32. Hele kdo je tady

12. září 2016 v 21:50 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Harry*

''Mysleli jsme, že Zayn pojede za Sarah. Ale jel jen do nějakého obchodu'' vyprávěl Niall Louisovi.

"Kluci, tohle je beznadějný. Co když už je Sarah" nedokázal jsem to doříct.

"Ale no tak ty citlovko. Vzpamatuj se" smál se mi Liam a já měl takovou chuť po něm skočit a jednu mu natáhnout. Ale radši si všechnu zlost nechávám na později pro Zayna.

"Takže co teď?" koukl na nás trochu zklamaně Louis.

"Nevím. Bylo to všechno zbytečný. Zbytečně jsme do toho Lottii tahali" prohrábl jsem si vlasy dneska už asi po sté. Vchodové dveře se otevřely a stála v nich Lottie.

"Kdyby jste ještě potřebovali nějak pomoc, tak stačí říct" usmála se konkrétně na mě Lottie.

''Díky'' bylo jediné, co jsem jí řekl. O něčem se tam s ní potom kluci bavili, ale já je ignoroval. Přemýšlel jsem, jak Sarah najít. Musí tady prostě být nějaká možnost sakra.

*Sarah*

Hrozně se mi motala hlava z toho smradu jaký tu byl. Chtěla jsem hrozně moc křičet, ale přes ten hadr, co mi Zayn narval do pusy, to vůbec nešlo. Dal mi ho protože prý mám nevymáchanou hubu.

"Kéž by jen Harry věděl, jak to všechno je" zašeptal Zayn sedící u mě. Koukal do svého telefonu.

''Co?'' snažila jsem se zřetelně vyslovit přes hadr.

''To se brzy dozvíš holka'' usmál se na mě.

''Možná asi podvedu svojí holku. Jsi neodolatelná'' sedl si na mě Zayn obkročmo. Chtěla jsem mu říct, že jestli to udělá, tak ho Harry vážně zabije, ale přes ten hadr to nešlo. Pevně jsem k sobě semkla víčka, když mi začal rozepínat mikinu. Prosím všechny svatý o to, aby to nedělal. Pomalu jsem cítila, jak se mi oči plní slzami, ale nechtěla jsem, aby věděl, že brečím. Rychle jsem se snažila zahnat slzy a ve vzpomínkách si vzpomněla na Harryho, jak se mnou spal. Chtěla jsem, aby teď nade mnou byl Harry. Proto jsem oči neotevírala. Viděla bych, že se nade mnou tyčí Zayn a ne Harry.

Začal mi moje tričko rolovat nahoru a pak mi ho přetáhl přes hlavu. Klidně jsem teď mohla oči otevřít, protože jsem ho přes látku nemohla vidět. Cítila jsem, jak mi rozepíná podprsenku a tak jsem začala škubat rukama a házet nohama. Ale jeho to nijak v rozepínání mé podprsenky nezastavilo.

"Přestaň ty děvko!" zakřicel Zayn a zmáčkl mi jedno prso. Nevydržela jsem to a slzy se mi valily po tvářích. Prosím ať je to jen sen a já se právě teď probudím.

"Pfestan" snažila jsem se vydat co nejvíce zřetelně přes látku v puse. Zayn dělal, že neslyší a pokračoval v té nechutné práci.

"Pfosim" zkusila jsem znovu, ale pořád mě ignoroval. Stále na mě sahal těma jeho nechutnými prackami.

Ještě chvíli tohle dělal a já už jen čekal, kdy mi stáhne i kalhoty a udělá tu odpornou věc. Ale on mi přetáhl tričko zpátky a zakryl mě tak. Až v tu chvíli mi došlo, že mu zvoní telefon.

''Kurva. Mohli jsme si to užít'' setřel mi jednu slzu ze tváře a mrkl na mě. Vyndal mi i hadr z pusy a já začala trochu na hlas vzlykat.

''Neboj se, já se vrátím'' pohladil mě po tváři a pak zase zmizel.

''Harry'' vzlykla jsem, když jsem v místnosti byla zase sama.

*Harry*

"Kluci tohle je v hajzlu" koukal jsem na telefon v naději, že by se mi ozvala Sarah. Ale telefon mě také neutěšil. Co s ní Malik asi teď provádí. Neublížil jí nějak?

"Ona se najde kámo. Klid" poplácal mě po ramenou Niall. Jen jsem odfrkl a Niall stáhl koutky úst dolů.

"Pomalu v to přestávám doufat" koukl jsem na něj. Už byly čtyři hodiny ráno a pořád nic. Přijdu si tak bezmocný a vůbec nevím, co mám dělat.

"Hele prostě se budeme víc snažit ji najít. Ona se najde" prohlásil Liam a já se na něj otočil.

"Ale v jakém stavu" řekl jsem dost hlasitě.

"Uklidni se. Nechceš se třeba napít nebo zakouřit?" podával mi krabičku cigaret Louis a já neváhal a jedno cigáro si vzal. Vyšel jsem ven na zahradní terasu. Kouřím jen ve výjimečných situacích a tahle situace je sakra na hovno, takže to cigáro potřebuji. Zapálil jsem si ho a natáhl co nejvíc kouře do mých plic. Nevím jestli jsem si to všechno jen vsugeroval, ale přišlo mi, že se všechny moje napjaté svaly maličko uvolnily. Vydechl jsem kouř a zavřel oči. Zase jsem měl před očima její obličej, který se na mě usmíval. Všechno je jenom moje vina.

"Pojď" chytil mě Louis okolo ramen a vedl mě k bazénu, kde jsme se posadili.

''Kámo něco mi řekni. Co s tou holkou přesně máš?'' zapálil si taky.

''Ona je tu pro. Pracovně'' opravil jsem se na poslední chvíli.

''A tak proč máš o ní, tak hrozný strach?'' nechápal Louis.

''Ona je víš. Hrozně hodná a taková jiná než jaké znám'' nechtěl jsem mu říct, že k ní třeba něco cítím. Cítím jen povinnost si ji přivést zpět do mého domu.

*Sarah*

"Jsi krásná. Harry má dobrý vkus. I na Emmu. Věděla jsi, že je Emma chytřejší než vypadá?" říkal v klidu Zayn. Probudil mě. Kolik asi tak může být hodin. Počkat, mluvil vážně právě o Emmě?

"Emma?" vypadlo ze mě.

"Ano. Tvoje oblíbená Emma" nechutně se na mě usmál a otočil se ke dveřím, které otevřel. A stála v nich ona. Ta blonďatá kráva.

"Ahoj zlato" obmotala se Zaynovi okolo krku a vlepila mu pusu. Zvedl se mi z toho žaludek a tak jsem radši otočila hlavu na druhou stranu.

"Jak se tohle může Harrymu líbit?" prohlížela si mě Emma.

"U tebe to platí celkově a ještě v minulém čase" zaksichtila jsem se na ní a ona celá zrudla asi zlostí.

"Neboj se. Ty jsi dokonalá" dal Emmě ruku okolo pasu rychle Zayn. Emma se na něj s úsměvem podívala. Tohle je jen nějaká zasraná hra. Kde je jaká skrytá kamera?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 13. září 2016 v 21:10 | Reagovat

Emma?! O_O Já věděla, že to je mrcha! Ale tak velká :o Ty mě holka šokuješ čím dál víc :D
A Harold jí miluje, miluje, miluje!!!

2 rainorchid rainorchid | Web | 4. srpna 2017 v 22:30 | Reagovat

Páči sa mi, že opisuješ príbeh i z Harryho pohľadu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama