64. Pozvracel mi nohy

23. října 2016 v 19:42 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Když se moje oči rozlepily, byla v pokoji tma a já se zase cítila ztracená. Nábytek splýval s tmavou barvou noci a můj zrak se rozhodl dát si volno. Seděla jsem na posteli a při zkoušce nahmatat Harryho tělo na druhé polovině postele, bylo marné. Svoje nohy jsem spustila z postele a potom se pomalu zvedla. Ruce natažené před sebou a pomalé kroky, které mě posouvaly směrem, o kterém jsem si myslela, že jsou dveře vedoucí na chodbu. Jenže jsem bohužel narazila do zdi a dveře nikde. Trvalo mi asi pět minut než jsem konečně dveře našla a hned vedle nich na zdi bylo co? No přeci vypínač na světlo. Hned jak jsem zjistila, že tam je, tak jsem si rozsvítila. Místností se rozlilo světlo, až jsem musela zavřít oči, kterým chvilku trvalo než si na to zvykly. Při rozkoukávání a uvědomování, že jsem u Harryho v pokoji, jsem za dveřmi uslyšela hlasy. Podívala jsem se na svoje nohy a zjistila, že jsem úplně celá nahá. Začala jsem běhat po pokoji a hledat svoje oblečení, ale jediné co jsem našla byli moje roztrhané kalhotky. Do pr.. Hlavně klid Sarah, zachovej chladnou hlavu.

Rychle jsem se rozběhla k Harryho šatně a tam jsem začala ve značkových košilích, hledat nějakou obyčejnou.

"To by ještě musel nějakou obyčejnou mít" drmolila jsem a vytáhla prostě jednu košili, kterou jsem si na sebe oblékla. Kalhotky. Proč mi musel Harry zničit kalhotky? Zase jsem ťapkala ke dveřím, které vedly z pokoje a pomalu je otevírala. Nikoho jsem neviděla a tak jsem s rukama zakrývajícíma si rozkrok a zadkem sunoucím po zdi, se snažila přesunout do mého pokoje. A pak najednou vykoukla něčí hlava ze zdola z pracovny. Nezjišťovala jsem, kdo to byl a rychle jsem upalovala do vnitřka mého pokoje. Myslím, že mi byl vidět zadek, ale třeba si mě ten dotyčný nevšiml. Ve svojí šatně jsem si vzala jedny krajkové kalhotky a potom i černé džíny s dírami na kolenou. S Harryho košilí jsem vypadala úplně jako Harry.

Trvalo mi dost dlouho než jsem zase vyšla z pokoje, kde jsem zhasla světlo a došla zhasnout světlo i do Harryho pokoje. Po celém baráku se svítilo a dole probíhala dost hlasitá zábava. Kolik může být hodin? Hledala jsem svůj mobil a našla jsem ho v Harryho pokoji na pracovním stole. Neměla jsem žádné zprávy a zjistila, že je 23:47. Co tady v tuhle hodinu kdo dělá. Ale mi je mi jasné, kdo tady je..

''Ahoj kluci'' vlezla jsem do místnosti a pak už jen koukala jestli vidím správně. Seděl tam s nimi i Niall.

''Co tady děláš?'' posadila jsem se vedle něho.

''Oslavuju, že už mě pustili z nemocnice'' zvedl jednu flašku Jacka Danielse.

''Jsi si jistý, že můžeš pít?'' vzala jsem si od něj lahev a postavila ji na skleněný stoleček u mých nohou.

''Hele jsem vyléčenej a můžu si dělat co chci'' vzal si zase Jacka do svých rukou a hned ho naklopil do sebe.

"Sarah?" zamával na mě Liam.

"Ahoj" zamávala jsem na něj taky.

"Hezká prdelka" vztyčil na mě Liam palec a já zrudla jako rajče.

"Jak se cervená cicinka nasé" šišlal Louis a já se zmohla na něj hodit jen vražedný pohled.

"Náhodou, není se za co stydět" pochválil mě Liam a mě začalo být šíleně trapně. Je na čase změnit téma a nebavit se o mém zadku.

''Tak fajn a kde je Hazz?'' rozhlédla jsem se po místnosti a snažila se nestřetnout s pohledem Louise a Liama, kteří zase díky bohu v klidu upíjeli ze svých lahví. Takže pánové si tady slaví ve velkém Niallův návrat. Hlavní je, že tu nejsou zase žádné prostitutky.

''Ten nejspíš bude. Mmmmm. Kde pak je náš Haroldek?'' poslední větu už Louis zakřičel a v tom se objevila Harryho hlava ve dveřích. Když jsem viděla, jak se mu lesknou oči a má široký úsměv na rtech jako všichni tady, bylo mi jasné, že taky dost pil. Fajn, tak jsem tady se čtyřma zlitýma klukama a jeden z nich právě opustil nemocnici a já nevím jestli už může pít. Co tady mám jako s nimi dělat? Jestli se něco stane.. Tak teď jsem přemýšlela jako rodiče. Měla bych se uvolnit a být ráda, že Niall je tu už zase s námi.

''Dej si'' vrazil mi do ruky flašku Louis a spíš než by se posadil, tak sebou plácl na gauč vedle mě.

''Ne děkuju'' chtěla jsem mu vrátit flašku, ale on mi ji zase strkal zpátky a pak už mi ji držel u pusy a já byla nucena pít. Hned jsem to spolkla a chtěla to něčím zapít, ale nic kromě alkoholu na stole nebylo. Se zkřiveným obličejem jsem vstala a zamířila do kuchyně. Bylo mi jasný, že ten smích od kluků byl kvůli mé reakci, jenže mě to bylo jedno. Tak tohle pití mi teda moc nechutná.

''Proč tam nejsi s námi?'' ozval se za mnou Harry. Seděla jsem totiž venku na terase, na schodu a kouřila cigaretu.

''Kouřím'' usmála jsem se na Harryho, který teď klečel vedle mě.

''Zlatíčko'' mrkl na mě. Když se ke mě blíž naklonil, tak už ani nevím jak, ale líbali jsme se. Chuť alkoholu, který vypil jsem teď cítila ve svých ústech. Bylo mi to jedno a užívala si opilého líbajícího Harryho.

''Ty prostě vždycky, když se opiješ, tak se musíš s někým líbat, že jo?'' šťouchla jsem ho břicha, když jsme se přestali líbat.

''Od té doby, kdy jsi za mnou přišla tady do posilovny, tak už budu líbat jenom tebe'' pohladil mě po vlasech.

''Já musím taky už líbat jenom tebe?'' poškádlila jsem ho.

''To by jsi měla" zamlaskal na mě Harry.

"A nebo co?" otevřela jsem pusu ve znamení, že se ho nebojím.

"Jestli se ty nebo někdo dotkne tebe, tak ho zastřelím. A až dokouříš, tak přijď za námi'' nečekal jestli odpovím a už se postavil. Zdá se mi to nebo tu první větu nějak zakecal. On to vážně zakecal, ale je to od něj slaďoučký, že by mě chránil.

"Ještě jsem chtěl něco k tomu než jsi usnula" naklonil se ke mě.

"Anooo" a teď řekne, že jsem šéf. Doufám.

"Jsem šéf" mrkl na mě a než jsem stihla zaprotestovat, tak odkráčel pryč. Zůstala jsem sedět s otevřenou pusou a pak se pousmála nad Harryho paličatostí. Uslyšela jsem za sebou kroky a myslela si, že se vrátil Harry. Ale když jsem se otočila, tak jsem zjistila, že je to Niall.

"Je tu volno?'' ukázal Niall vedle mě na schod na kterém jsem právě seděla.

''Jasně'' při pohledu, jak se nade mnou pohupuje a pak si nemotorně sedá, jsem se musela začít smát.

''Myslím, že už máš dost hele'' vytáhla jsem flašku z jeho dlaní a položila ji vedle sebe.

''Hmm. To asi jo'' opřel se o moje stehno rukou a pak začal něco mumlat.

''Co?'' naklonila jsem se blíž k němu.

''Že jste konečně zase s Harrym spolu'' zašeptal.

''Jo a je to báječný. I když Harry mi někdy přijde, že má rozdvojenou osobnost'' zasmála jsem se a pak se zase podívala na Nialla, který najednou skoro zezelenal.

''Nialle'' chtěla jsem trochu uskočit, ale v tom Niall začal zvracet a přímo na moje bosé nohy. Měla jsem co dělat, abych taky nezačala zvracet, ale co jsem hned udělala bylo, že jsem se od Nialla trochu odtáhla a on už zvracel do trávy. Ale já měla pozvracené nohy! Bylo to tak nechutné, ale nezbývalo mi nic jiného než hladit Nialla po zádech.

''Stoprocentně máš dost'' začala jsem se smát a Niall vždycky jen prohodil něco jako, že už nebude pít a nebo, že to byla blbost pít tak moc.

''Co tady'' vylezl na terasu Liam a když uviděl co se děje, tak se zarazil a vykuleně koukal.

''Nekoukej tak'' pokárala jsem ho a on se zase vrátil dovnitř. Bylo mi jasné, že tímhle to nekončí.

''On fakt bleje!'' rozmáchl se Louis ve dveřích i s flaškou v ruce.

''Ať jde pryč'' zavzdychal Niall a zase vyklopil další várku do trávy.

"Ticho blonďáčku a zvracej" sedl si z druhé strany Loui a pozoroval Nialla.

"Nechceš vodu" stál za námi už i Harry.

"Ne" řekl rychle Niall.

"Dýchej zhluboka" pronesl Liam.

"Voda s citrónem ti pomůže" řekl zase Harry.

"Jděte do háje vy chytráci" zavzdychal Niall a začal se trochu dávit.

"Bla bla bla" strčil do něj Louis loktem. Niall už si zase normálně sedl a začal zvolna dýchat.

"Promiň za ty nohy" podíval se na mě provinile Niall.

"Co máš s nohama?" naklonil se nade mnou Harry. Nemusela jsem mu ani odpovídat.

"Ježiši! Ty jsi jí poblil nohy!" zakřičel Harry.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 20:37 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  Ten Niall je debil. Já tu mám výtlem :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama