71. Let

23. října 2016 v 19:54 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Harry*
Trochu jsem začal litovat toho debilního nápadu opít Sarah. Dostat ji z auta mi dalo zabrat a když na mě padla s velkým řehotáním, tak jsem si říkal jestli jsme to trochu nepřehnali.

"Vem mě na záda" dýchala mi alkohol do obličeje a u toho se mi ještě pověsila na krk.

"Ona je na tobě pověšená jako opička" ukazoval na mě a Sarah Louis.

"Nechceš si jí na chvilku půjčit?" trochu jsem se přikrčil a tím dal možnost mi vyšplhat na záda. Přiznávám, že jsem byl trochu vytočený z toho, jak si ze mě Louis utahuje. Nemůžu za to, že on si sebou vede nějakou novou čubku, která dokáže jít po svých. Liamovi za jeho zadkem zase cupitala údajně jeho kamarádka, ale všichni víme, že s ní píchá. Jediný Niall si sebou táhl jen svoje kufry a ani nemluvil.

"Vezměte prosím někdo naše kufry" nebyla to vlastně ani prosba, ale rozkaz. A Liam ho ihned pochopil.

"Pane v tomhle stavu ji nemůžeme bohužel pustit do letadla" poukazoval jeden z mužů ochranky na Sarah stav. Bylo mi jasné, že tohle nastane a tak už jsem měl ve své pravici připravené nějaké peníze.

"Myslím, že je naprosto v pořádku" nastavil jsem na něj svou dlaň. Chlap to hned pochopil a úplatek přijal. Nerozmyslel si to ani, když se k němu Sar naklonila a řekla "Ty ty ty" se vztyčeným ukazováčkem.

Už jsem konečně v klidu seděl v letadle, kde jsem díky pár kontaktům a zařizování, byl jen já a kluci se svými doprovody. A ano. Byla tu i opilá Sarah, která myslím právě šla za kapitánem letadla. Unaveně jsem vstal ze sedačky a šel si pro ní. Když jsem vešel dovnitř, tak Sarah už byla nakloněná přes pilotovo rameno a ptala se ho na to k čemu co slouží.

"Letí poprvé" snažil jsem se mu vysvětlit a on udělal, že to pochopil. Ale já vím, že to bylo pouze ze slušnosti.

"Ježiš, nebuď tak upjatý" poplácala mě Sar po tváři a já hned ucukl. Možná jsem se choval jako idiot a za její opilost si mohl sám, ale lezlo mi to na nervy.

"Sedni si" ukázal jsem jí na sedačku. Marně jsem doufal, že mě poslechne. Mávla na mě rukou a vyrazila zase vlastním směrem.

"Fajn" sedl jsem si do sedačky sám a nesnažil se Sar nějak víc přemlouvat.

*Sarah*
"Kdo pak nám tu v koutě sedí sám, sedí sám?" dokolébala jsem se k Niallovi.

"Měla by jsi si taky sednout" upozornil mě Niall a já si tvrdě sedla na sedačku vedle něho.

"Hele? Nemáš špunt?" naklonila jsem se k němu.

"Jaký špunt?" nepochopil mě. Nečekaně, když je to kluk a nemá tam dole díru, ale chobot. Měla jsem vědět, že nebude tušit, co po něm chci.

"No nic. Chce to holku" postavila jsem se a on mě chytil za rameno a zase mě zasadil do sedačky.

"Musím za Hazzou" začala jsem sebou protestně cukat. Jeho stisk na rameni povolil a tím mi dovolil se vydat za Harrym.

Ten naštvaně seděl v sedačce a asi nad něčím přemýšlel.

"Promiň tati, už budu hodná. A když ne, tak mi můžeš i naplácat" sunula jsem se přes něj na druhou sedačku.

*Harry*
"Promiň tati, už budu hodná. A když ne, tak mi můžeš i naplácat" objevila se vedle mě Sarah a pak se okolo mě přesouvala na druhou sedačku. Nabídka to byla lákavá a její zadnice před mým obličej mi ještě přidávala na pocitu, že to chci udělat. Tak moc mě svrbí ruka, že mám co dělat, abych se udržel. Jenže Sarah je opilá a neví, co mluví.

"Ale vlastně ne. Máme tu tři věci, které ti to nedovolují" opřela si hlavu o moje rameno.

"Jaké?" zeptal jsem se zvědavě.

"Zapomněl si to důležitý. Opil jsi mě. A mám holčičí stav nebo, jak to jinak nezvat" zablábolila skoro nesrozumitelně a já vlastně pochopil pouze to, že jsem jí opil.

"Vysvětli mi to nějak líp" pokoušel jsem se to z ní nějak dostat. Ale to už mi mlaskala do ucha a začala pravidelně oddychovat. Vážně teď usnula? Zrovna teď kurva?

*Sarah*
Obrovská bolest hlavy a silné světlo, které mě řezalo do očí, mi zakazovali ty oči otevřít. Jenže jsem je stejně nakonec otevřela. Chyba číslo jedna. Všechno se točilo a divné tlaky působili na mojí hlavu. Chyba číslo dvě. Rozhlédla jsem se po prostoru a zjistila, že jsem v letadle. Chyba číslo tři. Prudké stoupnutí mi udělalo špatně na žaludek. Nezbyl žádný čas na paniku a já jen utíkala neurčitým směrem, o kterém jsem si myslela, že mě zachrání. A také, že jo. Kabinka záchodu byla pootevřená a tak jsem do ní rychle zaplula. A nastalo nezastavitelné a nechutně zdlouhavé zvracení.

"Jsi OK?" zaklepal někdo na dveře.

"Jo. Pořádám tu čajový dýchánek" zamračila jsem se na dveře.

"Tady má někdo špatnou kocovinu" už jsem dokázala rozpoznat, že je to hlas Louise.

"Táhni" skoro už jsem kopla do dveří, ale zase se můj žaludek sevřel a i když už byl jeho obsah v záchodě, tak se stále snažil dostat ven ještě něco. Louis už asi odešel a tak jsem s rukama na obličeji a lokty opřenými o záchod strávila pro mě asi tak hodinu. Konečně mi bylo líp (Ne, že bych teď šla třeba běhat nebo vykonávat jakoukoliv jinou aktivitu. Ale dokázala jsem se postavit na nohy a přemisťovat se.) a tak jsem se rozhodla vrátit na svoje místo. Cestou jsem potkala nějakou holku, která se na mě ze široka usmívala. V životě jsem jí neviděla a tak mě napadlo jestli tady třeba nepracuje.

"Sarah? Za půl hodiny budeme přistávat" promluvila na mě. A já zjistila, že jsem vážně v letadle.

"My letíme?" vykoktala jsem.

"Jo" zakývala na mě hlavou s výrazem 'Vždyť je to snad zřejmé, že letíme a neplaveme'. A pro mě se tak vytvořil čas na paniku, která trvala asi jen deset sekund v podobě vykulených očí a ztráty hlasu. Pak se mi zatmělo před očima a já ztratila pojem o světě.

"Nevím. Nech jí ležet" uslyšela jsem nad sebou Harryho hlas.

"To jí tu jako mám nechat ležet?" ozval se ještě blíž Niallův hlas.

"Stejně už budeme přistávat" odpověděl Harry a já zase spadla do temnoty.

*Harry*

Byl jsem zrovna u kapitána a probíral s ním auta, když v tom se rozlétly dveře a Louisova čubka celá udýchaná říkala něco, že to se Sar seklo. Okamžitě jsem se zvedl a šel se podívat co se děje. Niall už u ní klečel a jemně ji fackoval po tváři. Sarah ležela jako mrtvola na zemi a vypadalo to, že je totálně v jiném světě.

"Jak se to stalo?" otočil jsem se na tu holku, kterou jsem ani nevěděl, jak oslovit. Ale kozy měla hodně slušný. Na co to myslím? Moje holka tady leží a já přemýšlím nad pravostí chlouby téhle holky.

"Zeptala se jestli letíme. Já odpověděla, že jo. Ona vykulila oči a pak hodila záda a takhle to dopadlo" zakřenila se na mě slečna Kozatá. S Niallem jsme probírali co s ní uděláme. Došel jsem pro polštář, který jsme jí dali pod hlavu a pak jsem se ji snažil probudit. Jenže nic, vůbec to nešlo. Pilot už nám oznamoval, že za chvilku budeme přistávat a já byl i v celku rád, že Sarah nebude u toho přítomná. Niall se ještě zeptal jestli ji tam má nechat ležet a já odpověděl, že jo. Niall odešel s Kozatou na svá místa a já si sedl vedle Sarah. Párkrát to s letadlem zaházelo, pak přišlo tvrdé přistání a nakonec už jsme pomalu zastavovali. Přemýšlel jsem, jak Sarah dostanu z letadla a nenapadlo mě nic lepšího než si jí přehodit přes rameno. Ruce jí visely dolů a vážně to vypadalo jako když nesu mrtvolu. Na letišti si nás nikdo nevšímal a tak jsem s ní mohl v klidu proplout až na parkoviště vedle letiště, kde na nás čekala auta. Každý jsme si nějaké zabral a vyrazili jsme směr hotel.

''Letadla'' zaskuhrala vedle mě Sarah.

''Klid. Už nejsme v letadle'' pohladil jsem jí po stehně. Hrozně sebou cukla až mě to samotného vyděsilo.

''Ten let si zvládla na výbornou'' snažil jsem se jí nějak uklidnit.

''Protože jste do mě lili ty sračky'' promnula si spánky a naštvaně koukala před sebe.

''Ty jsi potom pila sama'' snažil jsem se jí nějak dokázat, že si za kocovinu může i trochu sama.

''Radši mlč'' odbyla mě.

''Prosím?'' ujišťoval jsem se, jestli jsem slyšel dobře.

''Buď ticho'' podívala se na mě a já trochu zvýšil sevření volantu. Jsem nějaký její sluha? Co si to ke mě dovoluje?

''Uklidni se'' prudce jsem zastavil, protože jsem si pozdě všiml červené barvy na semaforu.

''Aha'' zavrtěla hlavou a koukala z okýnka.

''Co aha?'' naklonil jsem se k ní.

''Zelená'' ukázala na semafor a tím ukončila naší konverzaci, která by asi nemusela dopadnout dobře.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 21:13 | Reagovat

Ta Sarah prostě vede :-D  :-D Co ještě mě u ní překvapí?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama