55. Vrať se

9. října 2016 v 15:18 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Harry*

Díky její chybě jsem věděl, že mi neuteče. Zabočila totiž špatně a díky tomu začala stoupat nahoru do kopců. Nejde tady nikde odbočit ani se otočit, takže až dojede nahoru na vyhlídku, tak bude nucená se otočit, ale to už ji nedovolím. Ona je teď můj cíl, za kterým si tvrdě půjdu.

*Sarah*

''Do hajzlu'' praštila jsem navigací na zadní sedačku. Vůbec se v tom nedokážu orientovat. Dám prostě na svůj instinkt. Jen odbočuji, tam kam se mi to zrovna hodí.

A pak jsem udělala úplnou blbost. Místo abych odbočila doleva, tak jsem odbočila opačně a zjistila, že jedu někam na nějakou vyhlídku. Silnice byla úzká a všude okolo ze začátku byly ploty a pak je vystřídaly skály. Nešlo se tady otočit a já už nevěděla, co mám dělat. Přidala jsem plyn, ale věděla jsem, že Harryho stejně nesetřesu. Dojela jsem tedy na konec cesty a prudce zastavila.

''Nech mě sakra na pokoji'' vystoupila jsem z auta a prudce za sebou zavřela dveře. Harry už z auta taky vystupoval. Vypadal jinak, neudržovaně a jako kdyby zestárl o pár let.

''Sarah chci si jen promluvit'' stál asi pět kroků ode mně.

''Ale já si nechci promluvit. Svoje už jsem řekla Harry'' rozhodila jsem rukama.

''Jenže já jsem nic neřekl'' nervózně si mnul ruce.

''A co chceš říkat, jak jsi se přede mnou líbal s jinou holkou, ale jsi v tom nevinně? Buď, protože jsi nechtěl a ona na tebe vyjela? Nebo, že upadla a spadla ti na rty? Nebo, že jste si jen říkali jeden příběh a ona ho chtěla ochutnat do detailu?'' tolik věcí co mě napadalo, ale Harry mě potom umlčel.

''NE'' zakřičel až se to odrazil od skal a slovo ne se díky ozvěně ozvalo ještě pětkrát. Koukala jsem na něj a on zavřel oči. Teď by mě zajímalo co se mu hodí v hlavě. Stáli jsme tam a já koukala na Harryho se zavřenýma očima. Už jsem chtěla něco říct, ale on najednou promluvil.

''Chyba je na mojí straně já vím. Měl jsem něco vypito a Claire se mnou flirtovala. V tu chvíli jsem, já nevím'' rozhlížel se okolo sebe a nejspíše hledal správná slova.

''Myslel penisem?'' poradila jsem mu svůj nápad.

''Jo'' odpověděl a zase nastalo trapné ticho.

''Harry já už nechci pokračovat dál. Nevím, kdy se ti zase bude chtít se líbat s jinou. Nechci být ve vztahu s nejistotou'' všechno, ale bylo jinak. Přála jsem si zase být s Harrym. Byla jsem s ní šťastná a on byl na mě tak hrozně moc hodný. Ale ne! Prostě ne.

*Harry*

''Harry já už nechci pokračovat dál. Nevím, kdy se ti zase bude chtít se líbat s jinou. Nechci být ve vztahu s nejistotou'' stál jsem tam a poslouchal slova, která byla jako kdyby mě právě shodila ze skály. Nemohl jsem uvěřit tomu co jsem právě slyšel. Já dostanu všechno co chci. Vztek, který jsem v sobě schovával od doby co Sarah odešla a teď se drala šílenou rychlostí na povrch. Vztekle jsem Sarah popadl za ramena. Stáli jsme blízko jejího auta a já jí přitlačil na to auto. Chytil jsem jí za vlasy a zatáhl za ně až zaklonila hlavu. Trochu se začala vzpírat, ale já jsem svojí silou ji víc přitlačil na to auto. Dravě jsem vystartoval po jejích rtech. Ona protestovala, ale mě to nijak nezastavilo. Jenže pak mě kousla do rtu.

''Kurva'' chytil jsem se za ret a ucítil trochu chuť krve. Sahal jsem si na ten ret a odstoupil i toho dál od Sarah.

''Jsi zase to hrozný nadržený prase Harry'' křičela na mě a já jsem zatnul pěsti. Tak moc jsem chtěl do něčeho mlátit. Ona se otočila na patě a rychle vlezla do auta, ale než zavřela dveře ještě se na mě podívala.

''Sbohem'' podívala se na mě a pak zavřela dveře, nastartovala a velmi rychle odjela. Zbyl po ní jen oblak prachu. Podíval jsem se na cestu po které Sarah odjela.

''Seru na ní'' odplivl jsem si a šel do svého auta. Přes ruční brzdu jsem se otočil a s protočením zadních gum jsem vypálil pryč odsud. Nějaká Sarah si může políbit prdel, protože já můžu mít holek kolik chci.

*Sarah*

To jak se zachoval mě vyděsilo. Byl z něj úplně někdo jiný. Slzy mi stékali po tvářích a já už jsem jela městem k Gemmě domu. Ale takhle tam přece nemůžu přijet. Jenže díky tomuhle co se teď stalo, tak vím, že Harry už pro mě skončil. Zastavila jsem na nějakém velkém veřejném parkovišti a vydýchávala co se právě stalo. Harry je tak, tak, tak. Ani nevím.

''Víš, jak hrozný bylo najít v tom obřím obchoďáku jen pitomý čaj? Ale ty jsi si ještě vybrala nějaký speciální'' falešně jsem se usmívala a dávala tašky s nákupem na kuchyňskou linku.

''Ti to nějak dlouho trvalo ne?'' rozebírala Gemma jednu tašku a rovnou uklízela do polic a ledničky.

''Protože najít tolik jídla bylo dost náročný'' tvářila jsem se, jak šťastná jsem, ale bylo to úplně jinak. Chtělo se mi brečet schoulená v klubíčku na zemi a kopat nohama okolo sebe. Gemma se zasmála a dál pokračovala v uklízení jídla.

''Gemm? Mohla bych zavolat Liamovi?'' nadhodila jsem tiše. Byla zabraná do něčeho jiného a tak mi mobil bez vyptávání dala.

''Ahoj Gemmo'' ozvalo se v telefonu asi po druhém pípnutí,

''Ahoj Liame, tady Sarah'' oznámila jsem do telefonu.

''Sarah! To je dost, jak jsi na tom?'' zněl moc příjemně.

''Chtěla bych se kouknout na ten tvůj byt, jestli bych mohla'' seděla jsem na posteli v pokoji pro hosty a poslouchala Liama, jak mi říká v kolik mě vyzvedne a kde přesně je ten byt a že tam můžu zůstat jak dlouho chci.

''Gemmo, děkuju za všechno'' loučila jsem se s Gemmou ve dveřích. Když jsem jí řekla, že je na čase jít, tak na mě koukala a pak začala brečet a od té doby brečet nepřestala. Brečela, ale to jen díky těm jejím hormonům.

S Liamem jsme si moc nepokecali, protože jsem nejevila zájem a on to zaplať pán bůh respektoval. Dojeli jsme na místo. Bylo to někde uprostřed centra, odhaduji. Obrovský mrakodrap, který byl luxusní už jen od pohledu mě docela dost šokoval. Liam mi oznámil, že jedeme až úplně nahoru a já chytala závrať. Stála jsem venku a podívala se někam do oblak, až tam kam dosahoval ten barák a vážně se mi z toho, jak vysoko budu zvedal žaludek.

Vyjeli jsme nahoru výtahem, ve kterém byl dokonce i poslíček a potom šli chodbou až nakonec. Když jsem vyšla do přepychového bytu, nemohla jsem popadnout dech. Bylo to tak dokonalé. Prý mi Liam nechá před vchodem auto a klíčky mám na baru v kuchyni. Trošku jsem se vymlouvala, že to nemá přehánět a že tolik si toho nezasloužím, ale on zvedl ruku a řekl, že si přeje abych to přijala. A pak asi po dvaceti minutách odešel. Stála jsem u velkého proskleného okna s výhledem na celé město a přemýšlela. Trucuji kvůli úplné blbosti. Ježíši, tak se líbal s holkou no, jenom mu to ujelo. Byl přeci opilý. Chovám se tak primitivně, jako nějaká kráva. Dělám, jako kdyby tajně píchal každou holkou. Ale on se líbal jen s jednou holkou a pak mu to bylo líto. Měla bych za ním jet. Bude lepší, když tam pojedu až ráno.

*Harry*

Chvilku jsem byl sám jenže to mě totálně nebavilo. Chtělo to nějaké to odreagování a tak jsem zavolal Louisovi s Liamem. Liam tvrdil, že má ještě nějaké vyřizování, ale že se potom staví. Obvolal jsem ještě pár holek z playboye a striptérek a pozval je k sobě. Párty se rozjela až někdy v devět večer, ale já jsem stejně celou dobu seděl na gauči se skleničkou té nejdražší skotské a myslel na Sarah. Holky se o mě otíraly zadky, ale já je vždycky poslal do háje.

''Kámo taková párty a ty se nebavíš'' sedl si vedle mě Louis.

''Nemám náladu'' odbyl jsem ho. Ještě pět minut jsem tam seděl a pak už mě to nebavilo. Jsem ten kdo to všechno zařídil, ale nakonec se tady nejméně bavím. Vstal jsem a zamířil rovnou nahoru do postele, ale pak jsem se rozhodl otevřít dveře do Sarah pokoje. Leželi tam v posteli nějaké opilé krávy.

''Vypadněte!'' zakřičel jsem a začal je tahat z postele. Něco mlely, ale já to ignoroval a pak za sebou zamkl. Zapadl jsem do peřin a se vzpomínkou na Sarah obličej, jak se směje, jsem usnul.

*Sarah*

Nemohla jsem vůbec spát a pořád přemýšlela co Harrymu nakonec řeknu. Konečně přišlo ráno a já jsem rychle vyběhla z bytu a místo výtahem jsem se rozhodla jít po schodech. Popravdě mi to dalo docela zabrat a tak jsem to asi ve čtyřicátém patře vzdala a zavolala si výtah.

Dojela jsem na Harryho dvůr a bylo tady nějak moc aut. Třeba je sraz nějakých mafiánů. Chvilku jsem ještě váhala v autě jestli tam jít nebo ne. A pak jsem tedy z auta vystoupila a šla ke dveřím.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 10. října 2016 v 16:32 | Reagovat

Ten Harry je ma-gór, v*l, kre**n, de*il, vypatlané ho**do a já nevím, co ještě. Naštval mě chlapeček! Od teď se s ním nebavím :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama