51. Špatná párty

9. října 2016 v 15:11 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Při návratu domů jsem zjistila, že Harry je pořád ještě zavřený v posilovně. Asi tam hodlá strávit celý den nebo co. V kuchyni jsem si udělala nějaké jídlo, které jsem si potom odnesla nahoru do pokoje. Zapnula notebook a pustila nějaký film, který jsem skoro ani nevnímala, protože v myšlenkách se mi pořád objevoval Harry.

''Ty máš, ale nudný den, nechceš si jít někam zapařit?'' vyrušil mě Harryho hlas.

''Náhodou jsem byla s Liamem na projížďce, takže až tak nudný nebyl. Ono být zavřený skoro celý den v posilovně, také není zrovna zábavné, nemyslíš?'' vstala jsem z postele a šla Harryho obejmout.

''A proto mě napadlo, že by jsme mohli někam vyrazit. Pojď prosím, půjdou i kluci'' pevně mě objímal a já nasávala jeho vůni těla. Byl čerstvě osprchovaný a tak voněl jako levandule. Levandule s jeho osobitou vůní bylo jako kouzlo na moje hormony.

''Tak jo, mohli by jsme někam zajít'' poprvé mě někdo uvidí s Harrym na veřejnosti. Vypálila jsem rovnou do svojí šatny, kde jsem si našla vhodné oblečení, ne příliš výrazné, ale zase ne příliš nudné. V koupelně jsem si ještě rozpustila vlasy z culíku. Díky tomu, že jsem je měla sepnuté dost dlouho, tak jsem měla vlasy překroucené a vypadalo to hrozně.

''Stíhám si ještě umýt vlasy?'' křičela jsem v koupelně a věděla, že mě Harry určitě slyší.

''Jo, máš ještě hodinu a půl'' ozvala se odpověď a já šla na věc. Předklonila jsem se hlavou do vany a po chvilce umývání nanesla voňavoučký šampon. Smyla jsem ho a vlasy si začala sušit ručníkem. Nakonec jsem se rozhodla si vlasy do ručníku zamotat a chvilku počkat. Rozhodla jsem během čekání, že make-up by tomu dal větší říz a tak po asi dvacetiminutovém líčení jsem se na sebe podívala do zrcadla a rozhodla se radši vše nechat být tak jak je. Vrhla jsem se na vlasy a ze skříňky pod umyvadlem vyndala fén a různé další přípravky na vlasy, jako je třeba nějaký olejíček a lak na vlasy. Foukala jsem si je a přišlo mi, že mi vůbec neschnou.

''Do prdele'' hrabala jsem se v mokrých vlasech.

''Ukaž ty pako'' objevil se vedle mě Harry a fén mi vytrhl z rukou. Posadila jsem se na jeden kraj vany a za mě si stoupl Harry. Fénoval mi vlasy a ani jeden jsme nic neříkali. Ono to ani přes hluk fénu nejde. Chvilku mi ještě česal vlasy a pak se v jeho rukách objevila žehlička na vlasy.

''Tak na tohle zapomeň, nechci aby jsi mě buď spálil a nebo abych přišla o vlasy'' prudce jsem se zvedla.

''Koukni na moje vlasy, taky je mám dlouhý, takže v klidu'' prohrábl si svoje delší vlasy a pak mě posadil zase na vanu. Nemá cenu protestovat, to už bych si konečně mohla zapamatovat. Chvilku si s mými vlasy pohrávala a pak si stoupl přede mně a pozoroval svojí odvedenou práci.

''Měl jsem se živit kadeřníkem, ale počkat, tady tenhle pramen je navíc, takže to chce sponečku'' mluvil jako gay a i se tak pohyboval, když šel ke skříňce, ze které potom vyndal balíček pinetek. Zase se chvilku přehraboval v mých vlasech.

''Dílo je dokončeno a ty jsi dokonalá'' políbil mě na rty a já se potom podívala na sebe do zrcadla. Byla jsem úplně někdo jiný. Místo nudných rovných vlasů jsem je teď měla natočené a jeden pramen jsem měla sepnutý na boku. Díky make-upu, který jsem si předtím dala jsem se doopravdy nemohla poznat.

''Jsi šikovný'' políbila jsem ho.

''To ty zlato'' promluvil do polibku a pak zase pokračoval v ochutnávání mě samotné. Jenže naším zvykem se stalo, že v tom kdy se to má nejvíce rozjet začne zvonit telefon. Ale dneska to nebyl ten Harryho, ale ten můj. Doběhla jsem do pokoje a na posteli našla můj telefon. Volal mi Liam.

''Proč voláš mě?'' řekla jsem hned, jak jsme hovor přijala.

''Taky tě zdravím Sarah, pojďte už ven. Čekáme tu na vás'' a hned to položil.

''Kdo to byl?'' zamračil se trochu Harry.

''Liam a říkal, že už jsou tady'' oznámila jsem mu a Harry nechápavě zavrtěl hlavou. Asi taky nechápal proč nevolal Liam jemu, ale mě.

Pomalu jsme se s Harrym naskládali do auta k Louis, který nás hned pozdravil. Seděli jsme s Harrym vzadu a oba jsme seděli u dveří, takže mezi námi vznikla mezera ještě pro jednoho. Bylo to trochu zvláštní být od něho tak daleko aniž bych musela mít nějak důvod. Ale Harry mě potom chytil za ruku, propletl si prsty mezi těmi mými a naše spojené ruce položil mezi nás. Teď už to zase bylo dokonalé.

V klubu hrála hlasitá hudba a spousty holek už odcházelo pryč a bylo na nich vidět, že jim zítra bude pěkně špatně. Doufám, že taky takhle nedopadnu. Bohužel moje doufání bylo trochu zbytečné, protože než jsme si šli sednou, tak Louis objednal panáky ani nevím čeho a všichni jsme je do sebe kopli. Jak jsme se posadili do příjemných kožených křesílek v rohu klubu, tak mi do ruky zase narval panáka. Po chvilce odmítání si ho vzal Harry a nalil do svojí pusy. Nahnul se ke mě pro pro polibek, ale nakonec mi celý alkohol vyplivl do mojí pusy a já byla nucená to polknout. Při asi osmém panáku dobrého alkoholu jsem začala mít chuť tancovat a tak jsem se sama od sebe zvedla a přihopkala na parket, kde jsem se různě vrtěla a vlnila. Něčí ruce mě chytili za boky a ten dotyčný si mě přitiskl na svůj rozkrok. Hned jsem se toho dotyčného podívala a byl to díky bohu Harry. Dál jsem tedy v klidu pokračovala v kroucení zadkem. Moje žízeň začala růst a já byla tak odvázaná, že jsem si došla pro dalšího panáka a nakonec se na chvilku zase posadila. Liam někde tancoval. Louis právě debatoval s neznámou holkou o něčem, ale já jsem je přes hudbu neslyšela. A Harry si sedl vedle mě. Chvilku mě hladil na stehně a pak jsem se zvedla a sedla si obkročmo na jeho klín.

''To si nechám líbit'' zakřičel, tak abych ho přes hudbu slyšela pouze já. Chvilku jsme debatovali o lidech, kteří se právě svíjeli na parketě a někdy objevili i dost zajímavý způsob tancování, kterému jsme se smáli.

''Musím čůrat'' můj močový měchýř se už nejspíše naplnil alkoholem. Harry mě pustil ze svého sevření a já jsem se houpavými kroky přemístila k záchodům. Koukám, že spousty holek musí čůrat. Stála jsem totiž ve frontě na záchod a myslela jsem, že pokud ty holky nepřidají, tak se počůrám. Chvilku jsem tam přešlapovala a pak zase poskakovala, ale nic mi nepomáhalo. Ze záchoda vyšla nějaká blondýnka, která mě skenovala svým pohledem a vypadala dost namyšleně. Díky mému chtíči jít čůrat co nejrychleji, jsem jí nevěnovala vůbec žádnou pozornost. Konečně jsem se dostala na řadu a zapadla do kabinky. Ta úleva. Odlehčená asi o litr tekutiny, jsem se vracela zase do křesílek, ale už tady byl jen Louis s tou samou holkou. Hledala jsem Harryho a pak uviděla, jak stojí u baru s tou blondýnkou, jak si mě prohlížela u záchodů. Zrovna spolu o něčem mluvili. Jeho ruku měl položenou na její boku a já cítila, jak se mi do tváří hrne krev. Já žárlím a to dost hodně. Uklidňovala jsem, že ji jenom drží za bok a to nic nemusí znamenat. Ale při dalším pohledu jsem přestala dýchat. Byli do sebe zakousnutý a oddávali se vášnivému líbání. A to byla poslední kapka. Měla jsem chuť okamžitě odejít, ale věděla jsem, že tady mám ještě jednu povinnost. Rychlím krokem jsem vyrazila k nim a zaklepala Harrymu na rameno. S lesklými oči se na mě podíval a než něco stihl říct, tak jsem mu vrazila facku. Pálila mě šíleně dlaň a stejně jsem se neuklidnila. Sklenička, která byla položená na baru mi vnukla nápad. Popadla jsem ji a zbytek tekutiny, která v ní byla jsem vychrstla té blonďáté krávě do obličeje. Otočila jsem se a rozeběhla se k východu. Když jsem vyšla ven na vzduch, tak jsem tam potkala Liama, jak kouří.

''Kam šspecháš Sar?'' hrozně se mu pletl jazyk díky alkoholu.

''Dej mi cigáro prosím'' šla jsem k němu a on po chvilce hrabání se v kapsách vyndal krabičku cigaret a otevřel ji.

''Ale vezmi si jí celou, já mám ještě jednu krabičku'' podal mi jí a já bez protestů si ji vzala. Podal mi i zapalovač a tak jsem poděkovala.

''Dal by jsi mi i klíče od svého auta prosím?'' Liam si mě prohlédl a díky tomu, že byl totálně opilý, tak se víc už nevyptával a podal mi klíče. Odemkla jsem auta a hned nastoupila. Harry vyběhl ven z klubu a šel za mnou. Ale v tom už jsem nastartovala. Teď mi to hlavně nesmí chcípnout.

''Sarah!'' zakřičel, ale v tom už jsem se rozjela a vyrazila někam ulicí pryč od Harryho. Ve zpětném zrcátku jsem ještě viděla, jak chvilku za mnou Harry běží, ale pak to vzdal.

''Kurva!'' zařvala jsem v autě a praštila pěstí do volantu. Tohle je, tak zkurveně na hovno. A ještě ke všemu řídím bez řidičáku a s alkoholem v krvi. Jestli se vybourám. Tak alespoň bude po problémech s názvem Můj život.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 10. října 2016 v 16:08 | Reagovat

Jdu Stylesovi vlastnoručně nakopat prdel!!!!! Nééééé! :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama