41. Bazén

2. října 2016 v 17:59 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
"Chceš?" odtáhl se ode mně. Chviličku mi trvalo, než jsem pochopila, co po mě chce. Nejistě jsem přikývla a on mě pustil.

"Tak pojď" otočil se na mě, když jsem zůstala stát a nešla za ním.

"Já myslela, že" nechtělo se mi to moc říkat nahlas a tak jsem tedy šla za ním.

Harry se trochu zasmál. Tak na co se mě sakra ptal? Já myslela, že chce, aby jsme spolu spali a on jde pryč? Pak mě napadlo, že půjdeme nahoru, ale on šel směrem na zahradu. Pomalu jsem za ním cupitala, jako kdybych byla jeho ocásek.

"Takže co budeme dělat?" zaklepala jsem mu na rameno a on s klidným výrazem ukázal na bazén.

"Bazén? Jdeme plavat?" trochu jsem byla naštvaná, protože jsem myslela, že. Že bude něco jiného, ale on chce jít plavat? Teď?

"Vždyť je hrozný horko. Teda mě je hlavně horko z tebe" oblízl si rty a já se usmála.

"Tak se svlíkej" založil si ruce na prsou a pozoroval mě.

"Jakože? Já ale nemám plavky" popravdě mi bylo trochu trapné se před Harrym začít svlékat. Já vím, že je to blbost, protože už jsem s ním spala. A podle Niallových slov "Řekl bych, že jsi měla i rozvrh, kdy jste to dělali a kdy ne, ale to mi Harry nikdy nepotvrdil", jsme to dělali často.

"Tak to je problém co? Co budeš dělat?" Harry si ze mě stoprocentně dělal srandu a já protočila očima. Harrymu se nakrabatilo čelo a čelist mu úplně ztuhla. Otočila jsem se za sebe jestli tam třeba někdo nestojí, ale tenhle výraz vážně věnoval mě.

"Protáčíš na mě oči?" ruce zaťal do pěstí a já nasucho polkla.

"Omylem" zašeptala jsem a sklopila oči na svoje nohy.

"Netoleruji protáčení očí. To si teď znovu zapamatuj" zavřel oči a zhluboka se nadechl.

"Dobře" rychle jsem zakývala hlavou a doufala, že se Harry uklidní. Neuběhla ani sekunda a Harry už stál těsně u mě. Zalapala jsem po vzduchu a díky otevřeným ústům Harry získal lepší přístup k mým rtů. Líbal mě rychle a hrozně drsně. Nestíhala jsem se ani nadechnout a tak když jsem se odtáhla, tak jsem byla hrozně udýchaná.

"Ty se budeš odtahovat? Ty?" přimhouřil na mě oči.

"Nemohla jsem už dýchat" zamrkala jsem na něj.

"Tak se teď pořádně nadechni" po tváři mu přelétl úšklebek a já to udělala.

"Nevydechuj" zašeptal a já jako idiot nafoukla tváře plné vzduchu a vypadala tak jako nějaký křeček.

Mrkl na mě a tlačil ne mě svojí hrudí. Začala jsem couvat a najednou do mě Harry strčil. Udělala jsem krok do neznáma a padala. Samozřejmě jsem vyjekla a tak mi všechen vzduch utekl. Studená voda pohltila moje tělo a já rychle vyplavala na hladinu a prudce se nadechla.

"Neudržela jsi ten vzduch co?" klečel Harry u kraje bazénu a smál se. Cákla jsem na něj vodu a on se celý zmáčený postavil.

"Už ty plavky nepotřebuješ co?" koukal na mě hrozně roztomile a jak se usmíval, tak se mu udělaly ďolíčky ve tvářích.

Koukala jsem na Harryho a prohlížela si jeho krásu. Mokré tričko přiléhalo k jeho hrudi a ukazovalo obrysy jeho vypracovaného hrudníku. Možná, že jsem takhle na něj koukala dlouho, protože on si toho všiml a sám pro sebe se usmál.

''Vzpomínám si na toho motýlka'' usmála jsem se na Harryho a jeho to zřejmě potěšilo.

''Ukážeš mi ho?'' zamrkala jsem na něj jako malé dítě. Harry si stoupl a sundal si tričko. Měl spoustu tetování a určitě každé mělo nějaký význam. Ale ten motýlek byl zvláštní. Nikdy bych neřekla, že si nechá kluk jako on vytetovat motýla na břicho.

''Proč máš vlastně toho motýlka?'' pozorovala jsem jen tohle tetování.

''Proč? Motýl umí lítat a je tak volný. A taky proto, že když jsem byl malý, tak jsem kreslil motýli snad všude. Máma ze mě šílela. A viděla jsi někdy hnusného motýla? Jsou krásný a všichni je obdivují'' šel u toho ke schodům do bazénu. Šel ke mně otočený jedním bokem a já měla výhled na jeho další tetování po celé ruce.

''A tohle?'' ukázala jsem na své ruce na místo, kde měl Harry vytetovanou kartu. Byla na ní vytetovaná lebka ve smokingu a cilindru.

''Jsem elegantní mafián. Jsem zlo'' už šel vodou s kamenným výrazem ke mně.

''Jsi zlo, ale i motýlek'' usmála jsem se a jeho to trochu zarazilo.

''Řekla jsem něco špatně?'' nedalo mi to a chtěla jsem se přesvědčit.

''Ne jen. Nikdy mě tohle nenapadlo'' mrkl na mě a pohladil mě hřbetem své ruky po tváři.

''Proč mám pocit, že jsem to dělali v bazénu?'' zamračila jsem díky přemýšlení.

''Já to dělal tobě. Dělali jsme to potom tam'' ukázal na zahradní domek. Vzpomněla jsem si na siluetu stojící ve dveřích zády ke mně. Na ten dokonalý zadek.

''Vzpomněla jsi si?'' pohlédnul na mě víc z blízka Harry.

''Jo. Už to jde skoro samo'' šťastně jsem se na Harryho usmála a on na mě koukal.

''Mohu tě o něco poprosit?'' začal nakonec.

''Jo?'' vydechla jsem napjatě.

''Nech mě, abych z tebe mohl vyšukat duši. Dovol mi to'' chraptěl a jeho oči víc potemněly. Měly teď tmavě zelenou barvu. Možná mě to trochu děsilo, ale nevím proč.

''Tobě vždycky'' zašeptala jsem a srdce měla až někde v žaludku.

Nečekal ani minutu a jeho ústa už pohltila ty moje. Moje vlasy si obmotal okolo svojí ruky a zatáhl. Způsobil tím, že jsem hlavu zaklonila a on měl lepší přístup k mému hrudníku. Nadechl se, že něco řekne, ale pak se zarazil a chytil konce mého úplně mokrého trička a svlékl ho ze mě. Trochu zavrtěl hlavou na znamení, že to pořád není ono. Ani jsem nestačila mrknou a Harry už mi rozepnul podprsenku. Měl šikovné ruce. Moje tělo se chvělo pod každým jeho dotykem. A kdykoliv se mě jen trochu dotkl svou nahou hrudí, přišlo mi jako kdyby mezi námi přeskakoval nějaký elektrický náboj. Zrychleně jsem dýchala a zavírala oči. Někde v hluboko jsem, ale uslyšela hlas, abych ty oči otevřela. Asi nějaký instinkt a tak jsem oči otevřela. Harry si ničeho nevšiml a stále s ústy na mém krku se snažil mi rozepnout knoflík od džínsů. To se mu také podařilo během chvilky a mě přišlo, že potřebuji jeho rty na těch mých. Toužila jsem cítit to teplo, které vydávaly. Do dlaní jsem chytla jeho obličej a zvedla ho k mému obličeji. Harry hned věděl o co jde a to po čem jsem toužila v tuhle chvíli mi dopřál. Jenže mě stejně něco chybělo. Nestačilo mi to. Vím co potřebuji. Potřebuji Harryho cítit v sobě. Být s ním spojená.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 3. října 2016 v 16:30 | Reagovat

áááá! <3 Lovuju to :D

2 rainorchid rainorchid | Web | 4. srpna 2017 v 23:38 | Reagovat

Ááá, krásne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama