111. Moje první tetování

24. ledna 2017 v 18:22 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Sarah*

''Tváříš se jako kdybych ti tu nohu řezala'' směje se Emily mému výrazu. Není mi to zrovna příjemná a dvě a půl hodiny, kdy mi to tetuje mi přijde jako celý den. Trochu mě to bolí a do toho už mi z toho strojku bzučí v hlavě.

''Už to bude?'' ptám se už alespoň po sté.

''Počkej ještě chvilku'' odpoví zase to samé jako vždycky odpověděla na mou otázku.

''To už jsi si říkala před deseti minutami a jestli tomu říkáš chvilka, tak asi každá máme jinou představu o chvilce'' protočila jsem hned očima.

''Už to je'' konečně přestal ten bzučící zvuk strojku a já se cítím volná a zároveň trochu jiná.

''Co teď?'' podívám se na svoje nové tetování na stehně, které je přímo božské a nikdy bych nevěřila, že si zrovna tohle nechám vytetovat. Je to podvazek ozdobený na boku stehna mašličkou. Přijde mi to roztomilé a zároveň sexy.

Přijde mi to roztomilé a zároveň sexy

''Konečně'' oddychne si Em.

''Proč?'' zeptám se já, protože nevím proč je ráda že už je hotovo. To bych spíš měla být ráda víc já ne?

''Koukat se na tvůj zadek skoro tři hodiny, bylo přímo mučící. Už chápu proč si tě ten kudrnáč vybral'' vysvětlí mi a já na ní vykulím oči.

''Ježiš, čumíš jak kdybych ti právě řekla něco hrozného. To měla být lichotka, že máš libovou prdel'' zase se začala smát.

''Ok'' snažím se zase tvářit normálně. Takovýhle komplimenty od holky jsem ještě nikdy neslyšela a tak mě to trochu zaskočilo.

Za tu dobu co mě Emily tetovala jsem se dozvěděla, že je lesbička a že se s Harrym vsázeli, kdo dřív sbalí nějakou holku. A ona to prý skoro vždy vyhrála. Bylo mi možná trochu nepříjemné, že tohle Harry dělal, ale po jejích dalších slovech, že s nimi nespali, jsem se uklidnila. Stejně tam malý nepříjemný pocit někde zůstal.

''Nic neplatíš. Máš to ode mě. A taky proto, že jsem vlastně něco Harrymu dlužila. Tak tímhle se to splatilo'' maže mi nohou nějakou odpornou vazelínou a pak mé stehno pokrývá fólií, kterou na krajích zalepí.

''Aha'' nechám své nutkání se jí zeptat za co přesně mu dlužila.

''Zase se někdy stav kotě. Ráda ti potetuji i tu tvojí prdelku'' mrkne na mě a pak si mě zase prohlédne.

''Hezká nabídka'' mrknu na ní taky a pak se s ní a Edem loučím. Oba jsou na mě tak hodní, že mě dokonce i obejmou. Od holky, která má půlku hlavy vyholenou a druhou půlku ji zdobí dredy a její obličej je plný piercingů, bych to tedy rozhodně nečekala. A už vůbec bych to nečekala od namakaného, od hlavy až k patě potetovaného a vousaté chlápka, který vypadá děsivě.

''Zase se taky někdy ukaž'' řekne to samé i Ed jako Em, když už stojím u dveří k východu.

''Jasně'' usměji se na něj mile a už mám nakročeno ven.

''Jo a Harry ti tu vlastně ještě nechal klíčky, že si šel něco zařídit a ty máš jet domů jeho autem'' podává mi Ed klíče od Harryho auta.

''A jak se dostane domů on?'' vyslovím svou myšlenku nahlas.

''Šel s Louisem, tak ho odveze on'' uklidňujeme mě a já přikývnu.

''Tak ahoj'' rozloučím se a pak vypadnu z tetovacího salónu. Neříkám, že se mi tam nelíbilo, ale jsem ráda, že jsem konečně na čerstvém vzduchu. A taky pryč Emily z očí, které si mě neustále prohlížely jako nějakou kořist.

Nasednu do Harryho auta a odjíždím domů. Místo, kde mám tetování je trochu citlivější, ale dá se to přežít. Kdybych na sobě neměla kalhoty, tak bych si to tetování určitě pořád prohlížela. Emily říkala že je dobře, že mám na sobě teď volnější džíny, ale ať se doma radši převléknu třeba jen do kraťasů. Samozřejmě nevynechala ani menší perverzní narážku typu: ''Klidně choď nahá a kdyby jsi se nudila, tak mi zavolej a já ti to tetování přijedu pofoukat''. Musím se nad tím znovu zasmát.

Doma je mi bez Harryho divně. Prostě se cítím sama a je to zvláštní ho nemít stále po svém boku. Asi jsem se na něm stala závislou.

''Ahoj'' promluvím jako první do telefonu.

''Děje se něco?'' zeptá se mě hned vyděšeně Gemma.

''Ne. Jen jsem se chtěla zeptat jak jsi na tom'' snažím se usmívat, i když vím, že mě Gemma nevidí.

''V pohodě. Všechno je v pořádku. Jen do porodu nesmím už moc vstávat z postele. Řeknu ti holka, že je to přímo to nejhorší na rizikovém těhotenství. Ležet jak nějaký postižená idiot a nechat se chudákem Niallem obskakovat'' vím, že se právě šklebí.

''A jak se má Niall?'' stýská se mi po něm.

''Řekla bych že fajn. Říkal, že se mu po tobě stýská a že se za tebou někdy staví'' odpoví, jak kdyby slyšela co jsem si myslela.

''Tak že se na něj těším'' rozzářila jsem se jako sluníčko.

''A kdy, že má vlastně ten termín?'' uvědomila jsem si, že se její porod blíží. Mě to čeká až za pár měsíců. Jak nechutně to utíká. Přitom je to skoro jak včera co jsem zjistila, že jsem těhotná.

''Dva týdny? Absolutně nemám nějak ponětí o tom co je dneska za datum'' zasmála se a já musím taky.

''Bojíš se?'' sedla jsem si do pracovny na gauč a hned jsem si dala nohy na stůl.

''Jako docela jo. Chápeš, že tak malým otvorem, mám dostat tak veliký dítě? Pane bože, to je přímo nadlidský úkol. Nemyslíš?'' zní trochu hystericky.

''Jo je a já vůbec nevím, jak to dokážu'' zahleděla jsem se na složku s papíry, na kterých Harry pracoval.

''Mi povídej. Hele já potřebuju strašně čůrat, tak buď mi u toho budeš telefonicky asistovat a nebo chvilku vydržíš?'' dala mi dvě možnosti.

''To je dobrý. Já se jdu stejně najíst. Tak si zase někdy zavoláme jo?'' hned na to mi šíleně zakručelo v břiše.

''Tak jo Sar. Měj se zlato'' rozloučila se se mnou.

''Pa'' rozloučila jsem se i já a hned jsem obě hovor ukončili. Zvedla jsem svůj zadek z gauče a přemístila jsem se do kuchyně, kde jsem si začala vyndavat hory jídla z ledničky. Mám hlad jako vlk a taky se není čemu divit, když teď jím za dva.

Ládovala jsem do sebe všechno možné co šlo. Sladké, slané, hořké, kyselé. Jindy bych snědla jednu porci, ale teď jsem jich do sebe nasoukala nejméně pět.

''Nevěděl jsem že mám doma popelnici'' zasmál se za mnou někdo.

''Chodíš jak duch'' promluvila jsem na Harryho s plnou pusou.

''A ty tady zase vyžíráš ledničku'' podíval se na kuchyňskou linku, kde je spousta zbytků nakousaného jídla.

''Mám prostě hlad no'' pokrčila jsem rameny a zakousla jsem se do banánu.

''Bože Sarah. To jsi si nemohla vzít třeba jablko?'' zamračil se na mě a pozoroval mě dál, jak jím ten banán.

''Bože Harry. Mohl by jsi prosím přestat myslet na sex a všechno s ním spojené?'' dojedla jsem

'poslední sousto z banánu.

''Pamatuješ si, jak jsi mi jednou řekla, že jsem nemocný a měl bych se jít léčit?'' zasměje se Harry nad tou vzpomínkou, když jsem mu tohle řekla ve spojitosti se sexem.

''A ty jsi odpověděl, že tě léčím já, když ti dám'' připomněla jsem mu jeho odpověď.

''A je to pravda. Jenže teď je to horší, protože bych tě musel šukat ve dne v noci'' položí ruce na moje boky a já mám co dělat, abych se udržela na vlastních nohou. Je vždycky tak svůdně omamující.

''Jdu se převléknout'' řekla jsem rychle, než se stane to, že mě tady ohne přes kuchyňskou linku. Jako to už jednou udělal.

''Sarah'' zakňučel, když jsem okolo něj jen prošla pryč. Věnovala jsem mu široký úsměv a pak upaluji do pokoje, abych se převlékla. Pomalu si sundám kalhoty a pak si nasazuji volnější tepláky, aby zatím Harry neviděl moje tetování. Moje první a možná že ne poslední tetování. Co si vlastně nechal vytetovat on?

''Harry?'' promluvila jsem do ticha a čekám odkud se ozve jeho chraplák. Stojím před kuchyní, kde jsem ho viděla naposledy, ale on tady není.

''Za tebou'' zašeptal mi do ucha a mě hned přeběhl mráz po zádech.

''Ukážeš mi prosím tvoje tetování?'' otočila jsem se k němu čelem. Chvilku si mě prohlížel, ale pak nakonec zvedl ruku trochu do vzduchu. Podívala jsem se na jeho ruku, kterou zdobí pouze malé tetování na zápěstí a pak přes celé jeho předloktí bylo veliké tetování. Přečetla jsem si dokonale úhledné písmo a když jsem ho dočetla, tak jsem se podívala na Harryho. 'Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože jsi můj život.' To nejkrásnější co jsem kdy za tetován viděla. Možná právě proto mi vyhrkly slzy a já je bez možnosti zastavení nechala stékat po svých tvářích. Vrhám se Harrymu hned okolo krku.

''Miluji tě Sarah'' zašeptal a hladil mě po zádech.

''Miluji tě Harry'' zašeptala jsem taky ty božská slova.

''Teď mi řekni, co jsi tam s Em dělala ty'' chytil mě za bradu a byl tak svým obličejem kousek od mého obličeje.

''Dělala mi tetování'' sklopím zrak.

''Co?'' zvedl mi znovu bradu a jeho obličej byl plný překvapení.

''No něco se mi líbilo a ona navrhla, že mi to vytetuje'' usmála jsem se a snažila jsem se vypadat co nejvíce nevinně.

''Ukaž'' zamračil se, ale já vím že naštvaný rozhodně není.

''Fajn''olízla jsem si ret a celou dobu co jsem si sundavala tepláky, jsem pozorovala jeho nechápavý obličej. Těším se na jeho reakci.

''Kurva'' otevřel doširoka pusu, když si všiml vytetovaného podvazku.

''Je to hezký ne?'' snažím se z něj dostat, jestli se mu to líbí nebo ne.

''Tohle je tak. Do prdele Sarah'' prohrábl si vlasy a stále koukal na tetování.

''Nelíbí se ti to?'' vylekala jsem se trochu.

''Je to tak sexy, že jsem tvrdej jenom z toho tetování'' zatahal si za vlasy.

''To byl účel'' kousla jsem se do rtu.

''Potřebuju, aby jsi pro mě udělala menší maličkost'' olízl si rty a já mám chuť mu je taky olíznout.

''Copak to bude?'' dělám ze sebe ještě větší neviňátko, přitom tuším o co by asi mohlo jít.

''Aby jsi použila tu svojí pusinku'' přejíždí prstem po mých rtech a moje ruka automaticky sahá na jeho poklopec. Nekecal, když řekl že tvrdne.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 26. ledna 2017 v 7:18 | Reagovat

Boží <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama