112. Co je jako tohle?

24. ledna 2017 v 18:22 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
"Děláš se mnou divy Sar" zmáčkl můj zadek svýma rukama a moje srdce se kvůli tomu skoro zastavilo.

"Harry" můj hlas byl přidušený a zněl divně. Jako kdyby to nebyl můj hlas.

"Tvoje rty musí obepínat mě a to co nejrychleji. Nebo se udělám jen z toho, jak vzrušeně říkáš moje jméno" šeptal mi do ucha a moje nohy se staly gumovými.

Vzpomněla jsem si na to, jak jsem mu dělala dobře. Na výraz jeho tváře. Na ty pootevřené rty a jak se pánví pohyboval proti mě. Tak teď jsem se málem udělala já a to díky téhle vzpomínce.

"Pojď chytila jsem ho za ruku a vedla do jeho pracovny. Můj plán je jednoduchý. Prostě ho posadím na židli a ukážu mu, že to zvládnu. Teď si přijdu já jako ta důležitější co se týče uspokojování.

Stoupla jsem si před něj a začala mu dávat polibky a u toho rozepínat jeho košili. Další polibky dostával na jeho hruď a později i na břicho, až jsem se dostala k lemu jeho kalhot. Není na co čekat a tak jsem vzala kalhoty a boxerky zároveň.

"Sedni si" rozkázala jsem a on mě při sedání fascinovaně pozoroval.

"Jsi tak nadržená, že bych se klidně vysral na všechno a zasunul ho do tebe" usmál se na mě a já chvilku přemýšlela o jeho slovech.

"Ne" odpověděla jsem a chytla jeho penis do rukou, pomalu jsem projížděla dlaní po jeho délce a on díky tomu zatnul čelist.

"Neprovokuj mě" promluvil skrz zaťaté zuby. Usmála jsem se a pak už pomalu pootevřela pusu. Jsi v mé moci Stylesi.

Cítit ho v mé puse je pro mě nepopsatelné. Je to jako když máte lízátko, které je tak dobré a vy si ho chcete co nejvíce vychutnat, ale zároveň z něj chcete všechnu tu nejlepší chuť.

"Kurva" udýchaný hlas mi naznačoval, že moje práce není špatná. Zrychlila jsem pohyby hlavou a dostalo se mi tlumeného vzdechu. Jakoby mě něco hnalo a já chtěla slyšet, jak hlasitě vzdychá.

"Sarah už" chytil mě za vlasy a svou pánví přirážel rychleji. Cítila jsem ho až hluboko v krku a snažila jsem se potlačit dávící reflex. To co se právě odehrává je tak dokonale úchylný, že bych to chtěla dělat pořád.

"Ahh" poslední vzdech, který Harry vydal a pak se dostavil jeho orgasmus. Tekutina, která naplnila moji pusu byla zvláštním způsobem chutná, ale já to rychle spolkla.

"Tak tohle bylo.. Páni" zkroucený na židli a s otevřenýma očima komentoval mou práci.

"Alespoň že se ti to líbilo" usmála jsem se vítězně a byla jsem potěšená, že je spokojený.

"Tímhle to ale nekončí" vzpamatoval se během chvíle a hned mě strhl na svůj klín.

"Ty máš taky svoje potřeby" kousl mě do mého spodního rtu a já věděla, že jsem na řadě i já.

Včerejší zakončení dne bylo přímo úžasné. Po prokázání službičky Harrymu, mi jí vrátil a oba jsme se usadili v obýváku a koukali jsme na filmy do dvou do rána. Nakonec jsme se přesunuli do jeho pokoje a oba jsme poměrně rychle usnuli. Někdy mi přijde že spánek netrvá příliš dlouho. Jako třeba teď. Zavřela jsem oči a když jsem zase otevřela, bylo už ráno.

"Musím vstávat" zabručí vedle mě Harry, když okolo něj obmotám svou paži a nechci ho pustit.

"Proč?" držím ho stále.

"Mám práci" odpoví znechuceně a já ho tedy pouštím.

"Doma?" vzhlédnu k němu, když si sedne na kraj postele.

"Ne. Někam s klukama jedeme" odpoví mi a vypadá to, že nechce abych se ho na tohle dále vyptávala. Jeho nahý zadek se mi ukáže a já ho zasněně pozoruji.

"Vím, že mi čumíš na prdel" zachraptí Harry ještě ospalým hlasem. Nechápu jak to ví, když je celou dobu ke mě zády.

"Nečumím" přikryla jsem si hlavu polštářem, protože to je nejlepší co mohu udělat pro to, abych se dál nedívala na tu božskou prdelku. Sarah, co se to s tebou stalo? Zazní moje podvědomí a já se sama na sebe ušklíbnu. Změnila jsem se.

"Čuměla" odhrne Harry polštář z mého obličeje. Už mám na sobě džíny, ale je stále bez trička a já přímo slintám z toho, co vidím.

"Možná" zamrkám na něj.

"Jsi roztomilá když se stydíš" dá mi pusu na čelo a já si ho hned přitáhnu a začnu líbat. Ze začátku neprotestuje a polibky mi jemně vrací.

"Musím jít" mluví do mé pusy, ale já vážně nemám v plánu ho pustit.

"Ne" odpovím mu.

"Jo Sar" zesmutní a já ho tedy pouštím, i když dosti nedobrovolně.

"Až přijedu, tak si zase zalezeme do postele a budeme se celý den válet, jo?" přetahuje si přes hlavu tričko. A já se začnu usmívat nad jeho nabídkou.

"Jo" souhlasím.

"Tak se zatím měj zlato" políbí mě a pak zmizí z jeho pokoje. Tedy našeho pokoje. Já nevím. Prostě to je jeho pokoj, ale budu mu říkat náš pokoj. A ten pokoj, co mi dřív patřil bude jen má trucovna, když si budu chtít od Harryho odpočinout. Ale to se asi nestane.

Zpět jsem se zahrabala do peřiny a rozhodla se pokračovat ve spaní. Jenže to nešlo, protože vedle mě už nebyl Harry. Nemotorně jsem se vyhrabala z postele a rozhodla se jít dolů. Když jsem procházela okolo pracovny, tak jsem se zastavila. Něco mě lákalo se sem podívat, ale já se to snažila potlačit.

Aniž bych chtěla moje nohy už pokračovaly ke stolu s papíry. Bylo jich tu víc než včera večer a jedna zásuvka zůstala nedovřená. Když jsem jí chtěla zavřít, tak jsem uviděla nápis "Informace". Informace o čem? Sáhla jsem pro složku, která byla díky spousty papírům tlustá a otevřela jsem jí. Moje oči mi padly hned na první fotografii a později i jméno Nick Davidson. Jo toho si pamatuji. S ním jsem i já řešila ten problém, aby přepsal ty papíry a my z vraždy Emmy a Zayna vyšli bez poškození.

Zavřela jsem složku, kde o něm bylo napsáno snad úplně všechno a podívala se na další. Toho člověka jsem neznala a tak jsem prostě jen začala listovat než jsem narazila na něco, co mi obrátilo žaludek vzhůru nohama. Sarah Mark. Složka s mým jménem. Složka, která obsahovala každý detail mého života. I pouhá chřipka v pěti letech zde byla uvedena. Jak dlouho ta složka tady sakra je? Poslední údaj obsahoval pouze změněnou adresu na nový byt, který mi koupil Harry. O těhotenství a zásnoubení tady není ani zmíňka. Kurva co to má sakra znamenat?!

Uslyšela jsem, že před domem zatroubilo auto. Že by si Harry rozmyslel svojí cestu za prací a chtěl podniknout něco se mnou? Ale to mi nejdřív bude muset vysvětlit tuhle sračku.

Brzy jsem byla vyvedena z omylu, když jsem z okna uviděla před domem jiné auto než Harryho. Kdo to je? V autě už nikdo neseděl a tak jsem ani nemohla zjistit o koho jde. Uslyšela jsem zvonek a při přibližování se ke dveřím i jemné zaťukání na vchodové dveře. Zastavila jsem se před dveřmi a chvilku váhala jestli otevřít nebo ne. Něco mi říkalo ať to nedělám, ale moje zvědavost byla větší a proto jsem dveře otevřela. Moje zvědavost je odporné svinstvo, kdybych nebyla zvědavá, tak bych se ani nepodívala do té složky a ani bych neotevřela ty zasrané dveře.

Moje zaskočení vzrostlo a s ním i vztek. Blonďatá hlava přímo přede mnou mi hnula žlučí už jednou a teď se mi to vrací.

"Harry tady není" chtěla jsem zabouchnout dveře, abych nemusela koukat na ten její odporný ksicht, který jsem dokázala polít nějakým pitím.

"Přišla jsem za tebou" vrazila nohu do dveří a tím mi zabránila v jejich zavření. Kdybych měla větší sílu, tak jí tu nohu klidně zpřelámu.

"Tak to se zase můžeš otočit a vypadnout, protože já s tebou mluvit nechci" otevřela jsem trochu dveře a přišla jsem si tak skoro jako poraženec.

"Tebe nezajímá Harryho minulost? Tebe nezajímá jaký byl, než jste se poznali? Nebo spíše jaký byl, než se s tebou zasnoubil?" tolik otázek a já ani na jednu neznám odpověď, ale chtěla jsem jí. Chtěla, ale ne od Claire.

"Nepotřebuji nějaké tvoje smyšlené příběhy" protočila jsem očima.

"Nejsou smyšlené. Chci ti jen říct, že Harry není takový jaký si myslíš" drze vlezla dovnitř domu.

"Proč mi tohle všichni cpete? Je mi jedno jestli není takový jaký si myslím, že je" chtěla jsem křičet a zároveň i brečet.

"Jen mě vyslechni a já pak bez problémů odejdu" podívala se na mě a já v ní neviděla nepřítele, ale někoho, kdo mi odpoví na ty otázky, které se mi v poslední době utvořily v hlavě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 26. ledna 2017 v 7:23 | Reagovat

Začátek naprosto super, toho konce se už trochu bojím :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama