80. Už podruhé

23. října 2016 v 20:04 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Díky jeho polibkům už jsem skoro nemohla dýchat, protože ze mě všechen vzduch úplně vysával. Ale bylo to božské. To líbání pod širým nebem. Tohle už nemůže nic zkazit.

"Hej" ozval se někdo. Jo tak jo, jde to zkazit. Harry se ode mně nehodlal vzdálit a tak jsem ho odstrčila trochu já.

"Kde jste?" ozval se znovu hlas.

"Ty blonďatej blbe, zapadni zpátky dovnitř!" zakřičel Harry a já jsem si myslela podle ticha, které nastalo, že ho Niall poslechl. Harry se na mě zase podíval a znova jsme se začali líbat. Ležela jsem na zádech a Harry nade mnou. Jeho ruka mi bloudila po břiše až k prsu.

"Kurva" ozvalo se za námi a my s Harrym jsme se jen ztuhle podívali tím směrem.

"To nemyslíte vážně" postavil se rychle Harry a já si začala shrnovat tričko, aby mi nekoukal ani malý kousek břicha.

"Sorry, my mysleli" začal Louis.

"Hovno! Vy nemyslíte" šel ke všem Harry. Začala jsem si uvědomovat celou tu situaci. Uprostřed střechy se povalují dva lidi v milostné chvilce a skupina lidí je načape. Fajn, neudržela jsem se a vybuchla v obrovský smích. Všichni mi věnovali nechápavý pohled a já si klekla na bobek a smála se ještě víc.

"Nehulili jste?" zeptal se někdo a já se snažila uklidnit. Držela jsem další vlnu smíchu, ale bohužel jsem to nevydržela. Znáte takový ten smích, kdy se nesmějete nahlas a jen mácháte rukama jako idioti? Tak takhle jsem se zrovna smála. Když jsem se konečně zase nadechla a začala jsem se, dejme tomu normálně smát, tak jsem slyšela, že se ke smíchu přidávají i ostatní.

''Ty vole, ta má dost'' šel Liam směrem ke mě. Už jsem se začínala uklidňovat a tak už to byl jen takový tichý a klidný smích.

''Takže jste to chtěli dělat na střeše?'' sedl si vedle mě Liam a najednou se po jeho boku objevila i Rir. Samozřejmě, že jsem totálně zrudla a dívala se na svoje prsty s neupravenými nehty. Měla bych s nimi něco udělat, aby nevypadaly až tak hrozně.

''Dal vám někdo povolení k sednutí?'' rozhodil Harry rukama. To už si ale ke mě sedali i ostatní a na Harryho totálně kašlali.

''Mám nápad'' začal Louis. Harry rychle pochopil, že naše žhavá chvilka bude muset přejít na jindy a sedl si vedle mě. Dal mi ruku na záda a hladil mě po páteři. Potom začal používat nehty a přes to tričko to mělo takový zvláštní nádech něco nepopsatelného. Naskakovala mi husí kůže a začala jsem si kousat kůžičku z vnitřní strany rtu.

''Sar co ty na to?'' otočila se konverzace na mojí maličkost a já se musela vzpamatovat.

''Co?'' ošila jsem se trochu, abych ukázala Harrymu, že má radši přestat.

''Užít si tu hvězdičkovou oblohu jak se patří'' začal na mě Niall cukat obočím.

''Neposlouchala vás'' přestal mě Harry provokovat svou rukou na mých zádech.

''Zkusit tuhle mňamku ty nadrženče'' ukázal mi Louis jointa a já protočila očima nad jeho názvem pro mě. Nadrženče? Ježiši Louisy!

''Já se nezúčastním'' pousmála jsem se, když si Louis dal brko mezi rty a začal ho zapalovat.

''Ale jo'' strčil do mě loktem Liam, až jsem se trochu zhoupla a trochu jsem se víc přilepila na Harryho. Omylem jsem se rukou dotkla jeho rozkroku, ale hned jsem tu ruku dala pryč.

''Tohle bylo příjemný'' zašeptal mi Harry do ucha a já mu věnovala malý úsměv. Jenže jsem svůj zrak zase musela obrátit zpátky, protože už ke mě natahoval Liam ruku s trávou. Snažila jsem se protestovat, ale za neustálých keců, že jsem srab a tak, jsem se nechala přemluvit.

''Bože'' natáhla jsem se pro to a pomalinku natáhla, pro některé tu sračku. Cítila jsem malé škrábání v krku, ale nebylo to tak hrozné, jako poprvé.

''Drž to v sobě'' ukázal na mě palec Louis a já ho poslechla. Už jsem pomalu začala panikařit, že se udusím a tak jsem malý zbyteček kouře vydechla. Tohle udělal každý nejméně pětkrát a pak už nám to začalo lézt na mozek. Hulit v sedmi lidech byla vážně zábava, ale přiznávám, že tohle opakovat často nebudu. Být závislá na trávě není zrovna můj sen.

Podívala jsem se na Gemmu, která byla trochu odsunutá ven z kroužku a bylo mi líto, že se nemůže zapojit. Ale pokud by si dala jen jednoho malého práska, tak bych jí asi umlátila na místě. Všechny končetiny jsem měla ztěžklé a tak jsem si lehla.

''Tak naše sexuální noc tímto skončila'' lehl si vedle mě Harry.

''Hmmf'' vydala jsem ze sebe.

''Fajn, potřebuju čůrat. Kdo půjde se mnou'' ozvala se Rir a já se začala spolu s ostatními smát. Tak a už se to zase rozjíždí. Nikdo jí s ní asi jít nechtěl a tak se prostě všichni jen smáli.

''Hej, nesmějte se nebo se počůrám'' vyskočila na nohy Rir a překřížila nohy. Vypadala hrozně komicky a já se prostě smála dál.

''Kruci!'' vypískla Rir a rozeběhla se po střeše ke schodům. Podle dunivých zvuků bylo poznat, že brala schody dost rychle a mě to dostalo do dalšího záchvatu smíchu. Jenže všechno jednou vyprchá a i náš přehnaný smích kvůli blbostem, ustal. Fáze přemýšlení byla pro mě asi tou nejhorší, protože jsem myslela na dost negativní věci. Všichni jsme na střeše mlčeli a každý pozoroval něco neurčitého, ale pro tuto chvíli zajímavého. Naštěstí tahle fáze nebyla tak dlouhá, abych se rozbrečela a nebo psychicky zhroutil.

''Já jdu spát'' zívla jsem. Harry se začal zvedat a já se pokusila o to samé. Vyčerpala jsem skoro celou svou veškerou fyzická námahu, kterou jsem vyvinula na postavení. Už mi jí zbývalo asi tak pět procent šťávy. Rychlost mojí chůze byla katastrofální, ale Harry proti té rychlosti nijak neprotestoval. Schody dolů byli v pohodě, ale schody nahoru už byly horší. Skoro jsem se musela potom doplazit do postele a ještě jsem z toho byla hrozně udýchaná. Tak tohle není moc super pocit. Lehla jsem si oblečená do postele a Harry padl vedle mě.

''Píchal bych tě'' zamumlal do polštáře. Nedokázala jsem už ani odpovědět a zavřela jsem svoje oči, protože mi přišlo že oční víčka vážily asi tunu.

-Sedět v bílé místnosti a volat do prázdna halo už mi přišlo tak otravné, že jsem si sedla na zadek a čekala. Jenže pořád nic a tak jsem si zase stoupla a běžela. Běžela jsem hrozně dlouho a i přes to už jsem se nemohla skoro vůbec nadechnou a moje svaly na noze byly ztuhlé. Ale stejně jsem prostě běžela a doufala, že tohle skončí. Panika, strach a beznaděj. A nemělo to vůbec žádný konec.

Začala jsem brečet, ale stejně jsem běžela stále dál. ''Harry'' křičela jsem několikrát za sebou s nadějí, že se tady někde objeví.

''Zlato!'' zatřásl se mnou Harry a já prudce otevřela oči.

''Co je?'' zeptala jsem se zadýchaně.

''Něco se ti zdálo'' objal mě a já se snažila uklidnit svoje rozhozené nervy.

''O čem se ti zdálo?'' zeptal se a začal mě hladit po vlasech.

''Běžela jsem bílou místností a nemohla doběhnout na konec'' pověděla jsem mu a cítila zvláštní úzkost při vzpomínce na ten sen.

''Neboj se, už je to fajn. Jen.. Volala jsi moje jméno'' na malou chvilku mě přestal hladit po vlasech, ale pak zase pokračoval.

''Doufala jsem, že mě odtamtud dostaneš'' objala jsem ho okolo pasu a začala ho k sobě víc tisknout. Bezpečí, které mi teď poskytoval, mě uklidňovalo. Uvědomila jsem si, že je pořád ještě tma, ale účinky marihuany už jsem na sobě nepociťovala. Jen jsem měla šílené sucho v puse.

''Kolik je hodin?'' otočila jsem s k nočnímu stolku a sáhla po svém telefonu. Byly teprve tři hodiny ráno. Chtěla jsem jít zase spát, ale bála jsem se, že sen se vrátí a Harry už mě neprobudí.

''Obejmeš mě prosím?'' otočila jsem na bok a podívala se do Harryho očí.

''Pojď sem ty šmudlo'' přitáhl si mě k sobě. Nadechla jsem se a cítila jeho vůni. Neměl na sobě tričko a tak jsem se mohla dotýkat jeho nahé kůže.

''Spíš'' zašeptala jsem a čekala delší dobu na odpověď. Harry vydal zvuk co připomínal slovo 'Ne' a tak jsem si s ním začala povídat. Chvilku trvalo než se Harry probral, ale nakonec jsme se opřeli o čelo postele a mluvili. Bavili jsme se o našich dobrých vzpomínkách na dětství. Harryho měl pochopitelně víc dobrých vzpomínek než já. A pak jsme se začali bavit o Gemmě a Niallovi, o Liamovi a Viktorii.

''Chudák Loui, je tady sám'' povzdechla jsem si.

''Louis tu není sám. Dneska si povídal v klubu s nějakou holkou a vyměnili si i čísla. Takže třeba tady nakonec bude mít taky holku'' mumlal Harry a snažil se o to, aby neusnul.

''Fakt? A je hezká?'' snažila jsem se Harryho zase vtáhnout zpět do konverzace, ale stejně asi po páté mojí otázce už spokojeně oddychoval. Rozhodla jsem se, že ho prostě nechám spát a sama si vymyslím nějakou aktivitu. Našla jsem nějaké knížky, které byli ve skříni a vybrala si prostě tu první, která ležela nahoře. Jmenovala se Dům Děr. Vzhledem k tomu, že skoro pořád se tam objevoval sex, jsem z toho byla docela dost mimo. Teď Harryho prostě musím probudit. Začala jsem mu rozdávat vlhké polibky po krku a když se pousmál, věděla jsem, že je už naprosto zase vzhůru.

''Tohle by jsi měla dělat častěji'' mrštně sebou pohnul a tím se dostal nade mně.

''Jo to bych měla'' kousla jsem se do rtu a on se na mě šibalsky usmál.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 21:54 | Reagovat

Boží! <3 Těším se na další díly

2 Leňa Leňa | 24. října 2016 v 21:27 | Reagovat

Boží já ten příběh miluju :-D :-* :-* B-*

3 Anička Anička | 26. října 2016 v 23:52 | Reagovat

Skvělýýýýýýýýýý!!! Prostě bombaa !!!

4 Anička :) Anička :) | 17. listopadu 2016 v 17:28 | Reagovat

kdy budou další díly? :-(  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama