75. Dáreček

23. října 2016 v 19:59 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Můžeš mi říct..'' nakročil jsem k Louisovi.

''Pššt'' umlčel mě a já se začal rozhlížet okolo sebe abych zjistili proč mám být ticho.

''Jo, tak teď už můžeš mluvit'' posadil se Louis na lehátku. A v tom jsem si toho všiml. Měl zarudlé oči a výraz, který vypadal dost nepřirozeně.

''Ty jsi zhulenej jak doga'' klekl jsem si k němu a on se jen začal usmívat. Dementně usmívat..

''To byl dobrej matroš. Ještě, že ho tu mám víc'' labužnicky zamlaskal a já hned protočil očima.

''Nechceš mi říct, že hulila i Sarah'' mírně jsem zvýšil hlas.

''Nekřič'' ozval se už i Niall. Neměl jsem chuť odpovídat a ani se bavit s jedním z těch dvou a tak jsem se otočil na nohách a šel pryč. Rovnou do svého pokoje, kde jsem si nasraně lehl do postele. Nevím co se to se mnou děje, ale sere mě teď nějak všechno. Sarah má svoje ultra super dny, do toho chlastá a hulí s ostatními a já mám na krku tu čubinu.

Let mě, tak moc zmohl, že jsem se už neudržel a začali se mi klížit oči. I přes to, že jsem na sobě ucítil teplé ruce jsem už prostě neměl sílu se na toho někoho otočit.

*Sarah*

Odporné horko a sluníčko, které na mě pražilo mě prostě přimělo se probudit. Líně jsem se začala protahovat. Hlava mi nehorázně třeštila a do toho jsem byla ještě příšerně zpocená. Musela jsem teda vstát a najednou se mi podlomily kolena a já zahučela přímo do bazénu. Bylo to sice příjemný, ale zároveň mě bolelo ještě dvakrát víc. Díky bohu, že jsem se vůbec z toho bazénu dostala a když jsem lezla po čtyřech, tak jsem se zase přemístila zpět na lehátko. Bylo mi příjemně díky neplánovanému svlažení a tak jsem zase mohla na chvilku rozvalit na lehátku. Sundat oblečení bylo docela dost náročné, ale zvládla jsem to a byla jsem na sebe dost pyšná. Jenže když už jsem měla suché spodní prádlo, tak jsem se začala nudit. Nebaví mě se opalovat, protože je mi z toho příšerné horko. Nečekaně, že je mi horko..

Posbírala jsem tedy svoje ještě napůl vlhké oblečení, nandala si alespoň tričko a rozhodla se najít někoho živého. Když jsem vlezla dovnitř bylo mi jasné, že nikdo není při smyslech. Gemma ležela na gauči v naprosto normální poloze, ale za to Niall seděl u toho gauče s hlavou na proskleném stolku. Mám pocit, že díky otevřené puse ten stoleček pěkně poslintá. Louis ležel rozplácnutý na zemi a mě to přišlo jako kdyby tady pořádali mega velkou párty. Liam a ''kamarádka'' za celý den ještě asi nevylezli z pokoje, tak buď spí a nebo to dělají. Tak a kde je ta koz-holka a její nákupový kamarád Harry?

Pomalu jsem zvedala nohy do schodů a modlila se abych už byla nahoře. Ale radši sem měli dát eskalátory, protože ty schody jsou nekonečné!! Konečně jsem vyšla nahoru a přišla si jako kdybych právě vylezla na Mount Everest. Byla jsem hrozně udýchaná a motala se mi hlava. Jestli se takhle cítí staří lidé, tak nechci být nikdy stará. Po vydýchání jsem se zase vzchopila a vyrazila směrem k pokoji. Odpověď na otázku co dělá Liam s ''kamarádkou'' jsem se hned dozvěděla, protože jsem zrovna procházel okolo jejich pokoje. Buď se té holce zdál hodně děsivý sen a nebo zbývá jediné. Není to jen jeho kamarádka. Přišla jsem si dost trapně, že stojím za jejich dveřmi a poslouchám je a tak jsem zase pokračovala dál. Možná jsem se měla opalovat, možná jsem si měla zaplavat a nebo jsem měla ignorovat to odporné horko a měla jsem tam dál ležet. Jedno co jsem určitě dělat neměla. Neměla jsem lézt sem do toho pokoje. Harry sice spal, ale jedno odporné klíště bylo na něm přisáté. A to byla tak kunda!

''Ty krávo!'' zaječela jsem a rozeběhla se i přes bolest k ní.

''Co?'' vylítl Harry do sedu a začal se rozhlížet po místnosti. Nakonec se jeho oči zasekly na Camil a on ty oči vykulil.

''Sarah já za nic nemůžu. Usnul jsem a neví, kdy sem přišla'' bránil se, ale já neměla vůbec sílu ho vnímat. A v tom moje ruce vystřelili k ní a já jí chytla za vlasy.

''A jdeš ty mrcho'' řekla jsem dost naštvaně a začala jí táhnout ven z postele. Začala sebou cukat a mlátit okolo sebou rukama.

''Nech mě ty debilko'' křičela na mě, ale já jí pořád táhla, A zastavila jsem se až za dveřmi, kde jsem jí pustila. Už po mě chtěla skočit, ale já jí chytila pod krkem. Chytila bych jí za tričko, ale ona na sobě měla jenom podprsenku, takže to nebylo možné. Pak jsem jí jednu plácla až to dost mlasklo a mě z toho brutálně začala pálit ruka. Něčí ruce mě začaly svírat a odtahovat od Camil. Dalo mi to dost zabrat než jsem jí pustila, ale nakonec mi nic jiného nezbývalo. Místo, aby se po mě rozeběhla a facku mi vrátila, tak si hladila tvář a koukala na mě. Dveře za ní se otevřeli a vylezl z nich Liam.

''Co se tu děje?'' zeptal se jen v boxerkách a tričku a mě bylo trochu líto, že jsem je vyrušila.

''Tahle píča si myslí, že mi může přebrat Harryho. Ale to se plete holčička, protože on je můj a nazdar'' vyprostila jsem se z Harryho sevření a urovnala si tričko, které se na mě díky vlhkosti lepilo.

''Drž hubu, ty pro něj nejsi. Má na lepší'' zakřičela na mě a já zase začala doutnat.

''Ty jsi jako ta lepší?'' ironicky jsem se zasmála. Neodpověděla mi a jen nahodila příšerný výraz stylu 'Drž hubu, já jsem tady ta píča'.

''Hele dost'' stoupl si najednou mezi mě a ní Harry. Obě jsme se na něj vražedně podívali a on jen zavrtěl hlavou.

''Sarah je pro mě ta nejlepší a tečka'' řekl nakonec a uvnitř mě se rozlilo nádherné teplo. On právě řekl, že jsem pro něj ta nejlepší. On tohle právě řekl! Moje já v mé hlavě právě dělalo break dance, jak bylo šťastné. Už mi jen zbývalo ještě víc setřít tu kozatku. A proto jsem se na ní začala usmívat a později jsem jí ukázala i fakáče.

''Uklidni se'' okřikl mě Harry a začal mě tahat do pokoje. Rychle zavřel dveře až to zadunělo celým pokojem a pak se na mě jen díval.

''Vážně jsi jí vyrvala za vlasy?'' podíval se na mě naštvaně.

''Vážně jsi s ní ležel v posteli?'' vrátila jsem mu naštvanost.

''Já jsem ani nevěděl, že je v tý posteli se mnou'' už se začínal uklidňovat.

''Harry?'' zvedla jsem k němu svoje oči a naše pohledy se setkaly.

''Jo?'' olízl si ještě pořád naštvaně rty.

''Vážně jsem pro tebe ta nejlepší?'' už jsem měla skoro slzy v očích.

''Ta nejvíc nejlepší. Sarah já tě miluji a teď je okolo nás hrozný zmatek a já už nevím jestli miluješ ty mě'' těkal očima ze mě na svoje nohy a pak zase na mě.

''Harry já..'' a zase jsem pusu zavřela. Co já? Sakra Sarah co ty?

''Nic neříkej'' zvedl ruku a tím mě vysvobodil z křiku v mé hlavě.

''Sarah něco pro tebe mám'' rozešel se pokojem a sáhl do svého nočního stolečku odkud něco vyndal. Zase se vrátil přede mně kde si sedl do dřepu. Svou ruku přede mně rozevřel a v ní byla malá krabička. Pane bože!! Já budu zvracet z paniky! Je to co si myslím, že to je? Vykulenýma očima jsem se podívala na Harryho, který se usmíval.

''Otevři to'' pobídl mě a já s třesoucí rukou potom sáhla. Chci to otevřít? Chci to? Harry si pamatuje na co se mě zeptal? Zrychlený dech a rychle potící se moje dlaně mě děsily.

''Tak už to otevři'' vydechl a já to udělala. Diamant, který mě praštil do očí mi rozbušil srdce. Ale pak mi došlo, že nevidím dvojitě, ale že jsou tam dva diamanty. Byly to totiž diamantové náušnice. Možná jsem byla zklamaná, že tam není prstýnek. Ty náušnice ale také byly okouzlující.

''Jsou nádherné Harry'' rozbrečela jsem se. Bylo mi jedno, že to není prstýnek. On mi totiž řekl, že jsem nejlepší pro něj a to mi stačí. Do toho tyhle náušnice a víc já už nepotřebuji. Jsem spokojená jako nikdy.

*Harry*

''Jsou nádherné Harry'' začala najednou plakat a já byl překvapený z její reakce. Zajímalo by mě, jak bude reagovat na ten hlavní dárek.

''Miluju tě'' podívala se na mě a pak mi skočila okolo krku a já se svalil na zem. Ležel jsem a pevně ji objímal.

''Tohle není všechno'' promluvil jsem.

''Pro mě tohle všechno je'' zašeptala oproti mé hrudi.

''Koukni se pořádně do té krabičky'' pohladil jsem jí po vlasech.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 21:36 | Reagovat

Prstýnek... Prosíííííím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama