81. Prosklená stěna

25. listopadu 2016 v 17:51 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Už jsem ti řekl, jak sexy vypadáš?'' pozoroval mě a jeho delší vlasy mě šimraly na obličeji. Jen jsem se usmála od ucha k uchu a možná moje tvář nabrala lehce červenou barvu.

''Sarah ani nevíš, jak šťastným jsi mě udělala, když jsi mi řekla ano'' začal mluvit dál, když pochopil, že se nemám k odpovědi.

''A víš, jak šťastná jsem, když vím, že teď jsi jen můj?'' projela jsem rukama jeho vlasy a tím jsem mu je chytila, aby mě víc nešimraly na obličeji. Oba jsme se pozorovali a já se rozplývala nad jeho zelenýma očima. Jako kdyby ty oči byly magnety a tím by se i vysvětlilo, proč svoje oči od nich nedokážu odtrhnout.

''Tohle'' přestal Harry mluvit a chytil můj ret, který jsem držela mezi zuby. Vůbec jsem si neuvědomila, že jsem si skousla ret. ''Je tak zasraně sexy'' dořekl to. To, jak Harry okomentoval moje kousání rtu mi přišlo hrozně sexy a já si to v duchu opakovala stále dokola. Ale hned jsem musela přeš, když jsem si uvědomila, že se Harry přibližuje svými rty k těm mým. Jeho měkké rty se jen lehce otřely o ty mé. Bylo to příjemné a Harry to doplňoval o hlazení po mém pravém boku. Jenže pak použil svoje nehty a já se neubránila malému vzdechu. Vždycky to mnou zvláštně zavibruje a je to až nechutně vzrušující. Takže mě to nenechalo chladnou a víc jsem si přitáhla rukama Harryho hlavu. Drsné a žhavé polibky se rozšířily i o jazyky. Naše jazyky se navzájem o sebe otíraly a mazlily. To už jsem byla jen ve světě, kde byl jen Harry a já. Neexistuje prostě nic jiného než my dva. A v tom našem soukromém světě jsem se nehlídala a vzdychala pokaždé, když Harry něco udělal. Vzdychnutí dokázal i jen malým pohybem při kterém se lehce otřel o můj rozkrok. Svou rukou jsem jela přes Harryho svalnatou hruď až na záda, kde jsem ho začala pomalu škrábat. Chtěla jsem Harrymu ukázat, jak on dráždí mě. Na to škrábání reagoval stejně jako já a to se mi líbilo. Už mi jen chybělo abych se dostala nahoru. Jenže Harry mě svým tělem pod sebou držel a já neměla ani malou šanci ho dostat pod sebe. Harry se pustil do rychlého svlékání mě a já jsem mu nijak nebránila. Nakonec na mě zbyly jen kalhotky a podprsenka. Teď už byla správná chvíle se dostat nahoru a i když mi to dalo docela zabrat, tak se mi to povedlo. Seděla jsem obkročmo na něm a s rukama opřenýma o jeho hrudník jsem ho začala líbat od lícní kosti ke spodní čelisti, kterou jsem potom špičkou jazyka olízla až k bradě. Věděla jsem, že se to Harrymu líbí, protože jeho rozkrok začal být větší a tvrdší. Líbala jsem ho dál přes krk a níž až jsem se dostala na břicho, do částí, kde měl vytetovaného motýla. Malinko jsem dala pusu na motýlka a podívala se na Harryho. Měl zavřené oči a mě blesklo hlavou, jak mě vždycky plácl přes zadek, když jsem já zavřela oči. Dál jsem pokračovala v roznášení pusinek po jeho břiše a přemýšlela co udělám, abych mu udělala to co on vždycky dělal mě. Zase jsem se vrátila svým rozkrokem na jeho rozkrok a začala se vlnit a když v tom jsem zničeho nic přestala. Harry oči rychle otevřel a potom na mě povytáhl obočí.

''Co je?'' zeptal se mě zmateně.

''Měl jsi zavřené oči. Já je taky nesměla zavírat'' provokovala jsem ho.

''Sarah'' objevil se mu na tváři úšklebek, který byl přímo božský omračující.

''Co pak Harry?'' olízla jsem si provokativně rty.

''Jsi drzá'' zavrtěl hlavou, ale stále měl pokřivený úsměv.

''To aby jsi s tím něco udělal'' a to už jsem ho spíš prosila, aby něco udělal, protože už jsem ho potřebovala. Potřebovala jsem být jenom jeho.

''Páni. Žádáš mě o to abych tě ošukal?'' dal ruce na moje boky a já jen zakývala hlavou, že chci.

''A jak?'' zeptal se mě zase a mě přišlo, že za každou otázkou, kterou položí, začínám mít sytější rudou barvu tváří.

''Tak jako vždycky'' začala jsem prstem jezdit po jeho hrudi a přišla jsem si jako malá a stydlivá holka. Dělám jako kdyby tohle bylo moje poprvé s Harrym. Ale s ním se vždycky cítím jako kdyby to bylo poprvé a možná proto si to i víc užívám.

''Tak to nepůjde'' pohnul se pode mnou Harry mrštně a já tak spadla vedle něj na postel. Rychle si sedl a já nechápavě udělala to samé.

''Proč ne?'' řekla jsem až příliš vyděšeně. On mi ale neodpovídal a vydal se k prosklené stěně a pozoroval nejspíše bazén. Pomalu jsem slezla z postele a šla k němu. Moje bosé nohy o plovoucí podlahu tiše mlaskaly a ten zvuk přestal, až když jsem stála vedle Harryho. Pomalu jsem k němu vztáhla ruku a stále přemýšlela co se mu právě honí hlavou.

''Odpověz mi, prosím'' promluvila jsem zase na něj. Skoro jsem ani nemrkla a už jsem byla přišpendlená zády na skle. Harry se ke mě tiskl a svoje ruce opřel každou z jedné strany mojí hlavy. Zrychleně jsem začala dýchat a v tichosti jsem pozorovala, jak se připravuje k odpovědi.

''Prostě nemůžu'' zašeptal. Nechápu proč by nemohl.

''Tak mi vysvětli proč'' objala jsem ho rukama a svoje prsty spojila za jeho zády. Chtěla jsem tak moc být teď v jeho hlavě abych zjistila co se děje.

''Jsi dokonalá, ale skočíš mi na všechno'' začal se Harry smát.

''Co?'' začala jsem mírně panikař na co jsem mu skočila.

''Chtěl jsem tě dostat z postele sem, protože chci, aby jsi tu tvojí božskou prdelku otírala o to sklo'' šeptal mi do ucha a mě spadla brada.

''A to jsi to ty blbe nemohl říct hned?'' strčila jsem do jeho ramene. Ano nazvala jsem ho blbe, ale nebylo to myšleno v tom špatném smyslu. Prostě to bylo jen nevinné škádlení.

''Blbe?'' zatnul Harry čelist. Tak on očividně jen to nevinné škádlení nepochopil. Jeho rukama se přestal opírat o sklo, ale teď je dal ne můj zadek. Aniž by mě nějak upozornil, tak mě za ten zadek chytil a zvedl do vzduchu. Hned jsem mu nohy obmotala okolo pasu a ruce dala okolo krku.

''Víš co se mi nelíbí?'' mračil se pořád Harry.

''Že jsem ti řekla blbe?'' myslela jsem si, že je to kvůli tomu.

''Možná jsi mi tak řekla, ale nelíbí se mi, jak se bojíš jakékoliv mojí změny nálady. Ale výhodou je, že pak mohu provokovat. A co se mi hlavně nelíbí je to, že máš na sobě ještě spodní prádlo'' mluvil mi do ucha a já cítila teplý dech na svém krku.

''Pane bože! Víš jak jsem se lekla, že se něco stalo?'' mluvila jsem rázněji a trošku víc nahlas než bych měla.

''Nevztekej se nebo tě budu muset zkrotit'' zavrněl a já se nemohla nadechnout z toho, jak to řekl. Znělo to tak nadrženě, ale i sexy. Dokonalá kombinace, která tvořila samotného Harryho.

''Myslím, že ty kalhotky jsou hnusný'' narážel na látkové kalhotky a já jsem hned na ně sklopila svůj zrak. Byli to normální kalhotky a ne žádné babičkovské bombárďáky, tak co je na nich špatného?

''Líbí se ti dneska vůbec něco?'' podívala jsem se zase na něj.

''Ty kalhotky a proto se s nimi rozluč''. Jednu ruku strčil za lem kalhotek a pak už je jen trhal.

''Vážně musíš roztrhat všechny kalhotky co mám?'' protočila jsem očima a podívala se, jak moje kalhotky, roztrhané na kusy, letí na zem.

''To jsi dělat neměla'' ozval se chraplavým hlasem a mě to došlo. Já jsem protočila oči. Vůbec jsem si neuvědomila, že jsem něco takového udělala.

''Ale to jsi udělala i v tom klubu. Sarah ty mě prostě chceš vytočit'' stiskl víc můj zadek ve svých rukou a já zaklonila hlavu. To se mi líbilo a jasným důkazem toho bylo, že jsem začala ještě víc vlhnout.

''No nic'' přimáčkl mě Harry zpátky na sklo. Zase sundal jednu ruku z mého zadku a začal si sundavat boxerky. Já jsem to jen pozorovala se zatajeným dechem. I přesto, že mě musel udržet ve vzduchu, se mu boxerky povedlo sundat dost rychle a pak se mi podíval do očí.

Vykřikla jsem, když do mě Harry vnikl a hned jsem si dala ruku před pusu. Nepotřebuji probudit celý barák. Harry trochu zamlaskal nad mým výkřikem. Chvíli ve mě zůstal a já věděla, že mi dává chvíli na zvyknutí toho, že ho mám v sobě. A pak už jsem jen zaryla nehty do Harryho kůže na ramenou a zády se otírala o sklo. Harry mě propaloval pohledem a já mu svůj pohled vracela. Všechno zase mizelo a já byla v mém oblíbené světě. Všechny svaly v mém těle se začaly různě uvolňovat a pak zase zatínat. Ze mě vycházely steny a já doufala, že nejsou tak hlasité, aby to slyšeli ostatní.

''Bože'' vyšlo z Harry mezi tím co také vzdychal a já už se zase začala prohýbat díky blížícímu se orgasmus. Harry zmírnil svoje tempo a začal být pomalý a něžný. I když mi to pomalé tempo přišlo jako mučení, tak jsem stále blížila víc a víc k vrcholu.

''Harry'' zaúpěla jsem a on to asi bral jako pokyn k zrychlení. Tak tvrdě, ale tak božsky o mě přirážel a už to nemohla dál udržet. Světýlka začala blikat různými barvami a já zase padala do té měkké peřinky slasti. Už jsem se dostávala zpátky do té místnosti, kde jsme byli jen s Harrym, ale zjistila jsem, že Harry dál pokračuje ve svém zběsilém tempu. Znova ta nepopsatelně krásná a elektrizující vlna v mém podbříšku povstala a já se skoro už nemohla ani nadechnout. Víčka jsem tiskla pevně k sobě, protože ať jsem se snažila sebevíc je nezavírat, tak se to nepovedlo. Znova to přišlo a já už hlasitě vzdychala Harryho jméno. Vyčerpaně jsem položila hlavu na Harryho rameno a snažila se alespoň popadnout dech.

Harry mě stále držel a nesl mě nějakým směrem. Měla jsem stále zavřené oči a nedokázala je otevřít. Položil mě do měkké postele a já jsem mu chtěla něco říct, ale prostě jsem byla stále jako paralyzovaná.

''Miluju tě'' zašeptal mi Harry do ucha a pak mě políbil do vlasů. Přikryl mě a pak si mě k sobě přitáhl. Byla jsem teď k němu zády a on si přes mě přehodil ruku, kterou si mě k sobě ještě víc držel u sebe.

''Já tebe taky miluju'' konečně jsem se dokázala úplně vzpamatovat.

''Dobrou krásko'' zašeptal ještě a já jako mávnutím proutku vyčerpaně usnula.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 25. listopadu 2016 v 21:42 | Reagovat

Naprosto úžasný <3 <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama