83.Jako mafián

25. listopadu 2016 v 17:53 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Zakňučím na nesouhlas, aby nepřestával a trochu se začnu na skříňce vrtět.

"Buď hodná" pozoruje mě se zaujetím a já se na něj zamračím.

"Harry no tak" zaprosím a jemu se na tváří vytvoří úšklebek. Hrozně se mi klepou nohy a ruce z toho, jak moc ho chci, ale on se rozhodl mě naštvat nebo co. Začala jsem slézat ze skříňky abych se dostala k Harrymu a donutila ho už konečně se mě alespoň dotknout.

"Seď klidně maličká" přitlačí mě silně zpátky na skříňku a já se skoro nemohu pohnout. Jak mi to řekl? Maličká? A to zase ne.. Zhluboka se nadechnu a plánuji, jak uskutečním to co jsem právě vymyslela. Usmála jsem na Harryho abych mu ukázala, že jsem ho poslechla a on stáhne svou ruku. Zkoumá mě pohledem a kouše si u toho svůj ret. Proč je vždycky tak neodolatelný? Každá je z něho hned mimo a já se přiznám, že jsem v čele těch všech vlhkých bab. 'Teď!' vykřiknu na sebe v hlavě a bleskově seskakuji ze skříňky. Rychle zatlačím na Harryho a on se tvrdě zastaví až o zeď na druhé na protější straně od skříňky, na které jsem asi před dvěma sekundami ještě seděla.

''Kurva'' nadechne se a já nevím jestli je na mě kvůli tomuhle naštvaný nebo ne. Stačí pouhý pohled dolů a hned poznám, že jeho chuť na mě se nemění.

''Maličká?'' provokativně přejedu prstem po jeho břiše a on jen zavrní. Neudržím se, jsem jako zvíře, protože se vrhnu na Harryho rty a nakonec trochu zatahám za jeho spodní ret. Chci ho tak moc, ale předtím mu musím dokázat, že ho zvládnu ovládnout jako to on dělá mě.

''Tak ta maličká ti teď ukáže co umí'' zašeptám mu s drzostí v hlase do ucha a začnu si klekat. Nepochopím mou reakci, když se podívám na Harryho ztopořený penis. Popravdě nechápu, jak to, že ho do mě vůbec narval. Červenám se při tom na co myslím a zároveň i koukám na chloubu, která Harrymu patří. Vím, že mě Hazza pozoruje a tak se rozhodnu k akci. To zvládnu. Dodávám si odvahu a pak uchopím jeho penis do ruky. První co mě napadne je, že jazykem přejedu od kořene až ke špičce jazykem. Jako odpověď na tohle se mi dostane menší vzdechnutí. Začnu pomalu rukou přejíždět po jeho délce a doufám, že to dělám správně. Ale když začne propínat svou pánev a lehce s ní pohybovat, tak vím, že se mu to líbí. Ovládám tě teď já Harry a ty to víš. Pomyslím si a hned na to si zasunu jeho penis do pusy. Bez nějakého váhání si ho dávám do pusy a snažím se ho dostat co nejdál. Je to nemožné a moje dávicí reflexy jsou toho svědkem. Párkrát zamrkám a snažím se zahnat slzy, které mi díky tomu vytryskly. Dál pokračuji v líném tempu pohybování svou hlavou a Harry najednou chytá mou hlavu a začne s ní hýbat rychleji. Jsem nucena k rychlejšímu tempu, ale líbí se mi to čím dál víc. Ten pocit, když vzdychá jen díky mě je uspokojující.

''Do prdele'' rozlehne se Harryho chraplavý hlas koupelnou a já cítím, jak mi jeho penis pulsuje v ústech. Brzy se udělá a tomu já prostě nemůžu odolat. Ještě víc zpřísním svůj stisk rtů a víc obepínám jeho úd. Vzdychá a já hlavou zrychluji na nejvíc, jak to zvládám. A pak mi svou pánví vyjde naposledy naproti a já už cítím, jak ta teplá tekutina plní mojí pusu. Rychle všechno spolykám a kouknu se přes svoje řasy na Harryho. Setkávám se s jeho pohledem a úsměvem na tváři.

''Maličká a dokáže takovéhle božské věci'' řekne a u toho mi pomáhá se postavit.

''Udělej mě Harry'' vyletí ze mě nekontrolovatelně a já hned rudnu, že jsem vůbec něco takového řekla sama od sebe.

''Bude mi ctí a to kurevsky moc Sar'' vysloví to tak jako kdyby si s každým slovem hrál a nejvíc s mým jménem. Naskakuje mi z toho husí kůže a vrátím se na svoje místo, na skříňku. Pozoruji Harryho, jak mi roztahuje nohy víc od sebe a vsouvá do mě dva prsty. Nečekaně vyjeknu a on se na mě s přidrzlým úsměvem dívá. Začne s nimi pomalu pohybovat a já se z toho můžu zbláznit, jak pomalé to je.

''No tak'' stisknu k sobě víc víčka a chce se mi brečet z toho, jak moc frustrující pomalé pohyby právě vykonává.

''Prosím'' začnu sebou vrtět se stále zavřenýma očima. Přijde to jako blesk a já se cítím plná až po okraj. Nedokážu otevřít oči a zvykám si na pocit, že je zase on součástí mě.

''Chceš vědět je píchat s mafiánem?'' mluví mi hned vedle ucha a já jen přikývnu, protože nejsem schopná slova. Dvakrát silně přirazí a já už svá ústa pootvírám. Zpomalí a já mám chuť křičet. Otevřu oči a zjišťuji, že jeho obličej je tak moc blízko tomu mému. Usměje se, když zjistí, že se na něj koukám. A nakonec se přisaje na moje rty.

''Nadechni se'' nařídí mi a já ho poslechnu. Přidává na rychlosti a já zjišťuji, že je to čím dál tím víc neúprosné tempo. Pociťuji menší bolest, ale líbí se mi to víc a víc. Aniž bych si uvědomila, jak moc hlasitá právě teď jsem se dostávám zase do jiného vesmíru. Tohle tempo je ještě víc smrtící než když mě ohnul v té kuchyni. Při vzpomínce na to, jak mě píchal v kuchyni začínám pociťovat začátek orgasmu.

''Harry'' vzdychnu a on zaryje svoje nehty do mých boků.

''Sarah kurva'' přiráží dál a když tohle dořekne, já vybuchuji v obrovský orgasmus. Nemůžu se nadechnout a ani nevím co mám dělat. Moje tělo se celé začne svírat v křečích, které jsou tak příjemné. Neuvědomuji si nic a ani nic neslyším. Nejsem duchem přítomna. Vlna orgasmu trvá tak dlouho, že mám pocit, že omdlím. Jestli mi Harry ukáže všechny jeho taktiky a budou ještě lepší než takhle, tak stoprocentně příště omdlím. Cítím Harryho hlavu na mém rameni, ale nejsem schopná ničeho. Trvá to na mě moc dlouho než se dokážu přimět alespoň k otevření očí. Moje celé tělo se ještě chvěje a já si užívám stále zbytečky té rozkoše.

''Vysvětli mi jedno'' zvedne Harry hlavu z mého ramene a celý zadýchaný a zpocený se na mě podívá.

''A co?'' zeptám se skoro neslyšitelně. Vysvětlení je jednoduché. Nedokážu ze sebe dostat ani hlásku, protože jsem úplně mimo.

''Jak to děláš, že jsi vždycky tak dokonalá?'' podívá se na mě Harry a já díky svému právě konečně uklidněnému orgasmu, pociťuji slzy v očích. Řekl to tak krásně a ještě, když vím, že to doopravdy myslí vážně.

''Miluju tě'' dodá ještě.

''Já tebe'' a jedna slza mi stéká po tváři.

''Tak sakra Sar! Dělej ať stihneme co potřebujeme!'' křičí na mě Gemma a já protočím očima. Harry mě teď nevidí a tak si to mohu dovolit. Po Harryho a mé sprše, která se ukázala jako ta nejlepší jsem se šla dolů napít. Odchytla mě tam Gemma a začala mě přemlouvat ať s ní jedu nakupovat. Prý si přeje abych se šla podívat po nějakých šatech. Harry hned říkal, že to není špatný nápad a já tím byla dost zaskočená.

''Harry to si mě tak rychle chceš vzít?'' vzhlédnu k němu, když si zapnu knoflík u kraťasů.

''Nechci, aby jsi si to rozmyslela a chci, aby jsi mi patřila i papírově'' prohrábne si svoje vlasy a přitáhne si mě k sobě.

''Ale já ti už patřím i bez podělaných papírů'' hodím mu svoje ruce okolo krku a pak mu dám pusu na nos.

''Užij si nákupy zlato'' zavolá za mnou ještě Harry a potom opouštím místnost. Jsem z toho všeho tak zmatená a tak šťastná. Nechápu co se s mým životem stalo a jsem z toho překvapená. Můj život, jako by se vyhrabal ze sraček a potom vylezl na ten nejvyšší schod blaha.

''Ježiši, tak posloucháš mě?'' mává mi Gemma rukama před obličejem, když už odcházíme z domu.

''Promiň, nad něčím jsem přemýšlela'' odpovím popravdě a on jen zavrtí hlavu.

''Kdo bude řídit?'' otáčí se na mě a já si všímám, že drží klíčky od Niallova pronajatého auta. Je to Porsche a já cítím, jak moc bych se v tom chtěla projet. Ale radši jako pouhá řidička, ještě bych ho odřela a měla bych kvůli tomu problém.

''Ty'' rozhodnu se nakonec a on bez nějakých námitek sedá na místo řidiče. Myslím, že je i ráda, že může řídit takového mazlíka jako je Porsche 918. Možná, že cestou zpět bych si to vážně mohla zkusit řídit já, ale ještě si to rozmyslím. Nasednu si na místo spolujezdce a trochu zkřivím svůj obličej, protože můj rozkrok se ještě nějak nestihl vyléčit a uklidnit z toho, jak Harry neúprosný byl. Přiznávám, že to ale bylo něco a klidně budu trpět s citlivým rozkrokem, pokud Harry bude dělat to co udělal dneska. Podívám se ještě směrem k domu a vidím, jak Harry stojí ve dveřích a mává mi. Je tak roztomilý. Zamávám mu nazpátek a v tom na to Gemma šlápne, takže tryskem vyrazíme od baráku.

''NÁKUPÝÝ'' zapiští Gemma a pustí rádio příliš na hlas. Líbí se mi jí takhle vidět a spolu s ní si užívám příjemnou cestu za doprovodu hlasité hudby.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 25. listopadu 2016 v 21:56 | Reagovat

Naprosto úžasný <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama