135. Tak kde začneme?

17. května 2017 v 21:32 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Poníženě jsem odcházela z restaurace. Chtěla jsem se vyhnout té namyšlené dívce, protože vím, že její pohled by byl příšerný.

Sklopila jsem hlavu a snažila jsem se nezakopnout.

''To je mi naprosto jedno. Prostě mi řekni jaký je to zkurvený stůl'' uslyšela jsem chraplák. Zastavila jsem se a koukala jsem se na Harryho. Prostě jenom stojí a zírám. Jsem asi zaskočená jeho oblečením. Smokingem. Je velice eligentně oblečený. Sluší mu to.

Ale ještě víc se mi ulevilo, když jsem ho viděla. Přeci jenom přišel. Akorát se bude muset hodně snažit, aby mi to vysvětlil.

Nehodlala jsem ho oslovit nebo na sebe jakkoliv upozornit. Prostě jsem jen čekala až si mě sám všimne, což netrvalo příliš dlouho. Holka, která tady dělala recepční nebo co to je se na mě totiž podívala a věnovala mi asi minutový namyšlený výraz. Díky tomu se na mě Harry otočil. A teď mě napadlo, že bych prostě odešla.

''Sarah'' okamžitě přešel ke mě.

''Přemýšlím, jestli bych ti měla dát šanci a vrátit se k tomu zasranýmu stolu, kde jsem seděla půl hodiny a čekala jsem, než sem přivezeš tu svojí prdel'' dívala jsem se na něj se vztek. Ani netuší, jak blbě se cítím.

''Promiň, uvízl jsem v zácpě a pak jsem nemohl zaparkovat. A ještě ona dělá problémy'' snažil se mi to nějak vysvětlit.

''Bejvalka?'' podívala jsem se na recepční, která z nás nespouštěla pohled.

''Možná. Nechodil jsem s ní'' pokrčil rameny. Tohle zrovna poslouchat nepotřebuji.

''No stačí. Tak ahoj'' pousmála jsem se na něj a byla jsem připravena vykročit ven z restaurace.

''Počkej ne. Já myslel, že to tady probereme'' chystl mě Harry za loket, aby mě zastavil.

''To jsme mohli probírat tu půlhodinu, co jsi tady nebyl'' usmála jsem se, jakoby mě to vůbec neštvalo.

''Sarah. Mohl bych tě poprosit, abys ještě zůstala. Začneme znovu. Úplně. Zapomene na tenhle den a začneme znovu'' navrhl Harry. Vážně by nejradši zapomněl jenom dnešní půl hodinu? Já bych nejradši zapomněla na všechno. Ale teď vydím šanci, jak mu tohle všechno říct.

''Dobře. Ale tohle je naposledy, co ti s něčím vyhovuji'' pokývala jsem hlavou a Harry ke mě najednou natáhl svou pravou ruku. Chvilku jsem na něj zírala a nechápala jsem, co se děje. Rozpačitě jsem k němu také natáhla svou pravo ruku a on ji okamžitě uchopil.

''Těší mě. Jsem Harry'' políbil mě jemně na klouby a já na něj nejspíše zírala s otevřenou pusou. Co to tady zase blbne?

''Já. Já. Já jsem Sarah'' zakoktala jsem a on se mírně usmál.

''Můžeme ke stolu?'' zeptal se mě Harry a nabídl mi rámě. Chytla jsem se ho tedy s dost přiblblým obličejem a společně jsme vyrazili k tomu stolu, od kterého jsem dost potupně odcházela asi před pěti minutami.

''Prosím'' odsunul mi Harry židli a já jsem se posadila. Trochu je mi tohle jeho chování nepříjemné.

''Dneska ti to ohromně sluší. Myslím, takhle bys měla chodit častěji, protože je to naprosto úžasný'' začal Harry jakmile se posadil.

''Děkuji, ale nemohl by jsi se začít chovat normálně. Trochu mi to vadí. Jsem radši, když se chováš normálně'' mumlala jsem a během toho jsem se na něj snažila koukat.

''Jo dobře. Tak co si dáš?'' usmíval se nadále.

''Já nevím. V tomhle se moc nevyznám. Nevybral bys mi prosím něco?'' zavřela jsem jídelní lístek, protože už jsem na to neměla nervy. Nevyznám se ani v jednom jídle, co je tady napsané. Proč to prostě nenapíšou normálně? Většina názvů je francouzsky a nebo italsky. Myslím, že kdybych zalistovala nakonec jídelního lístku, tak tam najdu i jídlo, co je napsané azbukou.

''Divil jsem se, že si začala pracovat'' začal Harry dost neobvykle. Myslela jsem, že bude probírat spolu. A ne nás až po nás. Tedy jakože po rozchodu.

''Jo. Chtěla jsem začít něco dělat, protože jinak bych byla jen zavřená doma a to nebylo nic pro mě. Už mi z toho hrabalo. A teď moc mluvím, takže ježiš. Promiň'' já jsem takový idiot.

''To je v pohodě'' zasmál se Harry.

''Takže nakonec si mou nabídku s bytem přijala'' našpulil pusu Harry. Prosím Harry, řekni ještě něco, počem se budu cítit ještě víc blbě.

''Nechtěla jsem to přijmout. Ale Louis mě donutil. A taky už jsem nechtěla Louise nadále otravovat'' vysvětlila jsem mu to. Kéž bych se do toho bytu nenastěhovala, necítila bych se teď jako ta největší zlatokopka.

''Jsem rád, že jsi se tam ale vrátila. Je to moc dobře. Tedy. Chtěl jsem, abys tam bydlela. Přeci jen to byl původně tvůj byt. A taky jsem nevěděl, kde zrovna bydlíš a nechtěl jsem, abys byla nějak omezovaná. Takže jsem se rozhodl ten byt trochu upravit a modlila jsem se, aby jsi se tam nastěhovala. Moc ti za to děkuji'' mluvil Harry naprosto v klidu, ale poznala jsem, že je nervózní. Těkal očima po restauraci a to ho prozradilo. Je dobře, že nejsem nervózní jenom já, ale i on. I když na něm by to snad nikdo nepoznal. Zatímco já jsem spocená a moje srdce se rozhodlo chytit tempo metalu.

''Neděkuj ty mě. To já bych měla děkovat tobě. Ale až budu mít dostatek peněz, tak si najdu svůj byt. Přeci jen je to trochu nepříjemné, když jsem po rozchodu od tebe vzala byt. A ani tam nic neplatím'' zamračila jsem se a sklopila jsem pohled na svoje ruce v klíně.

''Uděláme tedy kompromis'' napřímil se Harry. Jo, mafián se pozná. Obchodník, ale s vážnějším obličejem. Jako kdyby mi právě chtěl oznámit, že mě zastřelí. Ale nebránila bych mu. Ještě bych ho poprosila, aby to udělal, protože to chci mít už za sebou.

''Ty v tom bytě jednoduše zůstaneš bydlet a nebudeš si hledat nový byt. A aby jsi se necítila blbě, tak si budeš platit vodu, elektriku a tak dále. Bude to fér ne?'' usmál se najednou Harry jako to největší neviňátko.

''Jo. To by myslím šlo'' pokývala jsem hlavou.

''Ty si ale stále chceš pořídit svůj vlastní nový byt co?'' zadíval se mi Harry od očí. On už mi snad zase vidí až do hlavy.

''Jo'' uhnula jsme pohledem.

''Sarah'' nadechl se. Ne, hlavně mě zase nepřemlouvej.

''Jo, dobře. Zatím to necháme takhle jo? Pokud mi to bude vyhovovat, tak tam zůstanu'' udělala jsem najednou úhybný manévr, aby to Harry prostě nijak nevytahoval. A zabralo to. Mlčel. A mě se chce hrozně na záchod. Ale šíleně.

''Omluv mě, musím si odskočit'' to pití, které jsem tady vypila si žádá povolení k odletu. A jelikož mi v tom Drobek moc nepomáhá, tak si myslím, že se asi za pět sekund počůrám.

''Jasně. Zatím objednám'' pokýval hlavou a já jsem vstala od stolu. Trochu jsem zabloudila, když jsem chtěla toalety najít a už jsem si myslela, že se vážně pomočím.

''Mohu vám nějak pomoci, slečno?'' usmál se na mě čišník.

''Nevím, kde jsou toalety'' kousla jsem se do rtu. Fajn. Další ztrapnění.

''Pojďte za mnou'' kývl na mě hlavou a já ho následovala.

''Moc děkuji'' poděkovala jsem mu, když mě dovedl k záchodům a já si konečně mohla dojít na záchod.

Než jsem ale ještě toaletu opustila, tak jsem se několikrát zkontrolovala v zrcadle. Účes byl stále dokonalý. Make-up byl prostě od profesionála. Šaty všem ukazovali, že jsem těhotná. Fajn. Tohle bude v pohodě. Bude. Stačí se jen nadechnout a vydechnout.

Proč jsem zrovna teď tak moc nervózní? Jakože byla jsem i předtím, ale asi budu zvracet.

Konečně jsem opustila toalety a vrátila jsem ke stolu k Harrymu. Fajn, takže tohle sen nebyl a on skutečně nakonec přišel. Měla jsem před sebou vodu, kterou jsem hned začala upíjet. Mám až moc velké sucho v krku.

''Takže, kdo začne?'' spustil Harry. Ten to chceš vážně mít už za sebou. Neříkám, že já ne, ale rozhodně se téhle konverzace bojím. A když říkám, že se bojím, tak se mi chce křičet a utéct.

''A odkud přesně?'' podívala jsem se na něj. Nevím, co konkrétně chce prostě probírat. Jestli náš rozchod. Nebo proč mi lhal. Prostě to nevím a mám strach, že začně tou nejnepříjemnější částí. Mým posledním odchodem.

''Úplně od prvního dne'' propaloval mě Harry očima a já se potřebovala znovu napít, abych neomdlela.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 17. května 2017 v 21:52 | Reagovat

Aktuální články
Konzumní ideologie založená na utahování šroubů    Před 18 minutami
Zázračný geniální projekt    Před 50 minutami
GVKB a kdo je to ten váš ubohý Bůh?    Dnes v 20:00
Moc a bohatsví je pro elitní parazity drogou    Dnes v 19:00
Nejsem blázen i když mám papíry na hlavu    Dnes v 18:00
Optimální naprogramování budoucnosti    Dnes v 17:24
Zastřelte prezidenta    Dnes v 17:00
Ano, jsou věci, které nelze změnit    Dnes v 16:00
Čistě bílý mozek získáte jenom v Bohnicích    Dnes v 15:00
Optimismus už došel, skepse je zde dostatek    Dnes v 14:00
Umělá inteligence eliminuje chození do školy    Dnes v 13:00
Drahý Samsung Galaxy S8+ nebo levný DOOGEE Y6 Max    Dnes v 12:17
Svět ve kterém žijeme to je divadlo    Dnes v 12:00
Dětství mládí dospělost stáří    Dnes v 11:30
Nejsi zde vítán odejdi odsud parazite    Dnes v 11:00
Nekrmte internetové trolly    Dnes v 10:38
Žil jako hrdina který se nebojí práce    Dnes v 10:00
Jenom u nás nejsou nespokojení zákazníci    Dnes v 9:02
Práce ubývá díky automatizaci a robotizaci    Dnes v 9:00
Mám se stydět za to že jsem egoista?    Dnes v 8:00

2 leňa :* leňa :* | 17. května 2017 v 22:33 | Reagovat

tak on přišel hurááááá!!!! tak jo možná to nebude, tak nepovedený večer jak jsemsimyslela Harry teď se chovej tak nějak normálně a obase skuzte uvolnit, ať  tavečeře není takova.. no taková jaká je :) jinak se strašně hrozně moc těším nadalší díl jsem zvědavá, jak si to vyříkají :-D prostě úžasný, milovaný awww jáse tak strašně těším :-D  :-D  :-D  :-)  :-)  :-)  :-)  :D

3 Carol-World Carol-World | Web | 18. května 2017 v 6:58 | Reagovat

On přišel :o No nekecej! Jsi borec, Stylesi :D
TĚŠÍM SE NA DALŠÍ DÍL <3 A JSEM ZVĚDAVÁ NA TU KONVERZACI :D

4 Kamila Kamila | Web | 18. května 2017 v 8:02 | Reagovat

Nemá to chybu, díky za díl.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama