82. Trapné ráno

25. listopadu 2016 v 17:52 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Sluneční paprsky mě šimraly na obličeji a tím mě nutily k probuzení. Naštvaně jsem zavrněla a chtěla se přitulit k Harrymu, ale moje ruka se ocitla na prázdném prostěradle. Otevřela jsem oči a zjistila, že je vážně vedle mě postel prázdná. Přemýšlela jsem, kde by mohl být a napadlo mě, že jednoduše bude dole. Ještě jsem chvilku ležela v posteli a nakonec se rozhodla, že bych měla vstát, protože v posteli nemohu zůstat věčně. Vstala jsem a zjistila, že jsem stále nahá. Kalhotky, které už neležely na zemi bych si stejně už vzít nemohla, protože je Harry roztrhal. Nemotorně jsem se vydala do dveří, které vedly do koupelny. Přemýšlím nad tím jestli jsem o koupelně vůbec věděla, ale když jsem si už napouštěla vanu, tak jsem zjistila, že je stejně luxusní jako celý tenhle barák. Zajímalo by mě na kolik peněz to vyšlo, ale určitě bych z té ceny omdlela. Pomalu jsem si vlezla do vany, kde už byla teplá voda a trochu pěny. Bylo to uvolňující a já se spokojeně usmála. Byla jsem ještě stále trochu unavená, no to se ani není čemu divit, když jsem polovinu noci byla vzhůru. Pořádně jsem se nadechla a pak se potopila. Přišlo mi, že jsem pod tou vodou vydržela docela dost dlouho, ale pak jsem začala panikařit a bála se, že se utopím, takže jsem byla nucená se zase vynořit. Zrychleně jsem dýchala a mnula si oči, protože se mi tam dostala pěna, která mě v nich teď pěkně štípala. No nic asi bych si vše měla zrekapitulovat. Žila jsem chudý život, když jednoho dne přišel kluk, ze kterého jde strach do našeho domu a odvedl mě. Díky mému otci, který mě vlastně prodal. Nenáviděla jsem toho blba, který mě připravil o panenství jen díky tomu, že byl nadržený. A pak se to všechno změnilo. Zamilovala jsem do něj, i když jsem si to neustále nechtěla přiznat. Pak se zamiloval i on od mě. A teď? jsme spolu zasnoubený a on mě miluje. Je to až neuvěřitelný, jak se můj život změnil. Nad vším tímhle jsem se usmívala a byla šťastná.

Voda už mě nehřála a tak jsem se rozhodla, že vylezu a půjdu se podívat po Harrym. Převlékla jsem se do kraťasů a volného trička, které jsem si zastrkala do kraťasů. Pomalu jsem vyšla z pokoje a sešla schody a zastavila se až v kuchyni. Bylo tu naprosto ticho a nebyl tu ani malý náznak života. Do ticha se ozval můj žaludek a já si uvědomila, jak šílený hlad vlastně mám. Zabrouzdala jsem k ledničce a tam si začala vyndavat jídlo na kuchyňskou linku.

''Taky mám hlad'' ozval se za mnou dívčí hlas a já si div neučůrla leknutím.

''Musíš chodit jako duch?'' řekla jsem mírně naštvaně.

''Sorry, jsi vstávala po zadku ne?'' podepřela si Gemma dlaněmi bradu.

''Jen nesnáším, když mě někdo ráno vyděsí'' otočila jsem se k ní zády a začala si mazat housku nějakou pomazánkou.

''Já zase nesnáším, když spím a můj brácha šuká mojí kamarádku'' odpoví mi. A kurva.. Otočím se na ní s vykulenýma očima a otevřenou pusou.

''No moc nekoukej zlato. Jsi u toho pěkně slyšet'' usmívala se na mě a já se začala červenat. Nejradši bych se zahrabala kilometry pod zem, protože tohle je tak hrozně moc trapný!

''Ale zase alespoň víš, že to Harry umí dobře'' objevila se najednou Liamova hlava. Se tady najednou všichni objeví nebo co?

''Neříkej, že jsi to taky slyšel'' zakryla jsem si rukou obličej.

''Já to slyšel rozhodně'' už tu byl i Louis a to už jsem byla červená jako rajče a zase se radši ke všem otočila zády a dělala si dál svou snídani.

''Fajn, tak jste mě slyšeli všichni'' mávnu nad tím rukou, ale stejně jsem stále rudá až za ušima.

''Já jsem tě neslyšela'' posadí se na barovou židli Rir a mě se uleví, že alespoň někdo v tomhle domě mě neslyšel.

''Kde máš toho Casanovu?'' ozve se Liam a já se trochu zamračím, protože to nevím.

''Šel běhat'' odpoví za mě Niall a já jsem ráda i za tuhle malou informaci. Otočím se s houskou v ruce a všimnu si, jak mě všichni pozorují.

''Co je?'' zablábolím s plnou pusou. Všichni začnou omluvně mávat rukama a začnou si jakoby povídat. Ale spíš je to jen krytí, protože nechtěli přiznat proč na mě tak zírají. A v tom se otevírají dveře do kterých vchází zpocený Harry. Musím si skousnout ret nad tím, jak božsky teď vypadá. Všichni zmlknou a koukají na něj spolu se mnou.

''Tohle je kurva divný'' vyndá si sluchátka z uší a nechápe o co tady jde.

''Tak jaký to bylo?'' usmívá se Louis a já vím, že se neptá na běhání.

''Vole jsi v pohodě?'' zeptá se Harry zase jeho.

''No já jen, že celý barák, pardon kromě Viktorie, měl v noci živé porno'' zacuká na něj svým obočím a Harry se hned podívá na mě. Dojídám svou housku a jen se na něj nervózně usměji.

''Má hezký hlas co?'' vyrazí Harry mým směrem.

''Hlavně to její Harry ahh'' napodobí můj hlas Liam při slově Harry a já si zase rukama zakrývám obličej. Ucítím, jak mě za moje ruce někdo chytne a tím mě donutí si ty ruce dát z obličeje pryč. Moje oči se setkají s těmi smaragdově zelenými a celým tělem mi projede vlna tepla. Harry má na tváři úšklebek a jeho rozcuchané a mokré vlasy z něj dělají anděla a zároveň i ďábla. Mám potřebu ho políbit a nechat to tak napořád.

''Jdu do sprchy'' oznámí mi po dlouhém tichu, které mezi námi nastalo. Tak zvláštně se na mě díval až jsem z toho měla sevřený žaludek. Jako kdyby se něco stalo a nebo přemýšlel nad něčím co mu dělalo starosti. Nechala jsem ho odejít a pak zůstala sama v kuchyni. Všichni už zase byli někde uklizení a já slyšela jen Harryho kroky do schodů. Přece ho nemůžu nechat odejít bez polibku. No tak Sarah, děláš jako kdyby jsi byla pětiletá holka. Vždyť si toho člověka za chvilku budeš brát a ty se za ním bojíš jít? Tohle je vážně ubohé! Křičelo na mě moje podvědomí, ale já nebyla schopná pohybu. Ty Harryho oči jsem viděla stále před těmi svými. Je to jako kdybych ho viděla poprvé. Všechny moje pocity prožívám jako poprvé. Při každém jeho polibku se cítím jako kdyby to bylo poprvé a nedokážu se toho nabažit.

Už jsem to nevydržela a prostě musela jít za Harrym. Ani nechápu proč jsem vlastně tak dlouho čekala. Rozeběhnu se ke schodům, které potom vybíhám po dvou, otevřu dveře do našeho pokoje a slyším, že Harry už je nejspíš v koupelně a sprchuje se. Začnu ze sebe svlékat věci a vydám se za Harrym. Když se na sebe letmo kouknu do zrcadla, tak se vůbec nepoznávám. Změnila jsem se, ale ne vzhledově. Nikdy dřív bych si nesundala dobrovolně oblečení a šla za klukem do sprchy. Harry mi ukázal, že i pro někoho mohu zrovna já být dokonalou.

Otevřu dveře sprchového koutu a vlezu si za Harrym. Je ke mě zády a zrovna si nechává kapky vody stékat po svých vlasech. Nevím, jak bych ho měla upozornit, že jsem tady, protože on vůbec netuší, že za ním stojím. Pomalu zvednu svojí ruku a společně se svými rty ji položím na Harryho záda. Ani sebou necukne na náznak vylekání a jen tak stojí dál. A tak mu začnu dávat polibky od pravého ramene, přes krk, až k levému rameni.

''Děje se něco?'' odvážím se promluvit, když Harry stále na nic nereaguje. Je ticho a mě to znervózňuje.

''Harry'' zkusím to znovu a on se ke mě konečně otáčí.

''Jsem pro tebe dost dobrý?'' vyjde z něj hned, jak ke mě stojí čelem a já na jeho otázku nedokážu ihned reagovat.

''Jak to myslíš?'' řeknu přiškrceným hlasem.

''Nikdy jsem nevěděl, že dokážu holku až tak moc milovat jako teď tebe. Ale víš. Nejsem si jistý jestli to stačí. Jestli to stačí tobě'' podívá se někam za mě a já mám pocit, že se mi vyhýbá pohlede.

''Harry'' vydechnu. Nevím, jak mu říct, že to já nevím jestli mu dávám dostatečnou lásku. Nevím vlastně vůbec, jak mu odpovědět. Po chvilce přemýšlení se přisaju na jeho rty a snažím se mu tím dokázat, jak moc ho miluju. Jeho ruce mě obejmou okolo pasu a víc si mě k němu tisknou.

''Jsi to nejlepší co mě mohlo potkat'' zavřu oči a položím si hlavu na jeho hrudník.

''To ty'' pohladí mě po zádech a já se najednou přistihnu, jak se moje myšlenky stáčí jiným směrem než by měli.

''Proč se tak usmíváš?'' zeptá se mě Harry a poukáže tak na můj nevinný úsměv, za kterým se skrývá pravý opak.

''Já jen, že jak jsi se vrátil z běhání, tak jsi byl tak dokonalý'' skousnu si ret a vidím, jak se Harry zhluboka nadechuje.

''Sarah ty se mnou poslední dobou provádíš takové divy'' zašeptá mi do ucha a jeho ruce se přesunou na můj zadek, který potom silně stiskne. Neubráním se malému zavrnění a s pootevřenými ústy zakláním hlavu. Harryho jazyk putuje po mé kůži a začínám trochu hruběji dýchat.

''Můžu ti teď ukázat, jak píchá holku Harry Styles?'' přestane mě provokovat svým jazykem na mém krku.

''Prosím'' žadoním o to, aby mi to ukázal alespoň milionkrát a ještě milionkrát víc.

''Pokud by jsi to nevydržela, tak mi to musíš říct'' přejede mi svým ukazováčkem po dolní čelisti. Pouze přikývnu.

''Pamatuješ, jak jsem ti řekl, že máš odpovídat zřetelně?'' snaží se mi Harry připomenout moje poprvé. Tenkrát mě pokáral za to, že jen kývla hlavou a zřetelně mu neodpověděla.

''Slibuju, že tě když tak upozorním'' mám co dělat abych neprotočila očima, ale zvládnu se udržet. Voda najednou přestane téct a Harry otevírá sprchový kout. Myslela jsem si, že mi to ukáže ve sprše, ale asi ne, protože on už z něho celý mokrý od vody vychází. Chci se vydat za ním, ale on mě najednou vyzvedne do vzduchu a já jsem tak nucená ho obejmout svýma nohama. Přiznávám, že tohle něco do sebe má a hlavně když se můj rozkrok dotkne toho jeho. Posadí mě skříňku vedle umyvadla a já na něj zase jen zírám.

''Můžeš zavřít oči, ale pak je nech už zavřené'' usměje se na mě Harry a já jako na povel je hned zavřu. Ještě zaslechnu, jak se tomu trochu Harry zasmál, ale to už nějak neřeším. Jeho ruce putují z mých ramen až na prsa, která potom začne trochu mnout a hrát si s nimi. Celou tu dobu mám zavřené oči, i když mám nutkání je otevřít, ale Harry řekl, že už je nemám otevírat. Netuším vůbec co přijde dál a pak ucítím Harry rty blízko mé bradavky. Když si myslím, že mi dá druhou pusu, tak ucítím bolest, která je ale příjemnou. Brzy pochopím, že mi Harry právě skousl bradavku. Zavrním a začnu sebou trochu ošívat. Harry zamlaská abych se uklidnila a já si začnu kousat kůžičku z vnitřní strany rtu. Další dotek který ucítím je na mém koleni. Harry dlaň se sune výš a už se blíží k mému rozkroku. Přestanu na chvilku dýchat a celá napjatá čekám až se mě tam dotkne, ale on to neudělá. Chci tak moc otevřít oči a tak to udělám. Harry se na mě z blízka kouká a když vidí, že jsem oči otevřela začne vrtět hlavou.

''Stále tak zvědavá Sarah'' zamlaská a klekne si. Moje kolena od sebe roztáhne a hned zaboří hlavu do mého rozkroku. Nečekala jsem to tak rychle a tak zalapám po dechu.

''Chutnáš vždycky tak skvěle'' ozve se a pak začne pohybovat jazykem po mém citlivém místě.

''Bože'' vypadne ze mě a já už automaticky vjedu rukama do Harryho vlasů, za které mírně tahám. Přidává na rychlosti svým jazykem a to už nekontrolovatelně vzdychám.

''Harry'' zatahám ho za vlasy trochu silněji a on najednou přestane. Neměla jsem ho snad tahat?

''Neboj se krásko, všeho se dočkáš'' postaví se zase Harry a já se na něj podívám trochu frustrovaně.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 25. listopadu 2016 v 21:50 | Reagovat

Tak ta scéna z kuchyně mě rozesmála na celý pokoj :-D  :-D Ježiši, ale na Gemmy místě bych asi spíše blila, než si z nich dělala srandu :-D  :-D A nebo bych si do ní rýpla: "Tak alespoň víš, jaký je tvůj brácha kanec." :-D

2 BlondieXI BlondieXI | 4. prosince 2016 v 2:10 | Reagovat

Tak ta kuchyň, ta byla dobrá no...já bych se smála ještě zejtra😂😂😂😂ten příběh je neuvěřitelnej❤

3 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:08 | Reagovat

Maxi Size účinně a rychle řeší tuto situaci. Účinné látky krému pronikají do tkání penisu, a napomoci tomu, aby oběh účinnější. V podstatě, Maxi Size zlepšuje kvalitu průtok krve a v podstatě dělá erekce stát. Při pravidelném používání Maxi Size, následující jsou pozorovány účinky: Postupné a bezbolestné roztahování kavernózních těles, které jsou hlavní stavební jednotkou erektilní tkáně penisu; Zvýšený průtok krve v oblasti penisu, což způsobuje, robustní a dlouho trvající erekci Zvýšená citlivost, která vede k mysl vyfukování orgasmy. http://vozbujdenie.com/krem-maxisize-v-ceske-republice-nejcastejsi-recenze-a-vysledky-jak-pouzivat-a-jak-objednat.html  Zvyšuje cirkulaci krve v pohlavních orgánech. Zvyšuje důvěru a chemii mezi partnery, čímž zlepšuje sexuální spokojenost z obou stran. Od člověka dojde k delší a spolehlivější erekci. Zvyšuje dobu orgasmu z obou stran. Výhodou použití výrobku Titan Gel je, že je snadné ho používat, výsledky jsou zaručeny, prošly různými četnými laboratorními studiemi, které prokázaly pozitivní výsledky v 96% případů u mužů, jsou kompatibilní s léky a nezpůsobují Komplikace.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama