50. Pojeď se mnou

9. října 2016 v 15:11 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Dole bouchly dveře a mě to probudilo. Díky tomu jsem byla naštvaná, protože bylo teprve sedm hodin ráno. Po chvilkovém povalování se v posteli jsem se rozhodla, že si dám sprchu a pak se dojdu najíst.

I když jsem jedla dole v kuchyni, tak jsem nepotkala Harryho. Vypadalo to, že někam odjel. Můj plán na dnešek tedy je? -Válet se, číst si a jíst.- To není špatný nápad.

''Co budeš dneska dělat?'' vyděsil mě někdo za mnou.

''Chodíš jako duch ty idiote. A odpověď na tvou otázku je, že si nejspíš budu užívat sluníčka a odpočívat'' odpověděla jsem Liamovi na otázku a sypala si lupínky do misky, kde jsem je potom zalila mlékem.

''To je nuda. Harry chce makat na svojí fyzičce a ty si ji chceš kazit. Nechceš radši jít si zajezdit?'' ďábelské jiskřičky v Liamových očích mi naznačily, že bych měla souhlasit.

''A kde je Hazza?'' žvýkala jsem napůl rozměklé lupínky.

''Nejspíše si teď dává pořádnou nálož, ze které ho budou večer bolet ruce'' rukama naznačil Liam, že Harry posiluje. Chtěla jsem to vidět a tak jsem odložila snídani na stůl v jídelně a přes obývák a pracovnu jsem šla na chodbu. Vyšla jsem ven s Liamem v zádech a mířila k soukromé posilovně.

''Jestli si myslíš, že takhle jsi sexy v tom pyžámku, tak tě asi vyvedu z omylu. Kdyby jsi si alespoň vzala nějaký kraťásky a přiléhavé tričko, ale ty si vezmeš Harryho vytahané tričko a basketbalistické kraťasy" komentoval Liam mojí pyžamovou soupravu.

''Hele když spím, tak chci být v pohodlí a ne, být škrcená v přiléhavém tričku a upnutých kraťáskách'' odbyla jsem ho a otevřela dveře do posilovny.

Harry měl v uších sluchátka a vůbec nepostřehl, že jsem se na něj dívala. Jeho svaly se napínaly a vypadal hrozně sexy. Celý zpocený zvedal činku a šlachy na jeho rukách vystupovaly víc na povrch.

''Aby jsi se neudělala hned na místě'' vytáhl mě Liam za lem trička zase ven na cestičku a zavřel dveře do posilovny.

''Počkej'' protestovala jsem a chtěla tam zase vlézt, ale Liam mi v tom bránil. Možná měl pravdu, že se udělám na místě, protože jsem měla co dělat, abych neslintala.

''Nasrat slečinko. Ty se teď hezky půjdeš převléknout a potom budeš trénovat zase jako jsi dřív trénovala s Niallem'' strkal mě zpět k vchodovým dveřím do baráku.

''Ale vždyť Niall'' sklopila jsem smutně oči.

''Budeme trénovat spolu. Základy už umíš a ty zapomenout vážně nejdou, takže to půjde raz dva'' ukázal na mě palec a zase mě popostrčil do vnitřku baráku. Chvilku jsem se na něj ksichtila a pak zjistila, že na něj to neplatí. Byla jsem tedy nucena vyšlapat nahoru po schodech do svého pokoje, kde jsem se převlékla a dala si vlasy do culíku. Ze srandy jsem si chtěla vzít boty na podpatku, ale po posledním nošení mě z nich bolí nohy ještě teď.

''Tak co?'' ťukal rychle za sebou Liam na dveře od mého pokoje. Protočila jsem očima nad tím, jaký rámus dělal. Choval se jako malý dítě. Tak se chová i Harry.

''Jste všichni stejní. Panovační a arogantní mafiánský volové'' otevřela jsem dveře a promlouvala k Liamovi.

''Tak to děkuji za lichotku a musím uznat, že máš pravdu. Jen si na něco zapomněla, jsme totiž ještě sexy'' poslal mi vzdušný polibek a já se uchechtla.

''Taky až moc sebevědomí'' dodala jsem nakonec a Liam už mě zase neposlouchal. Možná, že mě poslouchal, ale nedával to najevo. Došli jsme ke garážím, kde jsem dostala na výběr jakým autem chci jet. Já jako holka, která řekne jenom 'Chci tohle auto, protože je hezký', jsem ukázala na první, které se mi líbilo. Liam se na mě podíval s vyčítavým pohledem.

''Jsi jak Harry, taky si pořád vybírá audi R8 a nebo Range Rovera. Ale my pojedeme něčím jiným'' vzal jeden z klíčků, který visely na stěně a zmáčkl na něm dálkové ovládání. Nejdřív se začaly otevírat vrata garáže a pak jedno z auta zapípalo. Neviděla jsem přesně, které to je. Ono možná, že i kdybych viděla, které auto to je, tak stejně nebudu vědět co je to za značku nebo tak.

Větší černé auto, ke kterému jsme nakonec došli bylo hned od pohledu boží. Divná značka, které mi nic neříkala, to ale nezkazila. Sedla jsem si na místo spolujezdce a po chvilce jsme i Liamem vyjeli z garáže.

''Ježiš co blbnu, vždyť máš řídit ty" zastavil prudce Liam. Díky tomu jsem se málem praštila hlavou o palubní desku a tak jsem se na něj naštvaně podívala. On se jen omluvně usmíval a pak vystoupil z auta. Vystoupila jsem také ven a obešla auto, nasedla jsem si k řidiči a zapnula si pás.

''Říkám předem, že mi musíš přesně říkat co mám dělat'' moje ruce se nervózně klepaly a já se marně snažila vzpomenout na to co mám vlastně dělat, aby se to auto vůbec rozjelo.

''Sešlápni spojku a zařaď jedničku. K sobě a dopředu, pak pomalu pouštěj spojku a přidávej plyn. Nohy se ti pořád střídají a hlavně klid'' Liam sledoval každý můj pohyb a já se cítila ještě víc nervózní, když už jsem měla zařazenou rychlost. Spojku jsem pomalu pouštěla a když se auto začalo rozjíždět, tak jsem trochu zpanikařila a pustila ji úplně. Auto poskočilo a hned motor chcípl. Svěsila jsem ramena a podívala se na Liama, který se jen usmíval.

''Znovu. Ale nejdřív zmáčkni spojku s vyřaď rychlost než nastartuješ'' poradil mi. Zmáčkla jsem tedy spojku a Liam místo mě dál řadící páku doprostřed. To je asi všechno. Otočila jsem klíčkem na první úroveň a světla tachometru se rozsvítila. Zmáčkla jsem spojku a auto nastartovala úplně. Jedničku jsem tam dala jako nic a zase se snažila rozjet. Snažila jsem se nic nepokazit a auto trochu začalo popojíždět dopředu. S nádechem jsem spojku pomalu pustila a auto se v klidu rozjelo.

''Trošku na to šlápni a až bude tahle ručička mezi dvojkou a trojkou, tak zmáčkneš spojku a dáš dvojku. Dáš řadičku úplně dozadu. Tohle auto ti pomůže neboj'' usadil se víc do sedačky a podíval se ven z okýnka. Udělala jsem tedy co mi řekl a auto zvýšilo rychlost.

Chvilku mě ještě učil, jak řadit aniž bych se podívala na řadičku, ale já se na ní stejně při řazení podívala, takže to vzdal a řekl, že to časem vypiluji. A pak přišel čas, abych zastavila, protože jsme se zase vraceli na dvůr u Harryho domu. Po přednášce, jak to mám udělat jsem vše provedla a auto zastavilo. Vypnula jsem motor a s velkou úlevou jsem vydechla.

''Vidíš, že ti to jde. Takže teď si já vezmu auto a pojedeme se někam projet. Když pojedeš sama, tak budeš víc v klidu a můžeš si pustit i rádio'' vystoupil Liam z auta a já v tom svém stále seděla. Došlo mi, že s ještě na dvoře musím otočit, ale díky tomu, jak si Harry potrpí na obrovské věci, tak to nebyl až tak veliký problém. Liam se s autem postavil vedle mě a ukázal mi na svůj telefon. Začala jsem hledat v kapsách ten svůj telefon a pak si všimla, že mi někdo volal. Teď mi to samé číslo volalo znovu a při pohledu na Liama s telefonem u ucha mi došlo, že to asi bude on.

''Dej si hlasitý odposlech a telefon si někam polož, budu ti pomáhat, kdyby jsi něco nevěděla'' ozval se z telefonu Liamův hlas a já zase poslechla.

Projížďka v autě s hudbou nahlas byla ta nejlepší věc na světě. Cítila jsem se tak volně a naprosto jistě se řítila rychlostí po prázdné silnici, kterou lemovala poušť. Říká se, že aut za den tady projede tak deset. Ale i přes to, že tady jezdí málo aut, tak je asfalt, tak krásný a žádná díra. Liam se rozhodl, že zvolí rychlejší tempo a já díky jeho popudu jsem udělala to samé. Řítili jsme se obrovskou rychlostí po nekončící silnici a já nechtěla, aby tohle skončilo. Liam už mi dávno položil telefon a tak jsem si mohla zapnout písničky. Hrála zrovna písnička od Adama Lamberta- Better than i know myself. A mě to připomínalo Harryho. Musím děkovat za něj, on je ten, který můj život změnil o 360 stupňů.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 10. října 2016 v 16:01 | Reagovat

Naprosto boží, i přesto, že mi ty pokyny k autu absolutně nic neříkaly :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama