63. Kdo je tady šéf?

23. října 2016 v 19:40 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Sarah*

Už jsem vystupovala z auta a chtěla jsem ho pozdravit, jenže mě najednou chytil za paži a táhl mě do domu.

"Co to do tebe vjelo?" začala jsem sebou cukat.

"Ticho" rozkázal mi a já si přišla tak bezmocně a trochu i poníženě. Jsme s Harrym zase na začátku našeho vztahu, kdy mě chtěl jenom šukat a pak mi dal jeden den volna? Můj bože, co tohle má znamenat? A nebo zjistil, že jsem byla u otce?

S hlavou plnou otázek jsem se ocitla v jeho posteli a on mi doslova klečel na nohách. Vyjeveně jsem na něj koukala a bála se snad i pohnout.

"Objasni mi jednu důležitou věc. Kde jsi byla? Protože mě by to dost zajímalo" mluvil na mě skrz zaťaté zuby.

"Byla jsem se projet" vyprskla jsem na něj a chtěla ho shodit z mých nohou, ale on mi během nanosekundy chytil ruce a přitlačil mě hlouběji do matrace. On snad ví, kde jsem byla?

"Nelži" zavrtěl hlavou. Jo, ví to.

"A co je na tom, že jsem byla u táty?" znova jsem řekla dost naštvaně a on začal zrychleněji dýchat jako kdyby mi za chvilku chtěl jednu vrazit.

"Alespoň mi nelži holčičko a rovnou to řekni na rovinu. Nemám rád, když mi někdo lže" více sevřel svoje ruce a tím zpřísnil stisk na mých zápěstích.

"Zase si myslíš, že jsem tvůj otrok nebo co?" už jsem skoro křičela.

"Ne, ale pravidla pořád platí" povolil trochu sevření mých zápěstí.

"Zasraný pravidla? Nechci žít s pravidly!" můj pohár vzteku už přetekl a kdyby mě Harry nedržel, tak už by mu nejspíše jedna přistála. Ale zase na druhou stranu, tohle je ten pravý Harry, jak jsem ho poznala. Divoký a drsný a také bez ohledů jestli to člověka třeba fyzicky nebolí.

"Nechceš? Asi ti budu muset připomenout, že i přesto, že tě miluji, tak jsem tady šéf já" naklonil se k mému uchu a chraplákem říkal slovo za slovem. A já asi dostala infarkt z toho, jak mě vytočil. Nevím kde se vzala ve mě taková síla, ale dokázala jsem ho shodit ze svých nohou a tím pustil i moje zápěstí. Měla jsem dva plány. Buď utéct a nemluvit s ním alespoň dva dny a nebo mu ukázat, že na jeho pravidla seru z vysoka. Bingo! Jedna z těch možností je prostě lepší.

"Drž hubu Stylesi" zaječela jsem na něj a posadila se obkročmo na jeho břicho. Oba jsme teď na sebe nasupeně koukali a já dostala chuť mu ukázat, že nejsem až tak nevinná, jak vypadám.

"Když jsi mafián a velíš všem, neznamená, že budeš rozkazovat i mě. To teda ne chlapče" zaryla jsem svoje nehty do jeho pevného hrudníku.

"Jdi do háje" chytil moje ruce a chtěl je dát pryč, ale já jsem s nimi nehodlala uhnout.

"Ty jdi do háje!" zakřičela jsem a v tom mi Harryho ruka přistála na zadku. Jen to plesklo a zase ta řezavá bolest. Byla jsem z toho tak vyvedená z míry, že Harry dostal šanci mě přemoct a dostat mě zase pod sebe. Koukala jsem na něj a jemu cukal jeden koutek z toho, jak byl naštvaný. A pak se přisál na moje rty. Jenže tohle nebylo žádné romantické líbání, ale dravé a oba dva jsme tomu druhému dávali najevo, jak moc jsme teď naštvaní. Neudržela jsem se a kousla ho do rtu. Odtáhl se ode mně a jazykem si po rtu přejel. Zavrtěl hlavou a pak zase pokračoval dál v tom šikanujícím líbání. Začala jsem rukama hledat spodní lem jeho trička a když jsem ho našla, tak jsem ho začala tahat až už tričko leželo vedle nás. Ani Harry nezahálel a začal mi rozepínat knoflík u džínsů. Jeho šikovné prsty si s tím hned poradily a už jsem měla kalhoty u kotníků, kde jsem je rychle zkopala. Teď byl na řadě Harryho pásek. Dokázala jsem to během chvilky, až jsem se sama obdivovala, jak rychle se mi to povedlo. Díky tomu, jak to Harry už chtěl tak moc, tak byl nahý a já na sobě měla kalhotky, tričko a podprsenku. Tričko jsem si sundala sama, ale kalhotky a podprsenku už jsem nechala jemu. Po zjištění, že něco zapraskalo, jako když se to trhá, jsem se dozvěděla, že tyhle kalhotky jsem na sobě měla už naposledy. Na svém rozkroku jsem ucítila ten jeho, ale nevzdychla jsem jako vždycky, protože on tohle teď chtěl. Chtěl vědět, že mě ovládá. Jenže já mu to potěšení rozhodně nedopřeji. Svýma očima jsem ho proklínala a on mi to vracel. Zase jsem se pokusila se dostat nahoru já a povedlo se. Harrymu se to nelíbilo, ale to už jsem si vzala jeho penis do ruky a naklonila se nad něj. Ještě jsem Harrymu dala očima najevo, že teď jsem šéf já a pak jsem obkroužila po špičce jazykem. Harryho ruce mi vjely do vlasů a začal za vlasy dost tahat. Bolelo to a tak jsem si celou jeho délku dala do pusy. Cítila jsem ho až v krku a bylo mi jedno jestli se udusím, ale šlo tady o to, že mě bude prosit abych nepřestávala. Začal mi vycházet vstříc svojí pánví a netrvalo moc dlouho a konečně vzdychl. Svými nehty jsem přejela po jeho nahých stehnech a on zase zavzdychal a pak už ta známa chuť v puse. Teplá tekutina mi naplnila pusu a já ji polkla s vítězným úsměv. Jenže Harry mi chtěl ukázat, že nejsem vítěz já, ale on. Ležela jsem zase zpátky na zádech s pokrčenýma nohama a Harryho hlavou v rozkroku. Zatmělo se mi před očima, když do mě vrazil ani nevím kolik prstů a svým jazykem vykonával zkušenou práci. Své nehty zaryté v matraci a rty semknuté pevně k sobě jsem držela dost dlouho abych nevzdychla, ale pak z ničeho nic mi sten unikl. Nechtěla jsem se dál víc ovládat a začala jsem vzdychat. Když se moje tělo napnulo a teplo se rozlévalo až do konečků prstů, tak jsem přímo křičela blahem. Tohle mi hodně chybělo.

"Kdo je tady šéf?" objevila se hlava s kudrnatými vlasy nade mnou. Nedokázala jsem se skoro ani nadechnout a už vůbec ne promluvit. Ale pořád jsem jako posedlá nechtěla prohrát.

"Ty ne" našla jsem v sobě zbyteček síly na promluvení. A zase jako blesk z nebe se moje podbříško naplnilo Harryho kamarádem. Harry se začal různě vrtět a tím mě dostával do blaha, které nedokážu popsat. Bylo to tak bolestivé, ale i zároveň dokonalé a já snad malém vyslovila to, že je on šéf. Ale když jsem se dokázala vzpamatovat a uvědomila si co jsem malém řekla, tak jsem začala zase jednat. Stačilo do Harryho malinko strčit a mohla jsem se dostat nahoru zase já. Ruce jsem si opřela o Harryho ramena a svou pánví začala pohybovat dopředu a dozadu. Hýbala jsem se rychleji a rychleji a moje tělo se dostávalo do ohromného transu, ze kterého mě nedostalo ani to, že mě Harry několikrát plácl přes zadek. Bylo to kvůli mým zavřeným očím, ale já jsem je chtěla mít zavřené. A pak zase najednou to co mě odvádí do jiného světa, kde jsem jenom já, Harry a rozkoš. Ta rozkoš, která teď vládla mému tělu a já nechtěla, aby to přestalo. S hlasitým zasténáním jsem se složila na Harryho hruď a cítila, jak on zhluboka oddychuje. Díky mému vrcholu jsem se nedokázala ani pořádně vzpamatovat.

"Ty jsi šéf" uslyšela jsem jeho hlas a pak se před mýma očima rozhostila tma a z myšlenek jen pouhé obrázky mojí unavené mysli. Dobrou noc Sarah, usmálo se na mě moje podvědomí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 23. října 2016 v 20:32 | Reagovat

Božííí! <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama