48. Med

9. října 2016 v 15:09 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Sluníčko mi zasvítilo do obličeje a nutilo mě se probudit. Zakryla jsem si obličej a snažila se zase marně usnout. Už to nešlo a tak jsem byla nucená vstát z postele. Než jsem se z postele vyhrabala, tak jsem si uvědomila, že mě něco hřeje na zádech. Pomalu jsem se začala odsunovat a podívala se na zdroj toho tepla. Harry si vesele pochrupoval a vypadal, tak hrozně uvolněně. Začala jsme se přemísťovat z pokoje, ale ještě rychle jsem si doběhla do koupelny. Včera jsem usnula v oblečení, ve kterém jsem přijela a teď jsem na sobě měla jen kalhotky a podprsenku. Harry je vždycky tak důkladný, že by mě asi ani nenechal usnout v normálním oblečení. Došla jsem si na záchod a pak si vyčistila zuby. Přemýšlela jsem, že si ještě skočím do šatny pro nějaké tričko, ale když jsem se podívala k posteli na Harryho stranu, tak tam leželo jeho bílé tričko. Neváhala jsem a sebrala ho ze země. Pomalu jsem se vyplížila z pokoje a seběhla schody a rovnou zamířila do kuchyně. Mohla bych Harrymu udělat snídani, ale co on rád jí?

''Vajíčka mu nedělej, těch je přejedenej'' holčičí hlas za mnou mě vyděsil natolik, že jsem skoro vykřikla.

''Myslela jsem, že ti řekl, že jsem tady''omlouvala se mi Gemma.

''Neřekl'' položila jsem si ruce na kolena a rozdýchávala menší infarkt, který mi právě Gemma způsobila.

''No stejně za chvilku jedu za mamkou. Vy tam prý přijedete spolu. Mamka bude nadšená, když uvidí Harryho s holkou. Myslí si totiž, že Harry chce žít jako vlk samotář'' upíjela s hrnečku nejspíše čaj a usmívala se na mě. Najednou vykulila oči, rychle praštila s hrnečkem na linku a běžela pryč. Pomalu jsem se za ní vydala a uslyšela, že zase zvrací na záchodě. Stála jsem před záchodem a čekala až vyjde ven. Došla jsem tedy ještě do kuchyně a tam nalila trochu coca coly do skleničky. To prý pomáhá. Když vyšla, tak jsem jí to podala a ona se bez nějakého namítání napila.

''Víš něco nového o Niallovi?'' zeptala jsem se, když jsme zase byli v kuchyni.

''Pořád spí. Doktor říká, že možná ještě bude hodně dlouho spát'' bylo vidět, jak je z toho hrozně nešťastná. Přistoupila jsem k ní a objala ji. Začala mi vzlykat na rameni a já své objetí okolo ní ještě více utáhla.

''Sarah. Já jen chci, aby z něj byl normální táta'' zašeptala mi do ucha a já se zarazila. Podívala jsem se na ní a ukázala na její břicho. Položila si na něj ruku a pohladila ho. Že mě to nedošlo hned. Chodila zvracet. Byla přecitlivělá. Je to snad zřejmé, ale mě to nedocházelo.

''Kdo o tom všechno ví?'' chytila jsem ji za volnou ruku.

''Jenom ty a Niall. Dneska jsem to chtěla říct mamce, ale díky tomu co se stalo s Niallem, by ji to akorát složilo'' otřely si slzu ze tváře.

''A Harry to neví?'' pozvedla jsem obočí.

''Tomu jsem to ještě říkat nechtěla. Vyváděl by'' popotáhla trochu. Měla pravdu. Harry by určitě vyváděl, protože když měl problém s tím, že spolu chtějí chodit, tak co by řekl na dítě.

''Ale třeba by nevyváděl, protože jste s Niallem zasnoubený. Tak je jasný, že tě v tom teď Niall nenechá'' a to jsem asi říkat neměla.

''Teď se právě bojím, že mě v tom Niall nechá. Že mě tady nechá'' po tváři jí stékala další velká slza a já se podívala na linku, kde byly kuchyňské utěrky. Jednu jsem z toho utrhla a podala ji Gemmě.

"Hele já už pojedu. Stavím se ještě u Nialla a pak pojedu za mamkou. Tak za tím pa Sarah" objala mě naposledy a odešla.

"Brý ráno ospalče" stoupla jsem si ke kraji postele a Harry se pomalu začal otáčet hlavou ke mě.

"To už je ráno. Nee. Ještě pět minut" mumlal do polštáře.

"Ale notak. Nebuď jak malej" šťouchla jsem ho do ramene.

''Jé, co to máš?'' otevřel jedno svoje oko.

''Vzhledem k tomu, že jsem byla dřív vzhůru než ty, tak jsem se rozhodla, že ti udělám něco ke snídani. Jenže ptáček mi řekl, že vajíček jsi přejedený, tak jsem udělala tousty. Máš rád tousty?'' položila jsem tác na zem a Harry se trochu zvedl.

''Miluju tousty a máš pomerančový džus?'' koukl na tác a ani nepotřeboval odpověď. Samozřejmě, že jsem na džus nezapomněla.

''Šikovná holčička'' pousmál se na mě Harry a naklonil se z postele pro toust a skleničku s medem.

''Počkej, ale ten med nepatří na toust'' zarazila jsem ho a on na mě koukal jako na idiota.

''Nejdřív se trochu najez'' pobídla jsem ho a on si pouze jednou ukousl a toust položil na talířek.

''Hotovo. Teď mi prozraď tvoje tajemství, proč med nepatří na toust'' držel v ruce jen skleničku s medem.

''Patří na toust, ale teď na toust patřit neměl'' začala jsem se červenat, protože jsem nevěděla, jak mám svůj záměr Harrymu vysvětlit a on byl teď tak natvrdlý a nedocházelo mu to.

''Asi si sedíš na vedení Harry'' plácla jsem se rukou přes čelo a Harry pořád nijak nereagoval.

''Ukaž prosim tebe'' vytrhla jsem mu skleničku z ruky a namočila do ní jeho prst. Hned jak jsem to udělala, tak jsem si jeho prst dala do pusy a oblízla z něj všechen med.

''Asi už vím proč dneska med nepatří na toust'' zachraptěl Harry.

Natáhla jsem se k němu a začala ho líbat. Neprotestoval ani, když jsem odhrnula peřinu a dlaní mu přejížděla po boxerkách. Po chvilce už jsem věděla, že je Harry připravený. Tak jsem mu stáhla boxerky a vzala si skleničku s medem.

''Vždyť všechno upatláš'' vrtěl hlavou.

''Když sebou nebudeš pořád mlít, tak ne. Můj jazyk to zvládne'' skousla jsem si ret a Harrymu se vytvarovaly rty do O. Už mlčel a tak jsem s lžičkou medu začala kapat na jeho břicho a potom i na špičku penisu. Začalo to po něm stékat dolů, ale já jsem to včas olízla. Harry zaklonil hlavu a já začalo olizovat i zbylý med na jeho břiše. Pak zase lžičkou s medem jsem pokapala jeho rozkrok a rozhodla se, že už to stačí. Naposledy jsem tu sladkou dobrotu olízla z jeho přirození a pak si ho dala celý do pusy.

''Bože'' vydechl Harry.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 10. října 2016 v 15:47 | Reagovat

ÁÁÁ... Ten konec :-D Ona se vážně nezdá ta holka! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama