Říjen 2016

80. Už podruhé

23. října 2016 v 20:04 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Díky jeho polibkům už jsem skoro nemohla dýchat, protože ze mě všechen vzduch úplně vysával. Ale bylo to božské. To líbání pod širým nebem. Tohle už nemůže nic zkazit.

"Hej" ozval se někdo. Jo tak jo, jde to zkazit. Harry se ode mně nehodlal vzdálit a tak jsem ho odstrčila trochu já.

"Kde jste?" ozval se znovu hlas.

"Ty blonďatej blbe, zapadni zpátky dovnitř!" zakřičel Harry a já jsem si myslela podle ticha, které nastalo, že ho Niall poslechl. Harry se na mě zase podíval a znova jsme se začali líbat. Ležela jsem na zádech a Harry nade mnou. Jeho ruka mi bloudila po břiše až k prsu.

"Kurva" ozvalo se za námi a my s Harrym jsme se jen ztuhle podívali tím směrem.

"To nemyslíte vážně" postavil se rychle Harry a já si začala shrnovat tričko, aby mi nekoukal ani malý kousek břicha.

"Sorry, my mysleli" začal Louis.

"Hovno! Vy nemyslíte" šel ke všem Harry. Začala jsem si uvědomovat celou tu situaci. Uprostřed střechy se povalují dva lidi v milostné chvilce a skupina lidí je načape. Fajn, neudržela jsem se a vybuchla v obrovský smích. Všichni mi věnovali nechápavý pohled a já si klekla na bobek a smála se ještě víc.

"Nehulili jste?" zeptal se někdo a já se snažila uklidnit. Držela jsem další vlnu smíchu, ale bohužel jsem to nevydržela. Znáte takový ten smích, kdy se nesmějete nahlas a jen mácháte rukama jako idioti? Tak takhle jsem se zrovna smála. Když jsem se konečně zase nadechla a začala jsem se, dejme tomu normálně smát, tak jsem slyšela, že se ke smíchu přidávají i ostatní.

''Ty vole, ta má dost'' šel Liam směrem ke mě. Už jsem se začínala uklidňovat a tak už to byl jen takový tichý a klidný smích.

''Takže jste to chtěli dělat na střeše?'' sedl si vedle mě Liam a najednou se po jeho boku objevila i Rir. Samozřejmě, že jsem totálně zrudla a dívala se na svoje prsty s neupravenými nehty. Měla bych s nimi něco udělat, aby nevypadaly až tak hrozně.

''Dal vám někdo povolení k sednutí?'' rozhodil Harry rukama. To už si ale ke mě sedali i ostatní a na Harryho totálně kašlali.

''Mám nápad'' začal Louis. Harry rychle pochopil, že naše žhavá chvilka bude muset přejít na jindy a sedl si vedle mě. Dal mi ruku na záda a hladil mě po páteři. Potom začal používat nehty a přes to tričko to mělo takový zvláštní nádech něco nepopsatelného. Naskakovala mi husí kůže a začala jsem si kousat kůžičku z vnitřní strany rtu.

''Sar co ty na to?'' otočila se konverzace na mojí maličkost a já se musela vzpamatovat.

''Co?'' ošila jsem se trochu, abych ukázala Harrymu, že má radši přestat.

''Užít si tu hvězdičkovou oblohu jak se patří'' začal na mě Niall cukat obočím.

''Neposlouchala vás'' přestal mě Harry provokovat svou rukou na mých zádech.

''Zkusit tuhle mňamku ty nadrženče'' ukázal mi Louis jointa a já protočila očima nad jeho názvem pro mě. Nadrženče? Ježiši Louisy!

''Já se nezúčastním'' pousmála jsem se, když si Louis dal brko mezi rty a začal ho zapalovat.

''Ale jo'' strčil do mě loktem Liam, až jsem se trochu zhoupla a trochu jsem se víc přilepila na Harryho. Omylem jsem se rukou dotkla jeho rozkroku, ale hned jsem tu ruku dala pryč.

''Tohle bylo příjemný'' zašeptal mi Harry do ucha a já mu věnovala malý úsměv. Jenže jsem svůj zrak zase musela obrátit zpátky, protože už ke mě natahoval Liam ruku s trávou. Snažila jsem se protestovat, ale za neustálých keců, že jsem srab a tak, jsem se nechala přemluvit.

''Bože'' natáhla jsem se pro to a pomalinku natáhla, pro některé tu sračku. Cítila jsem malé škrábání v krku, ale nebylo to tak hrozné, jako poprvé.

''Drž to v sobě'' ukázal na mě palec Louis a já ho poslechla. Už jsem pomalu začala panikařit, že se udusím a tak jsem malý zbyteček kouře vydechla. Tohle udělal každý nejméně pětkrát a pak už nám to začalo lézt na mozek. Hulit v sedmi lidech byla vážně zábava, ale přiznávám, že tohle opakovat často nebudu. Být závislá na trávě není zrovna můj sen.

Podívala jsem se na Gemmu, která byla trochu odsunutá ven z kroužku a bylo mi líto, že se nemůže zapojit. Ale pokud by si dala jen jednoho malého práska, tak bych jí asi umlátila na místě. Všechny končetiny jsem měla ztěžklé a tak jsem si lehla.

''Tak naše sexuální noc tímto skončila'' lehl si vedle mě Harry.

''Hmmf'' vydala jsem ze sebe.

''Fajn, potřebuju čůrat. Kdo půjde se mnou'' ozvala se Rir a já se začala spolu s ostatními smát. Tak a už se to zase rozjíždí. Nikdo jí s ní asi jít nechtěl a tak se prostě všichni jen smáli.

''Hej, nesmějte se nebo se počůrám'' vyskočila na nohy Rir a překřížila nohy. Vypadala hrozně komicky a já se prostě smála dál.

''Kruci!'' vypískla Rir a rozeběhla se po střeše ke schodům. Podle dunivých zvuků bylo poznat, že brala schody dost rychle a mě to dostalo do dalšího záchvatu smíchu. Jenže všechno jednou vyprchá a i náš přehnaný smích kvůli blbostem, ustal. Fáze přemýšlení byla pro mě asi tou nejhorší, protože jsem myslela na dost negativní věci. Všichni jsme na střeše mlčeli a každý pozoroval něco neurčitého, ale pro tuto chvíli zajímavého. Naštěstí tahle fáze nebyla tak dlouhá, abych se rozbrečela a nebo psychicky zhroutil.

''Já jdu spát'' zívla jsem. Harry se začal zvedat a já se pokusila o to samé. Vyčerpala jsem skoro celou svou veškerou fyzická námahu, kterou jsem vyvinula na postavení. Už mi jí zbývalo asi tak pět procent šťávy. Rychlost mojí chůze byla katastrofální, ale Harry proti té rychlosti nijak neprotestoval. Schody dolů byli v pohodě, ale schody nahoru už byly horší. Skoro jsem se musela potom doplazit do postele a ještě jsem z toho byla hrozně udýchaná. Tak tohle není moc super pocit. Lehla jsem si oblečená do postele a Harry padl vedle mě.

''Píchal bych tě'' zamumlal do polštáře. Nedokázala jsem už ani odpovědět a zavřela jsem svoje oči, protože mi přišlo že oční víčka vážily asi tunu.

-Sedět v bílé místnosti a volat do prázdna halo už mi přišlo tak otravné, že jsem si sedla na zadek a čekala. Jenže pořád nic a tak jsem si zase stoupla a běžela. Běžela jsem hrozně dlouho a i přes to už jsem se nemohla skoro vůbec nadechnou a moje svaly na noze byly ztuhlé. Ale stejně jsem prostě běžela a doufala, že tohle skončí. Panika, strach a beznaděj. A nemělo to vůbec žádný konec.

Začala jsem brečet, ale stejně jsem běžela stále dál. ''Harry'' křičela jsem několikrát za sebou s nadějí, že se tady někde objeví.

''Zlato!'' zatřásl se mnou Harry a já prudce otevřela oči.

''Co je?'' zeptala jsem se zadýchaně.

''Něco se ti zdálo'' objal mě a já se snažila uklidnit svoje rozhozené nervy.

''O čem se ti zdálo?'' zeptal se a začal mě hladit po vlasech.

''Běžela jsem bílou místností a nemohla doběhnout na konec'' pověděla jsem mu a cítila zvláštní úzkost při vzpomínce na ten sen.

''Neboj se, už je to fajn. Jen.. Volala jsi moje jméno'' na malou chvilku mě přestal hladit po vlasech, ale pak zase pokračoval.

''Doufala jsem, že mě odtamtud dostaneš'' objala jsem ho okolo pasu a začala ho k sobě víc tisknout. Bezpečí, které mi teď poskytoval, mě uklidňovalo. Uvědomila jsem si, že je pořád ještě tma, ale účinky marihuany už jsem na sobě nepociťovala. Jen jsem měla šílené sucho v puse.

''Kolik je hodin?'' otočila jsem s k nočnímu stolku a sáhla po svém telefonu. Byly teprve tři hodiny ráno. Chtěla jsem jít zase spát, ale bála jsem se, že sen se vrátí a Harry už mě neprobudí.

''Obejmeš mě prosím?'' otočila jsem na bok a podívala se do Harryho očí.

''Pojď sem ty šmudlo'' přitáhl si mě k sobě. Nadechla jsem se a cítila jeho vůni. Neměl na sobě tričko a tak jsem se mohla dotýkat jeho nahé kůže.

''Spíš'' zašeptala jsem a čekala delší dobu na odpověď. Harry vydal zvuk co připomínal slovo 'Ne' a tak jsem si s ním začala povídat. Chvilku trvalo než se Harry probral, ale nakonec jsme se opřeli o čelo postele a mluvili. Bavili jsme se o našich dobrých vzpomínkách na dětství. Harryho měl pochopitelně víc dobrých vzpomínek než já. A pak jsme se začali bavit o Gemmě a Niallovi, o Liamovi a Viktorii.

''Chudák Loui, je tady sám'' povzdechla jsem si.

''Louis tu není sám. Dneska si povídal v klubu s nějakou holkou a vyměnili si i čísla. Takže třeba tady nakonec bude mít taky holku'' mumlal Harry a snažil se o to, aby neusnul.

''Fakt? A je hezká?'' snažila jsem se Harryho zase vtáhnout zpět do konverzace, ale stejně asi po páté mojí otázce už spokojeně oddychoval. Rozhodla jsem se, že ho prostě nechám spát a sama si vymyslím nějakou aktivitu. Našla jsem nějaké knížky, které byli ve skříni a vybrala si prostě tu první, která ležela nahoře. Jmenovala se Dům Děr. Vzhledem k tomu, že skoro pořád se tam objevoval sex, jsem z toho byla docela dost mimo. Teď Harryho prostě musím probudit. Začala jsem mu rozdávat vlhké polibky po krku a když se pousmál, věděla jsem, že je už naprosto zase vzhůru.

''Tohle by jsi měla dělat častěji'' mrštně sebou pohnul a tím se dostal nade mně.

''Jo to bych měla'' kousla jsem se do rtu a on se na mě šibalsky usmál.

79. Dětinské chování

23. října 2016 v 20:03 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Předem ti říkám, ať mě ušetříš přednášek'' zaklonila jsem hlavu a podívala se na nebe. Svítilo tam pouze pár hvězdiček, ale i přes to to bylo krásné. Myslím, že až se vrátíme zpět do toho luxusního domu tady, tak jich uvidím víc. Za malé množství hvězd na obloze může příliš osvětlené město. Díky pouličnímu světlu se některé hvězdičky ztratí a lidé ve městě jsou tak o ně ošizeni. Když jsem bydlela s tátou, často jsem utíkala z domu uprostřed noci na kraj města, do té největší temnoty, abych těch hvězd viděla co nejvíce. Utíkala jsem většinou přes mini balkónek a pak běžela. Snažila jsem se utéct od reality, která na mě vždycky přímo křičela tam doma. Můj běh byl spíše rychlejší chůze, protože já běhání vážně moc nemusím. Když se konečně dostala za město, tak jsem si lehla na stráňku a s rukama pod hlavou jsem pozorovala každé malinké světélko v té veliké černotě. Někdy jsem si s hvězdami i povídala. Ptala jsem se, kdy skončí to utrpení, které tady na tomhle ubohém světě mám. Ony jen dál němě blikaly a nikdy mi neodpověděly. Tak jsem se jednoduše po hodině a něco musela zvednout a se slzami na tvářích jsem se vracela domů. Každá sekunda, minuta i hodina mě stahovaly dolů. Neskutečně mě sráželo i pomyšlení, že nevím co zítra budeme s tátou jíst a nebo, jak zaplatíme nájem.

''Sarah'' zatřásl se mnou Harry a já zjistila, že sedím na kraji chodníku a pozoruji i to málo hvězd na obloze.

''Zasnila jsem se'' usmála jsem se na něj, ale můj úsměv nebyl ten pravý, jaký rozdávám vždycky. Byl falešný.

''A teď mi pověz o čem jsi přemýšlela'' klečel vedle mě s cigaretou mezi prsty.

''Někdy jindy.. Teď mi vysvětli proč jsme museli jít ven'' vydechla jsem pořádně klubový vzduch z plic a nahradila jsem ho čerstvým, i když díky Harryho cigaretě trochu kouřovým vzduchem.

''Nelíbí se mi, když na tebe sahá někdo jiný'' zamračil se a pak se zahleděl někam do dálky.

''Vždyť je to jenom striptér, o nic nejde'' položila jsem mu ruku na koleno, ale on se na mě stejně nepodíval. Koukala jsem, jak obemkl rty filtr cigarety a pak vtáhl do plic nikotin. Chvilku ho v sobě držel a pak mu z nosních dírek vyšel kouř.

"Jenže tobě se to, jak na tebe, sahal líbilo" zamrkal párkrát a pak mi konečně věnoval krátký pohled. Už jsem se nadechovala pro odpověď, ale on zase začal mluvit.

"Povídala jsi si s ním. O čem?" zase natáhl z cigarety a posadil se vedle mě na kraj chodníku.

"On mi říkal co mám dělat a pak jsem se ho zeptala, jestli tohle dělá se všemi. Nic víc" odpověděla jsem popravdě.

"Jasně" odfrkl si Harry. On snad žárlí?

"Ty žárlíš!" poplácala jsem ho po koleni s úsměvem.

"Ježiši" zavrtěl nechápavě hlavou. On si to sám nechce přiznat. Svou rukou jsem ho začala hladit po stehně a naklonila se k němu hlavou. Dala jsem mu pusu na tvář. Hlavou mi blesklo, jak sexy vypadá, když kouří.

"Sarah neser mě" odcvrnkl nedokouřenou cigaretu. Můj starý Harry se mi vrátil. Ten Harry, který má kamennou tvář a zabijí všechny pohledem. Žádné city a žádná romantika.

"Já tě seru jo?" strčila obličej přímo před jeho obličej. Letmo se na mě zase koukl a pak zatnul čelist s pohledem upřeným na boty.

"Přestaň" už jsem si sedla na bobek a přímo před něj. Tohle je tak dětinské chování Harry. Kurva jsi, jak malý fakan! Měla jsem chuť to na něj zakřičet, ale ovládala jsem se. Z malého tancování s klukem, který to má jako práci, Harry dělá jako kdybych si to tam s ním rozdávala uprostřed pódia.

"Jdeme dovnitř" rychle se postavil a já díky tomu málem spadla na zadek. Vyškrábala jsem se na nohy a podívala se na jeho zuřící obličej. 'Idiote!' zakřičela jsem na něj ve svojí hlavě. Jemu vážně někdy tak přeskočí, že bych mu nejradši jednu natáhla.

''Jdi do háje Harry'' odstrčila jsem ho z cesty, ve které mi stál a vydala se sama zpět do klubu. Došla jsem až k holkám.

"Co mu je?" zeptala se mě Rir.

"Nevím, asi má krámy" pokrčila jsem rameny a posadila se zase na svoje místo. Neměla jsem ani chuť se podívat jeho směrem. Ty zásnuby jsme moc urychlili. On je urychlil. Upíjela jsem Sex on the beach a pozorovala dalšího striptéra, který absolutně vůbec nebyl můj typ. Ale jiné ženy z něj přímo šílely. Moje dobrá nálada byla pryč a já si to tady už nedokázala užít.

''Jste se pohádali nebo co?'' podívala se Gemma za sebe, nejspíše na Harryho a pak na mě.

''Ne'' hrála jsem si s brčkem. Gemma radši zmlkla a já jí za to chtěla poděkovat, ale v tom se před stolem objevila svalnatá postava s rukama založenýma na prsou a s vlasy po ramena.

''Sarah musím s tebou něco probrat'' snažil se Harry překřičet hudbu. Měla jsem co dělat, abych neprotočila očima. Dopila jsem zbytek nápoje a pak prázdnou skleničku nechala na stole. Protáhla jsem se okolo Gemmy, která se nehodlala zvednout.

''Hmm?'' zvedla jsem k němu svou hlavu, ale on jen pohodil hlavou ať jdu za ním. Šla jsem za jeho zády a házela na něj ksichty, ale tak aby to neviděl. 'Jsem velký Harry Styles a když lusknu prstem, tak se všichni poserou. Bla bla bla' napodobovala jsem v hlavě jeho hlas. Vyšli jsme zase ven a on vyrazil k autu, do kterého i nastoupil. Takže tímhle můj první zásnubní večer končí. Ha, fakt bomba! Bože, jak já bych teď od něčeho praštila.

''Proč tu ještě dál nebudeme?'' sedla jsem si na sedadlo spolujezdce a zapnula si pás.

''Nevim'' řekl spíš jen, aby mi něco odpověděl a pak se rozjel po silnici. Zavřela jsem oči a čekala jen na okamžik, kdy zastavíme. Trvalo to v tom debilním tichu věčnost, ale konečně ten konec cesty přišel.

''Super'' bouchla jsem dveřmi od auta a aniž bych počkala na Harryho jsem vyrazila do baráku. Nešla jsem do pokoje, ale na terasu. Koukla jsem na osvícený bazén a chtělo se mi křičet. Co se to všechno sakra stalo?

''Sarah?'' zašeptal Harry za mnou.

''No?'' řekla jsem naštvaně.

''Já..'' zmlknul a já se na něj musela otočit.

''Žárlil jsem'' podíval se na mě a mě spadla brada z toho, že to přiznal.

''Ale na co? Na co jsi ksakru žárlil?'' praštila jsem pěstí do jeho hrudníku.

''Že na tebe sahal někdo jiný než já'' hrál si u toho s prstýnky na svých prstech.

''Pane bože vždyť o nic nešlo. Je to jeho práce a já za to nemohla. Ty jsi mě tam přece sám vzal'' snažila jsem se mu vysvětlit můj názor.

''To vymyslel Louis'' protestoval.

''Je mi u prdele kdo to vymyslel. Já jsem řekla, že si tě vezmu a jsem tvoje. Úplně celá jsem tvoje. Chápeš to sakra?!'' držela jsem ho za paže a při každé větě jsou ho víc stiskla.

''Jsem debil'' řekl zklamaně a moje naštvanost z tohohle zkaženého večera roztávala.

''Jo jsi debil'' přitakala jsem a on se na mě smutně podíval.

''Ale můj debil'' objala jsem ho.

''Zkazil jsem tenhle večer co?'' objal mě taky.

''Trošku ty tvrdohlavče''

''Možná to ještě dokážu zachránit'' uvažoval nahlas.

''To by jsi musel hodně zabrat'' zasmála jsem se.

''No tak pojď'' propletl prsty s těmi mými a vedl mě z levé strany domu. Před námi se objevili schody a my se po nich vydali. Nevěděla jsem kam to vedlo, ale když jsem konečně došla na poslední schod, tak jsem zjistila, že jsme na střeše. Sedli jsme si do prostředka střechy a já se na něj otočila.

''Ježiši to je nesnesitelný'' zavřel oči.

''Co?''

"Ukázal bych ti, jak moc tě miluju" oblízl si rty.

"Jak?" jsem tak natvrdlá a nebo on se neumí vyjadřovat?

"Tvrdě a pak něžně. Nebo možná naopak" kousl se do rtu. Prsty na noze se mi začali kroutit. Můj nos začal pomalu plnit plíce a vzduch, který mi plíce vrátili jsem vydechla pusou.

"Chtěla bych" olízla jsem si horní ret.

"Jak dlouho ještě?" zeptal se.

"Už ne" zacukala jsem na něj svým obočím.

"Počkej! Už to nemáš?" vypadal, že ho to vážně potěšilo. Nepočkal na mou odpověď, jako vždycky a dravě se na mě vrhl.

78. Striptér

23. října 2016 v 20:02 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Jestli mi tohle budeš dělat dokonce života, tak ti ten prstýnek vrátím''. Samozřejmě, že bych mu ten prstýnek nevrátila, ale chtělo se mi Harryho nějak poškádlit.

''Tak já se budu krotit'' řekl rychle, jako kdyby se bál.

''Co teď?'' otočila jsem se dokola abych se lépe porozhlédla po klubu.

''Tady'' ozval se holčičí hlas za mnou a když jsem se otočila, tak tam stála Viktorie a mávala na mě. Ještě jsem Harrymu dala rychlou pusu a šla za ní. Gemma se ještě někde toulala, ale pak se ke mě a k Viktorii taky připojila.

''Tak kdo dá téhle prdelce voňavé dolárky?'' vytáhla z kapsy ruličku peněz.

''Já rozhodně ne'' sedla jsem si za stůl na rohovou lavici. Bylo tady dobře vidět, jak na klučičí půlku, tak i na tu holčičí.

''Nechceš je kontrolovat, že ne?'' zamávala mi Gemma rukou před obličejem abych tam přestala koukat.

''Hele, že jsme zasnoubený neznamená, že mu nějaká kurva bude strkat prdel před ksicht'' zamračila jsem se na ní.

''V klidu. Ty holky jsou hnusný''ukázala si prstem do krku, aby naznačila zvracení. Hned jsem se o jejím výroku musela přesvědčit a tak jsem se tam hned podívala.

''Tak jestli tomuhle říkáš hnusný, tak to promiň, ale já jsem totální šereda'' ukázala jsem zrovna na jednu holku, která měla všechno co by kluk potřeboval.

''Tak ostatní jsou hnusný'' mávla rukou a začala fandit striptérovi, který měl teď sólo. Různě se svíjel a dával na obdiv svoje nemalé nádobíčko.

"Myslíš, že to má vycpaný" naklonila jsem se k Viktorii, protože jsem ji chtěla rozpovídat.

"Vždyť to je až přerostlý" zčervenala se po jejích slovech a já se začala smát.

"No rozjedeme to!" začala kuckat Gemma na kluka jen v chlapských tangách a motýlkem na krku. To bylo všechno co měl na sobě. Zajímalo by mě, kolik mu za to platí, když zády chodí a nechává se osahávat od nadržených ženských. Ale musím uznat, že on je vážně sexy, ale svalnatý je na můj vkus až moc.

"Dvakrát tohle a jednou tohle" ukazovala Gemma klukovi v nabídkovém listě. On si vše zapsal na lísteček a pak s milým úsměvem zase odešel. Netrvalo to snad ani pět minut a už nám na stůl vykládal drinky a džus. Pochopila jsem, že pro Gemmu je ten džus. A ty dva drinky nebo koktejly byly pro mě a Viktorii.

"Co to je?" strčila jsem do sklenice a pozorovala, jak to hezky vypadá.

"Sex on the beach" přisunula si k sobě Viktorie skleničku.

"Je v tom alkohol?"

"To je mi otázka?" zavrtěla hlavou Gemma a Viktorie se začala smát.

"Nezáleží na tom kolik je tam alkoholu, ale jak to chutná" posunula ke mě Gemma zpátky skleničku. Opatrně jsem si ji tedy vzala do ruky a pozvedla ji výš.

"Tak ať jsou na nás ti naši miláčci navždycky hodní a milujou nás" zvedla i Gemma skleničku s džusem a pronesla přípitek.

"Navždycky" zopakovala po ní Viktorie a lehce jsme si všechny ťukli skleničkami o sebe. Já jsem si vzala brčko a trošku se napila. Nebylo to tak špatný a tak jsem byla spokojená s Gemminým výběrem.

"Jak ti mám říkat? Mě přijde Viktorie hrozně dlouhý" otočila jsem konverzaci na Viktorii.

"Někdo mi říká Rir a někdo zase normálně Viky, takže si můžeš vybrat" upila i ze své skleničky.

"Rir se mi líbí" konstatovala jsem a pustila se zase do svého drinku.

"A teď přivítejte hvězdu večera. Naše sexy tanečníka Chrise!" začal křičet mužský hlas z reproduktorů a hned po vyslovení jména, začali ty ženský před pódiem šílet. V tom se rozhrnul závěs a na pódium vylétl nehorázně sexy kluk. Mohlo mu být tak okolo 25 let a vypadal brutálně sexy. Měl asi tak metr osmdesát a víc, vrcholek hlavy měl schovaný pod kšiltovkou a to mu dodávala kouzlo.

"Tak fajn. Začíná se mi tu líbit" podepřela jsem se bradu rukama a pozorovala kluka, jak právě tancuje. Tohle, ale nebylo jen prodat sám sebe, ale on si to doslova užíval.

"Měli by jsme se jít podívat blíž" postavila se Gemma a tím nám dala najevo, že máme jít s ní. Došli jsme k pódiu a já tak mohla lépe vidět Chrise při jeho vystoupení. Sledovala jsem, jak si provokativně pomalu sundavá tílko, které vypadalo, že ho má na těle snad nasprejované. Tílko letělo do davu a tam se o něj hned všechny začali prát. Otočila jsem se na Gemmu, ale ta vedle mě nestála. Tak jsem se podívala na druhou stranu, kde stála Rir a skoro se slinou u pusy pozorovala tanečníka.

"Kam šla Gemm?" vyrušila jsem ji ze zasnění. Rozhlédla se okolo sebe a pak pokrčila rameny. Napadlo mě jestli třeba nešla na záchod.

"A máme tady menší dárek pro čerstvě zasnoubenou slečinku. Sarah!" zakřičel zase hlas z reproduktorů a mě spadla brada. Ještě horší bylo, když na mě nasvítili reflektory. Měla jsem chuť se schovat za Rir a poslat tam za mě někoho jiného. Chris bez rozmýšlení seskočil z pódia a natáhl ke mě ruku.

"Ne to je dobrý" kroutila jsem rychle hlavou, ale on mě přesto chytil za ruku a táhl za ním. Rychle jsem podala Rir skleničku a prostě za ním šla. Samozřejmě, že bych se teď nejradši zahrabala sto metrů pod zem, ale nešlo to. Bohužel.

Chris mě posadil na židličku, kterou tam mezitím přinesl nějaký jiný striptér a hudba se znovu pustila.

''Chytni mě tady'' ukázal na boky svých tepláků a já to nervózně udělala.

''A teď cukni dolu'' poručil mi zase a já ho znovu poslechla. Tepláky z něj odletěly a mě zůstaly v rukách. Pustila jsem je na zem. S vykulenýma očima jsem pozorovala vypracovaný zadek, který se mi najednou vrtěl před obličejem. Pak se na mě Chris rychle otočil a já mu mohla lépe vidět do obličeje. Měl ostře řezané rysy, které doplňovali světle zelené oči. Ukázal mi všechny svoje zuby, jak se na mě usmíval a pak mi dal kolena od sebe. Seděla jsem tam jako přikovaná a když on začal otírat svůj rozkrok o ten můj, tak jsem se začala smát jako idiot a dávat si ruce pořád před obličej. Byla jsem rudá už jako rajče a on mi strkal svůj rozkrok i do obličeje. Hudba, která mu k tomu hrála byla skvělá a on popravdě taky. Koukla jsem se do davu ženských co házeli bankovky na pódiu a všimla jsem si jak se mi Gemma a Rir smějí. Vážně jsem se tak hrozně styděla a ještě koukat na ty jiné baby, co by chtěli být na mém místě.

''Obejmi mě nohama okolo pasu'' promluvil na mě a já to bez váhání udělala. Vyzvedl mě do vzduchu a začal sebou různě pohybovat.

''Tohle děláš vždycky s holkama?'' musela jsem se ho zeptat abych se nějak uvolnila.

''Tohle s tebou dělám úplně poprvé'' odpověděl mi zadýchaně.

''Tak to abych se pořádně držela'' víc jsem ho nohama objala a chytila se pořádně jeho ramen.

''Nelekni se'' upozornil mě. Ale než jsem já vůbec nějak stihla zareagovat, tak už jsem ležela na zemi a on mě otočil šikovně na břicho. Drapl mě za vlasy a já se tak prohnula v zádech. Ženské okolo šílely a já se debilně začala smát. Koukla jsem se zase směrem k Gemmě a Rir a uviděla, že tam stojí i kluci. Tak fajn, teď jsem zrudla úplně na rudou barvu. Moje mučení a vzrušení trvalo další dvě minuty a pak písnička skončila. Já jsem zase seděla na židli a on seděl na mě.

''Bylo to hezké zpříjemnění Sarah'' slezl ze mě.

''Pro mě taky'' pípla jsem a skoro se ani nedokázala sama zvednout. Chris mi ochotně pomohl slézt i z pódia a pak si nechal od žen zastrkat bankovky za pánská tanga. Nohy se mi klepaly a já si pořád zakrývala obličej, aby nikdo neviděl, jak moc jsem červená.

''Ježiši já tě zabiju Gemmo!'' došla jsem k ní a ona mi začala plácat po rameni.

''Kdyby jsi se viděla, jak jsi někdy byla vyděšená'' smála se mi.

''A někdy si vypadala, že se ti to dost líbí'' objevil se vedle mě Harry. Nevěděla jsem jestli mu popravdě odpovědět, že líbilo a tak jsem prostě radši mlčela.

''To Gemma'' ukazovala jsem na ní a snažila se Harryho uklidnit. Nechápu proč byl naštvaný, když on sám mě sem vzal.

''Pojď se mnou'' nečekal, že půjdu sama a tak mě vzal za ruku a táhl mě ven na čerství vzduch, který jsem teď vážně potřebovala.

77. Jdeme to oslavit

23. října 2016 v 20:01 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Jeho zelené oči se schovaly za malý závojík slz. Překvapeně jsem na něj koukala a on se ke mě stále klečící přisunul. Z krabičky vytáhl prstýnek a uchopil mojí levou dlaň. Na prsteníček opatrně navlékl zásnubní prstýnek a já ho u toho se zatajeným dechem pozorovala.

"Víš, že teď už ode mně nemůžeš odejít" zvedl ke mě hlavu.

"A víš, že tímhle už se mě nezbavíš?" oplatila jsem mu otázku otázkou. Zase jsem mu skočila okolo krku a pevně ho sevřela. Život se nemusí přece zdát, tak tmavý a zrádný, když půjdu po jeho boku. Jako jeho a nikoho jiného. A on jako můj a žádné jiné, i když by se jich asi našlo hodně.

"Ty pláčeš?" hladil mě po vlasech až na záda.

"Protože tohle byl můj sen a ty jsi mi ho splnil" vzlykala jsem a čím víc jsem se pokoušela přestat brečet, tím víc jsem ještě brečela. Už měl ode mně mokré rameno a tak jsem se musela od něj dotáhnout.

"Nebrečíš kvůli tomu, že jsem tě zrovna já požádal o ruku, že ne?" držel mě za ruce.

"Brečím.." podívala jsem se a on se trošičku zamračil.

"Ale štěstím, že jsi to právě ty" začala jsem se usmívat jako sluníčko a on to samé.

"Dole už to všichni vědí?" zeptala jsem se, když jsme spolu vyšli z pokoje ruku v ruce.

"Už dávno" oznámil mi.

"Jak dlouho?" zeptala jsem se zase.

"Od doby, kdy jsi se vrátila. Pořád jsem říkal, že si tě k sobě chci připoutat a už tě nikam nepustit. A tak jsem jim potom řekl, že už vím, jak na to. Miluji tě a nechci tě ztratit, takže už jen chybělo si tě vzít" povídal mi celou cestu i po schodech.

"A já miluji tebe" sevřela jsem jeho ruku víc ve své dlani a pak jsme se museli pustit kvůli užším schodům.

Došli jsme v tichosti už na konec schodů a já uviděla, jak mě všichni pozorovali přes celou místnost. Konverzace mezi nimi rychle utichla a tak nastalo hrobové ticho.

''Bojí se, že jsi řekla ne'' zašeptal Harry stojící za mnou. Nenapadlo mě nic lepšího něž dělat smutnou a jít se zase posadit na gauč. Viděla jsem jen, jak Louis zakýval hlavou zleva doprava a tak asi všichni začali myslet, že jsem Harryho odmítla. Svou levou ruku jsem stále měla schovanou za zády a dělala jako by nic.

''Tak už je netrap'' dloubl mě prstem Harry do zad. Podívala jsem se na něj a pak prudce zvedla ruku s prstýnkem do vzduchu.

''Jooo'' ozvalo se sborově a všichni si začali vzájemně plácat. Gemma mě dokonce přišla i obejmout a pogratulovat. Jediná Viktorie tam seděla sama a usmívala se. Byla takový skromná až jsem se bála, že se dokonce i stydí. To už všichni se zase shlukovali okolo Hazzy a já se snažila mezi poskakujícími blázny proplést k Vicktorii, ale marně. Do cesty mi stoupl Niall a hned mě objal.

''Konečně patříš do rodiny'' začal se mnou poskakovat a já si přišla jako idiot.

''Hej tak se všichni uklidníme'' zakřičela jsem a všichni se na mě otočili.

''Přece to musíme jít pořádně oslavit'' zvedla jsem ruce do vzduchu a všichni začali tleskat a křičet na souhlas se mou.

''S tou se ti bude dobře žít'' poplácal Louis Harry po zádech a ten se na něj usmál ve stylu ''Radši drž hubu''.

Harry mi dal na přípravu hodinu, ale já už jsem po dvaceti minutách stála oblečená a namalovaná dole v kuchyni, kde jsem si povídala s Liamem.

''Ona je taková tichá co?'' mluvila jsem o Viktorii.

''Jak kdy'' zacukal na mě Liam obočím a já se neudržela od smíchu.

''Tvoje postelové zážitky mě teda vážně nezajímají'' napila jsem se džusu, který mi před chvilkou nalil.

''Co tady šustíte?'' objevil se před námi Niall i s Gemmou po boku.

''Čekáme na ty co zdržují'' otočil se na ně Liam a já drsně zakývala, že s ním souhlasím.

''Já nezdržuji'' přidal se k nám už i Louis.

''Takže kdo chybí?'' rozhlížela se Gemma.

''Harry a Viktorie'' řekli jsme s Liamem stejně.

''Tak teď zjistíme jestli to déle trvá klukům a nebo holkám'' posadil se k nám na barovou židli Louis a všichni jsme čekali, kdo první přijde ze schodů. Gemma si stoupla vedle mě a kluci se zase seskupili k sobě. A konečně jsme slyšeli, že už někdo jde dolů po schodech. Všichni jsme uviděli nohy s vysokými jehlami a bylo hned jasné, že tohle Harry není.

''Holky!'' plácli jsme si Gemmou a hned potom nás kluci sjeli pohledy. Ještě jsme tam čekali asi pět minut a konečně ze schodů přišel i Harry, který si hned jak k nám přišel prohrábl vlasy.

''Trvalo ti to ze všech nejdéle'' hodila jsem mu jeden zbloudilý pramínek dozadu.

''A proto jsem taky nejvíc sexy'' dal mi pusu na čelo a pak mě chytl za ruku.

Cesta trvala asi dvacet minut a byla katastrofická. Samá prudká zatáčka a místo, aby se střídali, tak byli všechny doprava. Už se mi začínala motat hlava, ale konečně jsme dorazili do civilizace.

''Tak a teď půjdeme asi sem'' zastavil Harry u chodníku a ukázal na jeden vchod před kterým stáli dva velcí hlídači.

''Nevypadá to jako normální klub'' myslela jsem nahlas.

''No to asi není no'' zašklebil se Harry a já hned věděla, že on ví co je to přesně za klub.

''Jo a jsi děsně sexy'' strčil ještě hlavu do auta než jsem stihla vystoupit.

''Děkuju, ale ty taky'' přitáhla jsem si ho za jeho košili víc k sobě a sama se opřela zády o auto.

''Jak mě se stýská po tvojí kamarádce'' strčil koleno mezi moje nohy.

''Kamarádce po tobě a tvém kamarádovi taky'' skousla jsem si ret.

''Sarah'' vydechl do mého ucha a já měla co dělat, abych nevzdychla.

''Kdy to půjde?'' narážel Harry na moje dny.

''Možná zítra, možná pozítří?'' pokrčila jsem rameny. Zaklonil hlavu a vydechl.

''To nevydržím'' podíval se zase na mě.

''Moje pusa není mimo provoz'' mrkla jsem na něj a v tom někdo chytil Harryho ca límec a táhl ho ode mně pryč. Byl to Louis a Harry ho za to praštil do ramene. Mě chytla okolo ramen Gemma a všichni jsme se vydali směrem k podivnému klubu.

''Počkej'' zastavila jsem se a otočila se na Liama a Viktorii.

''Liame běž zabrat místo'' odstrčila jsem ho od Viktorie. Nepotřeboval abych ho přemlouval a popoběhl hned ke klukům.

''Jsem Sarah'' nastavila jsem k ní ruku a ona mi pomalu podala nejistě svojí ruku.

''Viktorie'' zase ruku stáhla k tělu a pokračovali jsme v cestě.

''Nemusíš se stydět nebo tak něco, jsme tady všichni jako rodina''. Její tvář se uvolnila a bylo vidět, že celá byla víc v pohodě.

''Já jsem Gemma'' podala jí teď ruku Gemma.

''Viktorie'' řekla tiše.

''Holka, nevaž se, odvaž se'' šťouchla jí Gemma do ruky a ona se usmála.

''Neboj, po pár panácích se rozjede'' naklonila jsem se víc dopředu, abych viděla na Gemmu.

''Tam bude strkat prachy za opasky'' ukázala na mě palec Gemma.

''Jak jako?'' nepochopila jsem jí.

''Tady někdo neví kam jdeme'' zakroutila Gemma hlavou.

''Já to vím'' zatleskala nesměle rukama Viktorie, když už jsme stáli před gorilama u vchodu. Harry tam na mě čekal a pak mě začal strkat před sebou.

''Jestli se tam zamiluješ do jiného, tak máš smůlu, protože jsi už zabraná'' řekl mi ještě do ucha a pak jsem vešla do klubu. Všechno bylo v tmavě rudé barvě a někdy až v černé. Klub byl rozdělen na dvě části. Na jedné straně jsem mohla vidět holky točící se okolo tyče a na druhé straně zase kluky, které dělali svůdné pohyby na holky, které stály pod pódiem a máchaly penězi.

''Vážně jsme ve striptýzovém baru'' otočila jsem se prudce na Harryho, který na mě mrkl.

''Užijeme si to ne?'' propletl prsty s těmi mými.

''Já teda nevím, jak si mám užít nasteroidovanýho a nadrženě se vlnícího chlapa'' protočila jsem očima. Harry pustil mojí ruku a dal ruku na můj zadek, kde ho tvrdě stiskl.

''Auu'' nadskočila jsem trochu.

''Protáčíš na mě očima'' usmál se klidně Harry.

76. Krabička překvapení

23. října 2016 v 20:00 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Sarah*

Harrymu se nedalo říct ne a tak jsem z něho slezla a zase se přemístila ke krabičce. Prohlížela jsem si znova ty božské diamantové náušnice a chystala se prohledat víc krabičku.

''Honem pojďte, Camil dělá scény'' vtrhl k nám do pokoje rozespalý Niall a tím jsem musela krabičku nechat krabičkou. Zase jsem ji položila na postel a následovala Nialla. Harry šel po mém boku a já mu věnovala jeden úsměvem. Jenže on se mračil.

''Do té krabičky se podívám hned, jak to půjde'' zkusila jsem ho donutit k úsměvu.

"Dobře'' usmál se na mě konečně a já přemýšlela co by se do takové malé krabičky ještě vešlo. Pokaždé mi vyšla stejná odpověď, ze které se mi rozbušilo srdce a potili se mi dlaně.

Došli jsme dolů do obýváku a při rozhlédnutí se po místnosti jsem viděla, že jsou všichni venku na terase a Camil tam na Louise rozhazuje rukama. Samozřejmě, že tohle jsem musela vidět a tak jsem bez dalšího rozmýšlení tam vyrazila.

''No a co? Ty jsi stejně jenom idiot, se kterým bych nikdy nic neměla'' křičela na Louise a ten jako kdyby jí ani nevnímal. Pozoroval okolní svět a ještě se u toho usmíval. Nejradši bych ho za tenhle přístup poplácala po zádech.

''A celá tahle parta je divná. Vůbec nevím co tady s vámi dělám!'' chytila se za čelo a čekala až jí někdo odpoví.

"To taky nevíme" ozval se Niall.

''Je trapná co?'' naklonila se ke mě Gemma.

"Hlavně je to kráva" odpověděla jsem jí a přitom pořád pozorovala Camil, která zase něco říkala.

''Mám nápad'' šibalsky se na mě usmála a já se k ní naklonila ještě blíž abych si vyslechla její plán.

''Je horko'' řekla jenom a já to nečekaně zase nepochopila.

"Je horko a co?" nadzvedla jsem jedno obočí.

"Camil je určitě horko'' protočila očima, když se snažila mi plán znovu vysvětlit.

''Jooo, jakože ty myslíš'' došlo mi o co jde. Gemma rychle zakývala hlavou a pak jsme obě vyšli směrem ke Camil. Já jsem se, ale zastavila asi zastavila metr od Camil a čekala na správnou příležitost.

"Hele jestli si chtěla Louisovi ublížit, tak jsi pěkná svině. Nedělej tady bordel a jdi pryč. Prostě jsme si s tebou všichni nesedli. Ale to neznamená, že se tady musíš takhle projevovat" začala na ní mluvit Gemma. Zněla příjemně a rozumně.

"Jakože jsme si nesedli? Aha" začala se hlasitě smát.

"Takhle všem dokazuješ, že jsi úplně vypatlaná" vložila jsem se do konverzace já.

"Jsi divná. Jak si taková nicka jako ty, mohla najít Harryho? Ty na něj nemáš" dala si ruce v bok. Protočila jsem očima a pak se podívala na Harryho. Ona měla pravdu. Já jsem nicka a Harry je něco jako vyšší vrstva. Nechápu, jak mě může milovat.

''Camil?'' promluvila na ní Gemma, která si asi všimla, že jsem se nad Camil slovy zamyslela.

''Co je?'' vyjela na ní a zpět se k ní otočila.

''Nadechni se'' a to byl do Gemmy signál pro mě. Dvěma rychlými kroky jsem se ke Camil přemístila a pak do ní pořádně strčila. Ona to jak se dalo čekat neustála, párkrát zamávala rukama a pak zahučela rovnou do bazénu. Začala jsem se vítězoslavně usmívat a otočila se na ostatní.

''Hezky!'' zapískal Louis a šel si s námi plácnout.

''Vy bestie'' vynořila se Camil s křikem.

''Drž hubu. A bacha, teče ti řasenka'' poslala jsem jí vzdušnou pusu a všichni jsme jí tam jednoduše nechali. Tohle někdo může považovat za šikanu, ale ona si nic jiného nezasloužila. Dokážu si jí představit jako holku co na škole šikanovala ostatní a měla všechno co chtěla. Já jsem ve škole byla ta šedá myška a těmhle namyšleným holkám jsem se vyhýbala obloukem. A díky bohu ony mě také.

Na terase ještě zůstal Louis a něco jí řekl, ale to už jsem neslyšela. Pak se otočil a šel za námi dovnitř, kde jsme si všichni sedli do obýváku na pohodlné křesla a gauč. Jen Louis se vydal jiným směrem.

"Sarah můžeš na chvilku?" otočil se na mě.

"Hned jsem tady'' otočila jsem se rychle na Harryho, který se ze široka usmíval a já tak věděla, že mu to nevadí. Vstala jsem a rozeběhla jsem se za Louisem po schodech. Našla jsem ho v jeho pokoji, jak dával holčičí věci do kufru.

''Pomůžeš mi prosím?'' vzhlédl ke mě od kufru. A tak jsem začala brát další věci ze skříně a podávat mu je.

''Kolik toho sakra má?'' hodila jsem po Louisovi další věci.

''Je to typ holky, co si vozí celý šatník. A ještě dneska byla nakupovat'' ukázal Louis na spousty tašek u prosklené stěny.

''Jak to chceš všechno zabalit?'' sedla jsem si na postel a pozorovala tu spoustu oblečení.

''No vzhledem k tomu, že to platila bohužel z mojí kreditky, tak to nikam neodjede'' zapnul zip na druhém kufru a postavil je přede dveře.

''Dojdeš to tam jako vrátit?'' dál jsem si prohlížela ty tašky.

"Ne, je to tvoje'' mrkl na mě.

''No tak to ne, děkuji'' zvedla jsem ruce na protest.

''Ne ne. Já chci, aby jsi si to vzala''

"Tak já dám taky něco Gemmě'' napadlo mě.

"No to nevím jestli vyjde, když za chvilku bude mít obří pupek'' zasmál se Louis a měl pravdu.

''Tak to třeba bude nosit po porodu no'' pokročila jsem rameny. Nevěděla jsem, jak bych mu nejlépe měla poděkovala, a tak jsem se postavila a objala ho.

''Jsem rád, že teď patříš do naší rodiny'' více mě stiskl v objetí.

''Já taky'' nadechla jsem se šťastně.

"Neber si k srdci, co říkala o tobě a Harrym" odtáhl si mě od sebe. Jen jsem se přestala usmívat a nevěděla co mu odpovědět, protože už jsem si to trochu k srdci vzala.

"Sarah poslouchej mě" chytil mě a šel se se mnou posadit na postel.

"Harry tě vážně miluje. Ze začátku si to nechtěl připustit, ale teď už to ví. On byl dřív samá kurva a žádný pevný vztah. Jednou za mnou přišel a řekl 'Nikdy nechci pořádný vztah. Chci jen holky šukat a pak je nechat být' a nedávno za mnou přišel a řekl 'Beru to zpět. Sarah chci už navždy'. On je do tebe zamilovaný až po uši" pohladil mě ke konci po ruce.

"Ale jak to, že já?" neudržela jsem se nezeptat.

"Jednou to štěstí přijít muselo." Měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela. Jenže to mám jenom splašený hormony z menstruace. Měla jsem už trochu slzy v očích, ale Louis tomu zabránil tím, že se zvedl. Už bylo na čase se vrátit k ostatním. Louis a já jsme si každý vzal jeden kufr plný Camil oblečení a nesli jsme jí je. Sešli jsme schody a kufry položili před vchodové dveře. Camil akorát jen v podprsence a tangách přicházela z terasy.

''Zavolal jsem ti taxík'' nevěnoval jí Louis vůbec svůj pohled a šel si sednout mezi ostatní. Já jsem ho chtěla následovat, ale Camil mi stoupla do cesty.

''Tímhle to určitě nekončí'' mluvila mi do obličeje a to mi bylo dost nepříjemné. Viděla jsem, že se Harry začal trochu zvedat a i ostatní ztichli.

''To se pleteš, protože ty pro mě končíš'' odstrčila jsem jí od sebe a šla od ní pryč. Sedla jsem si na opěrku ruky u gauče vedle Harryho rozhodnutá už Camil naprosto ignorovat.

"Co plánujeme na dnešek?" zeptal se všech Liam. Já si ho všimla až teď, že je tady vlastně taky. Ta jeho holka seděla po jeho boku a byla docela dost pěkná. Ani nevím, jak se vlastně jmenuje. Znám jí jenom jako kamarádku Liama.

"Harry? Jak se ta holka jmenuje?" zašeptala jsem, aby mě slyšel jenom Harry.

"Viktorie" zašeptal nazpátek. Má hezký jméno.

"Mohli by jsme zajet dolů do města oslavit.." zmlknul Niall při pohledu na Harryho.

"Sarah pojď ještě nahoru" chytil mě Harry za ruku a vyrazil se mnou zase směr schody.

"Ta krabička" připomněl mi na schodech. Nervózně jsem za ním skákala do schodů a pak rychlými kroky došla do pokoje. Krabička ležela stále ve stejné poloze na posteli a já se jí snad i bála dotknout. Harry mě pozoroval a já s třesoucíma rukama ji znova vzala do dlaní.

"Dej pryč ten molitan" poradil mi a já to udělala. Byl tam složený papírek. Krabičku jsem zase položila na postel a papírek z ní vyndala. Pomalu jsem ho rozložila a přečetla úhledně napsaný vzkaz.

Miluji Tě

S krásným pocitem jsem se otočila na Harryho a najednou jsem přestala dýchat. Jeho zelené oči na mě prosebně koukali. On přede mnou klečel a v ruce držel další krabičku, která byla otevřená a v ní velký stříbrný prstýnek s diamantem.

"Vezmeš si mě prosím?" zašeptal něžně. Moje oči se zaplavily slzami a já ze sebe nemohla dostat ani hlásku. Zavřela jsem oči a snažila se alespoň trochu vzpamatovat.

"Ano" dostala jsem konečně ze sebe, když jsem oči otevřela.

75. Dáreček

23. října 2016 v 19:59 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Můžeš mi říct..'' nakročil jsem k Louisovi.

''Pššt'' umlčel mě a já se začal rozhlížet okolo sebe abych zjistili proč mám být ticho.

''Jo, tak teď už můžeš mluvit'' posadil se Louis na lehátku. A v tom jsem si toho všiml. Měl zarudlé oči a výraz, který vypadal dost nepřirozeně.

''Ty jsi zhulenej jak doga'' klekl jsem si k němu a on se jen začal usmívat. Dementně usmívat..

''To byl dobrej matroš. Ještě, že ho tu mám víc'' labužnicky zamlaskal a já hned protočil očima.

''Nechceš mi říct, že hulila i Sarah'' mírně jsem zvýšil hlas.

''Nekřič'' ozval se už i Niall. Neměl jsem chuť odpovídat a ani se bavit s jedním z těch dvou a tak jsem se otočil na nohách a šel pryč. Rovnou do svého pokoje, kde jsem si nasraně lehl do postele. Nevím co se to se mnou děje, ale sere mě teď nějak všechno. Sarah má svoje ultra super dny, do toho chlastá a hulí s ostatními a já mám na krku tu čubinu.

Let mě, tak moc zmohl, že jsem se už neudržel a začali se mi klížit oči. I přes to, že jsem na sobě ucítil teplé ruce jsem už prostě neměl sílu se na toho někoho otočit.

*Sarah*

Odporné horko a sluníčko, které na mě pražilo mě prostě přimělo se probudit. Líně jsem se začala protahovat. Hlava mi nehorázně třeštila a do toho jsem byla ještě příšerně zpocená. Musela jsem teda vstát a najednou se mi podlomily kolena a já zahučela přímo do bazénu. Bylo to sice příjemný, ale zároveň mě bolelo ještě dvakrát víc. Díky bohu, že jsem se vůbec z toho bazénu dostala a když jsem lezla po čtyřech, tak jsem se zase přemístila zpět na lehátko. Bylo mi příjemně díky neplánovanému svlažení a tak jsem zase mohla na chvilku rozvalit na lehátku. Sundat oblečení bylo docela dost náročné, ale zvládla jsem to a byla jsem na sebe dost pyšná. Jenže když už jsem měla suché spodní prádlo, tak jsem se začala nudit. Nebaví mě se opalovat, protože je mi z toho příšerné horko. Nečekaně, že je mi horko..

Posbírala jsem tedy svoje ještě napůl vlhké oblečení, nandala si alespoň tričko a rozhodla se najít někoho živého. Když jsem vlezla dovnitř bylo mi jasné, že nikdo není při smyslech. Gemma ležela na gauči v naprosto normální poloze, ale za to Niall seděl u toho gauče s hlavou na proskleném stolku. Mám pocit, že díky otevřené puse ten stoleček pěkně poslintá. Louis ležel rozplácnutý na zemi a mě to přišlo jako kdyby tady pořádali mega velkou párty. Liam a ''kamarádka'' za celý den ještě asi nevylezli z pokoje, tak buď spí a nebo to dělají. Tak a kde je ta koz-holka a její nákupový kamarád Harry?

Pomalu jsem zvedala nohy do schodů a modlila se abych už byla nahoře. Ale radši sem měli dát eskalátory, protože ty schody jsou nekonečné!! Konečně jsem vyšla nahoru a přišla si jako kdybych právě vylezla na Mount Everest. Byla jsem hrozně udýchaná a motala se mi hlava. Jestli se takhle cítí staří lidé, tak nechci být nikdy stará. Po vydýchání jsem se zase vzchopila a vyrazila směrem k pokoji. Odpověď na otázku co dělá Liam s ''kamarádkou'' jsem se hned dozvěděla, protože jsem zrovna procházel okolo jejich pokoje. Buď se té holce zdál hodně děsivý sen a nebo zbývá jediné. Není to jen jeho kamarádka. Přišla jsem si dost trapně, že stojím za jejich dveřmi a poslouchám je a tak jsem zase pokračovala dál. Možná jsem se měla opalovat, možná jsem si měla zaplavat a nebo jsem měla ignorovat to odporné horko a měla jsem tam dál ležet. Jedno co jsem určitě dělat neměla. Neměla jsem lézt sem do toho pokoje. Harry sice spal, ale jedno odporné klíště bylo na něm přisáté. A to byla tak kunda!

''Ty krávo!'' zaječela jsem a rozeběhla se i přes bolest k ní.

''Co?'' vylítl Harry do sedu a začal se rozhlížet po místnosti. Nakonec se jeho oči zasekly na Camil a on ty oči vykulil.

''Sarah já za nic nemůžu. Usnul jsem a neví, kdy sem přišla'' bránil se, ale já neměla vůbec sílu ho vnímat. A v tom moje ruce vystřelili k ní a já jí chytla za vlasy.

''A jdeš ty mrcho'' řekla jsem dost naštvaně a začala jí táhnout ven z postele. Začala sebou cukat a mlátit okolo sebou rukama.

''Nech mě ty debilko'' křičela na mě, ale já jí pořád táhla, A zastavila jsem se až za dveřmi, kde jsem jí pustila. Už po mě chtěla skočit, ale já jí chytila pod krkem. Chytila bych jí za tričko, ale ona na sobě měla jenom podprsenku, takže to nebylo možné. Pak jsem jí jednu plácla až to dost mlasklo a mě z toho brutálně začala pálit ruka. Něčí ruce mě začaly svírat a odtahovat od Camil. Dalo mi to dost zabrat než jsem jí pustila, ale nakonec mi nic jiného nezbývalo. Místo, aby se po mě rozeběhla a facku mi vrátila, tak si hladila tvář a koukala na mě. Dveře za ní se otevřeli a vylezl z nich Liam.

''Co se tu děje?'' zeptal se jen v boxerkách a tričku a mě bylo trochu líto, že jsem je vyrušila.

''Tahle píča si myslí, že mi může přebrat Harryho. Ale to se plete holčička, protože on je můj a nazdar'' vyprostila jsem se z Harryho sevření a urovnala si tričko, které se na mě díky vlhkosti lepilo.

''Drž hubu, ty pro něj nejsi. Má na lepší'' zakřičela na mě a já zase začala doutnat.

''Ty jsi jako ta lepší?'' ironicky jsem se zasmála. Neodpověděla mi a jen nahodila příšerný výraz stylu 'Drž hubu, já jsem tady ta píča'.

''Hele dost'' stoupl si najednou mezi mě a ní Harry. Obě jsme se na něj vražedně podívali a on jen zavrtěl hlavou.

''Sarah je pro mě ta nejlepší a tečka'' řekl nakonec a uvnitř mě se rozlilo nádherné teplo. On právě řekl, že jsem pro něj ta nejlepší. On tohle právě řekl! Moje já v mé hlavě právě dělalo break dance, jak bylo šťastné. Už mi jen zbývalo ještě víc setřít tu kozatku. A proto jsem se na ní začala usmívat a později jsem jí ukázala i fakáče.

''Uklidni se'' okřikl mě Harry a začal mě tahat do pokoje. Rychle zavřel dveře až to zadunělo celým pokojem a pak se na mě jen díval.

''Vážně jsi jí vyrvala za vlasy?'' podíval se na mě naštvaně.

''Vážně jsi s ní ležel v posteli?'' vrátila jsem mu naštvanost.

''Já jsem ani nevěděl, že je v tý posteli se mnou'' už se začínal uklidňovat.

''Harry?'' zvedla jsem k němu svoje oči a naše pohledy se setkaly.

''Jo?'' olízl si ještě pořád naštvaně rty.

''Vážně jsem pro tebe ta nejlepší?'' už jsem měla skoro slzy v očích.

''Ta nejvíc nejlepší. Sarah já tě miluji a teď je okolo nás hrozný zmatek a já už nevím jestli miluješ ty mě'' těkal očima ze mě na svoje nohy a pak zase na mě.

''Harry já..'' a zase jsem pusu zavřela. Co já? Sakra Sarah co ty?

''Nic neříkej'' zvedl ruku a tím mě vysvobodil z křiku v mé hlavě.

''Sarah něco pro tebe mám'' rozešel se pokojem a sáhl do svého nočního stolečku odkud něco vyndal. Zase se vrátil přede mně kde si sedl do dřepu. Svou ruku přede mně rozevřel a v ní byla malá krabička. Pane bože!! Já budu zvracet z paniky! Je to co si myslím, že to je? Vykulenýma očima jsem se podívala na Harryho, který se usmíval.

''Otevři to'' pobídl mě a já s třesoucí rukou potom sáhla. Chci to otevřít? Chci to? Harry si pamatuje na co se mě zeptal? Zrychlený dech a rychle potící se moje dlaně mě děsily.

''Tak už to otevři'' vydechl a já to udělala. Diamant, který mě praštil do očí mi rozbušil srdce. Ale pak mi došlo, že nevidím dvojitě, ale že jsou tam dva diamanty. Byly to totiž diamantové náušnice. Možná jsem byla zklamaná, že tam není prstýnek. Ty náušnice ale také byly okouzlující.

''Jsou nádherné Harry'' rozbrečela jsem se. Bylo mi jedno, že to není prstýnek. On mi totiž řekl, že jsem nejlepší pro něj a to mi stačí. Do toho tyhle náušnice a víc já už nepotřebuji. Jsem spokojená jako nikdy.

*Harry*

''Jsou nádherné Harry'' začala najednou plakat a já byl překvapený z její reakce. Zajímalo by mě, jak bude reagovat na ten hlavní dárek.

''Miluju tě'' podívala se na mě a pak mi skočila okolo krku a já se svalil na zem. Ležel jsem a pevně ji objímal.

''Tohle není všechno'' promluvil jsem.

''Pro mě tohle všechno je'' zašeptala oproti mé hrudi.

''Koukni se pořádně do té krabičky'' pohladil jsem jí po vlasech.

74. Tráva

23. října 2016 v 19:58 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
"Sakra já se počůrám" máchala Gemma ve vzduchu rukou a snažila se přestat smát.

"A to pije minerálku" dal si Niall nohu přes nohu a začal se zase smát. Ve skutečnosti jsme na jedné flašce vína nezůstali a asi jsme nehodlali zůstat ani na třetí. Jednu flašku jsme pili tři a proto hned došla. Ptala jsem se kolik toho vína tady mají a bylo mi řečeno "Pij a neptej se. Až dojde, tak dojde". A tak jsem prostě dál pila.

"Já mám prostě dobrou náladu" otočila se na Nialla víc Gemma a když viděla, jak se Niall směje, tak začala taky. A teď už jsme se smáli i s Louisem a já se skoro nemohla už ani nadechnout. Ani nevím čemu jsem se až tak moc smála, ale líbilo se mi to.

"Prý ti pozvracela nohy" ukázala Gemma prstem na Nialla a ten se okamžitě přestal smát.

"To bylo mega odporný!" zakřičel Louis a já jsem věnovala jedno mrknutí Niallovi. Podle pohybů jeho rtů, jsem poznala, že říká"Promiň". Mávla jsem na něj rukou, že se tím nemá trápit a jemu se očividně ulevilo.

*Harry*

Už jsem odcházel od Sarah a cítil se fajn. Vážně jsem byl rád, že se baví.

"Harry co budeš teď dělat?" stála přede mnou Camil.

"Asi půjdu na chvilku spát" odpověděl jsem a dál pokračoval přes chodbu do mého a Sarah pokoje.

"Nechceš se jet podívat dolů do města? Prosím" chytila mě za paži. Není to tak hrozný nápad, protože bych tam mohl koupit něco pro Sarah. A tak jsem souhlasil. Místo do ložnice jsem s Camil vyrazil k autu a pak do města.

Camil si to zamířila hned do prvního krámu s oblečením a táhla mě sebou. Jako chlap jsem se mračil už před dveřmi dovnitř. Jestli chce abych s ní chodil po všech krámech tady, tak to jí to asi budu muset hodně rychle vysvětlit. Ale místo, aby se dívala po nějakých šatech, kraťasech a nebo tričkách, tak se rovnou vydala k plavkám. To už mi tak moc nevadilo.

"Jsou dobrý?" odhrnula závěs a předváděla se mi v dalších bikinách. Já už nevěděl co odpovídat, protože slova super, hmm a ty jsou bomba, jsem použila mockrát.

"Nejsem módní poradce" opřel jsem se znuděně o zeď a ona zase zmizela za závěsem. Popravdě bylo mi jasné o co se tady tahle kurvička snaží. Pokud si vezme malé bikinky a pak se začne otáčet dokolečka a když je nakonec k vám zády, tak jí nečekaně něco upadne. Ohne se "jakoby sexy" pro tu věc a pak se ještě na vás otočí, aby se ujistila, že ji vážně pozorujete. Měla možná parádní zadeček a bombastický kozy, ani ksicht nebyl nejhorší. Ale já se tohohle už nabažil dost. Teď mám tu nejkrásnější holku na světe. A tou je jen a jen Sarah.

*Sarah*

Nálada začala po tématu s mýma pozvracenýma nohama od Nialla, být dost napjatá a už jsme si nepovídali dohromady, ale každý ve dvojici. Já s Gemm a Niall s Louim.

"Asi už půjdu" dopila jsem zbyteček vína ze svého kelímku.

"Tak to je čas na zlatý hřeb čajového dýchánku" chytil mě Loui za rameno a tím mě zase posadil.

"Jaký?" zeptala se Gemm.

"Pro tebe to bohužel nebude. Jestli nechceš mít retardované dítě" usmál se na ní Louis a odběhnul z pokoje.

"Proč jsi mě musel nasypat zrovna teď?" zamračila se na Nialla a tím nasypáním myslela, že jí zbouchl.

"Hele klid" zasáhla jsem já, protože jsem se bála, jak by to dopadlo.

"Pozdravte Marii a Anu" ukázal na nás Louis cigaretu a já přemýšlela co je na tom tak výjimečného.

"Ty idiote, jak jsi to pronesl přes letištní kontrolu?" vrtěla hlavou Gemma.

"Peníze dokážou hodně" mrkl na ní a všichni potom začali vstávat a následovat Louise.

"Co je na tom tak super?" naklonila jsem se při cestě k Gemmě.

"Uvidíš" dala mi ruku okolo ramen a všichni jsme šli na terasu. Můj krok byl jemně ovlivněn vínem a tak jsem si přišla trochu jako na vodě.

"Kdo začne?" dal mi před obličej Louis cigaretu a já si ji prohlédla až teď.

"Kurva vždyť to je marihuana!" vyskočila jsem jako kdyby přede mně položili pavouka.

''A co jsi myslela, že to je?'' schoval zase jointa zpět do svojí dlaně.

''Cigáro'' odpověděla jsem mu po pravdě. Odpovědí pro mě byl smích.

''Pojď do toho s námi'' hladil mě Louis po koleni a já jsem možná díky alkoholu snadněji podlehla. Uvnitř mojí hlavy se začali tvořit různé názory. Že jsem se nechala zmanipulovat. Jestli se ze mě stane závislák na trávě, tak se půjdu zabít. Jenže v tom jsem ucítila zvláštní smrad a přede mnou se objevila ruka s jointem. A vždyť o co jde, každý to jednou zkusí. Jakmile jsem do sebe vtáhla kouř, začala jsem kašlat a přišlo mi, jako kdyby mě někdo v krku škrábal.

"Musíš pomalu a vychutnat si to'' sebral mi Louis brko z ruky a názorně mi ukázal, jak se to má dělat. A pak už šlo všechno samo. Když už jsme skončili, tak jsem je seděla a cítila se pořád stejně.

''Je to nuda'' lehla jsem si na lehátko a pozorovala krásné modré nebe. Mohlo být něco okolo desáté a už začalo být docela horko. A v tom přišla první fáze. Jako kdybych měla vosy v hlavě a zvláštní nepříjemný pocit jsem pociťovala na svojí hlavě. Jako kdyby mi někdo chtěl mojí lebku rozdrtit.

''Jak má zásek'' smál se někdo vedle a já cítila, jak mi cukají koutky.

''To si děláte prdel'' vyprskla jsem smíchy a při pohledu na ty zhulený ksichty okolo mě, jsem se smála ještě víc. Prostě to nešlo zastavit, i když už mě boleli tváře a břicho od smíchu.

''Ty vole'' plácal se Niall přes stehna a právě chytal další záchvat smíchu. Další fáze byla super. Jenže teď se blížila další fáze a já hlasitě slyšela, jak mi kručí v břiše.

''Chce to vyžrat ledničku'' postavila jsem se a ještě se idiotsky usmívala.

''Konečně něco co můžu dělat taky'' zvedla se i Gemma a šla se mnou do kuchyně, kde jsme si začali dávat všechno co šlo. Mixovali jsme kyselé okurky s jogurtem, med se šunkou a bylo to výborný! Tedy alespoň v tuhle situaci. Už jsem byla naprosto plná a když jsem se opila, zhulila, skvěla zasmála, najedla, tak byl čas jít spát.A to se mi taky chtělo hrozně moc. Když jsem se otočila k odchodu, tak jsem akorát do vily vstupoval Harry s Camil. Ona se něčemu smála a v rukách měla asi miliardu tašek z obchodů.

''Jste byli nakupovat?'' stoupla si přede mně Gemma.

''Jo'' usmívala se Camil a já nedokázala vůbec nad ničím přemýšlet. Pokud jsem se nad něčím zamyslela, tak jsem potom přeskočila zase na něco jiného a už jsem v tom měla takový guláš, že jsem radši mozek vypnula.

''Aha'' otočila jsem se ke všem zády a vyšla zase ven na terasu. Popravdě jsem chtěla jít spát, ale spletla jsem si směry a přišlo mi trapné se vracet, když na mě všichni zírali.

''Už jsem tu zase'' stoupla jsem si za lehátko, na kterém ležel Louis. Pozoroval nejspíše nebe a mě nevěnoval pozornost. A to samé praktikoval i Niall. Lehátek tu bylo dost a tak jsem si lehla taky na jedno. Harry je hajzl. S ní nakupovat jede a mě neřekl? Dál už jsem zase nedokázala myslet a všechno se ponořilo do tmy.

*Harry*

Camil konečně měla všechno co údajně potřebovala. Přitom to všechno byli pouhé odvážné kousky, ve kterých by mola rovnou jít do nějakého podniku a tancovat tam boháčům na klíně. Během toho co si vybírala další bikiny jsem se zdejchl a šel pro to co jsem chtěl pro Sarah. Doufám, že se jí to bude líbit. Už se těším na to, jak bude reagovat.

Jeli jsme zase nahoru lesem a konečně už odbočili na příjezdovou cestu. Camil celou dobu něco vyprávěla a přitom se mnou neustále flirtovala. Sám jsem litoval rozhodnutí jet s ní někam. Vystoupil jsem z auta a ani jí neotevřel dveře. Má ruce, tak to zvládne.Když jsem vešel dovnitř, cítil jsem se jako když mě máma načapala při masturbaci. Sarah měla jemně červené oči a s překvapení mě pozorovala. Tak tohle je problém. Ale jediné co vlastně řekla bylo zase to její ''Aha''. Otočila se a odešla na terasu, kde se uvelebila na lehátkách.

''Mohla bych s tebou mluvit?'' podívala se na mě Gemma a já šel za ní.

''Chci mluvit jenom s Harrym'' koukala teď na Camil a to jenom velmi zdůraznila. Camil chvilku nechápala a potom konečně odešla i se svýma taška nejspíš nahoru.

''Jsi idiot nebo jo?'' strčila do mě Gemma.

''Proč jako?'' nechápal jsem co tím myslí.

''Jsi tu sakra se Sarah ne? Víš, jak říká Camil? Koz-holka! Sar není slepá, tak se ty laskavě kroť a udrž svýho bimbase na uzdě!'' už křičela a u měla vztyčený ukazováček.

''Já Sar miluju, tak nevím co blbneš'' usmál jsem se na ní a ona se stejně na mě pořád mračila.

''Vážně ji miluju. Camil.. Počkej, jak že jí říká?'' uvědomil jsem si teprve až teď, že Sarah vymyslela pro Camil přezdívku.

''Koz-holka'' zopakovala to Gemma.

''Proč?''

''Prý jsi se takhle ty přeřekl'' pokrčila Gemma už klidu rameny. A mě to došlo. Tohle jsem vážně řekl v tom autě!

''Musím si jít promluvit se Sarah'' z hluboka jsem se nadechnul a vyrazil za ní na verandu.

''Sarah? Potřebuju s tebou mluvit'' došel jsem k ní a bál se na ní podívat. Neodpovídala mi a tak jsem chtěl pokračovat dál.

''Ticho, ty mraky mi něco říkají a já je kvůli tobě neslyším'' umlčel mě Louis na vedlejším lehátku. Podíval jsem se tedy na Sarah, abych jí naznačil, že máme jít stranou, ale ona nejspíš spala.

''Sar?'' naklonil jsem se víc k ní, ale místo odpovědi trošku zachrápala. Zase jsem se napřímil a prohrábl si svoje vlasy. Takže to bude muset asi počkat.

73. Soukromá láhev

23. října 2016 v 19:57 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Emm.. Já.. Ty..'' pak se úplně zarazil a rychle ze dveří vyběhl. Dveře se s velkou ránou zavřely a já zase celá zkoprnělá s tampónem v ruce ty dveře pozorovala. Bohužel jsem se musela dostat k zašpuntování mojí malé kamarádky a tak jsem dál neřešila Harryho nečekané vtrhnutí sem a vrhla se na můj problém. Když jsem byla hotová, převléknutá do suchých věcí, tak jsem se přemlouvala abych vůbec dveře ven otevřela. Ale když jsem zaslechla víc než jeden hlas, tak už jsem byla v klidu a věděla jsem, že před někým žádné problémy Harry vyvolávat nebude. V klidu jsem vyšla na chodbu a mířila si to do kuchyně, která byla také už od pohledu drahá a tak jsem se docela bála na cokoliv sáhnout. Harry seděl na barové židličce a bavil se s někým, kdo byl schovaný za rohem zdi, kde byl schovaný zbytek kuchyně. Očekávala jsem třeba jeho sestru, ale stála tam paní koz-holka. Asi jí takhle budu říkat už navždycky, protože se mi to vrylo do paměti. Kufr jsem postavila vedle zdi a šla se posadit na druhou barovou židli vedle Harryho.

''Ahoj'' snažila jsem se znít slušně a klidně.

''Ahoj'' odpověděla mi a nalila do dvou skleniček červené víno. S drzostí ji postavila před Harryho a druhou vzala do těch svých kostnatých prstů. Slečna nebyla asi moc vychovaná, když mi nenabídla. Samozřejmě, že bych odmítla i malou kapku vína, ale jde tady o princip slušného vychování.

''Camil a ty děláš co?'' zajímal se Harry a ona byla jeho otázkou zřejmě potěšena.

''Většinou vypomáhám u maminky ve společnosti'' upila ze své skleničky. Soudě jejího širokého výstřihu a zmalovaného obličeje, tak její máma byla bordelmamá a ona dělala jen obyčejnou kurvu. Sama jsem se za takovou myšlenku chtěla nakopat do zadku, protože ona mi nic neudělala.

''Co má mamka za společnost?'' zeptal se na další otázku Harry a přemýšlela jestli se vůbec Harry zeptal na něco z mého soukromého život, protože ho to zajímalo a ne, že jsem musela začít sama.

''Podnikatelská společnost. Kupování a rozprodávání akcií. Znáš to ne?'' zněla tak odporně sebevědomě.

''Jo. To je docela těžká práce, když se to tak vezme''. A teď jsem si všimla, že se Harry na ní dokonce usmívá. Tak u toho teda asistovat nebudu. Harry možná ani netuší, že vedle něho sedím. Sama pro sebe jsem si mlaskla a slezla z barové židličky. To očividně Harry taky nezaregistroval a Camil aka koz-holce to bylo totálně jedno. Podivné pocity se začali hromadit v mém břiše, ale já to sváděla na ženské dny a sama v to marně i doufala. Zase jsem si lhala sama sobě a to mě sráželo ještě víc na kolena. Jenže další verze prostě je, že mám svoje dny a jsem přecitlivělá a vnímám všechno dramatičtěji.

''Sarah'' už jsem šla chodbou někam do neurčita, když mě někdo k sobě přitiskl. Ženský parfém mi napověděl, že to nejspíše bude Gemma a já jí ochotně objetí vrátila.

''Jak jsi na tom teď?'' vzala mě okolo ramen a vedle do pokoje, který měl patřit nám s Harrym. Samozřejmě, že to byl luxus nad luxus a nejvíc jsem asi slintala z postele s nebesy.

''No popravdě?'' zastavila jsem se a věděla jsem, že Gemma to bude chtít vědět. A také jsem věděla, že Gemmě prostě můžu říct všechno. Ona byla ta, která mi nabídla pomocnou ruku a snažila se mě postavit na nohy, i když to muselo být náročné. Za to jí musím ještě obrovsky poděkovat.

''Ne, lži mi tady prosím do očí'' protočila očima s ironií v hlase a já jsem měla nutkání se začít smát, protože mi to přišlo vtipné. Ale při tom co jsem vlastně ze sebe chtěla vypustit mě smích zase přešel.

''Mám krámy a Harry se to dozvěděl dneska, když mě viděl s tamponem v ruce. Vyšla jsem ze záchodu a on se tam bavil s tou..'' menší přestávka, která byla na rozmyšlení, jak tu holku tedy pojmenovat. ''s Camil. Mě naprosto ignoroval a tak jsem odešla.. Jenže, mi už jsme měli takové zvláštní nálady v autě, kde jsme spolu skoro vůbec nemluvili. Když jsem se ho zeptala na tu holku neboli Camil, tak řekl koz, pak se zasekl a nakonec řekl holka. Teď si tam s ní povídá o tom co Camil dělá a prostě se o ní nějak moc zajímá. O mě se takhle nikdy nezajímal. Tedy ne tak, aby se mě sám od sebe vyptával na to, jaký život jsem měla. Samozřejmě, že bych řekl, že příšerný. Ale alespoň kdyby se zeptal, ale on nic. A té koz-holky se ptá na to co dělá a usmívá se na ní? Já jsem si tam vážně přišla jako duch a chtělo se mi křičet a vylít té kozatici tu její skleničku do ksichtu, aby se jí trochu roztekla ta její tuna make-upu'' chrlila jsem to ze sebe a konečně jsem řekla co jsem potřebovala. Čekala jsem nějakou úlevu, ale přišlo jí asi jen pět procent ze sta.

''Tohle bylo vysilující jen poslouchat'' posadila se na tu pohádkovou postel Gemma a já si začala vyndavat věci z kufru. Nevím proč, ale dveře jsem nechala záměrně otevřené abych zjistila jestli jde Harry a hned přešla na nějaké neutrální téma.

''Ta holka je tu přece s Louim ne?'' udělala se jí mezi obočím úplně stejná vráska jako se dělá Harrymu. Byli si vážně podobní a mě to přišlo roztomilé.

''Jo je, ale nevypadá to tak'' pokrčila jsem rameny a dál si skládala věci do skříně. Kufr na to, jak se zdál malý, tak se do něj vešlo hodně věcí. Ani nevím proč jich je zabalených tolik.

''Hele mohla by jsi jít k nám a tam by jsme si otevřeli soukromou láhev'' vyplázla na mě jazyk a pak se zarazila.

''Vy si otevřete láhev, já zůstanu o minerálce. Neboj se, mě to tak vyhovuje'' dodala ještě a mě to přišlo více lákavé, než se zavřít v tomhle krásném pokoji a při čtení nějakých knížek, co jsem v kufru našla, čekat na Harryho.

''Je to lákavá nabídka'' schovala jsem si kufr z jedné strany skříně. Řekla jsem si, že už nikdy nebudu pít a od Camil bych si nalít také nenechala. Ale pokud jde o Gemmu a Nialla, tak jsem nemohla odmítnout. Gemma se postavila a nabídla mi své rámě. Svou ruku jsem tedy provlékla a jako pár důchodců jsme si to štrádovali chodbou. V polovině nekonečné chodby jsem se podívala do otevřených dveří. Seděl tam Louis a koukal do notebooku.

''Nemohl by jít i on?'' zastavila jsem se a tiše zašeptala s napřaženým ukazováčkem na Louise.

''Taky je chudák opuštěný'' povzdechla si Gemma a už jsme stáli u něj v pokoji.

''Hmm?'' zvedl hlavu od notebooku a se znuděným výrazem si nás prohlížej.

''Chce to prý pár skleniček vína'' začala jsem na něj dělat ukazováčkem, aby šel ke mě.

''Mám v plánu jít se trochu prospat'' sklopil zase svůj zrak do notebooku.

''To jsme měli všichni'' spustila Gemma ruce podél svého těla a tím jsem se jí pustila. Šla k němu a sedla si na kraj stolu. Já jako opice jsem udělala to samé z druhé strany a Louis nám zase věnoval jeden pohled. Gemma nasadila psí oči a já jsem dala dlaně k sobě a začala ho prosit.

''Jste hrozné zimnice'' zaklapl Louis notebook a vyrazil s námi za Niallem. Gemma si udělala ještě malý vtípek, že máme počkat za dveřmi a ona zkontroluje, jestli je Niall oblečený.

''Kde je Harry?'' otočil se na mě během čekání Louis.

''Kde je Camil?'' zeptala jsem se ho také a on pokýval hlavou. Nejspíš mu došlo, jak jsem svou otázku myslela. A také myslím, že viděl kam Camil jde a že tam je i Harry.

''Dále'' zakřičel Niall za zavřenými dveřmi a Louis mi otevřel dveře a pustil první.

''Gentleman'' ukázala jsem na něj palec a on se zasmál.

''Takže ty ochlasto chceš pít znova?'' vrazil mi hned do ruky Niall flašku vína.

''Joooo'' zvedla jsem flašku nad hlavu. Musela jsem vážně vypadat jako nějaký alkoholik.

''Tak jdeme na to mládeži'' podávala mi Gemma vývrtku. Já to samozřejmě neuměla a tak jsem flašku i s vývrtkou poslala vpravo Louisovi.

''Zase já'' vzal si Louis ode mně láhev. Během vteřiny už měl flašku otevřenou a v tom nám došel jeden problém, nemáme skleničky. Samozřejmě, že Louise napadlo něco, jak se vyhnout kuchyni a tak jsme prošli všechny koupelny a posbírali z nich kelímky na kartáčky.

''Jsme to ale znalci'' pozvedla jsem skleničku do výšky a ťukla si s ostatními.

''Hele? Ťuká se vůbec s vínem v kelímcích?'' podíval se na svůj růžový kelímek Niall.

''Jsme přeci něco víc a tak si můžeme ťukat se vším'' prohlížela jsem si svůj také růžový kelímek.

''Já si s minerálkou můžu ťukat, jak chci co?'' ozvala se Gemma a tím nás rozesmála. Čím déle jsme se smály jedné přihlouplé větě, tím více se nám zdála vtipná.

''Nechápu čemu se směji'' otírala jsem si slzu z oka.

''Máš ještě zbytkáč a ostatní tady nespali asi dvacet hodin'' ťukl zase Louis do mého kelímku.

''Hele koho to byl nápad mě opít?'' podívala jsem se na kluky, kteří se najednou věnovali svým sexy zubním kelímkům.

''Oni tě opili?''. No jo Gemma o tom vlastně neví a tak mi nezbylo nic jiného než jí všechno převyprávět. A během vypravování jsem se dozvěděla i to, že jsem před letem navštívila pilota. Škoda, že si to nepamatuji.

''Možná to byl trochu můj nápad no'' a když to Niall dořekl začala dělat, že on vůbec nic neřekl a rozhlížel se po místnosti. Už chybělo jen to, aby si začal pískat.

''Ty se taky opiješ, že potom zvracíš a nakonec tě napadne opít Sarah. Ty jsi třída zlato'' zasmála se Gemma.

''Nezodpovědný chlapec jsi'' rýpla jsem si po Gemmě do Nialla.

''Jak dopadne vaše dítě?'' zapojil se i Louis a já si s ním prostě musela plácnout.

Zbytek naše vínového dýchánku se odebíral různými konverzacemi. Ano bavili jsme se dokonce i o sexu, ale to jsem jen řekla, že je to fajn. Ostatní říkali snad i jaké polohy jsou nejlepší a přitom jsem se tam já červenala.

''Čum na ní'' strčila Gemma do Nialla loktem. ''Proč jsi tak rudá?'' ukazovala pak na mě s nesmyslným smíchem. Ano, už jsme se smáli i obyčejnému ahoj. A já se prostě musela ke smíchu přidat a tak jsme se zase smáli jako idioti. Za celou dobu jsem si vzpomněla na Harryho jenom jednou a říkala jsem si jestli mě vůbec hledá. A pak se rozletěli dveře do pokoje a mezi nimi stál Harry.

''Pojď'' rozkázal mi Harry a já už podávala kelímek, do kterého už mi bylo nalito alespoň třikrát, Niallovi.

''Hele'' postavila se Gemma a začala Harryho odstrkávat pryč z místnosti.

''Nech ji se bavit. Ty se taky bavíš s Camil dole, tak můžete dál pokračovat'' zamávala mu a pak za ním zavřela dveře. Ještě jsem stačila vidět Harryho nic neříkající výraz a dost mě z toho zamrazilo na zádech. Stejně jsem za ním šla. Gemma mi říkala ať ho nechám vycukat, ale já nechtěla. Stačilo otevřít dveře a Harry už se otáčel a vracel za mnou.

''Můžu tam s nimi zůstat?'' ptala jsem se ho jako kdyby to byl můj rodič.

''Jo v pohodě'' pohladil mě po vlasech a pak na mě mrkl. Hlas i obličej měl přesvědčivý, že je rád, že se bavím a tak jsem mu poděkovala a vrátila se za těma pakama.

72. Jak Alenka v říši divů

23. října 2016 v 19:54 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Sarah*
Konverzace s Harrym byla víc nepříjemná než příjemná a já to radši chtěla co nejrychleji ukončit. Myslím, že i Harrymu vyhovovalo, že už dál nebudeme mluvit.

V kapse na mé straně dveří jsem zahlédla mobil a tak jsem ho vytáhla. Bylo půl osmé ráno a já se těšila jenom na to až si lehnu do postele a svojí bolest hlavy a nevolnost žaludku zaspím.

''Už tam budeme?'' odvážila jsem se promluvit na Harryho. Moje nevysvětlitelná naštvanost na něj teď pomalu ustávala a já jsem si s Harrym prostě chtěla začít trochu povídat.

''Jo'' odpověděl mi Harry a já se začala rozhlížet po cestě po které jsme jeli. Klikatá silnice, která vedla tmavým lesem, stoupala výš a výš a já si říkala jestli náhodou někde v lese nerozložíme stan a nerozděláme oheň. Ale já musím na záchod a to bych řekla, že docela dost akutně. A taky nemám ráda spaní v přírodě, kde na mě může vyběhnout vlk nebo medvěd. A nebo mě může kousnout odporný had do zadnice. Přemýšlela jsem, jak s Harrym začít konvertovat a dostat z něj co mě vlastně čeká.

"Hazzy?" pootočila jsem na něj svou hlavou a všimla si, že se mu trochu nadzvedl koutek. Jako kdyby se pousmál, ale pak ten úšklebek zmizel a Harry se zase tvářil neutrálně.

"Hmm" sledoval cestu před sebou.

"Kdo je ta holka?" jediné co mi přišlo vhodné se na to zeptat bylo tohle. Další otázky, které mě napadaly by asi nebyly příliš vhodném. Vybírala jsem totiž z tohohle: Takhle jsem se ještě neopila.; Mám trochu okno, takže co se teda dělo v letadle?; Bojím se nejen létání, ale i spánku v přírodě. Takže jestli spíme v přírodě, tak chci zase domu.; Myslím, že tuhle dovolenou si užijeme asi až od poloviny z trochu nepříjemného důvodu... No prostě by z každé věty nemusel být zrovna nadšený a tahle byla taková nijaká a nemohla nic pokazit. A otázku o spaní v přírodě si prostě nechám na dobu až se Harry bude alespoň trochu usmívat.

''Kterou myslíš?''

''Ono jich je tady víc?'' začala jsem přemýšlet jestli jsem vůbec nějaké ty další holky viděla.

''Liam tu má kamarádku. Hah ''kamarádku''. No a Louis tady zase má nějakou novou Koz.. Holku'' při posledním slově se tak zasekl, že to zarazilo mě samotnou.

''Jediný Niall tady tahá kufry, ale ještě neví, že Gemma už tam na něj jako překvapení čeká'' začal rychle mluvit Harry. Bylo mi jasný, že to chce prostě jen zakecat. Očividně to nechtěl nijak rozebírat a mě nezbylo nic jiného než to respektovat. I když nevysvětlitelný přeřekl mi hlavou trochu šrotoval. Další otázka na kterou se zeptám v Harryho dobré náladě.

''Jak to, že už tam je?'' ptala jsem se zase.

''Zatím co jsme do tebe lili litry alkoholu, tak ona už seděla v letadle'' vysvětlil mi to.

''Alespoň tam Niallík nebude sám'' spojila jsem si svoje ruce a položila si je na klín.

"Niallík?" zaksichtil se Harry jako kdybych právě řekla, že Nialla miluji.

"Hmm" snažila jsem se nevydávat na povrch žádné emoce.

"Od kdy je to Niallík?" zavrčel mírně Harry.

"A co slečna koz.. Holka?" vypustila jsem z pusy bez rozmyšlení. Harry mi věnoval překvapený pohled a pak jsem viděla, jak zatíná čelist. Vypadal tak naštvaně a já už jen čekala, že mi jí natáhne. Nevím kdo z nás tady má krámy...

"Dýchej jo?" pohladila jsem Harryho po rameni v naději, že ho dostanu do pohody, ale po vražedném pohledu co po mě střelil jsem zase ruku stáhla do svého klína. Podívala jsem se před sebe a v tom se před námi rozestoupili stromy. Ze silnice jsme odbočili na štěrkovou cestu, která vedle k něčemu neuvěřitelnému. Místo toho abych hledala svojí spodní čelist na zemi, tak jsem dál zírala a slintala z domu ke které mu jsme přijeli. Luxusně a odporně veliký dům, tedy spíše vila, se zdála být postavená nedávno. To šlo poznat už z moderního vzhledu vily. K čemu člověk potřebuje dýchat? Když vidím něco, tak nechutně velkého a stoprocentně drahého, chce se mi umřít. Skočit z toho baráku a rozplácnout se na asfaltu před garáží, která je velká asi tak na pět aut. Mozek se zase vypnul a jediné co v něm zbylo, byla jedna věta. No kurva a do píči. Doslova a do písmene. Jinak to prostě popsat nešlo.

"Teď by jsi měla dýchat ty" popíchl mě Harry.

"Vel.. Pro.. Kur.. No to sakra ne ne?!" můj hlas zněl šíleně odporně. Byl totiž pisklavý a chvilkami přidušený. A nejlepší bylo, že jsem se ještě šíleně zasekávala.

"Zvládneš vystoupit z auta?" mluvil na mě zase Harry a já zjistila, že z ní jako kdyby na mě mluvil z veliké dálky. Schopnost odpovědět mu byla ta tam a já pozorovala, jak Louis s koz-holkou si to už míří dovnitř. Ale před dveřmi se oba zastaví a čekají. Objeví se Liam se svojí "kamarádkou" a také se zastaví. Vypadá to jako kdyby se jim nechtělo dovnitř. Ale pak mi dochází, že se čeká na Nialla. Vím, že Harry otevřel dveře na místě spolujezdce, kde jsem seděla jako zmražená. Také vím, že mě vytáhl z auta a vedl s rukou okolo pasu směrem k ostatním. Ale já se jen dokázala soustředit na to abych neslintala a vůbec mě nezajímalo, že na mě někdo třeba mluví. Myslím, že mám možná nějakou srdeční příhodu a brzy to se mnou šlehne.

Vysvětlení: Jedete někam a ani nevíte, kde to je. Ano Buenos Aires je známé, už jsem to slyšela. Jen díky televizi a vím, že tam mají sochu. Ježíše nejspíše? Ale prostě nějakou sochu. A nebo to bylo jinde? Škola pro mě existovala celých devět let jako pro všechny, ale učit se? To mi nic neříkalo. Vždycky jsem test podepsala, přečetla a když jsem si byla stoprocentně jistá odpovědí, tak jsem ji napsala. Táta říkal, že jsem chytrá po babičce, protože jsem většinou odpověděla na všechno dobře. Ale zeměpis jsem moc nemusela. Chtěla bych se všude podívat to samozřejmě ano, ale pokud se vás učitelka zeptá tisíckrát za hodinu, kde leží například Plovdiv, tak se vsadím, že polovina národa a více nebude tušit vůbec nic. Pokud se vás tedy neustále ptá na naprosto neznámá města, která neříkají nic ani občanům daného státu, tak mi to prostě napovídá. Zeměpis? Neuč se to, máš mapu a teď už i internet. A tak mě zeměpis jednoduše přestal bavit a zajímat. A taky jsem nemusela matematiku. Jako každý na této planetě, až na pár malých výjimek. ALE to jsem odbočila od tématu. Takže. Odporný les okolo vás a vy už očekáváte vodu na čistění zubů a hygienu jen z potůčku, v noci odporné komáry a divné zvuky zvířat okolo vás, v nejhorším případě, už jen psychopaty, kteří vraždí uprostřed noci v lese. Pak se stane to, že z děsu se před vámi ukáže čistý orgasmus a vy máte pocit, že jste se praštili do hlavy a místo stanu vidíte- obrovský, myslím, že dvoupatrový dům, který je skoro celý prosklený. A popravdě? Víte jak byl obrovský na šířku? Oběhnout ho celý dokola, tak odpadnu hned po prvním kole a ještě budu ráda, že jsem to doběhla.

Z mého odskočení do myšlenek mě dostala studená facka. Ale nebyla to ruka člověka, ale hladiny vody. S prudkým nádechem jsem vyskočila na hladinu a snažila se zaostřit co se okolo mě tedy děje. Harry stál u schůdků do bazénu a se smíchem mě pozoroval.

"Jsi tak vykulená" poukázal na můj výraz. Ano byla jsem vykulená. Tohle je prostě něco co neznám. Žít skoro devatenáct let zavřená v mini pokoji a doufat, že se neudusím.

"Tady budeme?" zamrkala jsem rychle očima.

"Jo" odpověděl mi jednoduše Harry. Kolena se mi podlomila a já se zase potopila. Tentokrát jsem se nemusela namáhat abych se dostala zpět na hladinu pro vzduch, ale něčí ruce mi pomohli. Harry také oblečený stál pár centimetrů ode mně a přidržoval mě.

"Harry tohle je jako pohádka a já se bojím, že se probudím" možná se mi chtělo i z paniky z probuzení brečet.

"Alenka v říši divů se štípla do ruky a zjistila, že ten svět je pravý. Udělej to samé a uvidíš sama" Harry mluvil, tak měkce a já se doopravdy štípla do paže. Štiplavá bolest na mé levé paži mi dokázala, že je to skutečnost. A v mé hlavě nastal jeden konflikt.. Kde se najednou vzalo to štěstí?

S Harrym jsme vylezli v mokrých hadrech z bazénu a já si všimla, jak nás tajně pozoruje Gemma a Niall z jednoho z prosklených pokojů. Nechtěla jsem je jakoby načapat a tak jsem dělala, že je nevidím.

"Harry, kde je tady záchod?" uvědomila jsem si, že akutnost záchoda je každou minutou akutnější.

"Tady máš jeden" ukázal směrem do chodby, kterou zakončily jedny dřevěné dveře. Ještě než jsem se vydala dovnitř a chodbou k záchodu, tak jsem si sundala mokré boty, ponožky a kalhoty v naději, že snad na dřevěné parkety příliš nenakapu. Volnou rukou jsem uchopila rukojeť kufru na kolečkách a vydala se urychleně do koupelny.

Kdyby se Harry dozvěděl proč jsem s ním ve skutečnosti nechtěla v jeho nemoci spát, tak mě možná nevzal sebou ani sem. Dámské dny přišly a já celá nadšená, že to budu muset nějak klidně oznámit Harrymu. A příležitosti se mi dostalo hned teď, protože Harry vtrhl bez klepání do koupelny, když jsem zrovna držela tampon v ruce.

71. Let

23. října 2016 v 19:54 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Harry*
Trochu jsem začal litovat toho debilního nápadu opít Sarah. Dostat ji z auta mi dalo zabrat a když na mě padla s velkým řehotáním, tak jsem si říkal jestli jsme to trochu nepřehnali.

"Vem mě na záda" dýchala mi alkohol do obličeje a u toho se mi ještě pověsila na krk.

"Ona je na tobě pověšená jako opička" ukazoval na mě a Sarah Louis.

"Nechceš si jí na chvilku půjčit?" trochu jsem se přikrčil a tím dal možnost mi vyšplhat na záda. Přiznávám, že jsem byl trochu vytočený z toho, jak si ze mě Louis utahuje. Nemůžu za to, že on si sebou vede nějakou novou čubku, která dokáže jít po svých. Liamovi za jeho zadkem zase cupitala údajně jeho kamarádka, ale všichni víme, že s ní píchá. Jediný Niall si sebou táhl jen svoje kufry a ani nemluvil.

"Vezměte prosím někdo naše kufry" nebyla to vlastně ani prosba, ale rozkaz. A Liam ho ihned pochopil.

"Pane v tomhle stavu ji nemůžeme bohužel pustit do letadla" poukazoval jeden z mužů ochranky na Sarah stav. Bylo mi jasné, že tohle nastane a tak už jsem měl ve své pravici připravené nějaké peníze.

"Myslím, že je naprosto v pořádku" nastavil jsem na něj svou dlaň. Chlap to hned pochopil a úplatek přijal. Nerozmyslel si to ani, když se k němu Sar naklonila a řekla "Ty ty ty" se vztyčeným ukazováčkem.

Už jsem konečně v klidu seděl v letadle, kde jsem díky pár kontaktům a zařizování, byl jen já a kluci se svými doprovody. A ano. Byla tu i opilá Sarah, která myslím právě šla za kapitánem letadla. Unaveně jsem vstal ze sedačky a šel si pro ní. Když jsem vešel dovnitř, tak Sarah už byla nakloněná přes pilotovo rameno a ptala se ho na to k čemu co slouží.

"Letí poprvé" snažil jsem se mu vysvětlit a on udělal, že to pochopil. Ale já vím, že to bylo pouze ze slušnosti.

"Ježiš, nebuď tak upjatý" poplácala mě Sar po tváři a já hned ucukl. Možná jsem se choval jako idiot a za její opilost si mohl sám, ale lezlo mi to na nervy.

"Sedni si" ukázal jsem jí na sedačku. Marně jsem doufal, že mě poslechne. Mávla na mě rukou a vyrazila zase vlastním směrem.

"Fajn" sedl jsem si do sedačky sám a nesnažil se Sar nějak víc přemlouvat.

*Sarah*
"Kdo pak nám tu v koutě sedí sám, sedí sám?" dokolébala jsem se k Niallovi.

"Měla by jsi si taky sednout" upozornil mě Niall a já si tvrdě sedla na sedačku vedle něho.

"Hele? Nemáš špunt?" naklonila jsem se k němu.

"Jaký špunt?" nepochopil mě. Nečekaně, když je to kluk a nemá tam dole díru, ale chobot. Měla jsem vědět, že nebude tušit, co po něm chci.

"No nic. Chce to holku" postavila jsem se a on mě chytil za rameno a zase mě zasadil do sedačky.

"Musím za Hazzou" začala jsem sebou protestně cukat. Jeho stisk na rameni povolil a tím mi dovolil se vydat za Harrym.

Ten naštvaně seděl v sedačce a asi nad něčím přemýšlel.

"Promiň tati, už budu hodná. A když ne, tak mi můžeš i naplácat" sunula jsem se přes něj na druhou sedačku.

*Harry*
"Promiň tati, už budu hodná. A když ne, tak mi můžeš i naplácat" objevila se vedle mě Sarah a pak se okolo mě přesouvala na druhou sedačku. Nabídka to byla lákavá a její zadnice před mým obličej mi ještě přidávala na pocitu, že to chci udělat. Tak moc mě svrbí ruka, že mám co dělat, abych se udržel. Jenže Sarah je opilá a neví, co mluví.

"Ale vlastně ne. Máme tu tři věci, které ti to nedovolují" opřela si hlavu o moje rameno.

"Jaké?" zeptal jsem se zvědavě.

"Zapomněl si to důležitý. Opil jsi mě. A mám holčičí stav nebo, jak to jinak nezvat" zablábolila skoro nesrozumitelně a já vlastně pochopil pouze to, že jsem jí opil.

"Vysvětli mi to nějak líp" pokoušel jsem se to z ní nějak dostat. Ale to už mi mlaskala do ucha a začala pravidelně oddychovat. Vážně teď usnula? Zrovna teď kurva?

*Sarah*
Obrovská bolest hlavy a silné světlo, které mě řezalo do očí, mi zakazovali ty oči otevřít. Jenže jsem je stejně nakonec otevřela. Chyba číslo jedna. Všechno se točilo a divné tlaky působili na mojí hlavu. Chyba číslo dvě. Rozhlédla jsem se po prostoru a zjistila, že jsem v letadle. Chyba číslo tři. Prudké stoupnutí mi udělalo špatně na žaludek. Nezbyl žádný čas na paniku a já jen utíkala neurčitým směrem, o kterém jsem si myslela, že mě zachrání. A také, že jo. Kabinka záchodu byla pootevřená a tak jsem do ní rychle zaplula. A nastalo nezastavitelné a nechutně zdlouhavé zvracení.

"Jsi OK?" zaklepal někdo na dveře.

"Jo. Pořádám tu čajový dýchánek" zamračila jsem se na dveře.

"Tady má někdo špatnou kocovinu" už jsem dokázala rozpoznat, že je to hlas Louise.

"Táhni" skoro už jsem kopla do dveří, ale zase se můj žaludek sevřel a i když už byl jeho obsah v záchodě, tak se stále snažil dostat ven ještě něco. Louis už asi odešel a tak jsem s rukama na obličeji a lokty opřenými o záchod strávila pro mě asi tak hodinu. Konečně mi bylo líp (Ne, že bych teď šla třeba běhat nebo vykonávat jakoukoliv jinou aktivitu. Ale dokázala jsem se postavit na nohy a přemisťovat se.) a tak jsem se rozhodla vrátit na svoje místo. Cestou jsem potkala nějakou holku, která se na mě ze široka usmívala. V životě jsem jí neviděla a tak mě napadlo jestli tady třeba nepracuje.

"Sarah? Za půl hodiny budeme přistávat" promluvila na mě. A já zjistila, že jsem vážně v letadle.

"My letíme?" vykoktala jsem.

"Jo" zakývala na mě hlavou s výrazem 'Vždyť je to snad zřejmé, že letíme a neplaveme'. A pro mě se tak vytvořil čas na paniku, která trvala asi jen deset sekund v podobě vykulených očí a ztráty hlasu. Pak se mi zatmělo před očima a já ztratila pojem o světě.

"Nevím. Nech jí ležet" uslyšela jsem nad sebou Harryho hlas.

"To jí tu jako mám nechat ležet?" ozval se ještě blíž Niallův hlas.

"Stejně už budeme přistávat" odpověděl Harry a já zase spadla do temnoty.

*Harry*

Byl jsem zrovna u kapitána a probíral s ním auta, když v tom se rozlétly dveře a Louisova čubka celá udýchaná říkala něco, že to se Sar seklo. Okamžitě jsem se zvedl a šel se podívat co se děje. Niall už u ní klečel a jemně ji fackoval po tváři. Sarah ležela jako mrtvola na zemi a vypadalo to, že je totálně v jiném světě.

"Jak se to stalo?" otočil jsem se na tu holku, kterou jsem ani nevěděl, jak oslovit. Ale kozy měla hodně slušný. Na co to myslím? Moje holka tady leží a já přemýšlím nad pravostí chlouby téhle holky.

"Zeptala se jestli letíme. Já odpověděla, že jo. Ona vykulila oči a pak hodila záda a takhle to dopadlo" zakřenila se na mě slečna Kozatá. S Niallem jsme probírali co s ní uděláme. Došel jsem pro polštář, který jsme jí dali pod hlavu a pak jsem se ji snažil probudit. Jenže nic, vůbec to nešlo. Pilot už nám oznamoval, že za chvilku budeme přistávat a já byl i v celku rád, že Sarah nebude u toho přítomná. Niall se ještě zeptal jestli ji tam má nechat ležet a já odpověděl, že jo. Niall odešel s Kozatou na svá místa a já si sedl vedle Sarah. Párkrát to s letadlem zaházelo, pak přišlo tvrdé přistání a nakonec už jsme pomalu zastavovali. Přemýšlel jsem, jak Sarah dostanu z letadla a nenapadlo mě nic lepšího než si jí přehodit přes rameno. Ruce jí visely dolů a vážně to vypadalo jako když nesu mrtvolu. Na letišti si nás nikdo nevšímal a tak jsem s ní mohl v klidu proplout až na parkoviště vedle letiště, kde na nás čekala auta. Každý jsme si nějaké zabral a vyrazili jsme směr hotel.

''Letadla'' zaskuhrala vedle mě Sarah.

''Klid. Už nejsme v letadle'' pohladil jsem jí po stehně. Hrozně sebou cukla až mě to samotného vyděsilo.

''Ten let si zvládla na výbornou'' snažil jsem se jí nějak uklidnit.

''Protože jste do mě lili ty sračky'' promnula si spánky a naštvaně koukala před sebe.

''Ty jsi potom pila sama'' snažil jsem se jí nějak dokázat, že si za kocovinu může i trochu sama.

''Radši mlč'' odbyla mě.

''Prosím?'' ujišťoval jsem se, jestli jsem slyšel dobře.

''Buď ticho'' podívala se na mě a já trochu zvýšil sevření volantu. Jsem nějaký její sluha? Co si to ke mě dovoluje?

''Uklidni se'' prudce jsem zastavil, protože jsem si pozdě všiml červené barvy na semaforu.

''Aha'' zavrtěla hlavou a koukala z okýnka.

''Co aha?'' naklonil jsem se k ní.

''Zelená'' ukázala na semafor a tím ukončila naší konverzaci, která by asi nemusela dopadnout dobře.