73. Soukromá láhev

23. října 2016 v 19:57 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Emm.. Já.. Ty..'' pak se úplně zarazil a rychle ze dveří vyběhl. Dveře se s velkou ránou zavřely a já zase celá zkoprnělá s tampónem v ruce ty dveře pozorovala. Bohužel jsem se musela dostat k zašpuntování mojí malé kamarádky a tak jsem dál neřešila Harryho nečekané vtrhnutí sem a vrhla se na můj problém. Když jsem byla hotová, převléknutá do suchých věcí, tak jsem se přemlouvala abych vůbec dveře ven otevřela. Ale když jsem zaslechla víc než jeden hlas, tak už jsem byla v klidu a věděla jsem, že před někým žádné problémy Harry vyvolávat nebude. V klidu jsem vyšla na chodbu a mířila si to do kuchyně, která byla také už od pohledu drahá a tak jsem se docela bála na cokoliv sáhnout. Harry seděl na barové židličce a bavil se s někým, kdo byl schovaný za rohem zdi, kde byl schovaný zbytek kuchyně. Očekávala jsem třeba jeho sestru, ale stála tam paní koz-holka. Asi jí takhle budu říkat už navždycky, protože se mi to vrylo do paměti. Kufr jsem postavila vedle zdi a šla se posadit na druhou barovou židli vedle Harryho.

''Ahoj'' snažila jsem se znít slušně a klidně.

''Ahoj'' odpověděla mi a nalila do dvou skleniček červené víno. S drzostí ji postavila před Harryho a druhou vzala do těch svých kostnatých prstů. Slečna nebyla asi moc vychovaná, když mi nenabídla. Samozřejmě, že bych odmítla i malou kapku vína, ale jde tady o princip slušného vychování.

''Camil a ty děláš co?'' zajímal se Harry a ona byla jeho otázkou zřejmě potěšena.

''Většinou vypomáhám u maminky ve společnosti'' upila ze své skleničky. Soudě jejího širokého výstřihu a zmalovaného obličeje, tak její máma byla bordelmamá a ona dělala jen obyčejnou kurvu. Sama jsem se za takovou myšlenku chtěla nakopat do zadku, protože ona mi nic neudělala.

''Co má mamka za společnost?'' zeptal se na další otázku Harry a přemýšlela jestli se vůbec Harry zeptal na něco z mého soukromého život, protože ho to zajímalo a ne, že jsem musela začít sama.

''Podnikatelská společnost. Kupování a rozprodávání akcií. Znáš to ne?'' zněla tak odporně sebevědomě.

''Jo. To je docela těžká práce, když se to tak vezme''. A teď jsem si všimla, že se Harry na ní dokonce usmívá. Tak u toho teda asistovat nebudu. Harry možná ani netuší, že vedle něho sedím. Sama pro sebe jsem si mlaskla a slezla z barové židličky. To očividně Harry taky nezaregistroval a Camil aka koz-holce to bylo totálně jedno. Podivné pocity se začali hromadit v mém břiše, ale já to sváděla na ženské dny a sama v to marně i doufala. Zase jsem si lhala sama sobě a to mě sráželo ještě víc na kolena. Jenže další verze prostě je, že mám svoje dny a jsem přecitlivělá a vnímám všechno dramatičtěji.

''Sarah'' už jsem šla chodbou někam do neurčita, když mě někdo k sobě přitiskl. Ženský parfém mi napověděl, že to nejspíše bude Gemma a já jí ochotně objetí vrátila.

''Jak jsi na tom teď?'' vzala mě okolo ramen a vedle do pokoje, který měl patřit nám s Harrym. Samozřejmě, že to byl luxus nad luxus a nejvíc jsem asi slintala z postele s nebesy.

''No popravdě?'' zastavila jsem se a věděla jsem, že Gemma to bude chtít vědět. A také jsem věděla, že Gemmě prostě můžu říct všechno. Ona byla ta, která mi nabídla pomocnou ruku a snažila se mě postavit na nohy, i když to muselo být náročné. Za to jí musím ještě obrovsky poděkovat.

''Ne, lži mi tady prosím do očí'' protočila očima s ironií v hlase a já jsem měla nutkání se začít smát, protože mi to přišlo vtipné. Ale při tom co jsem vlastně ze sebe chtěla vypustit mě smích zase přešel.

''Mám krámy a Harry se to dozvěděl dneska, když mě viděl s tamponem v ruce. Vyšla jsem ze záchodu a on se tam bavil s tou..'' menší přestávka, která byla na rozmyšlení, jak tu holku tedy pojmenovat. ''s Camil. Mě naprosto ignoroval a tak jsem odešla.. Jenže, mi už jsme měli takové zvláštní nálady v autě, kde jsme spolu skoro vůbec nemluvili. Když jsem se ho zeptala na tu holku neboli Camil, tak řekl koz, pak se zasekl a nakonec řekl holka. Teď si tam s ní povídá o tom co Camil dělá a prostě se o ní nějak moc zajímá. O mě se takhle nikdy nezajímal. Tedy ne tak, aby se mě sám od sebe vyptával na to, jaký život jsem měla. Samozřejmě, že bych řekl, že příšerný. Ale alespoň kdyby se zeptal, ale on nic. A té koz-holky se ptá na to co dělá a usmívá se na ní? Já jsem si tam vážně přišla jako duch a chtělo se mi křičet a vylít té kozatici tu její skleničku do ksichtu, aby se jí trochu roztekla ta její tuna make-upu'' chrlila jsem to ze sebe a konečně jsem řekla co jsem potřebovala. Čekala jsem nějakou úlevu, ale přišlo jí asi jen pět procent ze sta.

''Tohle bylo vysilující jen poslouchat'' posadila se na tu pohádkovou postel Gemma a já si začala vyndavat věci z kufru. Nevím proč, ale dveře jsem nechala záměrně otevřené abych zjistila jestli jde Harry a hned přešla na nějaké neutrální téma.

''Ta holka je tu přece s Louim ne?'' udělala se jí mezi obočím úplně stejná vráska jako se dělá Harrymu. Byli si vážně podobní a mě to přišlo roztomilé.

''Jo je, ale nevypadá to tak'' pokrčila jsem rameny a dál si skládala věci do skříně. Kufr na to, jak se zdál malý, tak se do něj vešlo hodně věcí. Ani nevím proč jich je zabalených tolik.

''Hele mohla by jsi jít k nám a tam by jsme si otevřeli soukromou láhev'' vyplázla na mě jazyk a pak se zarazila.

''Vy si otevřete láhev, já zůstanu o minerálce. Neboj se, mě to tak vyhovuje'' dodala ještě a mě to přišlo více lákavé, než se zavřít v tomhle krásném pokoji a při čtení nějakých knížek, co jsem v kufru našla, čekat na Harryho.

''Je to lákavá nabídka'' schovala jsem si kufr z jedné strany skříně. Řekla jsem si, že už nikdy nebudu pít a od Camil bych si nalít také nenechala. Ale pokud jde o Gemmu a Nialla, tak jsem nemohla odmítnout. Gemma se postavila a nabídla mi své rámě. Svou ruku jsem tedy provlékla a jako pár důchodců jsme si to štrádovali chodbou. V polovině nekonečné chodby jsem se podívala do otevřených dveří. Seděl tam Louis a koukal do notebooku.

''Nemohl by jít i on?'' zastavila jsem se a tiše zašeptala s napřaženým ukazováčkem na Louise.

''Taky je chudák opuštěný'' povzdechla si Gemma a už jsme stáli u něj v pokoji.

''Hmm?'' zvedl hlavu od notebooku a se znuděným výrazem si nás prohlížej.

''Chce to prý pár skleniček vína'' začala jsem na něj dělat ukazováčkem, aby šel ke mě.

''Mám v plánu jít se trochu prospat'' sklopil zase svůj zrak do notebooku.

''To jsme měli všichni'' spustila Gemma ruce podél svého těla a tím jsem se jí pustila. Šla k němu a sedla si na kraj stolu. Já jako opice jsem udělala to samé z druhé strany a Louis nám zase věnoval jeden pohled. Gemma nasadila psí oči a já jsem dala dlaně k sobě a začala ho prosit.

''Jste hrozné zimnice'' zaklapl Louis notebook a vyrazil s námi za Niallem. Gemma si udělala ještě malý vtípek, že máme počkat za dveřmi a ona zkontroluje, jestli je Niall oblečený.

''Kde je Harry?'' otočil se na mě během čekání Louis.

''Kde je Camil?'' zeptala jsem se ho také a on pokýval hlavou. Nejspíš mu došlo, jak jsem svou otázku myslela. A také myslím, že viděl kam Camil jde a že tam je i Harry.

''Dále'' zakřičel Niall za zavřenými dveřmi a Louis mi otevřel dveře a pustil první.

''Gentleman'' ukázala jsem na něj palec a on se zasmál.

''Takže ty ochlasto chceš pít znova?'' vrazil mi hned do ruky Niall flašku vína.

''Joooo'' zvedla jsem flašku nad hlavu. Musela jsem vážně vypadat jako nějaký alkoholik.

''Tak jdeme na to mládeži'' podávala mi Gemma vývrtku. Já to samozřejmě neuměla a tak jsem flašku i s vývrtkou poslala vpravo Louisovi.

''Zase já'' vzal si Louis ode mně láhev. Během vteřiny už měl flašku otevřenou a v tom nám došel jeden problém, nemáme skleničky. Samozřejmě, že Louise napadlo něco, jak se vyhnout kuchyni a tak jsme prošli všechny koupelny a posbírali z nich kelímky na kartáčky.

''Jsme to ale znalci'' pozvedla jsem skleničku do výšky a ťukla si s ostatními.

''Hele? Ťuká se vůbec s vínem v kelímcích?'' podíval se na svůj růžový kelímek Niall.

''Jsme přeci něco víc a tak si můžeme ťukat se vším'' prohlížela jsem si svůj také růžový kelímek.

''Já si s minerálkou můžu ťukat, jak chci co?'' ozvala se Gemma a tím nás rozesmála. Čím déle jsme se smály jedné přihlouplé větě, tím více se nám zdála vtipná.

''Nechápu čemu se směji'' otírala jsem si slzu z oka.

''Máš ještě zbytkáč a ostatní tady nespali asi dvacet hodin'' ťukl zase Louis do mého kelímku.

''Hele koho to byl nápad mě opít?'' podívala jsem se na kluky, kteří se najednou věnovali svým sexy zubním kelímkům.

''Oni tě opili?''. No jo Gemma o tom vlastně neví a tak mi nezbylo nic jiného než jí všechno převyprávět. A během vypravování jsem se dozvěděla i to, že jsem před letem navštívila pilota. Škoda, že si to nepamatuji.

''Možná to byl trochu můj nápad no'' a když to Niall dořekl začala dělat, že on vůbec nic neřekl a rozhlížel se po místnosti. Už chybělo jen to, aby si začal pískat.

''Ty se taky opiješ, že potom zvracíš a nakonec tě napadne opít Sarah. Ty jsi třída zlato'' zasmála se Gemma.

''Nezodpovědný chlapec jsi'' rýpla jsem si po Gemmě do Nialla.

''Jak dopadne vaše dítě?'' zapojil se i Louis a já si s ním prostě musela plácnout.

Zbytek naše vínového dýchánku se odebíral různými konverzacemi. Ano bavili jsme se dokonce i o sexu, ale to jsem jen řekla, že je to fajn. Ostatní říkali snad i jaké polohy jsou nejlepší a přitom jsem se tam já červenala.

''Čum na ní'' strčila Gemma do Nialla loktem. ''Proč jsi tak rudá?'' ukazovala pak na mě s nesmyslným smíchem. Ano, už jsme se smáli i obyčejnému ahoj. A já se prostě musela ke smíchu přidat a tak jsme se zase smáli jako idioti. Za celou dobu jsem si vzpomněla na Harryho jenom jednou a říkala jsem si jestli mě vůbec hledá. A pak se rozletěli dveře do pokoje a mezi nimi stál Harry.

''Pojď'' rozkázal mi Harry a já už podávala kelímek, do kterého už mi bylo nalito alespoň třikrát, Niallovi.

''Hele'' postavila se Gemma a začala Harryho odstrkávat pryč z místnosti.

''Nech ji se bavit. Ty se taky bavíš s Camil dole, tak můžete dál pokračovat'' zamávala mu a pak za ním zavřela dveře. Ještě jsem stačila vidět Harryho nic neříkající výraz a dost mě z toho zamrazilo na zádech. Stejně jsem za ním šla. Gemma mi říkala ať ho nechám vycukat, ale já nechtěla. Stačilo otevřít dveře a Harry už se otáčel a vracel za mnou.

''Můžu tam s nimi zůstat?'' ptala jsem se ho jako kdyby to byl můj rodič.

''Jo v pohodě'' pohladil mě po vlasech a pak na mě mrkl. Hlas i obličej měl přesvědčivý, že je rád, že se bavím a tak jsem mu poděkovala a vrátila se za těma pakama.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 21:25 | Reagovat

Něco mi v tom OPĚT nehraje. Varuju tě, Stylesi... Pokud Sarah podvedeš, zabiju tě! I já mám lidi, kteří pro mně pracují! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama