122. Tobias

13. března 2017 v 21:42 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
"Mrdka" utíral jsem si krev z ruky. Vysvětlil jsem mu, že mě jen tak srát na hlavu nebude.

"Myslím si, že si na zadek nechám vytetovat Davidson" začal se smát Niall.

"První tetování a takový nuly" vrtěl hlavou Liam.

Jsem zpátky. V plné síle. Tedy jen se tak tvářím. Uvnitř mě jsem stále jen poloviční. Přesto se snažím fungovat jako dřív. Obchody váznou a mě tak utíkají kšefty. To nejde.

"Co teď?" zastavil se Louis u auta a zapálil si cigaretu.

"Já jedu dom. Pečovat tu svojí květinku" smál se Niall.

"Tak ať ti neuvadne. Nebo si tě i přes naše přátelství dám k večeři" varoval jsem ho. Sice trochu se sarkasmem, ale
kdyby Gem ublížil, tak ho zabiju. Jenže on je moc hodný. Neškodný co se týče žen.

"Tak já taky padám" odhodil Louis půlku cigarety na zem a zašlápl ji.

"Taky pojedu. Victorii není nějak dobře" otočil se na mě Liam.

"Tak čau" mávl jsem a nasedl do auta. Chvilku jsem jen tak seděl s cigaretou v ruce a hudbou dost nahlas. Je mi u prdele, že jsem stále před policejní stanicí a kdykoliv může vyběhnout polda, protože uvidí zmláceného Davidsona. Ale nikdo si na mě stejně nic nedovolí. Bojí se zmrdi.

Chtěl jsem si vytáhnout telefon z kapsy, ale nahmatal jsem papír. Nějak se mi vykouřilo, že jsem si tam dal tu obálku od Sar. Chvíli na ní jen tal civím a přemýšlím, co je vlastně v ní. Dopis o věrné lásce, která končí? Nebo snad o tom, že láska jen tak nevyhasne? A nebo jen prostě sbohem, pac a pusu?

Je blbost nad tím přemýšlet, když to mohu otevřít a zjistit, co tam tedy je. Odtrhl jsem tedy horní část a nahmatal jsem pevnější papír. Co to může být? Vytáhl jsem černobílou fotku s přilepeným papírkem.

Možná bys chtěl vidět prcka. -J

Cítím se zmatený. To už se to narodilo? Blbost! A pak jsem viděl černobílou fotku. Ultrazvuk. Mého dítěte. V životě jsem se necítil takhle. Šťastný a smutný zároveň. Koukám tady na něco, co má být moje. Můj malý brouček. Co s ním bude, až se to narodí? Bude vůbec Sarah chtít, abych se s prckem stýkal?

Praštil jsem pěsti do volantu. Jsem sračka. Vidím svůj odraz ve skle a říkám si, že jsem to podělal a možná ani neuvidím svoje dítě.

Tuhle moji depresivní chcilku přerušil telefonát od Nialla. Co kde zapomněl nebo nechal?

"Co je?" přijal jsem hovor bez otálení.

"Gemma" je zadýchaný. Co se stalo s mou sestrou?

"Co je s ni?" zbystřil jsem hned.

"Ona už. Přišlo to. Je to tady. Rodí" zasekával se, ale nakonec z něj vypadlo to hlavní.

"Moje sestra rodí?" snažil jsem se ujistit že jsem slyšel dobře.

"Jo. Já budu táta" okamžitě už jsem startoval. Ještě jsem se Nialla zeptal na nemocnici a už jsem šlapal na plyn a snažil se se nevybourat. Já budu strejda! Bože moje sestra už bude matkou. Pamatuji si ji ještě jak bulela, že nejde do školy a zuřivě si rozplétala nově zapletené copánky. A to jsem já ještě chodil do školky. Jak to uteklo. Ona bude matkou a já otcem. Jen ne takovým jakým bych být chtěl.

"Gemma Styles?" vylekal jsem sestřičku v nemocnici. Chvilku na mě koukala, ale nakonec mi řekla, kam se mám vydat.

Letěl jsem jak blázen chodbou, až jsem uviděl Liama s Riri. Dlouho jsem Victorii neviděl. Ani bych ji nepoznal. Má obarvené vlasy a je snad i výrazněji namalovaná. Z té tiché a bezvýrazné holky se stala docela kočka.

"Niall je s Gemmou už na sále. A taky" nadechl se Liam.

"Přijede Louis" skočila mu do řeči Rir.

Zavrtěl jsem hlavou a šel jsem si sednout a teď jsem si až uvědomil, že tady taky mohu sedět bůh ví jak dlouho. Tohle bude něco.

"Jdu si pro vodu. Chcete něco?" vstal jsem a ještě jsem se zeptal těch dvou. Ale ani jeden nic nechtěl. Putoval jsem chodbou až jsem narazil na automat s vodou.

"Mohu se zeptat?" uslyšel jsem Louisův hlas. Ptal se té samé sestřičky jako já, když jsem sem přijel.

"Loui" zavolal jsem na něj.

"Tak dobrý. Děkuji" usmál se na sestřičku Louis. Vážně na ni teď mrkl? Ten se jí chce dostat do kalhotek.

"Tak jak to jde?" zeptal se mě Louis.

"Vím stejně jako ty. Úplný hovno" protočil jsem očima. Došel jsem si s Louisem v zádech pro vodu a než jsem se s kelímkem stačil otočit, tak Louis už stál u té sestřičky. Se z něj zblázním. On snad myslí na šukání pořád. Doufám, že na to nemyslí i se Sarah. Bydlí u něho a tak. Doufám, že spolu skutečně nic nemají. Představa toho, jak spolu koukají na film a ona má přes něj přehozené nohy a nahlas se směje? Chce se mi něco rozbít, jen abych se uklidnil.

''Brácho?'' přitočil se ke mě zase Louis.

''Hmm?'' zvedl jsem k němu pohled.

''Je všechno v pohodě? Vypadáš nasraně'' prohlížel si mě Loui.

''Odpověz mi na jednu otázku? Líbí se ti Sarah?'' zamračil jsem se. Měl by si dobře rozmyslet, co mi odpoví, protože mu klidně urvu koule, i když je jako můj bratr.

"Zbláznil jsi se? Co si o mě myslíš? Neříkám, že není hezká. Ale nejsem taková svině" díval se na mě překvapeně a zároveň i trochu naštvaně.

"Já jen. Nějak jsem nad tím přemýšlel" pokrčil jsem rameny a on zavrtěl hlavou. Pro mě hlavní, že vím na čem jsem. Nedělá do Sar. A kdyby začal, zabiju ho. Ona je moje. Vlastně byla.

Vrátili jsme se zpět za Liamem a Rir. Chvilku jsme probírali kraviny a chvíli mlčeli. Nevím, jak dlouho už jsem tady, ale začínám se o Gemmu strachovat. Řekl bych, že rodí už nějak dlouho. Doufám, že nejsou žádné komplikace.

Najednou se otevřely dveře od sálu a z nich vylezl Niall. Byl oblečený v tom zeleném plášti, na hlavě čepičku a na nohách odporné doktorské bílé boty. Je trochu k smíchu.

"Já jsem táta" sedl si vedle mě. Je jako kdyby byl úplně mimo. Kdyby si vzal éčko a už jen dojížděl na zbytku účinku.

"A co máš?" zeptal se ho hned Liam.

"Pánové a dámo. Já mám kluka" mluvil pomalu, ale ke konci věty se začal culit.

Takže už jsem strejda. Mám synovce.

"Jméno? Váha? Délka?" začala chrlit Rir. Nějak moc otázek ne? Nebyla vždycky spíše v koutě a zticha?

"Vím jen jméno. Tobias. Můj syn se jmenuje Tobias" usmíval se spokojeně Niall.

Začali jsme mu všichni gratulovat k miminu a on vše s díky přijímal. Jsem šťastný jako blecha. Ale Niall je ještě víc šťastný.

"Došel bys mi prosím pro kafe?" otočil se na mě Niall. Souhlasil jsem a vyrazil k automatu na kávu. Chvilku jsem váhal, co mu vzít za kafe, ale nakonec jsem vybral irskou kávu. Ir by měl mít rád irskou kávu ne? Niall kávu nepije, proto nevím co přesně mu vzít.

Vytáhl jsem horký kelímek s kávou a přiklopil jsem to víčkem.

Nevím, jak se mi to povedlo, ale dokázal jsem jít špatným směrem a tak jsem šel úplně špatně. Ale jsem rád, že jsem zabloudil zrovna sem. Stál jsem za sklem a viděl jsem několik malých miminek, jak sebou hází a buď brečí nebo spokojeně spí. Jeden prcek si dokonce snažil sundat ponožky svými ústy. Jak primitivní, ale roztomilé.

Za pár týdnů tu možná budu stát taky a koukat na své dítě. Je to zvláštní, jak se všechno najednou změnilo. Jako kdybych dospěl lusknutím prstu. Bude ze mě táta. Bohužel ten špatný táta, co není s rodinou.

Měl bych Niallovi přinést to kafe, než vystydne.

Otočil jsem se a vyrazil jsem chodbou zpět k automatům. Tam už se snad nějak zorientuji.

''Se mnou to tam švihlo jednou. Zatímco Sarah na to koukala a říkala, že rodit rozhodně nebude'' smál se Niall a všichni ostatní. Nikdo nevěděl, že už jsem tady.

''Nebyl dobrý nápad tam brát Sarah, když bude taky za chvilku rodit'' upozornil Nialla Louis. Odkašlal jsem si a všechny pohledy se přesunuly na mě.

''Ona je tady Sarah?'' zachraptěl jsem.

''No. Jo'' usmál se Niall.

''Byla s Gemmou, když to na ní přišlo'' doplnil ještě Niall. Zase k ní mám tak blízkou, ale přesto tak daleko.


*Doufám, že se Vám nové díly líbí. A chci poděkovat všem, co nadále tento příběh čtou. Je zvláštní po roce vydávat nové díly. Rok trvalo než v klidu mohu pokračovat a konečně snad i dokončit Mafiánského Zmetka. Za všechnu podporu Vám moc děkuji a doufám, že Vás konec tohoto příběhu nezklame!♥*
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 14. března 2017 v 7:13 | Reagovat

Mně je toho Hazze tak nehorázně líto, až chci brečet, ale na druhou stranu si za to může chlapec sám.
Doufám, že jí v příštím díle uvidí ♥ ♥ A už se těšííím na mimi ♥

2 leňa :* leňa :* | 14. března 2017 v 16:00 | Reagovat

užasné jméno, úžasný díl, prostě perfect. už se nemůžu dočkat dalšího dílu. doufám že si spolu promluví a že než se na rodí sarah dítě, tak budou spolu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ :-D  :-D  :-D miluju tento příběh :-D

3 leňa :* leňa :* | 16. března 2017 v 20:32 | Reagovat

miluju miluju to prostě úžasný kolik bude ještě dílů doufám že hodně nechci aby to mělo nějaký konec :* :) :-D  :-)

4 Michaela Michaela | E-mail | 18. března 2017 v 13:51 | Reagovat

Další prosíííím :)))

5 Perrile Perrile | 25. března 2017 v 13:10 | Reagovat

Je to skvělí miluji to, tento příběh ale je mu líto Harryho,ale jinak prostě super :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama