129. Tomuhle se říká...

26. dubna 2017 v 21:35 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Takže jsem tady. Opilý v klubu, který mi nic neříká. Lepí se na mě nějaká buchta a mě je to vlastně jedno. Teď je mi všechno jedno. Jediný způsob, jak vykopat Sarah z mé hlavy? Tráva a alkohol. To jsou teď mý kamarádi. Zapomínám takhle o mnoho líp.

''Nepůjdeme jinak?'' promluvila na mě dívka s podivným akcentem. Odkud sakra je? Z ní jako když má v puse lízátko. Ježiši marja, co to zase dělám? I přes to, jak moc bych se chtěl ovládat, tak to nejde. Mám to prostě někde.

''Do jiného klubu'' řekl jsem a bez toho, abych jsem se na ní podíval jsem vstal a došel jsem k baru zaplatit. Nehodlal jsem ji dál vyhledávat a chtěl jsem bez ní prostě zmizet. Jenže ona už na mě čekala venku. Svým způsobem to není ošklivá holka. Vlastně je i docela hezká.

A najednou sedím se svými příteli a s touhle holkou v klubu, který znám. Sarah nikde nevidím a tak mohu být v klidu, že dnes nemá službu. Nechtěl bych jí dnes vidět. Tedy nechci, aby mě viděla v tomhle stavu. Všechno se mi plete a já jen sedím a upíjím z další skleničky s alkoholem. Jo. Tohle mě uklidňuje.

''Vypadáš blbě kámo'' naklonil se ke mě Liam.

''Proč myslíš?'' přimhouřil jsem oči a doufal jsem, že to zabere na to, abych ho neviděl dvojitě.

''Prý jsi po Louisovi chtěl nějakou trávu. Takže je mi jasný, že si ji nenechal ležet na stole doma. A do toho chlastáš. Dokážeš si představit, jak teď vypadáš?'' prohlížel si mě Liam, jak kdyby byl můj zkurvený fotr.

''Polib si vole'' zavrtěl jsem hlavou a otočil jsem hlavu na druhou stranu. Tam seděla ta holka s příšernou výslovností. Možná je to ale taky proto, že jsem tak zkouřený.

''Jdeme si zatancovat?'' navrhl jsem jí. Nevím, co mě to zase napadá, ale potřebuji se probrat z tohohle stavu otupělosti. Začíná na mě padat únava a já se potřebuji prostě jen rozhýbat.

Hráli písničku, která se mi ani trochu nelíbila. Asi na tohle nemám vkus. Vím jistě, že ta holka, co se okolo mě právě svýjí se jmenuje Cora. Tedy alespoň myslím. Její jméno mě ale příliš nezajímá. Buď si s ní dneska užiju a nebo ji jednoduše pošlu někam. Zatím to vypadá na první možnost. Pokud tedy ještě předtím neodpadu.

Tancovali jsme pouhou chvílí, protože už jsem toho jejího zadku a ochmatávání měl tak po krk. Chvilku to byla zábava, ale pak už mě to jednoduše nudilo. Šel jsem se tedy zpět posadit a snažil jsem se vzpamatovat.

''Objednal jsem ti vodu'' naklonil se ke mě Liam.

''Dík. Ale přestaň se tak moc starat. Je to trochu otravný'' podíval jsem se na něj naštvaně. Nepotřebuji, aby mě teď začal nějak vychovávat. Na to rozhodně on nemá nárok.

''Takže. Pointa je prostě v tom, že si myslela, že jsem otcem. Vtipné ne?'' smál se Louis. Protočil jsem očima, protože mě kecy o dětech už vytáčí. Nicméně i já budu otce zanedlouho. Jenže jsem se to děcka spíše radši zřekl. Nehodlám ho zkazit. Nebyl bych příliš dobrým otcem myslím.

*Flasback*

Jsem doma a nevím co dělat. Mohl bych prostě jen řešit nějaké obchody. Podívat se do čeho bych dnes mohl zainvestovat. Poslední dobou se hodně soustředuji na akcie. Začínám do nich dost jít a investovat spávným směrem. Tedy alespoň zatím.

Posadil jsem se tedy ke svému stolu a chvilku jsem se přehraboval v papírech. Nevnímal jsem nic, jen písmenka na papírech. Tolik věcí, co jsem zanedbal. Musím to rychle dohnat.

Pak moje oči spatřily obálku. Vzpomněl jsem si téměř okamžitě, že tahle obálka mi ukáže zázrak. Jen je horší, že se bojím podívat.

Jenže zvědavost je prostě mrcha a já musel obálku otevřít. Našel jsem v ní fotografii. Ultrazvuk. Malého prcka. A pod tou fotkou bylo napsáno 'Drobek'. Hned jsem poznal, že je to Sarah písmo.

Zírám na to fotografii a jsem z toho mimo. Chce se mi skákat metr do výšky. Chci křičet, brečet. Chci se opít!

Jo, dobrý nápad.

Já prostě musel. Musel jsem oslavit moje dítě. Mého Drobka. Jenže jsem netušil, že to s alkohlem ten večer přeženu. Od té doby? Chlastám každý večer a zjišťuji, že je to fajn na mozek. Alkohol ho natolik otupí, že můj mozek nefunguje. Je mimo provoz. Tedy nevytahuje ani vzpomínky a ani bolest.

**

''Hej kámo!'' šťouchl do mě Louis přes stůl. Vzpamatoval jsem se. Asi jsem byl chvilku mimo realitu. Nečekaně. To se mi prostě někdy stane. Většinou jsem myšlenkami u ní. Ale poslední dobou už je dokáži zahnat. Je to tak lepší.

''Pojedeš s námi zítra do přístavu?'' podíval se na mě Louis a pak na chvilku koukl na Coru. Asi neví, co může a nemůže říct. Taky bych řekl, že mu zrovna příliš nesedla. Nebo spíš ji úplně zavrhl. Ani na ní nemluví a když ona něco říká, tak ji ignoruje. Díky bohu, že ho ona příliš nemluví.

''Nejspíše jo'' kývl jsem. Pokud to vůbec budu schopen, protože kocoviny jsou u mě na denním pořádku.

Přede mnou najednou přistála sklenice s vodou. Podíval jsem se na Liama, který jsem divně čuměl. Tak jsem se podíval na koho tak kouká.

Myslel jsem si, že je to jen vidina. Že se mi to prostě jen zdá. Že to skutečně není Sarah, která nám právě dává pití na stůl. Její bříško je už větší a.. Ani se na mě nepodívala. Zatímco věnovala menší pohled Liamovi a potom se dokonce i nenápadně podívala na Coru. Kurva! Cora. Viděla nás Sarah tancovat? Jak to, že jsem si jí nevšiml. Do háje! Kurva! Co to tady dělám? Jsem v baru, kde pracuje Sarah s jinou holkou. Sarah tohle jen tak nepochopí. Rozhodně už si určitě myslí, že jsem ji přišel vyprovokovat.

Napil jsem se rychle vody, abych zapil tu pachuť žluče v mých ústech, když jsem uviděl další věc. Možná odešla k baru po boku nějakého kluka, o kterém jsem si myslel, že si jen objednává. Jenže opak je pravdou. Opravdu spolu veldi konverzaci. A ona se smála. Tedy myslím si. Nevidím to příliš ostře. Musím na vzduch. Hned.

Začal jsem se potácet od stolu, až jsem se konečně dostal ven. Sedl jsem si na obrudník a seděl jsem. Vložil jsem si cigaretu do úst a snažil se tohle vytěsnit z mysli. Není to dobrý a já to nechci vědět. Nechci, aby se tohle stalo.

A pak jako když mi přeskočilo. Je mi to vlastně fuk. Ona je dospělá a nezadaná. Takže pohoda. Může přeci žít sťastně s někým jiným. Já bych jí šťastnou rozhodně neudělal. To už jsem si uvědomil docela dávno.

Vrátil jsem se zpět do klubu. Jako kdybch venku načerpal druhý dech.

''Kámo jsi ok?'' zeptal se mě Liam. Zase se stará?

''Jo. Proč bych neměl být?'' nadzvedl jsem obočí. Dělám samozřejmě blbého. Rozhodně ode mě nemůže čekat, že si mu tady vyleji srdíčko. Už nikdy. Všechno si teď prostě vyřeším já a jenom já.

Začal jsem střízlivět. Tráva odezněla a já se snažil jen zbavit poslední fáze zhulení. Hlavně neusnout na stole. Coru jsem radši ignoroval a bavil jsem se s klukama o všem možném. Začalo mi být skutečně hodně fajn.

Jen tak jsem se rozhlédl po baru, abyc viděla, kde je Sarah. Ne, že bych ji vyhledával nebo snad kontroloval. Jen mě prostě zajímá, co právě dělá. Ale nenašel jsem jí. Asi si zase někam zalezla. Jen doufám, že se netrápí. Určitě jsem ji ranil.

Kluk, se kterým si povídala taky najendou někam zmizel. Doufám, že nejsou někde spolu a nedělají. Jen ať dělají. Je to sakra Sarah věc, Stylesi. Nech jí žít a dýchat proboha!

Začala hrát docela příjemná písnička. A můj pohled opět zabloudil k baru. Už nejsem opilý a tak vidím naprosto čistě. Takže teď můžu vidět Sarah, jak se směje. Ten kluk jí tam něco říká a ona se najednou zavrtí. To samé zopakuje ten jiný čišník. A najednou zírám na všechny jak tancují. A spolu s nimi i Sarah. Moc dobře si pamatuji, když tohle tancovala poprvé a na baru. Seděl jsem a jen jsem zíral. Tenkrát jsem byl vážně v háji. Vlastně i teď jsem. Jen už to tak nedávám najevo.

Písnička je u konce a Sarah se opět směje. Dívá se na toho buzeranta, který se snaží být rádoby vtipný. To já jsem ten, co ji má právě teď rozesmívat.

Zase jsem vstal od stolu, že si dojdu na záchod. Ignoroval jsem radši okolí.

''Heej. Nazdáár'' chytl mě někdo za ruku. Poznal jsem ho až po chvíli, ale myslím, že se mnou chodil chvíli na školu. Na jméno si rozhodně nevzpomenu. Stojím skoro u baru a doufám, že si mě Sarah nevšimla. Chtěl jsem se jednoduše ujistit a tak jsem se nenápadně pootočil, abych na ní viděl. Přesto jsem stále dělal, že toho kluka, který mi něco blekotá do ucha, poslouchám.

Když Sarah slezla z barové židle, ten kluk si ji k sobě přitáhl a políbil ji na tvář. A tady to mám. To, co jsem Sarah přál se splnilo. Jenže stejně ve mě byla naděje, že to tak není. Že ona s ním není. Že je to prostě jen. Zákazník, který si chci povídat. Nic víc. Jenže on byl víc, než nic.

Viděl jsem, že Sarah zachází někam dozadu. Myslím, že to je Thomase kancelář. Už si nepamatuji, tak to tady vypadalo. Louis mi to asi stokrát říkal, ale já snad netrefím ani na záchody.

Jenže teď jsem byl odhodlaný k něčemu velikému.

Razil jsem si cestu, až tam, kde se zavřela Sarah. Nádech, výdech. Otevřel jsem dveře a uviděl jsem ji sedět na zemi. Brečí? Co ji ten kluk udělal? Nebo jsem to byl já? Vypadala přeci v pohodě. Sakra.

''Sarah'' odvážil jsem se promluvit. Rychle po mě střelila pohledem. Uslzené oči byly dokonale vidět.

''Chci s tebou mluvit'' promluvil jsem já, když ona nic neřekla. Stále ale mlčela. Já z ní potřebuji dostat alespoň slovo.

''Zlato?'' ozval se najednou hlas někoho jiného. Podíval jsem se na něj. Vážně? Zrovna teď? Nevidí snad ten idiot, že s ní potřebuji mluvit nebo co?

''Už jdu'' vzpamatovala se a vzala si své věci. Cítím se, jako kdyby mě ignorovala. Počkat, vážně teď odchází? Nemůže mě tu teď přeci nechat ne? Chci s ní mluvit. Chci jí říct, že se těším na mimčo. A že se mi líbí její pojmenování. Drobek. Je to roztomilé. Chci jí říct, že mi chybí, ale přeji ji štěstí s tímhle novým. Chci se omluvit, za mě a Coru. Chci jí říct, jak veliký jsem idiot. Chci jí pozvat na večeři. Pouze přátelskou. Chci s ní mluvit. Potřebuji s ní komunikovat.

''Sarah'' chtěl jsem jí zastavit. Doufal jsem, že zastaví a bude se mnou mluvit. Ne. Odchází a nic nedělá. Jako kdyby mě neviděla.

Tomuhle se říká tedy definitivní konec. Seru na to. Nenechám se tady ničit. Nechci neustále myslet jen na ní. Je to jen podělaná holka. No bože. Říkám to nerad, ale. Sbohem Sarah.


*Snad se to alespoň trošku líbí. Omlouvám se za jakoukoliv chybu, ale psala jsem to na rychlo a ani jsem si to po sobě nestihla přečíst. A víte proč? Protože jsem normálně zapomněla, že je dneska středa. Koukám si v klidu na seriál (mimochodem: Kdo viděl/kouká/slyšel o 13 reasons why? Stalo se vám to taky, že jste tomu seriálu propadli a když dokoukáte jeden díl, musíte hned na další?), pak jsem v klidu venku a když jsem přišla domů, tak jsem si najednou vzpomněla. Asi si budu muset nařídit budíka. :D No nic. Přesto. Děkuji mnohokrát. Koukala jsem na statistiku otevření stránky a zjsitila jsem, že se přeci jen najdou lidi, kterým se ten příběh (doufám) líbí a čtou ho. A já jsem za to tak neskutečně vděčná! Hrozně moc. Vážně. Děkuji vám všem. Za všechno. Hrozně moc.♥♥♥*
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 leňa :* leňa :* | 26. dubna 2017 v 22:00 | Reagovat

ne Harry nedávej jí sbohem!!! je to tvá láska spřízněná duše skus ještě jednou si s ní promluvit. Copak ti Louis neřekl, že ten byt co jsi jí dal přijala a žije tam, notak chlape nedělej svou osudovou chybu, snaž se to co sis posral vyžehlit :-) jo to s tím seriálem znám zahledíš se uplně tě to pohltí a ty nevíš kdy se přestat dívat :-D je to taková potřebná a neodolatelná droga :-) jinak Domi zase další úžasný díl. prostě bomba už se těším na neděli. Sarah a ty si ho konečně někdy vyslechni, nebo si seženu tvůj klíč od bytu a donesu ho Harrymu :-D♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ :*

2 xoxowriter xoxowriter | 26. dubna 2017 v 22:03 | Reagovat

Zrovna teď jsem se dodívala na 7. díl 13RW :D :D Mimochodem super díl ♥♥

3 Perrile Perrile | 26. dubna 2017 v 22:54 | Reagovat

Úžasný 😍😍

4 Carol-World Carol-World | Web | 27. dubna 2017 v 7:11 | Reagovat


TOHO
STYLESE
NENÁVIDÍM!

Hulí, chlastá, baví se s jinýma ženskýma... Já ho fakt odprásknu -_- A souhlasím s leňa :*  :Sarah přeci bydlí v tom bytě, tak ať zvedne Styles tu svou prdel (mimochodem sexy prdélku ♥ :D) a jde tam za ní s velkou kyticí růží, klekne si před dveřmi, začne zpívat nějakou slaďárnu a do toho jí podá malou krabičku, kde bude prstýnek!!!!!! ♥

Okey, to se nestane, ale pokus byl :D Boží díl a moc se těším na další :3

5 Áďa Áďa | 29. dubna 2017 v 18:57 | Reagovat

Úžasnej díl jako vždycky ale ať si Sarah vyslechne Harryho 😱 Moc,moc, moc si prěju aby byli spolu 😱😍😍

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama