39. Ten obličej znám

2. října 2016 v 17:56 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Jeho objetí bylo dost silné, ale poskytovalo mi přístup k jeho osobité vůni. Vdechla jsem si a v mé myli se objevila takový malinkatá vzpomínka na to, jak krásně vždycky voněl. Stejně jako teď.

''Harry?'' odtáhla jsem se od něj.

''Jo?'' usmál se.

''Proč jsi ze mě udělal něco jako děvku?'' neudržela jsem a řekla jsem to, co mě napadlo. Nejdřív jsem nevěděla na co se zeptám, ale pak ze mě vyletělo tohle. Soudě jeho výrazu jsem viděla, že to nebyla nejlepší otázka.

''Vzpomněla jsi si?'' zašeptal.

''Niall mi vyprávěl, co se všechno stalo než. Než se stalo tohle'' trochu mi přeskakoval hlas z nervozity.

''Tvůj táta by tě přivedl leda tak po most. Zachránil jsem tě. Akorát. Trochu jinak než nějaký princ'' podíval se do mých očí a já do těch jeho.

''A dělala jsem to s tebou ráda?'' vydechla jsem a trochu se začervenala při těch slovech.

''To nevím. Ale asi jo'' a nastalo ticho. Ani jeden se snad neodvážil promluvit. Ale nakonec to ticho Harry prolomil.

''Nemáš hlad?''pustil mě a ustoupil ode mně o krok.

''Docela jo'' a sáhla jsem si na břicho.

''Pojď. Zajedeme si někam'' nabídl mi ruku a já ji nejistě přijala. Ruku v ruce jsme vyšli z jeho pokoje a u mého pokoje akorát zastavil Niall.

''Jsem si říkal jestli jsi neutekla, když jsi se to všechno dozvěděla'' zasmál se a Harry pustil mou ruku.

''Sarah běž dolu ke klukům. My tam hned dorazíme'' ukázal Harry prstem směrem k prvnímu pokoji dole pod schody a já jako hodný pes jsem poslušně odešla.

*Harry*

''Neměl jsi jí to říkat!'' vyjel jsem hned, jak Sarah byla dostatečně pryč, aby mě neslyšela.

''Co? Její minulost? Je to tajný nebo co? Hele chtěla to vědět, tak jsem jí to řekl. Nemůžu za to, že díky tobě se teď cítí jako děvka'' rozhodil rukama Niall. Zhluboka jsem se nadechl.

''Já jsem z ní žádnou děvku neudělal'' říkal jsem skrz zaťaté zuby.

''Když jsi s ní spal poprvé, tak jsi ji miloval? Miluješ ji teď Harry?'' podíval se na mě. Ta otázka mě dost překvapila, takže jsem rychle zaklapl pusu a koukl se dolů jestli náhodou někdo neposlouchá. A stála tam. Sarah. Koukala na nás nahoru a její výraz vypadal, že je vyděšená z toho, co právě slyšela. Zavřel jsem oči a snažil jsem se to všechno vstřebat. Dokáže mě ta holka vůbec někdy poslechnout?

''Jdeme se někam najíst. Jedeš taky?'' podíval jsem se zase zpět na Niall. Jeho nálada, jako kdyby se hned změnila, když slyšel o jídle. Hbitě seběhl schodu po dvou a už se obouval u dveří. Pomalu jsem scházel schody a ani jednou jsem se nekoukl nikomu do očí.

*Sarah*

To, co jsem slyšela bylo jako nůž do srdce. Nevěděla jsem, že Harry ke mně nechová žádné city. Myslela jsem, že když mě objal a Niall říkal, že byl jak posedlý, tím mě zachránit a měl o mě veliký strach. Nechápu to.

Seděla jsem právě s Harrym v autě a mlčky koukala z okna. Celou cestu nikdo nic neříkal a tak jsem začala být naivní a myslet si třeba že dýchám moc nahlas a Harry to slyší. Zavrtěla jsem lehce hlavou a pozorovala krajinu tam venku. Vypadala tak klidně. Všude zelená a do ní různé jiné barvy květin. Moje představivost začala pracovat a já viděla děti okolo mě, jak sedíme na louce a oni okolo mě pobíhají. Nejsem tam jen s dětmi, ale i s manželem. Chtěla jsem, aby ten manžel byl Harry, ale nakonec jsem se rozhodla, že se osobě na louce nepodívám do obličeje. Harry mě nemiluje a tak proč by se mnou chtěl mít děti? Se zavřenýma očima jsem přemýšlela, jaké to bude až najdu svou lásku. Najdu já vůbec nějakou lásku?

''Přemýšlíš?'' vyrušil mě chraplavý hlas.

''Jen tak.. Relaxuju'' chvilku mi trvalo, než jsem našla vhodné slovo.

''Jak se cítíš?'' jeho hlas je vcelku klidný.

''Zmatená'' odpověděla jsem Harrymu popravdě.

''Z čeho přesně zmatená?'' koukl se na chvilku na mě a pak se zase věnoval vozovce.

''Dneska je toho na mě moc. Moc informací. Chápeš ne?'' mnula jsem si jednou rukou klouby na druhé ruce.

''Jo chápu. Nenervuj se. Všechno bude zase ok'' usmál se na mě a najednou zastavil.

''Jsme tady. Tohle je moje s klukama oblíbená restaurace. No spíš je to jen takový mini podnik. Dneska mají zavřeno. Ale protože nám to patří, tak si tam zajdeme a uděláme hezký den'' zatleskal a mrkl na mě. To jeho mrknutí mnou projelo jako blesk. Krásný pocit se mnou rozléval až do konečků prstů. Kousla jsem se do rtu. Harry už chtěl vystoupit z auta, ale když se na mě otočil, tak se zarazil. Zase se posadil zpět do své sedačky a pak se ke mně naklonil.

''Ten tvůj ret. Vždycky jsi to dělala a mě to dostávalo do šílených stavů. Vždycky jsem ti pak ukázal, že sex není jen povinnost pro lidi, co chtějí dítě nebo pro manžele, ale něco co se ti líbí a chceš to dělat s radostí. A podle toho co jsi dělala ty, tak se ti to líbilo. A to hodně'' šeptal a já jsem při jeho slovech přestala dýchat. Když domluvil, tak jsem se prudce nadechla a natáhla se k němu. Naše rty se setkaly a začaly spolu pomalu tancovat. Jeho ruka mi vjela do vlasů a druhou mi přidržoval prsty bradu. Moje ruce vjely na jeho krk, kde si hrály s jeho vlasy. Bylo to krásné a já chtěla, aby tahle chvilka trvala už do konce mého života. Jenže jak to tak u polibku bývá, tak jednou prostě skončit musí. Odtáhli jsme se oba od sebe a já pomalu otevírala oči a on taky.

''Kluci mají hlad'' koukl se za mě a já se otočila a také se tam koukla. Stáli tam kluci a rychle dělali, že nekoukají. Louis koukal nahoru někam do neznáma. Niall na zem na svoje nohy. A Liam koukal doleva na ulici, která byla skoro prázdná. Musela jsem se nad tím usmát. Přišli mi trochu komičtí. Vystoupila jsem z auta a šla k nim.

''Tak co Sarah?'' dal mi ruku okolo ramen Louis.

''Normálka. Co ty?'' zeširoka jsem se na něj usmála.

''Znáš to, všude samý buchty co tě chtěj, ale ty máš už doma těhotnou holku'' komicky zavrtěl hlavou a já jsem tomu zasmála.

''Takže budeš taťka?'' mrkla jsem na něj.

''Ježiši ne'' vydechl.

''Vždyť jsi říkal'' chtěla jsem říct, že říkal, že má doma těhotnou holku.

''To je taková jeho věta. Mate tím holky. Ta holka je jeho sestra a on se o ní stará, protože ji kluk zbouchl a utekl'' vysvětlil mi rychle Liam a taky mě chytil okolo ramen z druhé strany, než byl Louis.

''Utekl jí, ale mě ne'' zasmál se trochu ďábelsky Louis. Nechápavě jsem se podívala na Liama.

''Šel si zaplavat a už nevyplaval'' zacukal Liam koutkem a koukal před sebe. S vykulenýma očima jsem se podívala na Louise a on na mě mrkl.

''Ježiši teď jste ji vyděsili'' strkal do mých zad Niall a tím způsobil, že mě kluci pustili.

''Vůbec na tohle nemysli. Jdeme jíst'' poskakoval okolo mě Niall jako malé dítě. Zastavila jsem se a otočila se, abych se podívala na Harryho, který se jen držel za hlavu a vrtěl s ní.

''Tohle je jako normální?'' ukázala jsem směrem na kluky, kteří se smáli a třetí okolo nich poskakoval.

''Jo je'' chytil mě okolo pasu a vedl do restaurace.

''Ještě řekni, že tyhle blbosti děláš taky'' přeměřila jsem si Harryho.

''Bez komentáře radši. Nebo utečeš, protože zjitíš, že jsi tady s bandou bláznů'' začali jsme se Harrym smát.

**

''Jsem přejedená'' odhrnula jsem si vlasy z čela a pak odstrčila prázdný talíř doprostřed stolu. Kluci už měli dávno dojedeno a bavili se o něčem, co jsem neposlouchala, protože mě to nezajímalo.

''Udělal jsem kafe'' přinesl tác se šálky Liam.

''Dík'' usmál se Harry a hned si sáhl pro jeden šálek.

''Co trochu hudby?'' usmál se Niall a začal cinkat lžičkou o prázdný talíř. Harry začal mlátit rukama do stolu a u toho začal něco zpívat. A pak najednou zpívali všichni. Seděli jsme v jídelním boxu s pohodlnou lavicí s opěrkou. Vylezla jsem si na ni a nohy si dala na to, kde se sedí. Pozorovala jsem to, co se dělo okolo mě. Přišla jsem si hrozně šťastně a taky jsem byla. Když dozpívali, tak jsem si stoupla na lavici a začala tleskat a pískat. Všichni jsme se začali smát a já jsem se podívala na ulici. Rychle jsem se přestala smát. Na druhé straně ulice vyhodili staršího muže na ven. Dopadl na zem a pak se pomalu začal ze země sbírat. Vypadal hrozně. Skoro jako bezdomovec a pak se podíval někam mým směrem. A ten obličej jsem znala. Vzpomněla jsem si na něj.

''To je táta'' vykřikla jsem dost nahlas. A pak nastalo ticho.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 3. října 2016 v 16:12 | Reagovat

Úplně si dokážu představit, jak Tommo čučí na oblohu a mám nehorázní výtlem :-D  :-D Boží díl <3

2 rainorchid rainorchid | Web | 4. srpna 2017 v 23:24 | Reagovat

Wow, nemam slov :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama