130. Chlapi jsou vážně...

1. května 2017 v 21:30 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Pak už tam toho moc nebylo. Akorát volal Thomas, že se na pár dní zdrží, tak poprosil Jessicu, aby dál zůstávala v kanceláři a pomohla s papíry. Ona řekla, že to nakonec děláš ty. Tak Thomas řekl, že tedy máš i dnes večer směnu. Pokud ti to tedy nevadí. A že máš ty papíry dodělat. A až to bude hotové, tak mu máš zavolat'' říkal mi Erik a já u toho akorát snídala.

*Flashback*

''Takže tam prostě jen přišel?'' vyptával se mě Dylan, když už jsme se blížili k domovu. Chvilku mi trvalo než jsem se trochu uklidila, až pak jsem mohla vyrazit.

''Jo. Jen se mnou prostě chtěl mluvit'' pokrčila jsem rameny. Zrovna teď už nemám náladu na to, abych byla nějak sdílná. Nehodlám mu vyprávět to, co se přesně mezi mnou a Harrym stalo. A ani to, že jsem v kanceláři brečela a Harry se tam objevil.

''Děkuji, že jsi tam přišel'' vydechla jsem po delší chvilce ticha. Už jsme akorát zatáčela do podzemních garáží.

''V pohodě. Myslel jsem, že to bude dobrý nápad'' usmál se na mě a já začal parkovat.

Já vlastně ani nevím, jestli jsem chtěla nebo nechtěla s Harrym mluvit. Netuším vůbec nic, protože mám v hlavě prostě prázdno.

''Mám jít s tebou nahoru?'' podíval se na mě Dylan ve výtahu. Rozhodně nechci, aby šel se mnou nahoru. Je opilý a až moc zvědavý.

''To je v pořádku'' kývla jsem hlavou a až teď jsem mu vrátila klíčky. Málem bych si to ani neuvědomila.

''Děkuji, že jsi mě odvezla. A kdyby cokoliv, tak víš v jakém patře mě najdeš'' usmál se o něco víc Dylan a čekal, až se otevřou dveře od výtahu.

''V pohodě. Dobře. Když tak se stavím'' znovu jsem hlavou kývla. Rozloučili jsem se a já se konečně dostala k sobě do bytu. Sedla jsem si v obýváku do křesla, které jsem si ještě otočila směrem k prosklénému velkému oknu a zírala jsem dolů. Prostě jsem jen seděla a koukala jsem. Na nic jsem nemyslela a o ničem jsem nepřemýšlela. Moje tělo bylo jako v režimu letadlo. Všechno funguje, ale rozhodně vám nejde signál.

Nevím, jak dlouho jsem takhle mohla sedět. Někteří by si o mě mohli myslet, že jsem blázen. Ale mě je teď tak nějak všechno jedno. Nezajímá mě okolí a nezajímám ani sama sebe.

Bytem se rozezněl zvonek. Trochu jsem nadskočila, jak jsem se lekla. Chvilku mi trvalo, než mi to došlo, že vlastně stojí někdo za dveřmi. Vstala jsem tedy a šla jsem otevřit.

''Ahoj. Ještě nespíš?'' usmíval se na mě Erik. Pustila jsem se ho dovnitř a jen jsem na jeho otázku záporně zakývala.

''Měla bys jít spát. Už budou skoro čtyři hodiny ráno. Myslela jsem, že už budeš spát. I jsem se dokonce chystal odejít'' mluvil a nenápadně se po bytě rozhlížel. Určitě by chtěl vědět, jak jsem k tomuhle bytu přišla. A nebo si říká, že jsem zbohatlá kravka, co má tu práci jen pro zábavu. Ale ve skutečnosti jsem vlastně asi zlatokopka, protože tenhle byt je kluka, který mě zbouchnul a nakonec jsem ho opustila. Takhle by to pochopila většina lidí, i když to tak vlastně není.

''Dobře'' kuňkla jsem jen a odšourala jsem se do ložnice. Jsem hodně unavená, ale nějak jsem si to neuvědomovala. Zalehla jsem do postele a hned jsem usnula. I když ne na příliš dlouho. Znovu mě probudil zvonek od dvěří. Jenže jsem tak moc unavená, že se nedokáži zvednout. Třeba je tu ještě Erik a otevře. Chvilku jsem nic neslyšela a tak jsem vstala a rozešla jsem se pokojem ke svým dveřím.

Už jsem je chtěla otevřít, ale akorát jsem slyšela, jak někdo otevřel ty vchodové.

''Je tady Sarah?'' chraplavý hlas. Harry. Počkat? Tohle se mi jenom zdá.

''Spí'' zazněl naštvaný hlas Erika.

''Hele já s ní jenom potřebuji mluvit. Vážně'' snažil se asi Harry přes Erika dostat. Erik určitě nasadil svůj ne příliš milý výraz a nehodlá Harryho pustit. A já s tím asi souhlasím. Jsem unavená.

''Ona spí. A já si myslím, že dneska už jsi se jí ukázal dost Harry'' on zná Harryho jméno? Copak jsem mu ho někdy řekla?

''Eriku nech toho. Nejsi její ochranka. Ta holka.. Chci s ní jenom mluvit. Vysvětlit jí to'' snažil se Harry dál. Takže Harry zná Erika. Fajn. Harry vlastně snad znát i Thomase ne?

''Harry sorry, ale fakt ne. Šla spát ve čtyři. Ta holka potřebuje klid. Potom co si tam předvedl si myslím, že bys měl jít domů a taky se vyspat. Promluvte si jindy. Dnes ne. Nemyslím si, že se na to Sarah cítí'' šeptal Erik a mě se jen otevřela pusa.

''Ten kluk je tam teď s ní co?'' ozval se Harry, ale spíše smutně.

''I kdyby byl, tak tebe už to nemusí zajímat'' utřel ho Harryho Erik.

''A teď už vypadni'' hned na to se dveře zabouchly. Okamžitě jsem skočila zpět do své postele a dělala jsem, že spím. Erik se totiž hned šel ujistit, jestli jsem vzhůru. A jelikož to já nechci nějak rozebírat, tak radši dělám, že spím.

**

''Dobře. Tak já dneska večer zase přijdu'' kývla jsem na Erika. Zajímá mě, jestli z něj vyleze to, co se tady dneska k ránu stalo a nebo o tom bude mlčet. Vyspala jsem se z té divné nálady a jsem už i docela v pohodě.

''Kde si vlastně spal?'' podívala jsem se na Erika.

''Na gauči. Nemáš ho tak nepohodlný jak vypadá'' zasmál se.

''Řekni mi. Dělo se ještě něco včera, když jsem odjela?'' tohle je jediné, co mě spolu s Harryho návštěvou i u mě doma zajímá.

''Nic. Odjela si a všechno se uklidnilo. Jessica se ptala, co se děje, tak jsem řekl, že ti bylo nevolno. Těhotným je přeci občas nevolno ne?'' vytvořil na svém obličeji dosti podivnou grimasu.

''Občas ano'' zakývala jsem. Přijde mi, že tohle není příliš Harryho styl, aby neudělal žádnou scénu. Zeptala bych se ještě, jestli po mě Harry odešel, ale přijde mi to už trochu blbé. Erik by si pak myslel, že se o něj příliš zajímám a nebo že jsem zvědavá a to zrovna moc nechci.

''Co ty a holky?'' zabrousila jsem k jinému tématu.

''V posteli jsou hodně dobrý'' naklonil se ke mě a zašeptal mi do ucha. Vykulila jsem oči a pak jsem se začala mírně smát.

''Takže to mám chápat tak, že během večera udělás pár drinků pro neznámou dívku a tím ji zbalíš?'' zkusila jsem.

''Když pak vidím, že se chytá, tak udělám jeden drink na sebe. Ten drink je o trochu silnější a tím tu dívku dostanu do nálady. Pak už je tam většinou do konce pracovní doby a já si ji potom odvedu k sobě'' zubil se na mě Erik.

''Bože vy chlapi jste hrozné prasata'' vyplázla jsem jazyk, abych ještě víc naznačila své zhnusení.

''Ne. Jsme lovci, samci a také váš druhý protějšek, po kterém toužíte především nadránem. My muži se jen snažíme vám splnit vaše touhy'' snažil se Erik obhájit.

''Jasně. A když se ta buchta ráno probudí, tak potupně odchází domů, protože pochybuji, že bys hned uvažoval nad vztahem s ní'' doplnila jsem další svou verzi příběhu.

''Fajn. Tak tohle už je pravda'' uznal Erik. A já se smála a vrtěla jsem hlavou. Tohle skutečně není normální. Chlapi jsou prostě nechutný živočišný druh, které mu jde jen o ukojení své touhy a potřeby.

''Tak já už půjdu. Musím se ještě zastavit doma'' vzal si Erik svou bundu a vyrazil pryč.

''Eriku?'' zavolala jsem na něj.

''Hmm?'' otočil se na mě hned.

''Za všechno moc děkuji'' vstala jsem od stolu a šla jsem ho hned obejmout. Zmáčkl mě ve svém medvědím objetí a já se na malou sekundu cítila v bezpečí a bez starostí. Jenže každé objetí netrvá bohužel věčně.

''Pro tebe bych udělal všechno. Jsi jediná holka, která mě dokáže rozesmát'' rozcuchal mi vlasy.

''Jaká pocta'' upravila jsem si vlasy a doprovodila jsem Erika ke dveřím, kde jsem se s ním rozloučila a on odešel.

Došla jsem zpět do kuchyně, kde jsem vzala nádobí a odnesla jsem ho do kuchyně. Začala jsem ho mýt a najednou se ozvalo trochu silnější zabušení na dveře, okamžitě jsem přestala nádobí mýt. Erik si tady určitě něco zapoměl.

''Tak co si...'' spustila jsem hned, jak jsem dveře otevřela. Slova se mi najednou zadrhla v krku. Můj úsměv zmizel. Moje nohy začaly být neovladatelné. A já zjistila, že jsem otevřela dveře někomu naprosto jinému.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 leňa :* leňa :* | 1. května 2017 v 22:23 | Reagovat

wau!! on zvedl tu svou línou prdel a došel za ní!! to se musí oslavit :-D Eriku to jsi tam musel být zrovna teď, a nebo jsi ho mohl pustit dál oni si mohli spolu promluvit Sarah stejně nespala :-) Eriku pamatuj musíš nechat Harrymu a Sarah trochu soukromí jinak si nikdy nepromluví! :-)  ;-) komu vlastně otevřela?? Harrymu? Dylanovi?? Louisovi? svému Tatovi? nebo, že by byl Zayn stále naživu?? :-D co? co? já jsem zvědavá strašně moc zvědavá :-D :D  jinak další naprosto užasný, famozní, nepřekonatelný díl :-) :** <3 domi jsi prostě úžasná

2 Nefisto Nefisto | 1. května 2017 v 22:35 | Reagovat

To je urcite Harry a Sarah s nim proste musi byt :-)

3 Perrile Perrile | 1. května 2017 v 22:57 | Reagovat

Pane bože kdo to je, kdo kni přišel

4 Carol-World Carol-World | Web | 2. května 2017 v 7:14 | Reagovat

HARRY! HARRY!
To bude Harry! Ihned to Sarah pusť dovnitř nebo ho tam potom pustím sama! :D
A jestli to bude Dylan nebo někdo jinej, poletí oknem :D
Naprosto božíííííí díl ♥

5 BlondieXI BlondieXI | 2. května 2017 v 20:38 | Reagovat

To je úžasný...už se těsim co z toho bude❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama