99.Zeď

22. prosince 2016 v 1:02 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
"Počkej" odtáhl mě Harry a já ho celá udýchaná pozorovala.

"Nedáš si panáka?" mrkl na mě a já v tu chvíli začala přemýšlet jestli si ze mě dělá srandu a nebo to doopravdy myslí vážně.

"Co prosím?" zvedla jsem svoje obočí.

"Chce to panáka, protože.. To pochopíš" zavrtěl hlavou s ďábelským úsměvem. Než jsem se stačila zase na něco zeptat, už mě táhl do kuchyně, kde mi podal láhev SKYY.

"Můžu to něčím zapít?" rozhlížela jsem se po kuchyni a Harry mi nakonec z lednice vyndal džus.

"Proč si mám dát panáka?" zeptala jsem se s vodkou a džusem v ruce.

"Když piju, tak pak to umím jenom tvrdě. A chci, aby jsi byla pořádně uvolněná" chytal mi u toho za dno láhve s vodkou a strkal mi tak hrdlo láhve do pusy.

"Napij se už nebo to do tebe naleju násilím" zamračil se na mě.

"Dochází ti vůbec, že já pít nemůžu" ucukla jsem hlavou od láhve.

"Jak to že? No jo" hned jak Harrymu došlo o co se jedná, tak mi láhev vytrhl z ruky a nechal mi jen džus.

"Můžeme to spolu vůbec dělat, když jsi těhotná?" napil se vodky nakonec sám.

"Jo" odkývala jsem mu to.

"Jsi si jistá?" znervózněl.

"Ty vole, asi vím co můžu a co ne" protočila jsem očima. Díky tomu udělal Harry jeden krok ke mě a přimáčkl mě tím na bar.

"Neříkej mi ty vole a neprotáčej na mě těma očima" zavrčel těsně vedle mého ucha a pak mě kousl do ušního lalůčku. Dostala jsem díky tomu takový malý elektrický výboj, který mi proběhl celým tělem. Nevím jak se to stalo, ale z mých úst vyšlo tiché zavrnění.

"Pamatuješ si co jsem ti udělal tady na baru?" položil ruku na moje boky a silně zmáčkl.

"Jo" zašeptala jsem neslyšně.

"Líbilo se ti to?" podíval se na mě Harry.

"Jo" zachraptěla jsem, protože můj hlas se začal pomalu vytrácet.

"Tak to jsi nezažila to nejlepší" sjel rukama z mých boků na zadek a jemně ho zmáčkl.

"Dovol mi si s tebou pohrát" prohrábl si vlasy a vypadal u toho tak moc přitažlivě, že jsem si s toho skousla ret. Moje vnitřní pocity se začali rychle mísit, až jsem z toho měla husí kůži.

"Sarah" pohrál si krásně s mým jménem a u toho chytil můj ret a vytáhl ho ze sevření mých zubů.

"Prosím" řekla jsem se štěněcím výrazem.

"Víš, že jsi ale opilý?" zesmutněla jsem.

"To píchám ale nejlíp" a hned jak to dořekl, tak spojil naše rty. Líbání se stalo vášnivějším a já z Harryho chtěla vysát všechen vzduch. Naše jazyky spolu tančily a každý jeho pohyb rukou po mém citlivém těle , způsobil že jsem ho chtěla víc a víc. Neuvědomila jsem si, že si sama rozepínám kalhoty a to samé pak dělám Harrymu. Trochu jsem mu ty kalhoty stáhla a on už si je pak sundal sám. Moje tělo si zase dělalo co chce, protože můj mozek byl naprosto otupělý z Harryho. Potom jsem se s Harryho pomocí začala soukat z džínsů a to rovnou i s kalhotkami. Hned jak jsem měla možnost jsem z Harryho rychle sundala tričko a potom i to moje. Harryho šikovné ručičky během sekundy rozepnuly moji podprsenku a já Harrymu v tu chvíli chtěla zatleskat, jak moc šikovné ruce má.

Dál se se mnou líbal a já ho tahala za jeho dlouhé vlasy. Jeho rukama mě hladil na zádech, bokách, zadku, stehnech a konečně jeho ruka zabloudila do mého rozkroku.

"Jsi tak krásně vlhká" řekl do polibku.

"Harry" vydechla jsem a on aniž by mě upozornil si mě vyhoupl do vzduchu. Svoje nohy jsem obmotala okolo jeho pasu a cítila jeho zvětšující se bouli. Myslela jsem, že mě třeba posadí na bar a zopakuje tím tak náš začátek, ale on ho obešel a mířil se mnou na chodbu. Domyslela jsem si, že půjdeme nahoru do pokoje ale on se zastavil v půlce chodby, kde bylo vidět jen velmi málo a to ještě díky světla proníkajícího z kuchyně.

"Dýchej z hluboka zlato" narazil mě tvrdě Harry na zeď. Trochu jsem díky tomu vyjekla.

"Chci abys moje jméno křičela na celý tenhle barák" zatnul čelist a poslední zbytek látky, který bránil v našem konání, už taky skončil na zemi. Mám pocit, že si právě Harry roztrhl boxerky, ale když může mě vždycky roztrhnout kalhotky, tak může i sobě boxerky.

Tak moc jsem přemýšlela nad nějakým trháním boxerek a kalhotek, že jsem potom nahlas vykřikla. Harry do mě vnikl a já jsem to doopravdy nečekala. Nebolelo to, jen to byl nepřííjemný pocit. Všechno to ale přešlo a já si zase začala zvykat na to, že ho cítím uvnitř.

Začal pomalinku přirážet a já se otírala díky tomu o zeď. Opřela jsem si o zeď i hlavu a podívala se Harrymu do těch jeho dokonale zelených očí.

"Harry" zakňučela jsem, protože to tempo bylo odporně pomalé a já jsem to nemohla vydržet.

"Chceš víc?" usmál se na mě šibalsky Harry.

"Prosím" zamrkala jsem rychle.

"Teď už ale nemůžeš couvnout" zavlněl trochu bokama a já tiše vzdychla. Viděla jsem jak se zhluboka nadechl a začal tak rychle, že jsem netušila co se děje. Přestávala jsem mít jakoukoliv sílu. Nedokázala jsem se vůbec udržet nohama okolo Harryho pasu. Moje tělo jako kdyby bylo najednou bez žalatiny. Harry to asi nejspíše postřehl a tak mě chytil za zadek. Domem se rozléhaly moje a Harryho vzdechy. Samozřejmě, že ty moje byly o mnoho hlasitější, ale já to nedokázala nijak napravit. Musela jsem prostě zavřít oči a to způsobilo, že mi přišlo jako kdyby se všechno se mnou točilo. Harryho nahá kůže se otírala o tu mojí a mě přišlo jako kdyby jsme si mezi sebou předávali nějakou elektřinu. Každý chloupek na mém těle byl postavený. Svoje nehty jsem měla zaryté do Harryho ramenou a připravovala se na to velké finále

"Bože Harry" křičela jsem nekontrolovatelně.

"Miluju tě" řekl křečovitě Harry a mě stačilo už jen pár sekund a všechna ta hráz, která ve mě shromažďovala to napětí, se vylila. Zaklonila jsem svou hlavu a Harryho zatáhla silně za vlasy. Po chvíli jako kdyby ve mě bouchla další bomba. Další orgasmus, který mi způsobil tak dokonalou slast, kterou bych chtěla zažívat pořád. Pár sekund na to se už i Harry dostal do stejné fáze jako jsem já. Oba jsme vstřebávali poslední kousíčky orgasmu. Moje srdce tlouklo jako o závod a já myslela, že mi vyskočí z hrudi.

"Jsi nejlepší" pochválila jsem udýchaně Harryho.

"Ty taky" pohladila mě po vlasech a pomalu ze mě vyklouzl.

"Unavená?" prohlédl si mě a já přikývla.

"Mám jít spát s tebou?" zeptal se mě zase.

"Nemusíš" usmála jsem se na něj upřímně a dala mu ještě malou pusu na tvář. Potom jsem vyběhla schody nahoru a zalezla si do své postele, kde jsem hned z vyčerpání usnula.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 22. prosince 2016 v 21:46 | Reagovat

Naprosto úžasnééééé <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama