117. První večer

14. února 2017 v 18:10 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Je to jednoduchý! Neboj, ke konci večera už to budeš umět a pojedeš to s námí'' usmávala se na mě zrzka Lucy. Překvapili mě totiž uprostřed nalévání drinku, protože začala hrát nějaká písnička a oni začali tancovat. Včichni čtyři a úplně stejné kroky. Ben a Jessica tancovali před barem a Lucy s bručounem Erikem za barem.

''Do tebe bych nečekla, že budeš tancovat'' naklinila jsem se k Erikovi. Byl naprosto v pohodě. Jen se málo usmíval. A sem tam měl nějakou drzou narážku.

''Nevíš o mě ještě hodně věcí drahá a teď hejbni zadkem a nalej ten drink'' zamračil se na mě a já se na něj usmála. Řekla jsem si, že vždycky když se na mě zamračí, tak mu věnuji jeden úsměv.

Tohle je to nejlepší, co jsem mohla udělat. Všechno je mi tady jedno a lidi okolo mě jsou příjemní. Hubda je možná trošku hlasitější, ale nutí mě se uvolnit. A jsem i dost ráda, že je tu zákaz kouření. Nepřekáží to tedy mému těhotenství.

''Co tam pro nás máš zlato?'' uslyšela jsem, jak na mě někdo křičí.

''Nialle!'' vypískla jsem a nahnula se přes bat, abych ho objala.

''Docela zvláštní, že Gemma je doma zavřená a musí jenom ležet, zatímco ty si tady poskakuješ a nalíváš drinky. Ještě zrovna v baru, který funguje do rána'' vrtěl Niall hlavou.

''No jo no'' mrkla jsem na něj.

''A co si dáš?'' zeptala jsem se ho ještě.

''Dal bych si nějaký dobrý drink, ale šetři alkoholem. Gemma by nebyla ráda, kdybych přišel domů zlitej'' začal se ssmát Niall. Za těch pár týdnů docela zmužněl.

''Hele, že ty jsi nějak víc posiloval'' podívala jsem se na Niall, když už jsem zase byla u něho s drinkem, který mu připravil Erik.

''No možná'' pokrčil svými rameny a pak se podíval po baru. Nebylo toho moc vidět, protože všude byla tma, kterou pronikally jen lasery.

''Nazdar lidi'' objevil se u baru najednou i Louis.

''Jste se na mě všichni přišli kouknout'' začala jsem se smát, když jsem potom viděla i Liama, jak se k ním snaží skrz tancující páry dostat.

''Ahoj těhulko, tak jak je první den v práci?'' prohlízel si mě s úsměvem Liam.

''Je to boží. A pak že člověka ta práce nemůže bavit'' začala jsem se trochu kroutit do rytmu písničky.

''Hele, když se tak kroutíš, tak sleduj mě'' poklepala mi na rameno Lucy a pak začala pomalu ukazovat kroky, kterí tancovali dnes společně.

''No vidíš. Zbytek už se jen opakuje'' plácla si se mnou Lucy. Učila mě všechny ty kroky, občas někdo poprosil o pití a tak jsme to přerušili, ale hned na to zase pokračovali.

Chvilku jsem si ještě povídali s klukama na baru. Říkali, že vypadám skvěle a že jsou rádi, že se usmívám. Louis jim očividně prozradil, že jsem se válela jenom v posteli.

''Jdeme si sednout do boxu, jo? Máme ještě něco na vyřešení'' zakřičel na mě Liam přes hudbu a já jsem přikývla. Dál jsem hýbala boky do hudby a pozorovala místnost. Viděla jsem kluky, jak se posadili přimo naproti baru. Zamávali mi a pak i já jim.

''Sarah'' zakřičela najednou Jessica a já se na ní nechápavě koukla. V tom začala hrát další písnička a Jessica na mě ukázala palec. Očividně přišla chvíle na jejich tanec. Očividně přísla chvíle na jejich tanec. A taky že jo. Kroky skutečně nebyly složité, ale i přesto svou jednoduchostí vzbuzovali aplaus. Zatancovala jsem prvních pár kroků, které jsem si pamatovala a pak jsem pozorovala ostatní, jak si to užívají. Během toho jsem pozorovala, jak jednoduše přešlapují a zjišťovala jsem, že to všechno není tak složitě. Najednou mě někdo zvedl do vzduchu. Povídvala jsem se na Erika, který se právě usmíval. Pání! On se vážně usmívá!

''Ty kroky se opakují'' oznámil mi a posadil mě na bar.

''A?'' nepochopila jsem proč mi to říká. A vůbec proč mě tady strká na bar.

''Padej to rozjet nahoru'' poklepal na bar.

''Já mám tancovat na baru?'' začala jsem se smát.

''Jo. Budeš tancovat se mnou'' lezla už vedle mě nahoru Jessica. No co, vždyť se mi nemůže nic stát.

Možná mám jen menší zástavu srdce, protože mě všichni pozorují. Musí si myslet, že jsem naprostý blázen.

''Přešlápneš'' radila mi Jessica a já během pár vteřin už věděla, co mám dělat.

''Vouu'' řvali všichni okolo nás, když písnička skončila.

''Hezký Sarah'' tleskal mi Ben a já udělala pukrle. Začala jsem se smát a pak začala lész dolů z baru. Erik mi pomáhal, abych bezpečně slezla.

''Děkuju, ale příště už nahoru nejdu'' zasmála jsem se.

''To se ještě uvidí'' mrkl na mě a pak jsme se začali zase věnovat práci.

Už půl hodiny mám pocit, že na mě stále někdo civí. Vždycky se rozhlédnu do tmy a je mi to hovno platný, protože nic nevidím. Zadívám se do jednoho místa, kde by také měli být sedačky a civím do toho místa nejméně pět minut. Mám prostě pocit, že tam sedí někdo, kdo mě celou odbu pozoruje. Bože Sarah, tak tohle bylo hodně směšný. Jak by jsi mohla cítit, že tě z toho místa někdo pozoruje. Blbost' Zavrtěla jsem s úsměvem hlavou a začala pomalu umývat nahromaděné sklenice. Už se blíží skoro půl jedné ráno a protože je ještě pracovní den, tak se zavírá dříve. O víkendech se zavírá klidně až ve čtyři. Tedy doufám, že jsem to od Lucy dobře pochopila.

Kluci odešli ještě předtím, než jsem začala tancovat, tak jsem tady zůstala sama. Louis mi řekl ať řídím opatrně a kdyby něco, tak ať mu ihned zavolám. Půjčil mi svoje auto, abych se měla jak dostat k němu.

''Kurva'' zanadávala jsem, když mi málem vypadla sklenička z rukou jsem nervózní, protože ten pocit že mě někdo pozoruje je skutečně velice nepříjemné. Možná jsem si právě vsugerovala nějakou pitomost, ale začíná mě to štvát.

''Už jsi unavná co?'' postavil přede mě další špinavé sklenice Ben.

''Nejen. Mám nějaký divný pocit'' pokrčila jsem rameny.

''Já mám zase pocit, že ta hokla v prvním boxu bude dneska moje'' olízl si rty a já jsem se podívala na hnědovlásku, která na Bena pořád koukala.

''Tak hlavně s ochranou, aby nedopadla takhle'' ukázala jsem mu na svoje malé bříško a oba jsme se začali smát.

''Dneska je tu nějaký hezounek'' zašala mluvit Jessica a tak jsem jí začala poslouchat.

''Má tetování a kudrnaté vlasy. Takový delší. Ale je to brutálně sexy holky'' kousla se do rtu Jessica a já se najednou zasekla. Hned se mi v hlavě objevil obrázek Harryho.

''A sedí tam chudák sám'' stáhla Jessica koutky pusy dolů.

''Nebýt vdaná, tak už do něj dělám'' promnula si ruce.

''Jak dlouho tady je?'' zeptala jsem se příliš rychle.

''To si pamatuji přesně, protože přišel před tím, než jsme začali tancovat'' odpověděla mi.

''No a já jdu zase zpátky obsluhovat'' mrkla na nás a pak zmizela ve tmě. Zhluboka jsem se nadechla a otočila se k místnosti zády.

''Všechno v pohodě?'' strčil Erik svůj obličej před ten můj.

''Jo. Jen už jsem unavená'' zkusila jsem falešný úsměv.

''Dojdi si třebana vzduch. Ten tě určitě probere. Alespoň trochu'' poradil mi a já přikývla. Vyrazila jsem k východu a pak mi to došlo. Půjdu okolo toho místa, kde údajně seděl ten hezounek, jak ho nazvala Jessica. Jsem zvědavá, ale rozhodně nejsem připravená Harryho vidět. Ne potom všem. Rozsypala bych se, kdybych viděla jeho dokonalý obličej.

Jenže místo už bylo prázdné. Nikdo tady nebyl. Oddychla jsem si, když jsem ho neviděla. Ale třeba to ani nebyl Harry. To b byla velikánská náhoda.

Vyšla jsem na čerství vzduch, který byl velice příjemný. Podívala jsem se na odjíždějící auto a přestala jsem znovu dýchat. Tohle auto bych prostě poznala i po slepu. Tohle je jeho auto, takže tady skutečně byl.

''Tady jsi'' vylezla za mnou ven Jessica.

''Mám ti od toho krasavce dát tohle. Že bys nakonec našla tatínka pro prcka?'' podala mi papír, který byl na několikrát složený. Ale šlo vidět, že je hodně popsaný Teď nevím, jestli to zvládnu číst, když jsem mimo i z toho, že jsem viděla jeho auto. Papír jsem tedy strčila do přední kapsy kalhot a vrátila jsem se spolu s Jessicou dovnitř klubu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 14. února 2017 v 18:59 | Reagovat

ÚÚÚžasný díl a jsem zvědavá, co tam Styles napsal :-D Těším se na další díl ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama