65. Má opici?

23. října 2016 v 19:42 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
"Tak to je nechutný" odklonil Harry svůj obličej od mých nohou a s dost znechuceným výrazem ode mě o krok ustoupil.

"Harry? Nemáš třeba úchylku na cucání prstů, že ne? Protože teď by jsi to měl i s menší chuťovkou" plácl mě po rameni Liam. S protočením očí jsem si stoupla a snažila se najít hadici, kterou jsem tady už jednou zahlédla. Heureka! Hadici jsem našla hned na kraji terasy a tak jsem ji zapnula a začala si omývat nohy.

"Humus" stál nade mnou Harry a pozoroval, jak si omývám nohy.

"Za to si pokárej svého kamaráda" podívala jsem se na Harryho a on se začal ještě více usmívat. Jeho úsměv až výsměch, z mých pozvracených nohou mě donutil k protočení očí. Úsměv na Harryho rtech zmizel a objevila se hluboká vráska mezi jeho obočím. Díky světlům ze vnitřku domu, byl Harry trochu osvícený a já tak mohla vidět, že mu pulsují spánky. Bože! 'Nesmíš protáčet očima Sarah' napodobila jsem Harryho hlas ve svojí hlavě a měla chuť znovu protočit očima. Harry udělal krok víc ke mě a natáhl ke mě ruku.

"Pojď" zavrčel na mě.

"Já nechci" zaprotestovala jsem a ten výraz, který mi potom Harry věnoval v mém mozku vzbudil paniku. Harry se ke mě naklonil a v tom mi můj mozek dal jediný povel. Běž! A tak se i stalo. S hadicí v ruce jsem se rozběhla do zahrady a když jsem se pootočila, tak jsme viděla, že za mnou Harry běží. Nemám šanci mu utéct. Takže použít hadici v mojí ruce byl můj první a poslední plán. Zastavila jsem se a otočila na Harryho, který zpomalil.

"Musíš se zchladit" zakřičela jsem na něj a vybuchla ve velký smích.

"Co?" nepochopil Harry a dál se tvářil jako kakabus.

"Tohle" natáhla jsem hadici. Proudem vody jsem trefila Harryho břicho a v tom se Harry zastavil a zatnul svoje pěsti. Tvář mu zase zkameněla a moje srdce se zastavilo. Asi jsem udělala chybu. Za Harryho zády se ozval hlasitý výbuch smíchu a při zaostření do toho bodu jsem zjistila, že nás kluci pozorovali a všichni se teď smějí.

''Sarah! Sarah! Voooo'' zakřičel Louis a zvedl ruce nad hlavu, aby mě podpořil. Liam začal pískat a tleskat. Jen Niall se držel za břicho a smál se. Dál jsem na Harryho pouštěla studenou vodu a když jsem se podívala na Harryho, jak reaguje, byla jsem překvapená, když jeho kamenná tvář roztála a on se začal smát. S oddychem jsem se také začala smát. Už jsem věděla, že před nařezáním na zadek jsem zachráněná a tak jsem chtěla hadici vypnout, ale to už stál Harry u mě a hadici mi vytrhl z rukou.

''Jsi drzá'' usmíval se na mě a já myslela, že tu hadici vypne. Jenže on zvedl hadici do vzduchu. Chtěla jsem od Harryho utéct, abych nebyla mokrá. Jenže on mě svou volnou rukou chytil a přitáhl si mě blízko k sobě. Harry byl mokrý a se širokým úsměvem na rtech.

''A ty jsi teď roztomilý'' vyplázla jsem na něj jazyk a věděla jsem, že on nemá rád, když mu řeknu, že je roztomilý.

''Sarah tohle je provokace'' zavrtěl hlavou a jedno jeho obočí cuklo nahoru a pak zase ustálo v klidu. Nevinný úsměv, který jsem mu věnovala bylo jediné, co jsem mohla. Harry zvedl hadici trochu výš do vzduchu a dal palec na proud vody. Tím se stalo, že se voda roztříštila a začaly dolů padat jen malé kapičky deště. Pocit, který jsem cítila vevnitř mě, byl tak příjemně teplý a uspokojující. Čas jako kdyby se zpomalil, až skoro zastavil. Pohled do těch nejdokonalejších zelených očí mě nutil se usmívat.

''Jsi moje sluníčko'' zahodil Harry hadici a objal mě. Z romantického objímání a do toho jsme byli ještě oba mokří od vody, nás vyrušilo Niallovo dávení.

''To je hrozný poblión'' zašeptal mi Harry vedle ucha.

''Co že je?'' odtáhla jsem se od něj a nevěděla, co to slovo znamená.

''Poblión. Že zase zvrací'' Harryho ruka mě poplácala po mém zadku a pak na něm zůstala. Šli jsme směrem zase ke klukům a já se červenala, protože mě Harry držel za zadek.

''Myslím, že by jsi měla stát dál od něj, aby ti zase nepozvracel nohy'' odstrkával mě Louis dál od Nialla. Jestli takhle nad ním všichni budeme stát a koukat na něj, tak mu asi moc nepomůžeme. Rozhodla jsem se něco udělat a tak jsem odešla dovnitř. Harry šel zase za mnou a já se rozhodla pro provokaci. Začala jsem si ze sebe sundavat mokré věci, a když jsem došla do svého pokoje, tak už jsem byla skoro nahá.

''Nebýt tady kluci, tak udělám jen jedno'' zavrněl Harry a objal mě zezadu.

''Jenže tady jsou'' udělala jsem smutný obličej. Harry se otočil a zase odešel. Já jsem si v šatně vybrala volné tričko, které bylo delší a pak už jsem začala chystat věci pro Nialla. Myslím, že domu on už dneska nepojede. Vedle mojí postele jsem postavila koš s pytlíkem, kdyby Niall potřeboval zvracet, doběhla jsem dolů i pro flašku vody, protože jsem věděla, že bude mít sucho v puse až se probudí. Bude spát u mě v posteli a kluci si rozestelou dole. Alespoň já budu moc spát u Harryho.

**

''Dobré ráno'' otevírala jsem dveře do svého pokoje s tácem v ruce na kterém byl teplý čaj a česnečka. Tátovi jsem jí dělala vždycky a vím, že zabírá na raní opice. Niall mi místo pozdravu věnoval opuchlý obličej a zamumlání.

''Pojď papat milouši'' utahovala jsem si z něj a on se jen líně posadil na posteli.

''Jak ti je?'' sedla jsem si vedle něj a položila si tác na svoje nohy.

''Chci se zahrabat hluboko pod zem a nebo se předávkovat prášky'' promnul si Niall dlaněmi oči.

''Nejdřív zkus tohle'' nabrala jsem trochu polévky na lžíci a čekala až Niall otevře pusu. Poslušně ji otevřel a spolykal celý její obsah. Když už v misce zbývalo asi jen na dvě lžíce, tak Niall řekl, že už nechce. Všechno jsem zase odnesla dolů do kuchyně a čekala až přijede Gemma. Psala mi zprávu, nechápu ale kde vzala moje číslo, jak je na tom Niall, že se jí ještě neozval. Ono sice bylo sedm hodin ráno, ale ona už se o něj strachovala. Zavolala jsem jí a řekla, že Niall to trochu přepískl. Řekla, že za hodinu přijede a vyzvedne si ho. Harry ještě spal, když jsem od něj z pokoje odcházela. Liama s Louisem už jsem slyšela, že si v obýváku povídají a tak jsem se rozhodla za nimi zajít.

''Jak se máte?'' vešla jsem do obýváku a oba kluci se na mě usmívali.

''My kocoviny nemáme. Děkuji matko přírodo'' sepjal k sobě ruce Liam.

''Amen'' udělal to samé s rukama i Louis a já jsem se začala smát. Jsou to komici i po ráno a to je na nich super. Chvilku jsem se tam s nimi bavila o včerejšku, že se jim líbilo, jak jsem Harryho pokropila hadicí. Nebo, že jsem se hezky postarala o Nialla. Ve dveřích se najednou objevila Gemma a tak jsem ji zavedla za Niallem a on jako kdyby byla jeho máma se ho ptala, jak mu je a jestli chce pomoc vstát. Nakonec se Niall s pomocí kluků dostal do auta a odjel. Liam a Louis řekli, že už také pojedou a tak jsem tady zůstala zase sama s Harrym. Potichu jsem otevírala dveře k Harrymu, ale Harry v posteli neležel. Vešla jsem tedy do pokoje a rozhlížela se kde je. A pak se ozval zvuk ze záchoda a já zjistila, že Harry zvrací. Že by to taky včera přehnal?

''Chceš vodu nebo něco?'' strčila jsem hlavu do koupelny a viděla jsem, jak Harry klečí u záchoda.

''Ne'' obrátil se na mě a po chvilce rozdýchávání vstal. Hned jsem si stoupla po jeho boku a vedla ho do postele. Když se položil, tak jsem ho pohladil po tváři. Byl hrozně horký a já už věděla, že to asi nemá z pití.

''Vždyť ty úplně hoříš'' zpanikařila jsem trochu.

''Hmm'' zamručel Harry.

''Jak dlouho si na sobě měl to mokrý oblečení?'' ono nebylo moc teplo na to, aby chodil ve studeném a mokrém oblečení.

''Než jsem šel spát'' odpověděl mi. Takže mi Harry nastydl.

Po Harryho popisování, kde najdu teploměr jsem vyrazila ho hledat. Našla jsem ho hned, protože ta zástavku byla skoro prázdná.

''Na'' podala jsem teploměr Harrymu a ten si ho vzal. Koukala jsem na něj a čekala než nám teploměr řekne, jak na tom Harry je. A konečně teploměr zapípal a já po něm hned sáhla.

''Ježiši! Vždyť máš třicet devět osmdesát'' vykulila jsem oči na teploměr a Harry si zabořil hlavu do polštáře.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 20:43 | Reagovat

Chudinka... Chlapeček má rýmičku a horečku :-D  :-D No jo... Ono stačí, že mají chlapy 37 a umírají :-D  :-D Takže tohle bude asi zajímavější

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama