49. Když byl malý

9. října 2016 v 15:10 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Prohnul se v zádech a teplá tekutina mi naplnila pusu.

"Dokážeš alespoň jednou v životě udělat něco špatně? Ty jsi dokonalost sama, Sarah" políbil mě do vlasů a přitáhl si mě k sobě na hruď, kde mě pevně objímal.

"Teď je řada na tobě" odhrnul mi jeden zbloudilý pramen z obličeje.

"To si schováme na příště. Dneska je na plánu tvoje mamka" usmála jsem se roztomile. A v tom mi to docvaklo. Budu se seznamovat s Harryho mámou. Co když něco zkazím? Co když se jí nebudu líbit?

Moje panika rostla víc a víc, protože se mi před očima promítalo tisíc záběrů s Harryho mamkou. A ani jeden nedopadl dobře.

"Sarah? Posloucháš mě?" rychle jsem zvedla hlavu a koukla se na Harryho, jak stojí u postele a pozoruje mě.

"Co? Proč? Ne. Co je?" mlela jsem hrozně rychle a Harry trochu vykulil oči.

"Co ti je?" sedl si zpět na postel.

"Asi jsem jen nervózní ze setkání s tvojí mamkou" nevině jsem se pousmála a Harryho moje věta zřejmě pobavila, ale nechtěl to dát najevo.

"Z ní nemusíš být nervózní. Jestli je někdo nejvíce pohodovou ženskou, tak je to zrovna moje máma" hladil mě po ruce a já si trochu oddechla.

"Co když se jí nebudu líbit?" kousla jsem do tváře.

"Jako první živá holka, která se budu seznamovat s moji mamkou. Tak to ti říkám, že se do tebe zamiluje" rozesmál se.

"Proč jsi zdůraznil to živá?" bylo divné, že řekl zrovna živá holka. Měl doma snad nějakou mrtvou?

"To je jedno. Oblékat a namalovat. Jedeme na návštěvu" a hned jak to řekl, tak opustil můj pokoj.

Poslušně jsem šla do šatny, kde jsem objevovala nějaké oblečení. Netušila jsem, co by se asi tak hodilo na večeři s Harryho mamkou.

"Sarah? Jak jsi na tom?" uslyšela jsem hlas z pokoje. Byla jsem jen v kalhotkách a podprsence a víc jsem prostě nezvládala. Vyšla jsem ze šatny se svěšenými rameny a Harry se začal smát.

"Tak to se mámě budeš stoprocentně líbit" přešel pokoj ke mě.

"Tak mi něco vyber. Já se zatím namaluju a udělám vlasy" nečekala jsem na odpověď a vydala se na do koupelny. Chvilku jsem se pozorovala v zrcadle. Měla bych začít trochu posilovat, protože moje břicho se pohybuje víc než by mělo. Vzala jsem si do ruky nějaký krém na obličej a napatlala si ho na obličej. Potom make-up, linky a řasenku. Možná bych si mohla dát i nějakou výraznější rtěnku. Ale spíš ne. Aby se mě potom Harryho mamka nelekla.

''Jak jsi na tom?'' zase otravovala jeho hlava ve dveřích.

''Jak se vlastně tvoje mamka jmenuje?" sáhla jsem po jednom z balzámů a dala si ho na rty. Nebyl vůbec vidět a mě to tak i vyhovovalo. Vyšla jsem z koupelny a na posteli už ležely vyskládané věci.

''Anne'' odpověděl a čekal až si obléknu věci, které vybral. Byli to černé šaty a boty na vysokém podpatku.

''Tak tohle si rozhodně na nohy nevezmu'' zvedla jsem jednu botu a hodila ji po Harrym.

''Jako sexy kočka, která jde po mém boku, musíš mít na nohách tohle'' hodil ji zase Harry zpět mě.

''Menší by nebyl?'' zkřivila jsem bolestivě obličej.

''Ne'' odpověděl a už dál nechtěl pokračovat v hloupé konverzaci o botách, které si vezmu. Chvilku jsem se přemlouvala, ale nakonec jsem si boty nazula a chvilku se snažila nabrat balanc. Tohle bude ještě dlouhý večer. Doufám, že jde skutečně jen o večeři. Protože jestli se budu muset pořád na těchto chůdách přemisťovat, tak nakonec budu chodit bosa.

**

Parkujeme před jedním z rodinných domů. Tento má cestičku lemovanou květinami a různé keříky okolo. Vypadá to všechno velice příjemně, ale já mám čím dál tím větší strach. Klepou se mi nohy, možná díky vysokým podpatkům a nehorázně se mi potí ruce.

"To zvládneš. Vážně se není čeho bát" věnoval mi Harry jeden uklidňující úsměv a já mu na oplátku ukázala svůj, který byl spíše pokřivený.

Společně s Harrym jsme vyrazili po cestičce a Harry nestihl ani zazvonit, protože už se dveře hned otevřeli.

''Ahoj'' otevřela nám dveře žena se širokým úsměvem, která byla v obličeji stejná jako Harry. Byli si skutečně hodně podobní. Za ní už se na mě culila Gemma a vítala nás spolu s Anne.

''Takže Sarah. Velice mě těší drahoušku'' přemístila ihned pohled na mě. Místo formálního podání ruky, mě pevně objala a já chvilku vyděšeně váhala nad tím, co mám dělat.

''Myslela jsem, že si ze mě dělá Harry i Gemma srandu, že přijde Harryho přítelkyně'' trochu jsem se zarazila při slově přítelkyně a bylo vidět, že Harry také. Nejsem jeho přítelkyně. Jen spolu máme bližší vztah. Dalo by se asi říct, že jsme jen kamarádi s výhodami. Ale to rozhodně říkat nebudu.

Anne se vydala chodbou do místnosti a Harry mě pozastavil chycením za paži.

''Jsi přítelkyně, tak se tak neksichti'' dal mi ruku okolo pasu a vedl mě směrem za Anne a Gemmou. Jsem přítelkyně? Slyšela jsem dobře? Oficiálně jsem se stala Harryho přítelkyní? Za tohle může Anne. Díky ní to Harry tvrdí. Motýlci mi létaly břichem a mě se z toho chtělo chvilkami až zvracet.

Chvilku nám Anne vyprávěla o jejím novém manželi a nám říkala jeho pro a proti. Vždy to ale zakončila slovy ''Vzala jsem si ho, protože ho miluju i s jeho chybami''. Byla šťastná.

Dokonce jsem se dozvěděla o její kočce, na kterou by nedala dopustit. Díky tomu, že se jí už odstěhovaly obě děti, tak má alespoň tu kočku.

''Sarah něco ti musím říct. Když byl Hazza ještě malý, tak jsme byli tady venku na zahradě a on mi řekl, že až bude veliký, tak že si mě vezme. Pak když vyrostl, tak mě poslal do háje a odstěhoval se. Jsem ráda, že se odstěhoval, protože poznal tak krásnou dívku jako jsi ty" položila svou ruku na tu mou. Tak takovou lichotku jsem nečekala a proto jsem se začala culit jako idiot a do toho se ještě červenala. Chvilku pak zase vyprávěla, jak byla malá Gemma a pak se dostala k Harrymu. Harryho velké protesty, že nechce, aby jeho máma vyprávěla o jeho nehodě s autíčkem na zahradě, byly dost veliké. Jenže Anne jakoby ho vůbec neposlouchala a jela si to svoje.

''Byli jsme tenkrát na zahradě. Měla jsem tu pár kamarádek a tak jsem si s nimi chtěla pokecat. Harry byl ještě malinkatý a mi jsme ho nechali si v klidu hrát. Probírali jsme chlapi a taky takové ty ženské blbosti. Najednou tenhle kluk přiběhl s velkým pláčem a měl pindíka chytnutého do dveří od autíčka. V první chvíli jsem si myslela, že si udělal obřízku. Okamžitě jsem to zkoušela sundat, ale díky tomu, jak moc plakal jsme museli jet do nemocnice, kde mu pindíka uvolnili. Už jsem si myslela, že z něj bude holka. Od té doby mu vždy k Vánocům koupím autíčko. Jenže on si je k sobě nebere, takže je má tady ve svém starém pokoji'' Anne se plácla do kolen a já jsem se neudržela a začala se smát. Koukla jsem se na Harryho, který s vykulenýma očima sledoval svou mamku. Jeho výraz naznačoval něco jako "Tak tohle jsi fakt říkat nemusela''. Smála jsem a kdykoliv jsem se pokusila smích zastavit, tak se zase začala smát Anne a já musela taky.

**

''Jsem velmi ráda, že jsem tě poznala Sarah'' objala mě naposled Anne, když už jsme s Harrym stáli u vchodových dveří a chystali se odjet.

''Zase někdy přijedeme a vy mi povyprávíte nějakou další Harryho historku z dětství'' zasmála jsem se a Anne to zřejmě potěšilo.

''Velice ráda. Tak ahoj děti a dejte vědět až dorazíte domu. Chci si být jistá, že jste dorazili v pořádku'' zamávala nám a pak už zmizela zpět ve svém domě.

''Je úžasná'' vzdychla jsem si.

''Je to hrozný, když máma vypráví tvojí holce o tom, jak jsi si zašprajcnul penis v autíčku na hraní'' zakroutil hlavou a já měla co dělat abych se nezačala nahlas smát.

''Takže tvoje holka jo?'' kousla jsem se do rtu, ale tak aby to Harry neviděl.

''Samozřejmě, že ano'' položil mi ruku na stehno a jemně mě po něm hladil. Začala jsem se usmívat jako sluníčko a vydrželo mi to až do chvíle, kdy jsem si umytá lehla do postele. Harry měl ještě nějakou práci, takže byl ve svém pokoji. Mě to netrápilo, protože jsem usínala s tím, že jsem jeho přítelkyně. Život očividně nemusí být jedna velká katastrofa.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 10. října 2016 v 15:53 | Reagovat

Tak Harry a autíčko vede :-D  :-D Takový výbuch smíchu jsem neměla dlouho :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama