74. Tráva

23. října 2016 v 19:58 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
"Sakra já se počůrám" máchala Gemma ve vzduchu rukou a snažila se přestat smát.

"A to pije minerálku" dal si Niall nohu přes nohu a začal se zase smát. Ve skutečnosti jsme na jedné flašce vína nezůstali a asi jsme nehodlali zůstat ani na třetí. Jednu flašku jsme pili tři a proto hned došla. Ptala jsem se kolik toho vína tady mají a bylo mi řečeno "Pij a neptej se. Až dojde, tak dojde". A tak jsem prostě dál pila.

"Já mám prostě dobrou náladu" otočila se na Nialla víc Gemma a když viděla, jak se Niall směje, tak začala taky. A teď už jsme se smáli i s Louisem a já se skoro nemohla už ani nadechnout. Ani nevím čemu jsem se až tak moc smála, ale líbilo se mi to.

"Prý ti pozvracela nohy" ukázala Gemma prstem na Nialla a ten se okamžitě přestal smát.

"To bylo mega odporný!" zakřičel Louis a já jsem věnovala jedno mrknutí Niallovi. Podle pohybů jeho rtů, jsem poznala, že říká"Promiň". Mávla jsem na něj rukou, že se tím nemá trápit a jemu se očividně ulevilo.

*Harry*

Už jsem odcházel od Sarah a cítil se fajn. Vážně jsem byl rád, že se baví.

"Harry co budeš teď dělat?" stála přede mnou Camil.

"Asi půjdu na chvilku spát" odpověděl jsem a dál pokračoval přes chodbu do mého a Sarah pokoje.

"Nechceš se jet podívat dolů do města? Prosím" chytila mě za paži. Není to tak hrozný nápad, protože bych tam mohl koupit něco pro Sarah. A tak jsem souhlasil. Místo do ložnice jsem s Camil vyrazil k autu a pak do města.

Camil si to zamířila hned do prvního krámu s oblečením a táhla mě sebou. Jako chlap jsem se mračil už před dveřmi dovnitř. Jestli chce abych s ní chodil po všech krámech tady, tak to jí to asi budu muset hodně rychle vysvětlit. Ale místo, aby se dívala po nějakých šatech, kraťasech a nebo tričkách, tak se rovnou vydala k plavkám. To už mi tak moc nevadilo.

"Jsou dobrý?" odhrnula závěs a předváděla se mi v dalších bikinách. Já už nevěděl co odpovídat, protože slova super, hmm a ty jsou bomba, jsem použila mockrát.

"Nejsem módní poradce" opřel jsem se znuděně o zeď a ona zase zmizela za závěsem. Popravdě bylo mi jasné o co se tady tahle kurvička snaží. Pokud si vezme malé bikinky a pak se začne otáčet dokolečka a když je nakonec k vám zády, tak jí nečekaně něco upadne. Ohne se "jakoby sexy" pro tu věc a pak se ještě na vás otočí, aby se ujistila, že ji vážně pozorujete. Měla možná parádní zadeček a bombastický kozy, ani ksicht nebyl nejhorší. Ale já se tohohle už nabažil dost. Teď mám tu nejkrásnější holku na světe. A tou je jen a jen Sarah.

*Sarah*

Nálada začala po tématu s mýma pozvracenýma nohama od Nialla, být dost napjatá a už jsme si nepovídali dohromady, ale každý ve dvojici. Já s Gemm a Niall s Louim.

"Asi už půjdu" dopila jsem zbyteček vína ze svého kelímku.

"Tak to je čas na zlatý hřeb čajového dýchánku" chytil mě Loui za rameno a tím mě zase posadil.

"Jaký?" zeptala se Gemm.

"Pro tebe to bohužel nebude. Jestli nechceš mít retardované dítě" usmál se na ní Louis a odběhnul z pokoje.

"Proč jsi mě musel nasypat zrovna teď?" zamračila se na Nialla a tím nasypáním myslela, že jí zbouchl.

"Hele klid" zasáhla jsem já, protože jsem se bála, jak by to dopadlo.

"Pozdravte Marii a Anu" ukázal na nás Louis cigaretu a já přemýšlela co je na tom tak výjimečného.

"Ty idiote, jak jsi to pronesl přes letištní kontrolu?" vrtěla hlavou Gemma.

"Peníze dokážou hodně" mrkl na ní a všichni potom začali vstávat a následovat Louise.

"Co je na tom tak super?" naklonila jsem se při cestě k Gemmě.

"Uvidíš" dala mi ruku okolo ramen a všichni jsme šli na terasu. Můj krok byl jemně ovlivněn vínem a tak jsem si přišla trochu jako na vodě.

"Kdo začne?" dal mi před obličej Louis cigaretu a já si ji prohlédla až teď.

"Kurva vždyť to je marihuana!" vyskočila jsem jako kdyby přede mně položili pavouka.

''A co jsi myslela, že to je?'' schoval zase jointa zpět do svojí dlaně.

''Cigáro'' odpověděla jsem mu po pravdě. Odpovědí pro mě byl smích.

''Pojď do toho s námi'' hladil mě Louis po koleni a já jsem možná díky alkoholu snadněji podlehla. Uvnitř mojí hlavy se začali tvořit různé názory. Že jsem se nechala zmanipulovat. Jestli se ze mě stane závislák na trávě, tak se půjdu zabít. Jenže v tom jsem ucítila zvláštní smrad a přede mnou se objevila ruka s jointem. A vždyť o co jde, každý to jednou zkusí. Jakmile jsem do sebe vtáhla kouř, začala jsem kašlat a přišlo mi, jako kdyby mě někdo v krku škrábal.

"Musíš pomalu a vychutnat si to'' sebral mi Louis brko z ruky a názorně mi ukázal, jak se to má dělat. A pak už šlo všechno samo. Když už jsme skončili, tak jsem je seděla a cítila se pořád stejně.

''Je to nuda'' lehla jsem si na lehátko a pozorovala krásné modré nebe. Mohlo být něco okolo desáté a už začalo být docela horko. A v tom přišla první fáze. Jako kdybych měla vosy v hlavě a zvláštní nepříjemný pocit jsem pociťovala na svojí hlavě. Jako kdyby mi někdo chtěl mojí lebku rozdrtit.

''Jak má zásek'' smál se někdo vedle a já cítila, jak mi cukají koutky.

''To si děláte prdel'' vyprskla jsem smíchy a při pohledu na ty zhulený ksichty okolo mě, jsem se smála ještě víc. Prostě to nešlo zastavit, i když už mě boleli tváře a břicho od smíchu.

''Ty vole'' plácal se Niall přes stehna a právě chytal další záchvat smíchu. Další fáze byla super. Jenže teď se blížila další fáze a já hlasitě slyšela, jak mi kručí v břiše.

''Chce to vyžrat ledničku'' postavila jsem se a ještě se idiotsky usmívala.

''Konečně něco co můžu dělat taky'' zvedla se i Gemma a šla se mnou do kuchyně, kde jsme si začali dávat všechno co šlo. Mixovali jsme kyselé okurky s jogurtem, med se šunkou a bylo to výborný! Tedy alespoň v tuhle situaci. Už jsem byla naprosto plná a když jsem se opila, zhulila, skvěla zasmála, najedla, tak byl čas jít spát.A to se mi taky chtělo hrozně moc. Když jsem se otočila k odchodu, tak jsem akorát do vily vstupoval Harry s Camil. Ona se něčemu smála a v rukách měla asi miliardu tašek z obchodů.

''Jste byli nakupovat?'' stoupla si přede mně Gemma.

''Jo'' usmívala se Camil a já nedokázala vůbec nad ničím přemýšlet. Pokud jsem se nad něčím zamyslela, tak jsem potom přeskočila zase na něco jiného a už jsem v tom měla takový guláš, že jsem radši mozek vypnula.

''Aha'' otočila jsem se ke všem zády a vyšla zase ven na terasu. Popravdě jsem chtěla jít spát, ale spletla jsem si směry a přišlo mi trapné se vracet, když na mě všichni zírali.

''Už jsem tu zase'' stoupla jsem si za lehátko, na kterém ležel Louis. Pozoroval nejspíše nebe a mě nevěnoval pozornost. A to samé praktikoval i Niall. Lehátek tu bylo dost a tak jsem si lehla taky na jedno. Harry je hajzl. S ní nakupovat jede a mě neřekl? Dál už jsem zase nedokázala myslet a všechno se ponořilo do tmy.

*Harry*

Camil konečně měla všechno co údajně potřebovala. Přitom to všechno byli pouhé odvážné kousky, ve kterých by mola rovnou jít do nějakého podniku a tancovat tam boháčům na klíně. Během toho co si vybírala další bikiny jsem se zdejchl a šel pro to co jsem chtěl pro Sarah. Doufám, že se jí to bude líbit. Už se těším na to, jak bude reagovat.

Jeli jsme zase nahoru lesem a konečně už odbočili na příjezdovou cestu. Camil celou dobu něco vyprávěla a přitom se mnou neustále flirtovala. Sám jsem litoval rozhodnutí jet s ní někam. Vystoupil jsem z auta a ani jí neotevřel dveře. Má ruce, tak to zvládne.Když jsem vešel dovnitř, cítil jsem se jako když mě máma načapala při masturbaci. Sarah měla jemně červené oči a s překvapení mě pozorovala. Tak tohle je problém. Ale jediné co vlastně řekla bylo zase to její ''Aha''. Otočila se a odešla na terasu, kde se uvelebila na lehátkách.

''Mohla bych s tebou mluvit?'' podívala se na mě Gemma a já šel za ní.

''Chci mluvit jenom s Harrym'' koukala teď na Camil a to jenom velmi zdůraznila. Camil chvilku nechápala a potom konečně odešla i se svýma taška nejspíš nahoru.

''Jsi idiot nebo jo?'' strčila do mě Gemma.

''Proč jako?'' nechápal jsem co tím myslí.

''Jsi tu sakra se Sarah ne? Víš, jak říká Camil? Koz-holka! Sar není slepá, tak se ty laskavě kroť a udrž svýho bimbase na uzdě!'' už křičela a u měla vztyčený ukazováček.

''Já Sar miluju, tak nevím co blbneš'' usmál jsem se na ní a ona se stejně na mě pořád mračila.

''Vážně ji miluju. Camil.. Počkej, jak že jí říká?'' uvědomil jsem si teprve až teď, že Sarah vymyslela pro Camil přezdívku.

''Koz-holka'' zopakovala to Gemma.

''Proč?''

''Prý jsi se takhle ty přeřekl'' pokrčila Gemma už klidu rameny. A mě to došlo. Tohle jsem vážně řekl v tom autě!

''Musím si jít promluvit se Sarah'' z hluboka jsem se nadechnul a vyrazil za ní na verandu.

''Sarah? Potřebuju s tebou mluvit'' došel jsem k ní a bál se na ní podívat. Neodpovídala mi a tak jsem chtěl pokračovat dál.

''Ticho, ty mraky mi něco říkají a já je kvůli tobě neslyším'' umlčel mě Louis na vedlejším lehátku. Podíval jsem se tedy na Sarah, abych jí naznačil, že máme jít stranou, ale ona nejspíš spala.

''Sar?'' naklonil jsem se víc k ní, ale místo odpovědi trošku zachrápala. Zase jsem se napřímil a prohrábl si svoje vlasy. Takže to bude muset asi počkat.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 21:31 | Reagovat

Sar žárlí... To se mi líbí! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama