78. Striptér

23. října 2016 v 20:02 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Jestli mi tohle budeš dělat dokonce života, tak ti ten prstýnek vrátím''. Samozřejmě, že bych mu ten prstýnek nevrátila, ale chtělo se mi Harryho nějak poškádlit.

''Tak já se budu krotit'' řekl rychle, jako kdyby se bál.

''Co teď?'' otočila jsem se dokola abych se lépe porozhlédla po klubu.

''Tady'' ozval se holčičí hlas za mnou a když jsem se otočila, tak tam stála Viktorie a mávala na mě. Ještě jsem Harrymu dala rychlou pusu a šla za ní. Gemma se ještě někde toulala, ale pak se ke mě a k Viktorii taky připojila.

''Tak kdo dá téhle prdelce voňavé dolárky?'' vytáhla z kapsy ruličku peněz.

''Já rozhodně ne'' sedla jsem si za stůl na rohovou lavici. Bylo tady dobře vidět, jak na klučičí půlku, tak i na tu holčičí.

''Nechceš je kontrolovat, že ne?'' zamávala mi Gemma rukou před obličejem abych tam přestala koukat.

''Hele, že jsme zasnoubený neznamená, že mu nějaká kurva bude strkat prdel před ksicht'' zamračila jsem se na ní.

''V klidu. Ty holky jsou hnusný''ukázala si prstem do krku, aby naznačila zvracení. Hned jsem se o jejím výroku musela přesvědčit a tak jsem se tam hned podívala.

''Tak jestli tomuhle říkáš hnusný, tak to promiň, ale já jsem totální šereda'' ukázala jsem zrovna na jednu holku, která měla všechno co by kluk potřeboval.

''Tak ostatní jsou hnusný'' mávla rukou a začala fandit striptérovi, který měl teď sólo. Různě se svíjel a dával na obdiv svoje nemalé nádobíčko.

"Myslíš, že to má vycpaný" naklonila jsem se k Viktorii, protože jsem ji chtěla rozpovídat.

"Vždyť to je až přerostlý" zčervenala se po jejích slovech a já se začala smát.

"No rozjedeme to!" začala kuckat Gemma na kluka jen v chlapských tangách a motýlkem na krku. To bylo všechno co měl na sobě. Zajímalo by mě, kolik mu za to platí, když zády chodí a nechává se osahávat od nadržených ženských. Ale musím uznat, že on je vážně sexy, ale svalnatý je na můj vkus až moc.

"Dvakrát tohle a jednou tohle" ukazovala Gemma klukovi v nabídkovém listě. On si vše zapsal na lísteček a pak s milým úsměvem zase odešel. Netrvalo to snad ani pět minut a už nám na stůl vykládal drinky a džus. Pochopila jsem, že pro Gemmu je ten džus. A ty dva drinky nebo koktejly byly pro mě a Viktorii.

"Co to je?" strčila jsem do sklenice a pozorovala, jak to hezky vypadá.

"Sex on the beach" přisunula si k sobě Viktorie skleničku.

"Je v tom alkohol?"

"To je mi otázka?" zavrtěla hlavou Gemma a Viktorie se začala smát.

"Nezáleží na tom kolik je tam alkoholu, ale jak to chutná" posunula ke mě Gemma zpátky skleničku. Opatrně jsem si ji tedy vzala do ruky a pozvedla ji výš.

"Tak ať jsou na nás ti naši miláčci navždycky hodní a milujou nás" zvedla i Gemma skleničku s džusem a pronesla přípitek.

"Navždycky" zopakovala po ní Viktorie a lehce jsme si všechny ťukli skleničkami o sebe. Já jsem si vzala brčko a trošku se napila. Nebylo to tak špatný a tak jsem byla spokojená s Gemminým výběrem.

"Jak ti mám říkat? Mě přijde Viktorie hrozně dlouhý" otočila jsem konverzaci na Viktorii.

"Někdo mi říká Rir a někdo zase normálně Viky, takže si můžeš vybrat" upila i ze své skleničky.

"Rir se mi líbí" konstatovala jsem a pustila se zase do svého drinku.

"A teď přivítejte hvězdu večera. Naše sexy tanečníka Chrise!" začal křičet mužský hlas z reproduktorů a hned po vyslovení jména, začali ty ženský před pódiem šílet. V tom se rozhrnul závěs a na pódium vylétl nehorázně sexy kluk. Mohlo mu být tak okolo 25 let a vypadal brutálně sexy. Měl asi tak metr osmdesát a víc, vrcholek hlavy měl schovaný pod kšiltovkou a to mu dodávala kouzlo.

"Tak fajn. Začíná se mi tu líbit" podepřela jsem se bradu rukama a pozorovala kluka, jak právě tancuje. Tohle, ale nebylo jen prodat sám sebe, ale on si to doslova užíval.

"Měli by jsme se jít podívat blíž" postavila se Gemma a tím nám dala najevo, že máme jít s ní. Došli jsme k pódiu a já tak mohla lépe vidět Chrise při jeho vystoupení. Sledovala jsem, jak si provokativně pomalu sundavá tílko, které vypadalo, že ho má na těle snad nasprejované. Tílko letělo do davu a tam se o něj hned všechny začali prát. Otočila jsem se na Gemmu, ale ta vedle mě nestála. Tak jsem se podívala na druhou stranu, kde stála Rir a skoro se slinou u pusy pozorovala tanečníka.

"Kam šla Gemm?" vyrušila jsem ji ze zasnění. Rozhlédla se okolo sebe a pak pokrčila rameny. Napadlo mě jestli třeba nešla na záchod.

"A máme tady menší dárek pro čerstvě zasnoubenou slečinku. Sarah!" zakřičel zase hlas z reproduktorů a mě spadla brada. Ještě horší bylo, když na mě nasvítili reflektory. Měla jsem chuť se schovat za Rir a poslat tam za mě někoho jiného. Chris bez rozmýšlení seskočil z pódia a natáhl ke mě ruku.

"Ne to je dobrý" kroutila jsem rychle hlavou, ale on mě přesto chytil za ruku a táhl za ním. Rychle jsem podala Rir skleničku a prostě za ním šla. Samozřejmě, že bych se teď nejradši zahrabala sto metrů pod zem, ale nešlo to. Bohužel.

Chris mě posadil na židličku, kterou tam mezitím přinesl nějaký jiný striptér a hudba se znovu pustila.

''Chytni mě tady'' ukázal na boky svých tepláků a já to nervózně udělala.

''A teď cukni dolu'' poručil mi zase a já ho znovu poslechla. Tepláky z něj odletěly a mě zůstaly v rukách. Pustila jsem je na zem. S vykulenýma očima jsem pozorovala vypracovaný zadek, který se mi najednou vrtěl před obličejem. Pak se na mě Chris rychle otočil a já mu mohla lépe vidět do obličeje. Měl ostře řezané rysy, které doplňovali světle zelené oči. Ukázal mi všechny svoje zuby, jak se na mě usmíval a pak mi dal kolena od sebe. Seděla jsem tam jako přikovaná a když on začal otírat svůj rozkrok o ten můj, tak jsem se začala smát jako idiot a dávat si ruce pořád před obličej. Byla jsem rudá už jako rajče a on mi strkal svůj rozkrok i do obličeje. Hudba, která mu k tomu hrála byla skvělá a on popravdě taky. Koukla jsem se do davu ženských co házeli bankovky na pódiu a všimla jsem si jak se mi Gemma a Rir smějí. Vážně jsem se tak hrozně styděla a ještě koukat na ty jiné baby, co by chtěli být na mém místě.

''Obejmi mě nohama okolo pasu'' promluvil na mě a já to bez váhání udělala. Vyzvedl mě do vzduchu a začal sebou různě pohybovat.

''Tohle děláš vždycky s holkama?'' musela jsem se ho zeptat abych se nějak uvolnila.

''Tohle s tebou dělám úplně poprvé'' odpověděl mi zadýchaně.

''Tak to abych se pořádně držela'' víc jsem ho nohama objala a chytila se pořádně jeho ramen.

''Nelekni se'' upozornil mě. Ale než jsem já vůbec nějak stihla zareagovat, tak už jsem ležela na zemi a on mě otočil šikovně na břicho. Drapl mě za vlasy a já se tak prohnula v zádech. Ženské okolo šílely a já se debilně začala smát. Koukla jsem se zase směrem k Gemmě a Rir a uviděla, že tam stojí i kluci. Tak fajn, teď jsem zrudla úplně na rudou barvu. Moje mučení a vzrušení trvalo další dvě minuty a pak písnička skončila. Já jsem zase seděla na židli a on seděl na mě.

''Bylo to hezké zpříjemnění Sarah'' slezl ze mě.

''Pro mě taky'' pípla jsem a skoro se ani nedokázala sama zvednout. Chris mi ochotně pomohl slézt i z pódia a pak si nechal od žen zastrkat bankovky za pánská tanga. Nohy se mi klepaly a já si pořád zakrývala obličej, aby nikdo neviděl, jak moc jsem červená.

''Ježiši já tě zabiju Gemmo!'' došla jsem k ní a ona mi začala plácat po rameni.

''Kdyby jsi se viděla, jak jsi někdy byla vyděšená'' smála se mi.

''A někdy si vypadala, že se ti to dost líbí'' objevil se vedle mě Harry. Nevěděla jsem jestli mu popravdě odpovědět, že líbilo a tak jsem prostě radši mlčela.

''To Gemma'' ukazovala jsem na ní a snažila se Harryho uklidnit. Nechápu proč byl naštvaný, když on sám mě sem vzal.

''Pojď se mnou'' nečekal, že půjdu sama a tak mě vzal za ruku a táhl mě ven na čerství vzduch, který jsem teď vážně potřebovala.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 21:47 | Reagovat

Boží :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama