133. Odporný sen

10. května 2017 v 22:32 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Papíry? Hotovo. Sál? Uklizený. Cesta domů? Pěšky. Postel? Měkká, teploučká a nejvíc na světě příjemná. Další má aktivita? Spánek.

Stojím u baru v Blue rose a přijdu si neviditelnou. Jako kdybych neexistovala. A najednou všechna hudba utichla. Všechny hlasy také. A já se zaměřuji na Harryho.

''Vidíš jí?'' hodí nenápadně směrem ke mě hlavou a dívka vedle něj se na mě podívá. Je jí jedno, že na ní také koukám. Dál si mě s odporem prohlíží. Co je to zase za holku, se kterou teď Harry mluví?

''Dáš mi, když ti do dvou týdnů ukážu, že tuhle holku dokážu přivést na dno'' pokračoval Harry, když si mě konečně ta holka doprohlédla.

''A jak to chceš jako dokázat?'' zasmála se holka.

''Miluje mě, takže to nebude až tak těžké'' zasmál se Harry. Najednou ke mě začalo doléhat zvláštní bušení, jako kdyby někdo tloukl na dveře. Dveře od Blue rose se rozrazili a já viděla sebe, jak jsem vběhla dovnitř. Nikdo se na mě nepodíval. Zatímco já bloudila od stolu ke stolu s miminem v náručím. Nepoznávám se. Vypadám jako kdybych to už ani nebyla já. Třeba je to jen dívka, která mi mě jenom připomíná.

Ta holka se připotácela k Harrymu a chvilku se na něj dívala. On ji však pozoroval s obrovským nezájmem.

''Podívej se'' ukázala mu nejpíše to dítě.

''Je mrtvé'' vykřikla najednou a já se zděsila.

''A co?'' pokrčil Harry rameny.

''Zabil si ho'' vykřila znovu.

''To ty jsi ho zabila. Protože nedokážeš unést to, že tě nemiluji'' napil se Harry drinku a rozhodl se já nevěnovat pozornost.

''Jak si mi to mohl Harry udělat?'' plakala.

''Normálně. Nejsi nic víc, než obyčejná troska. Kdo by někoho jako ty mohl milovat?'' vychrstl ji drink do obličeje a ona se najednou na mě otočila. Dívala jsem se na ní a docházelo mi, že jsem to skutečně já. Jen jsem jiná. Zranitelnější. A především na dně. Díky Harrymu.

Vyletěla jsem do sedu, protože ten sen byl odporný. Dýchala jsem nahlas a snažila jsem se uklidnit třesoucí se ruce. Sáhla jsem si na břicho a doufala jsem, že i Drobek se uklidňuje. Myslím si, že mu dávám docela zabrat. Ale je to silák a všechno vydrží. Se mnou. I kdybych ho měla vychovávat jen já, tak je to jedno. Navždycky budu jen já a moje dítě.

Vstala jsem z postele a došla jsem si pro vodu. Vypila jsem celou sklenici a hned na to jsem musela jít na záchod. Můj močák se zdá být poněkud malinkým.

Dívala jsem se na telefon a zjistila jsem, že mám pár zameškaných hovorů od Lucy a Jessicy. A taky dvě zprávy. Také od Lucy a Jessicy.

Lucy:budeš vzhůru, zavolej.

Jessica:HEJ TY ŠÍPKOVÝ ŘŮŽENKO. NÁKUPY!!!

Přečetla jsem si obě zprávy a okamžitě jsem vytočila Jessicy číslo.

''No to je dost. Vždyť je skoro dvanáct hodin'' spustila hned Jessica.

''Ale šla jsem spát pozdě'' zachraptěla jsem. Ještě pořád mám ten podivný hlas, který mám vždy po probuzení.

''Já taky a už jsem dávno vzhůru. Ranní ptáče dál doskáče'' mluvila Jessica docela rychle. Nebo alespoň mozek si to myslí.

''Už jsem vzhůru'' oznámila jsem jí věc, co už jí je asi nejspíše určitě jasná.

''Tak se převlékni a za půl hodiny jsme u tebe. Nemaluj se. To udělám potom já. A vlasy můj kamarád Jack. Je to kadeřník. Ale to vyřešíme potom. Teď se laskavě nachystej. Už jsme tvým vyspáváním ztratili dost času'' mluvila Jessica zase hrozně rychle. A ani nečekala na nějakou moji odezvu a telefon hned položila.

Poslušně jsem se šla převléknout do volných věcí. Nechápu, co mi chtějí obléknout, když moje břicho vypadá jako nafouknutý balón.

Rychle jsem se najedla, abych v sobě měla alespoň nějaké jídlo a netrpěla jsem pak hlady. I když říkali, že si sebou nemám brát peněženku, stejně si ji vezmu. Mám v ní teď svou výplatu, tak doufám, že mi to bude stačit.

Podívala jsem se na telefon kolik je a ve stejnou chvíli začal někdo klepat na dveře. Došla jsem hned otevřít. Za dveřmi stála Lucy s Jessicou. Obě hezky namalované, učesané, oblečené. No prostě celkové moc hezky upravené. Zatímco já vypadám, jako když jsem vstala z mrtvých.

''Tak šup, jdeme. Cameron už na nás čeká'' chytla mě za ruku Jessica a Lucy zavřela dveře. Ještě, že jsem si vzala klíče, protože teď by mi je Lucy zabouchla, kdybych je zapomněla. Jsou teď najednou nějaké moc zbrklé.

Než jsem se vzpamatovala, už mě Jessica tlačila do auta. Sedla jsem si tedy na spolujezdcovu sedačku a uvolnila jsme se.

''Řeknete mi alespoň kam jedeme?' podívala jsem se na Lucy, který už seděla vzadu.

''To je tajné. Ale jedno ti prozradit mohu. Jedeme ti pro nějaké oblečení na tu dnešní večeři'' zazubila se na mě Lucy. Při vzpomínce na dnešek a můj sen, se mi dost sevřelo hrdlo. Asi bych to měl odvolat. Nebo tam prostě a jednoduše nepřijdu. Jo. Nepůjdu tam. Nemohu tam přeci jít. Co bych si s ním jako měla říkat? To nepůjde.

''Já tam asi večer nepůjdu'' řekla jsem najednou nahlas, aniž bych chtěla.

''Tak na tohle zapomeň. My ti tady pomáháme a ty bys tam nakonec ani nešla. Hezky tam večer nakráčíš, ať je to kamkoliv a pořádně mu ukážeš, že jsi pěkná a silná holka'' věnovala se teď Jessica mě, místo řízení.

''Pokud vůbec někam dojedeme zdraví. Koukej radši na silnici'' otočila jsem jí hned hlavu.

''Ty jsi posránek. Já to mám v malíku. Se mnou jsi v bezpečí, i kdybych se celou cestu nedívala na silnici'' usmála se na mě Jessica, ale já se díky tomu stejně neuvolnila.

Dojeli jsme před nějakou halu.

''Že vy mě chce zabít?'' dívala jsem se okolo sebe.

''No jasně. Jen po tom toužíme'' protočila Jessica očima.

''Tak pojď. Jdeme tě obléknout'' zapištěla Lucy a rychle vylezla z auta. Já jsem je obě následoval dovnitř budovy. Přede mnou se najednou objevilo tolik věcí, které jsem nikdy v životě neviděla. Vypadá to tady, jako kdyby tady pracovalo spousty módních návrhářu. Tolik druhů oblečení, barev, stylů.

''Ahoj Camerone'' roztáhla Jessica ruce a objala vysokého blonďatého kluka.

''Tak která z vás je ta dnešní kráska na večer?'' koukl Cameron nejdříve na Lucy a pak až na mě.

''Já'' zvedla jsem prst, jako kdybych byle ve škole.

''Tak jo. Těhulky milluji. Ne, že by to byla moje úchylka. Ale miluji je oblékat. Na tobě se dneska určitě vyřádím'' dal mi Cameron ruku okolo ramen a táhl mě někam do neznáma. To neznámo znamenalo asi sto kusů oblečení. Ale jen jedné barvy. Celá tahle místnost je přeplněna věcmi.

''Sedni si a já hned přinesu něco co by se na tu tvou večeři mohlo hodit'' mrkl na mě Cameron. Podle mě je teplý, ale to mi nijak nevadí. Ale více by mě zajímalo jak ví o té večeři.

Než jsem se nadála, vedle mě bylo několik kusů oblečení. Fajn. Nepřehání to?

''A teď si to všechno vyzkoušíš'' oznámil mi Cameron s kamennou tváří.

''Všechno?'' vykulila jsem oči.

''Všechno'' kývl hlavou Cameron. Páni. Tohle mi zabere určitě tak týden.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nutyla Nutyla | 10. května 2017 v 22:49 | Reagovat

Super díl, jsem vážně natěšená na to jak to dopadne 😄

2 leňa :* leňa :* | 10. května 2017 v 22:53 | Reagovat

jsem ráda, že se jí to jenom zdálo. :) ale   kdyby jí to Harry řekl doopravdy a uděl svému dítěti zabila bych ho byl by vejpůl!!
tak jo sarah teď tě Cameron hezky oblékne a jack ti udělá užasný účes, holky tě nalíčí a voala budeš překrásná jako ni a Harry  bude mít bradu až někde na zemi až tě spatří v restauraci :D :-D

3 leňa :* leňa :* | 10. května 2017 v 22:54 | Reagovat

jinak Domi zase úžasný díl <3 už se těším na další :-D :**

4 Nefisto Nefisto | 10. května 2017 v 23:21 | Reagovat

:-D vsechno vyzkouset - to by me zabilo :-D
Neee, vazne, Sarah na ty veceri bude krasna :-)

5 Carol-World Carol-World | Web | 11. května 2017 v 7:13 | Reagovat

Omg. To znám - všechno vyzkoušet. Už po 4 kusu oblečení se mi chce zabíjet :D :D :D Nesnáším nákupy :D :D :D
Jinak ten sen se mi ani trošku nelíbil, ale podle mě se Sarah bojí zbytečně :( Harry by jí tohle už (doufám) neudělal. Moc se těším na další díl a doufám, že už bude z té večeře, protože jsem netrpělivá :-D
Boží díl ♥

6 BlondieXI BlondieXI | 11. května 2017 v 14:44 | Reagovat

Nejvíc top...ten sen byl teda hnusnej...ale ten zbytek pane bože fakt nádhera...těšing na další díl😍❤👌

7 Amm Amm | 12. května 2017 v 17:13 | Reagovat

Tak joo jestli se ten sen někdy stane tak Harry nebude. :-P budeme si představovat že Cora vypadá jak Haroldova nová holka-.-Myslim Tess.
Jinak super dilll❤

8 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 15. května 2017 v 19:48 | Reagovat

Vše se rychle mění, co bylo to už není, všude je zde snaha o to být v něčem rychle úspěšní a ono to nefunguje, podívejme se na ty kterým se podařilo být rychle úspěšní, v čem je ukryto kouzlo úspěšnosti? To kouzlo je v čisté lásce, pokud je k něčemu čistá láska tak se úspěch jistě i časem dostaví, nestačí jenom láska na povrchu, musí ta láska být hluboko v nás, jinak to nefunguje.
Podívejme se na některé vysokoškoláky, co nedokončili vysokou školu, a přesto se z nich stali nejbohatší lidé na světě, z toho je patrné, že láska je více než nějaké vysokoškolské tituly, kterými se mnoho chlubí někteří ideologičtí blbci. Pokud se něco milionkráte opakuje, tak se to stává realitou na kterou je spolehnutí, a za tímto dlouhým opakováním je láska. Tam kde není lásky, tam se pořád něco mění, a tak je tam pořád deprese a konzumace drogy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama