106. A stejně jsi nejlepší

22. prosince 2016 v 1:11 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Sarah*

"Už víš něco ohledně Gemmy?" promluvila jsem asi po deseti minutách ticha, kdy jsme seděli v tom dokonalém objetí.

"Volal jsem Niallovi a prý snad bude v pořádku. Jen teď musí hodně ležet. Jo a Gemma ti vzkazuje, že na nákupy určitě půjde." lehne si Harry a já zůstanu obkročmo na něm s hlavou na jeho hrudi.

"Jaké nákupy?" opřu si bradu o jeho hruď.

"Na svatbu přece." sladce se usměje až se mu ukážou ďolíčky. Mám chuť políbit každý milimetr toho úsměvu a ďolíčků.

"Takže už jsi to oznámil svým přátelům a příbuzným? Kdy?" přejíždím pomalu prstem po jeho tváři až ke krku a zase zpět.

"V té nemocnici. Když si odjela." chytí za můj prst, který po něm bloudí a na jeho špičku dá sladkou pusu až mnou proběhne menší elektřina. ani jsem si neuvědomila, že jsem zavřela oči a zhluboka se nadechla.

"Na co myslíš?" zašeptá Harry.

"Na..." sklapnu zase.

"Na?" podívá se na mě, jako kdyby přesně věděl, co se mi honí v hlavě. Cítím se kvůli svým úchylným myšlenkám špatně, protože to určitě nebude tak dlouho, od doby co umlátil Davida.

"Že mám hlad." plácla jsem co mě jako první napadlo.

"Umím v tobě číst, tak mi nelži kotě." zašeptal tak svůdně.

"Vážně mám hlad." snažím se z toho nějak vykecat, ale on se jenom začne hlasitě smát.

"Co?" sednu si do tureckého sedu a zamračeně ho pozoruji.

"To, jak jsi se prudce nadechla. To, jak ti jemně zčervenaly tváře. To, jak se ti změnilo dýchání. To, jak si koušeš svůj spodní ret. To, jak jsi najednou perverzní a hraješ si se svými prsty. Tohle všechno tě tak lehce prozradí." posadí se a rukou jede po mém stehně k mému klínu.

"Jsi hroznej" protočím očima a hned se na to roztomile usměji, protože vím, že to protáčení očí mu dělá problémy. Jeho čelist se zatne a vidím, že má co dělat s tím, aby se ovládl.

"Promiň." omluvím se a on se najednou zarazí.

"Ty jsi se mi za to právě omluvila?" spojí svoje obočí do jedné přímky.

"Jop" odpovím mu tázavě.

"Musím se ti k něčemu přiznat. Jsi neuvěřitelně sexy, když protáčíš očima. Možná proto bych tě hned chtěl píchat." kousne se do svého rtu a já si uvědomuji, že je vážně můj dech jiný. Zvlášť těžký a zrychlenější.

"Jdeme jíst!" rychle se vzpamatuje a vstane z postele. Jsem trochu frustrovaná, když také vylézám z postele a jdu za ním. Myslela jsem, že se mnou bude spát a přesněji podle jeho slov, že budeme píchat. Ale on jako kdyby to udělal naschvál, vstane a jde dolů po schodech do kuchyně. Vážně v tuhle chvíli musí být tak tvrdohlavý?

"Bože" zasměje se Harry, když si sednu na kuchyňský bar s namazanou houskou. Pro mě je to TEN kuchyňský bar.

"Co?" odpovím mu s plnou pusou.

"Ze všech míst tady v kuchyni jsi si musela sednout zrovna sem, že?" zavrtí hlavou a zase se ke mě otočí zády.

"Tak pardon pane nadržený" protočím zase očima a slezu z baru.

"Právě teď jsem si na tisíc procent jistý, že jsi protočila očima." řekne aniž by se na mě otočil.

"Dej mi svátek brouku, právě se snažím najíst" sednu si vedle něj na linku.

"Hmm?" nastaví na mě svůj ukazováček upatlaný od džemu a já chvilku váhám s tím, co mám dělat. Nervozně zamrkám a pak si jeho prst strčím do pusy, kde ho omyji od džemu.

"Kurva!" vyjde z Harryho, když mi vyndá svůj prst z pusy.

"No nic. Jdu se dívat na televizi." usměji se na něj a jdu pomalu do obýváku, kde si pohodlně sednu a zapnu televizi. Samozřejmě na žádném kanálu nic nedávají a tak mezi nimi jen znuděně klikám.

"Tohle je hrozný co děláš. To tam prostě nemůžeš nechat nějaký film?" sedne blízko mě Harry.

"Vždyť jsou to všechno blbosti" zamlaskám.

"Tak si můžeme pustit něco na internetu a nebo tu mám přece nějaký film nahraný" mrkne na mě jako kdyby byl nejchytřejší na světě a právě teď rozluštil tu největší záhadu.

"Mám filmy nahraný" napodobím provokativně jeho hlas a pomalu vstávám z gauče.

"A dost" zavrčí Harry. Chytí mě za loket a stáhne k sobě na klín. Překvapivě vyjeknu, když se to stane, ale nijak neprotestuji, že jsem skončila zrovna na klíně.

"Začínáš být pěkně drzá holčičko" věnuje mi Harry menší pokárání a pak mi dá pusu na tvář.

"A co jako?" provokuji ho dál.

"Ty potřebuješ tvrdě ošukat aby jsi se srovnala" líbá mě pomalu na krku a jeho rty za sebou nechávají mokrou stopu. Nejsem už schopna mu nic odpovědět a tak zavřu oči a nakloním hlavu ke straně aby měl lepší přístup.

"Už dlouho si nekřičela moje jméno a mě se po tom stýská Sarah" moje jméno vysloví tak tvrdě, ale zároveň něžně a svůdně. Moje tělo se trochu chvěje z jeho hlasu a já uvnitř sebe cítím zase ty zvláštní pocity chtíče.

"Já vím, že to chceš. Vím, že mě chceš cítit uvnitř sebe" po téhle jeho větě už se neudržím a tichounce zavzdychám.

"Chceš cítit, jak do tebe tvrdě narážím" dodá a já ho zatahám za vlasy.

"Provokuješ tak moc Harry" zavřu oči a spojím naše rty. Snažím se na to jít trochu pomalu i přes jeho bouli, která mě začíná tlačit ale on se jen tak nenechá. Z líbání se stane souboj a je to tak intenzivně dokonalé.

"Bože můj. Tyhle líbací sračky jsou vždycky tak dobrý" promluví do mojí pusy a kdybych měla sílu, tak bych na něj protočila očima ale jsem jim úplně omámená. Má pravdu, že jsou dobrý ale já už chci víc. Sáhnu po lemu jeho trička a rychle mu ho přetáhnu přes hlavu. Jeho vlasy jsou teď rozcuchané a tak do nich zajedu svýma rukama. Moje tričko už leží na zemi vedle toho Harryho a stejně tak i moje a Harryho kalhoty.Posledních pár látek a naše těla budou tak, jak je Bůh stvořil. Slezu z Harryho klína a sundám jeho boxerky. Stále se mu dívám do očí a on si olízne ret, když si sundám svoje kalhotky.

Pomalu si na něj obkročmo sednu a začnu ho líbat. Trochu mě nadzvedne a začne pomalu masírovat můj rozkrok. Vzdychám oproti jeho nádherně vonící kůži a užívám si jeho pohyby. Zajedou do mě dva jeho dva prsty a on s nimi začne pracovat. Moje záda se samy prohnou a je mu se tak k obličeji přitisknou moje prsa. Neváhá a začne přes moje bradavky přejíždět jazykem.

"Harry" vzdychla jsem aniž bych chtěla ale prostě se nehodlám stále ovládat.

"Já vím" zasměje se a pomalu mě pouští abych si sedla na jeho přirození. Moje pohyby jsou pomalé a klidné ale Harryho ruce mačkají můj zadek to mě nutí pohybovat se rychleji a rychleji. Je z toho až vražedně rychlé tempo, které mě dohání k tomu abych nahlas vzdychala.

"Harry" vyjde ze mě skoro až výkřik a on se na mě usmívá.

"Ještě" zamrká na mě a prosí abych znovu vykřikla jeho jméno ale mě dochází hlas. Harrymu se to zřejmě nelíbí a proto se se mnou najednou přetáčí a dává mě pod sebe. Začne tvrdě přirážet a proto já zarývám nehty do jeho pevných prsou.

"Zopakuj to!" zavrčí udýchaně vedle mého ucha.

"Harry" zakřičím zase a to stačí k tomu abych se přehoupla přes tu hráz a padala do té nádherné slasti.

"Sarah" řekne přes zaťaté zuby Harry a pak se všechny jeho svaly zpevní. Prožíváme oba naše orgasmy naplno. Moje nohy se třesou a Harry se mě snaží zklidnit líbáním, které už je zase zpátky pomalé.

"Tebe nikdy nedokážu mít dost" odtáhne se ode mně Harry a upraví mi pramen vlasů.

"Já tebe taky ne" přiznám mu.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 22. prosince 2016 v 22:24 | Reagovat

Rudnuuuu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama