42. Dáme si kakao

2. října 2016 v 18:10 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Hlasitě jsem vydechla Harrymu do úst. Usmál se do polibku a nehty mi přejel zezadu po krku až do půlky zad. Mnou to vibrovalo a sbíhalo se to až v mém podbříšku, kde to vytvářelo skvělý pocit. Skoro jsem slastně vrněla a aniž bych na něco myslela, vybavil se mi tenhle samý pocit. Tohle jsem s Harrym zažívala rozhodně často.

''Už vím co se dělo v kuchyni'' odtáhla jsem se a usmála na Harryho. Jeho oči byli, tak tmavé, ale stejně pořád kouzelné. Nic mi neodpověděl a zase svoje rty přitiskl na ty moje. Svoje ruce jsem měla na jeho velkých ramenou a tiskla si ho co nejblíž k mému tělu. Jeho nahý hrudník se otíral o ten můj a mě se to líbilo a zároveň mě to neskutečně dráždilo. Moje ruce si začali dělat co chtěli a tak rozepínali Harrymu knoflík od kalhot. Harry vykonával stejnou práci zase na mých kalhotách. Trochu jsem se začala vrtět a kalhoty se líně sunuly dolů.

''Počkej'' zašeptal Harry. Nadechl se a potopil se pod vodu. Rychle mi stáhl kalhoty a k tomu i kalhotky. Začala jsem se trochu červenat, protože mi bylo jasné, že pod tou vodou kouká. Na to vyplavaly i jeho kalhoty. Jeho rty se dotkly mého podbříška a já tiše zasténala. Hned potom se vynořil a hrozně nahlas dýchal.

''Už bych asi neměl kouřit '' zasmál se a já duchem úplně jinde jsem nic neodpověděla. Chvilku se na mě díval a pak mě chytil za pas a trochu mě nadzvedl. Nohama jsem ho objala okolo pasu a ucítila jeho tvrdost mezi nohama. Zády mě přirazil na kraj bazénu a najednou zase ten hezký pocit. Ten pocit být plná jeho. Skousla jsem si ret, abych nevzdychala příliš nahlas. Věděla jsem, že kdybych se neovládala, tak budu hodně hlasitá. Harry asi dvakrát dost tvrdě přirazil a můj vzdech se stejně prodral ven.

''Harry''vydechla jsem a nehty zaryla Harrymu do ramen.

''Jo Sarah.. Takhle je to správně'' dýchal do mého ucha a začal přirážet rychleji. Voda okolo nás cákala a já myslela, že se rozsypu na místě.

''Hazz'' vykřikla jsem a on zpomalil. Podívala jsem se do jeho obličeje a on si ďábelsky oblízl rty.

''Proč?'' nechápala jsem.

''Chci, abys mě zase prosila'' řekl dost drze a mě to naštvalo.

''Nehodlám tě prosit'' přimhouřila jsem oči.

''Tak nebude žádný orgasmus'' našpulil pusu.

''Ber ohledy na nemocné lidi'' snažila jsem se pohybovat pánví naproti němu, ale on mi chytil boky a já neměla oproti němu dostatečnou sílu.

''To na mě nezkoušej'' ušklíbl se Harry a mě se z toho chtělo hrozně brečet, ale stejně jsem tvrdohlavě neřekla prosím.

''Tak dlouho jsi se na mě těšil a stejně z toho nic nebude co?'' zkusila jsem. Na Harryho čele se objevilo pár vrásek a pak se zase uvolnil.

''Sarah?'' zašeptal.

''Ano?''

''Když tak řekni stop'' koukal mi do očí a já věděla, že tohle myslí smrtelně vážně.

''Dobře'' přikývla jsem.

To tempo, kterým najednou mě dostával do těch největší výšek, bylo šílené. Řekla bych, že tohle bylo až moc tvrdé pro mě, ale chtěla jsem to vydržet. Tvrdě do mě vrážel a mě se začalo zatmívat před očima. O můj bože, tohle je tak.. Nekážu popsat jaké to je. Prostě jen vím, že on je pro mě bůh v sexu.

''Har.. Harry.. Jo-o.'' hlas mi přeskakoval a on s hlavou zabořenou do mého krku dál neúprosně přirážel. Zaklonila jsem hlavu a soustředila se jen na jedno. Byla jsem plná toho dokonalého pocitu, věděla jsem, že už to dál nevydržím. Před očima jsem viděla světýlka a moje prsty se křečovitě natáhli. Celým mým tělem projížděla lavina slasti a když přestala, tak přišla další. Byla jsem si vědoma toho, že vzdychám hodně nahlas, ale nedokázala jsem se umlčet. A v tom další lavina, která už mi vzala i možnost dýchat. Trochu jsem se uklidnila a pořádně se nadechla. Moje tělo se klepalo a já nebyla schopná mluvit a ani vnímat.

''Slyšíš mě?'' promluvil tlumený hlas.

''Hmf'' vydala jsem ze sebe a pomalu začala vnímat okolí okolo sebe. Byla jsem stála v bazénu, ale teď mě Harry držel v náručí jako princeznu a šel se mnou z bazénu.

''Jsi dokonalý'' zeširoka jsem se na něj usmála, ale dalo mi to dost zabrat, protože jsem byla úplně vyšťavená.

''Ne to ty Sarah'' chtěla jsem otevřít znovu oči, ale už jsem toho nebyla schopná.

Pomalu jsem začala otevírat oči a zjistila jsem. Asi jsem na chvilku byla mimo. Koukla jsem se po pokoji a zjistila jsem, že jsem oblečená do županu ve svém pokoji. Harry vyšel z koupelny a také měl na sobě župan. Opřel se o stěnu dveří a začal se smát. Pomalu jsem se si sedla a opřela se o pelest postele. Můj klín byl dost citlivý a dost bolel a tak jsem trochu zkřivila obličej.

''Dávám ti zabrat co?'' šel ke mě Harry.

''To si piš, že jo'' a rukou jsem si přejela přes čelo, abych Harrymu ukázala, jak moc.

''Jak se cítíš?'' lehl si vedle mě Harry.

''Tak, že bych si dala kakao a koukala na film''

''Tak to není špatný nápad, ale film ne.. Nechceš si třeba zahrát skrebl?'' malá jiskřička v jeho oku mi ukázala, že Harry touží po tom si zahrát skrebl.

''Takový drsný kluk a bude hrát skrebl'' rýpla jsem si do něj.

''A pít kakao'' přidal ještě a oba jsem se začali smát.

Chvilku jsem pak na sebe mlčky koukali a ani jeden z nás neměl chuť vstát z postele a jít někam.

''Nemáš nějakého poslíčka, aby nám to sem přinesl?'' usmála jsem se.

''Zítra nějakého najmu'' mrkl na mě. Začala jsem mít šílený hlad a ten mě donutil vstát.

''Mám hlad'' objasnila jsem Harrymu proč jsem vstala.

''Jo, já docela taky'' a vstal taky.

Došli jsme dolů, kde jsme si udělali brambory na másle. Pro upřesnění, Harry je udělal. A k tomu opekl nějakou houstičku. Bylo to výborný, ale bylo toho hodně a tak jsem to celé nesnědla.

''Je to výborný, ale jsem plná'' mlaskala jsem.

''Jsem rád, že ti ode mně chutná'' usmál se šťastně.

''Od tebe mi chutná všechno'' odpověděla jsem a nesla talíř na kuchyňskou linku.

''Úplně všechno?'' koukl na mě Harry se zvláštním výrazem a mě došlo co ta otázka znamená.

''Jasně že jo'' kousla jsem se do rtu a on přišel ke mě.

''Škoda, že už jsi najedená'' chytil můj ret a dostal ho ze sevření mých zubů.

''Třeba za chvilku dostanu hlad'' natáhla jsem se k němu a políbila ho.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 3. října 2016 v 16:35 | Reagovat

Z ní se normálně stala úchylka! A mě to chytá docela taky! Domčo, půjč mi toho úchyla! :3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama