60. Pomůžu ti

9. října 2016 v 15:23 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Zůstala jsem na něj koukat a nemohla uvěřit vlastním uším. Okamžitě jsem ze sedu vystřelila do vztyku a Harry se potom taky postavil.

''Řekni něco'' začal žmoulat ručník ve svých rukách. Kéž bych mohla odpovědět hned, ale nejspíše jsem přišla o hlas. Nadobro.

''Já tebe taky Harry'' vyšlo ze mě přidušeně a zase jsem začala brečet. Byla jsem tak moc šťastná, že jsem chtěla křičet radostí. Chvilku jsme ještě zůstali v pevném objetí a pak mi Harry začal ručníkem otírat slzy z tváří.

''Jsi tak sladká'' políbil mě na čelo.

''Harry, ale jen bych ještě chtěla něco s tebou vyřešit'' podívala jsem se na něj a jemu trochu zamrzl úsměv na tváři.

''Když to nebude nic hrozného, tak můžeš'' přešlápl na místě.

''Co to má znamenat s tím bytem?'' vychrlila jsem ze sebe hrozně rychle, až skoro nesrozumitelně.

''No nevěděl jsem, kde budeš a bál jsem se, že budeš pod mostem'' roztomile se na mě usmál a já se na něj nedokázala zlobit.

''Ten byt je.. To už je moc Harry'' snažila jsem se znít naštvaně, ale spíš to vypadalo, že se roztékám blahem na místě. Něco chtěl říct, ale já rychle zvedla ruku k jeho puse a tím ho umlčela.

''Mám nápad'' mrkla jsem na něj. Chytila jsem ho za ruku a táhla ho z posilovny ven. Vedla jsem ho vchodovým dveřím, které jsem hned otevřela.

''Zkus si jednou jaký je to být normálním člověkem, uklidíme spolu tenhle svinčík'' zacukala jsem na něj svým obočím.

''Já zavolím Chice'' pohodil nad mým nápadem rukou.

''Ne. Jde o to, že normální lidé po sobě uklízejí. Nemají peníze na uklízečku, takže to půjdeme spolu uklidit'' poplácala jsem ho po rameni a tlačila ho víc ke všem těm špinavým koutům domu.

''Můžeš mi vysvětlit proč?'' založil si ruce na prsou a vypadalo to, že se mu do toho vážně nechce.

''Až to bude hotové, tak ti to vysvětlím'' už jsem ho dál nevnímala a došla do kuchyně pro nějaký pytel na odpadky. Pak jsem se jednoduše pustila do práce sama. Harry chvilku jen tak postával a pak mi stejně začal pomáhat. Podívala jsem se na něj a usmála jsem se. Chvilku jsem sbírala nějaké kelímky a pak mě čekalo to nejhorší, na zemi přede mnou ležely kalhotky. Vzala jsem si nějakou tužku a kalhotky zvedla do vzduchu.

''Pamatuješ si alespoň, která z nich si sundala ty kalhotky?'' ukázala jsem je Harrymu.

''Na tohle se mě neptej, to bude nejlíp vědět Louis s Liamem'' otočil se s dost vtipným výrazem. Začala jsem se smát a kalhotky hodila do pytle.

''A tohle?'' ohnula jsem se pro nedopalek od trávy.

''V tomhle jsem taky nejel já'' zvedl ruce jako kdyby se vzdával.

''Harry můžeš mi laskavě říct co se tu všechno dělo? Všechno co víš, že se tu dělo'' vykulila jsem na něj oči.

''Já jsem myslel na tebe, takže netuším co se tu dělo'' sehl se pro nějaký obal bůh ví od čeho.

''Ale asi to bylo dost žhavý a já si to nechal ujít'' řekl spíš pro sebe, ale já jsem si neodpustila po něm hodit jeden prázdný kelímek od pití.

"Hele" začal se smát a šel ke mě.

''Polož to'' ukázal na pytel a sedl si na pohovku. Soudě jeho výrazu a polohy, očekával, že si sednu taky. Zprudka jsem se posadila a pak se na něj podívala.

''Jak to teď bude dál?'' podíval se na mě dost vážně.

''No až to uklidíme, tak si půjdu dát skleničku a cigáro'' věděla jsem, že to nemyslel takhle, ale chtěla jsem trochu odlehčit jeho náladu.

''Víš, že to tak nemyslím'' nahodil mírný úsměv.

''No to vím. Ale měl by jsi se trochu zkulturnit. Vypadáš o pět let starší. Mohl by jsi se oholit, ostříhat vlasy a udělat si nový tetování'' položila jsem si hlavu na opěradlo pohovky.

''Oholím se, neostříhám se a jaké tetování máš namysli?'' otočil se svým tělem víc mým směrem.

''Já nevím. Něco nového, co budu obdivovat. Taky bych si mohla nechat něco vytetovat'' podívala jsem se na svou kůži. Vážně by se mi líbilo mít tetování. Jenže pak přicházejí vážnější témata na řadu.

''Harry?'' skoro jsem jeho jméno zašeptala. Harry se na mě usmíval a nečekal, že se zeptám na něco, co pro něj nebude zrovna asi příjemné.

''Vadilo by ti, kdyby jsme od sebe bydleli ještě chvilku odděleně?'' byla to možná blbá otázka, ale já jsem ještě chvilku chtěla být trochu sama. Ani nevím proč, ale představa, že bych se hned sem měla zase vrátit, mi svírala žaludek.

''Proč tady nechceš zůstat?'' zajíkl se Harry.

''Já nevím. Chtěla bych to tak'' pokrčila jsem rameny a koukala dál po odpadcích, které bych mohla sebrat a vyhodit do pytle na odpadky.

''Já chci nějaký konkrétní důvod'' zatnul Harry čelist.

''Důvod je. Ale já ti ho nedokážu vysvětlit'' nedokážu ho totiž vysvětlit ani sobě.

''Dobře, ale domluvíme se, že si vezmeš notebook a mobil, abychom spolu mohli být pořád v kontaktu'' chová se jako by byl můj otec. Takže takhle se vlastně chová otec..

Souhlasila jsem s Harrym a pak zase po dlouhém přemlouvání jsem ho donutila, abychom dokončili úklid.

''Asi mi odpadnou všechny části těla'' svalil se Harry na pohovku. Stála jsem nad ním a měla jsem toho popravdě taky dost. U vchodových dveří do domu bylo něco okolo osmy pytlů odpadků. Kolik tady těch holek bylo?!

''Hotovo?'' skousla jsem si spodní ret na menší provokaci. Věděla jsem, že Harry nějak zareaguje.

"Ještě mám tady nějakou práci" okamžitě si mě k sobě přitáhl a položil pod sebe na pohovku, kde mě potom začal líbat na puse, na krku a pomalu se blížil k prsům.

''Harry? Myslím, že teď na to vážně vůbec nemám sílu'' řekla jsem otráveně. Vlastně jsem si za tuhle reakci mohla sama. Harry jen protestně zavrčel a začal roznášet jemné polibky po mojí klíční kosti.

''Počkej, někdo přijel'' snažila jsem se mu odtáhnout hlavu, ale on se na mě přisál rty, že jsem věděla, že po tomhle zůstanou nějaké stopy.

''No taky Harry'' začala jsem se vrtět. S naštvaným výrazem si oddechnul a koukl se prosklenou stěnou ven.

''Proč oni vždycky musí přijet nebo volat, tak moc nevhod?'' postavil se a začal si upravovat svůj rozkrok, který byl připravený jít na věc, ale bohužel nedostal příležitost.

''Protože ty to chceš dělat pořád, tak mají prostě šanci se trefit vždycky'' posadila jsem se a dala si nohu přes nohu.

''Jenže ty to děláš se mnou'' mrkl na mě a odešel otevřít.

Přijel totiž Liam s Louisem. Bylo mi hrozně moc líto, že tu s nimi ještě pořád není Niall. Už mi tahle celková sestava chybí. Doktoři ale tvrdili, že už to nebude dlouho trvat a Nialla pustí. Měla jsem v plánu naplánovat nějakou uvítací párty na jeho počest. Buď tady u Harryho, ale to už uklízet nebudu. A nebo u Gemmy a Nialla. Podle toho, jak se Niall bude cítit.

Všichni jsme seděli v obýváku a kluci mi říkali, jak se Harry choval, když jsem tady nebyla. To ještě neví, že já jsem chtěla skočit z vyhlídky.. Asi to ani říkat nebudu nebo mě pošlou do blázince. Kluci zase začali normálně fungovat jako dřív a začali řešit práci, kterou prý nejdříve kvůli Niallovi a později kvůli Harrymu museli přerušit. Seděla jsem tam a snažila se porozumět té jejich hatmatilce. Jenže mi přišlo, že spíše mluví v kódech. Dál jsem tedy dělala jako že tam nejsem a přemýšlela jsem, co musím ještě stihnout. Chtěla bych se zastavit za Niallem a pak za Gemmou.. Možná bych se mohla zastavit u..

''Nudíš se co?'' sedl si vedle mě Louis.

''Možná?'' když jsem se podívala po místnosti, tak jsem tady byla jenom já a Louis.

''Chyběla jsi nám, byla to tu bez tebe nuda'' dal mi jemně pěstí do ramene.

''Nuda jo? Já jsem tu vaší nudu dneska po vás i s Harrym uklízela'' začala jsem se smát.

''Harry uklízel? Ne ne! On zvedl ten línej zadek, aby uklidil?'' plácl se se smíchem přes kolena.

''Taky mi to dalo pěknou práci ho překecat, aby mi pomohl'' povzdychla jsem si a zase se začala smát.

''Vidím, jak velkou práci ti to dalo'' ukázal Louis na místečko na mé kůži na krku. To bylo to místo, kde se Harry přisál. Takže to vidět je! Protočila jsem očima a nechala jsem tuhle konverzaci radši rozplynout, než by z ní vzniklo bůh ví co ještě horšího a nebo detailnějšího.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 10. října 2016 v 16:56 | Reagovat

Proč s ním nechce bydlet? No, tak Sarah! Já bych se hned k němu nastěhovala být tebou <3 Bomba!

2 Anička Anička | 10. října 2016 v 22:59 | Reagovat

Boooooooomboooovýýýý dílyyy jako vždycky!! Jsem opravdu ráda že jsi to nepřestala přidávat :) těším se na další díly:

3 me-neznas me-neznas | E-mail | 19. října 2016 v 21:36 | Reagovat

Nemohu uvěřit přoč ti ho pořád mažou.Žárlí na tebe jen protože ty jsi něco dokázala a hlavně tvůj příběh je super a tímhle ti dávají najevo že to četli a pro ně je to až moc dobrý.Takovýhle lidi fakt zazdit nebo něco podobnýho.Jinak skvělý díl těším se na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama