79. Dětinské chování

23. října 2016 v 20:03 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Předem ti říkám, ať mě ušetříš přednášek'' zaklonila jsem hlavu a podívala se na nebe. Svítilo tam pouze pár hvězdiček, ale i přes to to bylo krásné. Myslím, že až se vrátíme zpět do toho luxusního domu tady, tak jich uvidím víc. Za malé množství hvězd na obloze může příliš osvětlené město. Díky pouličnímu světlu se některé hvězdičky ztratí a lidé ve městě jsou tak o ně ošizeni. Když jsem bydlela s tátou, často jsem utíkala z domu uprostřed noci na kraj města, do té největší temnoty, abych těch hvězd viděla co nejvíce. Utíkala jsem většinou přes mini balkónek a pak běžela. Snažila jsem se utéct od reality, která na mě vždycky přímo křičela tam doma. Můj běh byl spíše rychlejší chůze, protože já běhání vážně moc nemusím. Když se konečně dostala za město, tak jsem si lehla na stráňku a s rukama pod hlavou jsem pozorovala každé malinké světélko v té veliké černotě. Někdy jsem si s hvězdami i povídala. Ptala jsem se, kdy skončí to utrpení, které tady na tomhle ubohém světě mám. Ony jen dál němě blikaly a nikdy mi neodpověděly. Tak jsem se jednoduše po hodině a něco musela zvednout a se slzami na tvářích jsem se vracela domů. Každá sekunda, minuta i hodina mě stahovaly dolů. Neskutečně mě sráželo i pomyšlení, že nevím co zítra budeme s tátou jíst a nebo, jak zaplatíme nájem.

''Sarah'' zatřásl se mnou Harry a já zjistila, že sedím na kraji chodníku a pozoruji i to málo hvězd na obloze.

''Zasnila jsem se'' usmála jsem se na něj, ale můj úsměv nebyl ten pravý, jaký rozdávám vždycky. Byl falešný.

''A teď mi pověz o čem jsi přemýšlela'' klečel vedle mě s cigaretou mezi prsty.

''Někdy jindy.. Teď mi vysvětli proč jsme museli jít ven'' vydechla jsem pořádně klubový vzduch z plic a nahradila jsem ho čerstvým, i když díky Harryho cigaretě trochu kouřovým vzduchem.

''Nelíbí se mi, když na tebe sahá někdo jiný'' zamračil se a pak se zahleděl někam do dálky.

''Vždyť je to jenom striptér, o nic nejde'' položila jsem mu ruku na koleno, ale on se na mě stejně nepodíval. Koukala jsem, jak obemkl rty filtr cigarety a pak vtáhl do plic nikotin. Chvilku ho v sobě držel a pak mu z nosních dírek vyšel kouř.

"Jenže tobě se to, jak na tebe, sahal líbilo" zamrkal párkrát a pak mi konečně věnoval krátký pohled. Už jsem se nadechovala pro odpověď, ale on zase začal mluvit.

"Povídala jsi si s ním. O čem?" zase natáhl z cigarety a posadil se vedle mě na kraj chodníku.

"On mi říkal co mám dělat a pak jsem se ho zeptala, jestli tohle dělá se všemi. Nic víc" odpověděla jsem popravdě.

"Jasně" odfrkl si Harry. On snad žárlí?

"Ty žárlíš!" poplácala jsem ho po koleni s úsměvem.

"Ježiši" zavrtěl nechápavě hlavou. On si to sám nechce přiznat. Svou rukou jsem ho začala hladit po stehně a naklonila se k němu hlavou. Dala jsem mu pusu na tvář. Hlavou mi blesklo, jak sexy vypadá, když kouří.

"Sarah neser mě" odcvrnkl nedokouřenou cigaretu. Můj starý Harry se mi vrátil. Ten Harry, který má kamennou tvář a zabijí všechny pohledem. Žádné city a žádná romantika.

"Já tě seru jo?" strčila obličej přímo před jeho obličej. Letmo se na mě zase koukl a pak zatnul čelist s pohledem upřeným na boty.

"Přestaň" už jsem si sedla na bobek a přímo před něj. Tohle je tak dětinské chování Harry. Kurva jsi, jak malý fakan! Měla jsem chuť to na něj zakřičet, ale ovládala jsem se. Z malého tancování s klukem, který to má jako práci, Harry dělá jako kdybych si to tam s ním rozdávala uprostřed pódia.

"Jdeme dovnitř" rychle se postavil a já díky tomu málem spadla na zadek. Vyškrábala jsem se na nohy a podívala se na jeho zuřící obličej. 'Idiote!' zakřičela jsem na něj ve svojí hlavě. Jemu vážně někdy tak přeskočí, že bych mu nejradši jednu natáhla.

''Jdi do háje Harry'' odstrčila jsem ho z cesty, ve které mi stál a vydala se sama zpět do klubu. Došla jsem až k holkám.

"Co mu je?" zeptala se mě Rir.

"Nevím, asi má krámy" pokrčila jsem rameny a posadila se zase na svoje místo. Neměla jsem ani chuť se podívat jeho směrem. Ty zásnuby jsme moc urychlili. On je urychlil. Upíjela jsem Sex on the beach a pozorovala dalšího striptéra, který absolutně vůbec nebyl můj typ. Ale jiné ženy z něj přímo šílely. Moje dobrá nálada byla pryč a já si to tady už nedokázala užít.

''Jste se pohádali nebo co?'' podívala se Gemma za sebe, nejspíše na Harryho a pak na mě.

''Ne'' hrála jsem si s brčkem. Gemma radši zmlkla a já jí za to chtěla poděkovat, ale v tom se před stolem objevila svalnatá postava s rukama založenýma na prsou a s vlasy po ramena.

''Sarah musím s tebou něco probrat'' snažil se Harry překřičet hudbu. Měla jsem co dělat, abych neprotočila očima. Dopila jsem zbytek nápoje a pak prázdnou skleničku nechala na stole. Protáhla jsem se okolo Gemmy, která se nehodlala zvednout.

''Hmm?'' zvedla jsem k němu svou hlavu, ale on jen pohodil hlavou ať jdu za ním. Šla jsem za jeho zády a házela na něj ksichty, ale tak aby to neviděl. 'Jsem velký Harry Styles a když lusknu prstem, tak se všichni poserou. Bla bla bla' napodobovala jsem v hlavě jeho hlas. Vyšli jsme zase ven a on vyrazil k autu, do kterého i nastoupil. Takže tímhle můj první zásnubní večer končí. Ha, fakt bomba! Bože, jak já bych teď od něčeho praštila.

''Proč tu ještě dál nebudeme?'' sedla jsem si na sedadlo spolujezdce a zapnula si pás.

''Nevim'' řekl spíš jen, aby mi něco odpověděl a pak se rozjel po silnici. Zavřela jsem oči a čekala jen na okamžik, kdy zastavíme. Trvalo to v tom debilním tichu věčnost, ale konečně ten konec cesty přišel.

''Super'' bouchla jsem dveřmi od auta a aniž bych počkala na Harryho jsem vyrazila do baráku. Nešla jsem do pokoje, ale na terasu. Koukla jsem na osvícený bazén a chtělo se mi křičet. Co se to všechno sakra stalo?

''Sarah?'' zašeptal Harry za mnou.

''No?'' řekla jsem naštvaně.

''Já..'' zmlknul a já se na něj musela otočit.

''Žárlil jsem'' podíval se na mě a mě spadla brada z toho, že to přiznal.

''Ale na co? Na co jsi ksakru žárlil?'' praštila jsem pěstí do jeho hrudníku.

''Že na tebe sahal někdo jiný než já'' hrál si u toho s prstýnky na svých prstech.

''Pane bože vždyť o nic nešlo. Je to jeho práce a já za to nemohla. Ty jsi mě tam přece sám vzal'' snažila jsem se mu vysvětlit můj názor.

''To vymyslel Louis'' protestoval.

''Je mi u prdele kdo to vymyslel. Já jsem řekla, že si tě vezmu a jsem tvoje. Úplně celá jsem tvoje. Chápeš to sakra?!'' držela jsem ho za paže a při každé větě jsou ho víc stiskla.

''Jsem debil'' řekl zklamaně a moje naštvanost z tohohle zkaženého večera roztávala.

''Jo jsi debil'' přitakala jsem a on se na mě smutně podíval.

''Ale můj debil'' objala jsem ho.

''Zkazil jsem tenhle večer co?'' objal mě taky.

''Trošku ty tvrdohlavče''

''Možná to ještě dokážu zachránit'' uvažoval nahlas.

''To by jsi musel hodně zabrat'' zasmála jsem se.

''No tak pojď'' propletl prsty s těmi mými a vedl mě z levé strany domu. Před námi se objevili schody a my se po nich vydali. Nevěděla jsem kam to vedlo, ale když jsem konečně došla na poslední schod, tak jsem zjistila, že jsme na střeše. Sedli jsme si do prostředka střechy a já se na něj otočila.

''Ježiši to je nesnesitelný'' zavřel oči.

''Co?''

"Ukázal bych ti, jak moc tě miluju" oblízl si rty.

"Jak?" jsem tak natvrdlá a nebo on se neumí vyjadřovat?

"Tvrdě a pak něžně. Nebo možná naopak" kousl se do rtu. Prsty na noze se mi začali kroutit. Můj nos začal pomalu plnit plíce a vzduch, který mi plíce vrátili jsem vydechla pusou.

"Chtěla bych" olízla jsem si horní ret.

"Jak dlouho ještě?" zeptal se.

"Už ne" zacukala jsem na něj svým obočím.

"Počkej! Už to nemáš?" vypadal, že ho to vážně potěšilo. Nepočkal na mou odpověď, jako vždycky a dravě se na mě vrhl.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 21:51 | Reagovat

Harry žárlí! To je cute <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama