45. Jsi v pořádku?

2. října 2016 v 18:23 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Moc jsem toho neviděla. Jen nějakého chlapa. Víc nic'' v duchu jsem si nadávala, že jsem tak hrozně drzá.

''Nelžeš?''chytil mě Harry za zápěstí a pevně ho svíral.

''Ne" zkřivila jsem obličej nad tím, jak mi to zápěstí drží. Jo vynechala jsem něco, ale nejde o to, že jsem viděla tolik peněz, až se mi z toho chtělo zvracet. Bylo vidět, že se Harry dost uklidnil, protože se na mě usmál a v klidu pustil moje zápěstí. Chytl mě za ruku a pomalu se mnou odcházel z kanceláře. Došli jsme až k autu a Harry mi zase jako gentleman otevřel dveře.

''Děkuju" poděkovala jsem a nasedla si do auta. Měla jsem trochu výčitky, že jsem neřekla Harrymu všechno a moje svědomí na mě hrozně tlačilo.

''Viděla jsem ještě ty peníze" seděla jsem v autě s rukama v klíně a se zrychlenějším dechem jsem koukala před sebe. Cítila jsem na sobě Harryho pohled, ale nebyla jsem dostatečně odvážná, abych se na něj podívala.

Vyšla hrozná rána a já jsem si automaticky dala ruce, tak abych si kryla hlavu. Rychle jsem se podívala na Harryho, který se u otevřených dveřích přikrčil. Okamžitě se zase normálně postavil a vytáhl svojí pistoli, co měl za pasem. Začal se rozhlížet a mířit na všechny místa pistolí. S vykulenýma očima jsem ho pozorovala a začala jsem se celá třást. A v tom zase další výstřel.

''Harry to bylo někde dál" promluvila jsem a Harry chtěl zavřít dveře a nechat mě sedět v autě. Nevím proč jsem tak zareagovala, ale nohou jsem dveře zastavila, než se zavřely a vystoupila za Harrym.

''Zalez kurva do toho auta'' rozkázal mi rázně.

''Ne'' stála jsem si za svým.

''Neděl kurva hrdinku a zalez do toho podělanýho auta Sarah!'' křičel na mě, ale já jsem stejně nechtěla se vrátit do toho auta. Důvodů bylo víc.

První: Nechtěla jsem tady zůstat sama.

Druhý: Nechtěla jsem, aby Harry odešel a já nevěděla, co se s ním právě děje.

Třetí: Chtěla jsem co nejrychleji vědět, co se právě stalo.

''Harry prosím" zaúpěla jsem.

''Doprdele'' šel Harry k autu a tam otevřel kufr auta. Vytáhl z něj další pistoli, kterou mi potom podal.

''Snad si na něco vzpomeneš'' vzala jsem si zbraň a snažila se vybavit, jak se s tím pracuje.

Harry se bezeslova rozběhl k jedné z hal. Chvilku mi trvalo, než mi došlo, že mám vlastně běžet taky. Byla jsem těsně za Harrym a nervózně jsem se okolo sebe rychle rozhlížela. Adrenalin mi proudil v krvi a já měla pocit, že bych uběhla snad jakoukoliv vzdálenost rychlostí blesku.

Konečně jsme proběhli celou halou a já uviděla pár lidí. Harry si jich taky všiml, protože se hned schoval za nějaké palety. Stála jsem vedle něho a přes krev, která mi pulsovala v uších, jsem neslyšela skoro nic. Harry mi něco řekl a pak se na mě znova podíval. Musela jsem se tvářit hrozně. Vypadala jsem vyděšeně a zrychleně jsem dýchala. Harry mě rychle objal a dal pusu na čelo.

''To zvládneš. Prostě jen střílej. Tady máš náhradní zásobník. Pokus se mířit na lidi, co neznáš. Schovej se tady'' řekl hrozně rychle a pak běžel někam jinam. Zůstala jsem tam sama a přišla jsem si bezmocná. Znova jsem vykoukla ven na chlapi, kteří byli taky schovaní ze nějakými bednami a nebo kontejnery. Uviděla jsem Nialla a sem tam vedle něho vykoukl i Louis. A najednou vedle Nialla byl i Harry, stříleli po těch chlapech a já na to všechno koukala s otevřenou pusou. Pozorovala jsem je a pak uviděla stín za Harrym a Niallem. Byl to ten chlap, co Harrymu předával ten kufřík s penězi. Pomalu se k nim plížila mířil na ně pistolí. On je chce.. Ježiši jen to ne! Chtěla jsem křičet, ale můj hlas se rozhodl stávkovat a ze mě nevyšla ani hláska. Ruce se mi hrozně klepaly a já nedokázala pořádně mířit. Jde tady o sekundy a já se chovám, jak malé podělané dítě. Vždyť já jsem podělaná jako dítě. Zhluboka jsem se nadechla a pak zvedla zbraň do dostatečné výšky. Na mušce jsem si našla toho chlapa, ale Harry se pořád hrozně pohyboval a lezl mi do rány. Aniž bych to nějak zaregistrovala, tak jsem vystřelila. Zavřela jsem oči a bála se je otevřít. Otevři ty oči! Křičel hlas v mé hlavě a já je hrozně pomalu otevírala. Harryho jsem neviděla a ten chlap tam stál.

Já jsem trefila Harryho. Začala jsem panikařit a chtěla jsem běžet za Harrym. Bylo mi jedno, že okolo mě stále lidi na sebe střílejí. Chtěla už jsem být u Harryho. A pak se objevila jeho hlava. Koukl se rychle na mě a usmál se. Zase začal věnovat pozornost okolí a já jako opařená stála na místě. Muž se skácel k zemi. Trefila jsem se! Tohle mi dodalo tolik energie, že jsem se cítila, jak v nějakém akčním filmu. Začala jsem bezhlavě střílet po lidech co jsem neznala a popravdě.. Nedokázala jsem se už trefit, ale stejně jsem dál mačkala spoušť. A pak se zbraň zasekla. Koukla jsem se co s ní je a nevěděla co mám dělat. Zkoušela jsem to nějak uvolnit a povedlo se, ale pak už nestřílela. Neříkejte mi, že se rozbila.. Koukla jsem se na Harryho a on mi ukázal na místo, kde se drží zbraň. Schovala jsem se zpět za palety a koukla se jestli to není zásobníkem. Samozřejmě, že ano. Byl prázdný. Rychle jsem ho vyměnila za ten druhý, co mi tady nechal Harry a zbraň natáhla. Chtěla jsem zase střílet, ale díky pískání gum a pozdějšímu zjištění, že už tady nevidím nikoho jiného než jenom kluky, mě moje nadšení ze střílení přešla.

''Musíme do nemocnice" slyšela jsem hlas Louise.

''Jedem hned" rozkázal Harry. Všichni se na mě podívali a já nechápala, o co jde. Počkat. Chybí tady Niall.

''Kde je Niall?'' pokoušela jsem se napanikařit.

''Koupil to" oznámil mi Louis, který se otáčel za běžícím Liamem, který měl Nialla hozeného přes rameno.

Bez toho, aby někdo něco dalšího řekl, jsme se rozběhli k autům a Nialla jsem posadili do Harryho Range Roveru. Sedla jsem si k němu na zadní sedačku a koukla se na jeho zakrvácené ruce a potom i tričko. Krev se do bílého trička vsakovala tak rychle.

''Nialle?'' zašeptala jsem a položila mu svojí ruku na tu jeho.

''Jsi šikovná'' řekl dost přidušeně a pokusil se o úsměv.

''To ty jsi dobrý učitel'' slzy se mi hrnuli do očí. A Niall už mi neodpověděl. Harry jel, tak rychle, že jsem měla co dělat, abych udržela rovnováhu.

''Harry už tam budeme?'' zněla jsem dost hystericky.

''Jo hned'' odpověděl mi Harry.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 3. října 2016 v 16:49 | Reagovat

Nialle, nééééé :-x Ať je v pořádku, prosííím! :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama