chtěla jsem to tak říct. Asi už bych měla jít. Řekla jsem v práci, že se za hodinu vrátím'' postvavila jsem se okamžitě, až se mi z toho trochu zamotala hlava, ale ustála jsem to.

''Ne. Tedy. Mohl bych tě alespoň odvézt? Jak jsi se sem vlastně dostala? Musíme toho spolu ještě tolik probrat. Nemůžeš přeci teď odejít'' stoupl si i Harry těsně přede mě.

''Emm. Půjčila jsem si od Louise auto'' zašeptala jsem a zírala jsem Harrymu přímo do očí.

''Aha. Tak bych mohl jet s tebou.. Alespoň abych se ujistil, že v pořádku dorazíš. A taky spolu po cestě můžeme pár věcí probrat. Pokud by to šlo'' napřímil se Harry.

''Fajn'' je zbytečné mu odporovat, protože by stejně udělal po svém a buď by mi do toho auta vlezl a nebo by jel za mnou ve svém autě. Znám ho vážně až moc dobře.

''Takže fajn. Jak je to teď mezi námi?'' začal hned Harry a to jsme ještě nevyšli ani z domu.

''Jak? Nijak'' pokrčila jsem rameny.

''Tak proč jsi tady?'' podíval se na mě, když zamykal dveře.

''Už jsem ti řekla, že ani nevím'' protočila jsem očima. Vážně mě chce asi naštvat.

''Fajn. Tak začneme jinak'' mrkl na mě Harry a já jsem se zamračila. Co má zase v plánu.

Došla jsem ke dveřím od řidiče, ale Harry mě odstrčil.

''Hej'' podívala jsem se na něj naštvaně.

''Chci tě mít pod úplnou kontrolou'' podíval se na mě s dost vážným pohledem.

''Jako vždycky'' protočila jsem očima a zamumlala jsem si pro sebe, když jsem přecházela na místo spolujezdce.

Harry se rozjel a místo toho, aby naše konverzace začala, tak bylo ticho. To snad nemyslí vážně. To jako dělá uraženého?

''Takže fajn. Chceš si o všem promluvit. Tak ale sakra mluv'' vyjela jsem po něm mírně.

''Čekám jenom na to, až mi řekneš, že mě posíláš už definitivně do hajzlu a nebo tě dneska omluvím v práci a jdeš spát ke mě'' spustil hned Harry.

''Vážně? Jenom dvě varianty? A co kdybych si vybrala sama? Já na to právo totiž mám. Nejsem tvůj majetek. To jsme si už snad dávno vyjasnili ne?'' seděla jsem natočená v sedačce celým tělem na Harryho a ten se na mě jen občas podíval.

''Fajn. Takže jak by to podle tebe mělo být?'' zklidnil se trochu.

''Jsi možná otcem Drobka, ale myslím, že bychom to mohli zkusit jako přátelé'' usmála jsem se nevinně.

''Co?'' vykulil Harry oči a dal blinkr doleva a zatočil hned ke krajnici. Trochu prudce a tak jsem se lekla. Okamžitě jsem se odpoutala a vystoupila z auta. Nevím, co to do mě vjelo. Ale ten vztek, co jsem právě teď pocítila?

''Kurva Sarah?!'' zařval Harry, když vylezl z auta i on.

''Jezdíš jako magor. Uvědomuješ si, že jsem třeba těhotná a že jsi mohl Drobkovi ublížit? To ti nedošlo co? Zase myslíš jenom na sebe?'' vyjela jsem na Harryho.

''Uvědomuješ si, že jsi mi řekla, že budeme přátelé. Já s tebou nedokážu být jenom podělaný kamarád. Nejsem s žádnou holkou zasraný kamarád. A vůbec. To mi jako moje dítě bude říkat strejdo? A ještě. Já že myslím jenom na sebe? To se tedy hodně pleteš Sarah. Já jsem posledních několik týdnů myslel jenom na tebe a Drobka. Kurva co si o mě stále myslíš? Že jsem nějaké nechutné zvíře? Uvědom si konečně, že tě miluju. Opakuji to neustále, ale ty jsi jako hluchá. Lezu ti neustále do prdele. Jsem na tobě závislý a přijdu si jako totální kretén. Kurva ježiš'' řval Harry a rozhazoval u toho rukama, jako kdyby mu právě přeskočilo.

Nic jsem nedokázala říct. Nemám slov.

''Odvezeš mě do práce?'' podívala jsem se na něj a on na mě vykulil oči.

''Posloucháš mě do píči?!'' zařval a přistoupil ke mě. Naše nosy se skoro dotýkaly.

''Jo. Neřvi na mě. Jen chci už sakra do té práce. Určitě už mě hledají'' mluvila jsem srkz zatnuté zuby a snažila jsem se nekřičet.

A pak se stalo něco, co jsem nečekala. Možná se to stát nemělo. Neměl to udělat.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 31. května 2017 v 19:35 | Reagovat

Vše co končí na ismus to je spojeno se snahou realizovat násilím nějaké ideály, problémem je že když zmizí násilí tak dochází k zániku toho, co končí na ismus, jde třeba o; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, hinduismus, altruismus, centralismus, egoismus, atd. problémem každé víry je to že nedomyslíme, co se bude dít, když tu víru násilím nastolíme.**

Nenormalismus je založen na tom, že zde se vše bude točit okolo nenormality, v centru budou nejvíce nenormální jedinci, co jsou svému okolí fyzicky a psychicky nebezpeční. Ten kdo zde bude chtít být existenčně úspěšný, ten bude muset být nenormální, normální člověk bude zde sociálním ubožákem, který bude žebrat o to nejnutnější, ke svému přežití. Mnozí mohou skepticky namítnout, že taková nenormální ideologie, nemůže přeci ekonomicky v EU fungovat?*

Představte si situaci, matka říká dceři v pubertě, podívej se na sebe, chováš se normálně, a tak z tebe nic v životě nebude, úspěšný je zde jenom ten, kdo je nenormální. Lidi už mají dost normálnosti, a potřebují změnu, v centru naší civilizace budou jenom lidi, co mají papíry na hlavu, protože byli dlouho léčení v psychiatrické nemocnici. Ono nemusíme chodit daleko, když se podíváme na to, kdo je dneska v EU politice a ekonomice, tak to vypadá, že se vše už připravuje pomocí nenápadné salámové metody, na nástup nenormalismu v EU. :-)

2 leňa :* leňa :* | 31. května 2017 v 21:18 | Reagovat

wau!!!
Harry  konečně jsi jí řekl co cítíš a jakto doopravdy máš!! :)
a co udělal Harry políbil jí?? nebo co?!  
strašně moc se těším na další díl :-D  :-D  :-D už se nemůžu dočkat... :-D  ;-)  :-)  :***

3 Perrile Perrile | 1. června 2017 v 20:21 | Reagovat

Uz jse nemuzu dockat dalsi ho dilu

4 Carol-World Carol-World | Web | 3. června 2017 v 9:52 | Reagovat

Políbil jí! Že jo! Že jo! ♥
Naprosto boží díl ♥♥

5 BlondieXI BlondieXI | 3. června 2017 v 23:10 | Reagovat

No nekecej...on ji to fakt řekl! Wow...topovka...jsem zvědavá co se stalo i kdyz mam par typů😈😘❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama