43. Zábava a pak práce

2. října 2016 v 18:11 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Chviličku jsme se ještě líbali a pak ruku v ruce jsme šli do obýváku. Harry rozložil na stůj desku.

''A co to kakao?'' sedla jsem si do tureckého sedu do křesla.

''Jsem z tebe tak mimo, že jsem na to úplně zapomněl. Čekej hned jsem tady.'' utíkal do kuchyně a já se pro sebe usmála. Jsem ráda, že konečně mám jiný život. Vzpomínám si už skoro na všechno a vím, že můj život byl jedna velká katastrofa, ale když přišel Harry, tak se všechno změnilo. Sice Zayn a jeho pomsta taky nebyli zrovna super, ale Harry mě zachránil.

''Tadááá'' přinesl Harry tác s bílými hrnečky. V teplém kakau plavaly i marshmallowny.

''Jéé mňám'' sáhla jsem hned po jednom hrnečku a usrkla si kakaa. Bylo to nejlepší kakao na světě.

''Harry? Dokážeš ty něco pokazit?'' koukla jsem se na něj s hrnečkem u spodního rtu.

''Časem uvidíš jestli to dokážu'' mrkl na mě a pak si ze sáčku písmenek jich pár vzal. Udělala jsem to samé. Z osmi písmenek jsem tam měla Ž, I, S, P, C, E, H, X.. Samozřejmě, že když jsem uviděla X, tak jsem hned hledala i ostatní písmenka, aby mi vyšlo co jsem potřebovala.

''Začni ty'' řekl Harry a byl zabraný do svých písmenek. Hned jsem na desku vyskládala SEX a koukla jsem se na Harryho. Koukl se na to a usmál se. Za chvilku dal na desku *PETTING (mazlení). Já zase PENIS a takhle jsem se předháněli a za chvilku už jsem byla ztracená a nevěděla jsem, jak pokračovat.

''Vzdávám se. Už nevím co dál'' pokrčila jsem naštvaně rameny a zapadla víc do křesla.

''Takže jsi teď moje otrokyně''

''Neřekli jsme, že se prohráním z toho druhého stane otrok'' naštvaně jsem se koukla na Harryho, který se jen nadšeně usmíval.

''Ale já to tak jako vítěz chci. A ty očividně neumíš prohrávat'' ukázal na mě prstem.

''No a co?'' štěkla jsem a prudce vstala. Harry se s kýváním ze strany na stranu začal smát.

''Proč se sakra směješ?'' založila jsem si ruce na prsou.

''Jsi tak neodolatelná, když jsi naštvaná'' stoupl si také a šel ke mě.

''Hmm'' zamručela jsem a už trošičku víc v klidu jsem zhluboka vydechla.

''Chceš se odreagovat?'' začal Harry a mě najednou něco napadlo.

''Jsem přece tvůj otok, takže si laskavě zase sedni'' strkala jsem do něj. Zasedl do křesla a já si mu sedla na klín. Začala jsem ho líbat na puse a pak pomalu přes bradu, přešla na krk. Začala jsem se svým rozkrokem šoupat o ten jeho rozkrok. Župan se mi trochu povolil a tak mi vykouklo jedno prso. Neřešila jsem to a dál Harryho líbala. Harry si prsa všiml a začal ho mačkat ve své ruce. Vzrušeně jsem dýchala oproti jeho kůži a cítila, jak se to Harrymu líbí. Nepřestávala jsem pohybovat pánví a cítila jsem, jak jsem víc a víc vlhčí.

''Co mám dělat teď můj pane?'' přestala jsem se hýbat a vzpřímeně jsem se koukla na Harryho.

''Šukej mě Sarah'' zachraptěl Harry a já chvilku na něj ještě koukala. Pomalu jsem si uvolnila pásek na županu a sundala si župan úplně. Slezla jsem z Harryho a taky mu u županu rozvázala pásek. Zpět jsem si sedla na Harryho obkročmo. Trochu jsem se nadzvedla a svou rukou chytila Harryho penis do rukou. Nasměřovala jsem ho ke svému vchodu a pomalu si na něj nasedla. Byla jsem si trochu nejistá tím co mám dělat, ale Harry mě hned chytil za boky a začal mi pomáhat. Po chvilce jsem zavřela oči a užívala si tu dokonalost. Palčivá bolest na mojí levé půlce mi oči otevřela. Harry na mě koukal a vyběhla mu žíla na čele. Přestala jsem se pohybovat.

''Zavřela jsi oči. Pravidlo. Zavřeš oči. Plácnu tě'' vysvětlil Harry a já si vzpomněla jak jsem dostala víckrát.

''Já zapomněla no'' usmála jsem se a zapřela se pořádně o Harryho ramena. Za to, že mě teď plácl mu ukážu. Rychle jsem se začala zvedat a pak pohybovat pánví. Harry s velkými výdechy zaklonil hlavu a já koukala na jeho krk.

''Sarah já už'' zvedl hlavu a koukal na mě. V tom jsem přestala vnímat. Kousla jsem se do rtu a upřela pohled od Harryho očí. Něco mě strašně nutilo zavřít oči a já to nemohla udržet a zavřela jsem je. Bylo mi jedno, že mě Harry dá facku. Přistála mi jedna pro změnu na pravé půlce. Díky tomu jsem vykřikla a můj orgasmus byl větší. Harry párkrát ještě vyšel pánví naproti té mojí a pak zadržel dech. Oči jsem měla otevřené a pozorovala, jak vydechuje a z úst mu uniká jeden sten. Zhroutila jsem na jeho nahý hrudník a rychle oddychovala.

''Jsi tak'' zašeptal udýchaně. Zvedla jsem hlavu a podívala se na něj.

''Tak?'' chtěla jsem, aby to dořekl.

''Božská, Sarah'' pohladil mě po zádech a pak si mě přitiskl zase zpět na svůj hrudník. Mlčky jsme se snažili zklidnit náš dech. Někde začal zvonit telefon.

''Takže konec zábavy a směle do práce'' povzdechl si Harry a já jsem si stoupla. Harry odběhl do kuchyni a já jsem šla nahoru do svého pokoje, kde jsem se převlíkla do legín a volného trička. Ještě jsem zašla do koupelny a tam jsem si učesala svoje vlasy. Doopravdy jsem vypadala hrozně. Díky tomu, že jsem byla v bazénu a namočili se mi, tak jsem je teď měla, jak vrabčí hnízdo. A možná taky ještě kvůli tomu, že jsem měla sex. Takhle teda vypadám po sexu?

''Sarah? Jsi tady?'' slyšela jsem Harryho hlas z pokoje. Rychle jsem si vzala jednu gumičku z umyvadla a vyšla z koupelny.

''Nechceš jet se mnou?'' koukal do telefonu a na mě se ani jednou nepodíval. Už byl převlečený a vypadal, tak moc neodolatelně.

''A kam?'' zeptala jsem se.

''To je nepodstatné. Prostě pojď'' otočil se a vyšel z mého pokoje. Harry měl svojí špatnou náladu jen díky tomu, že má zase práci? On je tak nepředvídatelný. Za chůze jsem si udělala culík a doufala, že mi to nikde netrčí. Nasedla jsem s Harrym do auta a rychle si dala dolů clonu se zrcátkem, kde jsem se zkontrolovala. V pohodě, čekala jsem to horší.

''Nebudu překážet?'' koukla jsem se na Harryho, který se škrábal zamyšleně na bradě.

''Chci tě mít na očích. Zůstaneš sedět v autě a nevylezeš, jasný?'' koukl na mě na chvilku zamračeně a pak se zase podíval na silnici před námi.

''Jo'' odpověděla jsem jen a pak jsem už byla zticha.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 3. října 2016 v 16:40 | Reagovat

Ty mě chceš zabít! To budou sny, zase :-D  :-D Boží :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama