28. Sprcha

30. srpna 2016 v 15:34 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Probudilo mě hrozné teplo. Hned jak jsem otevřela oči, tak jsem hledala ten zdroj toho horka. Byl to Harry, který mě u sebe měl přimáčklou. Držel mě, jako kdyby se bál, že uteču. Byl jen v boxerkách a jeho vlasy byly rozházené všude po jeho obličeji. Nevypadal vůbec špatně. On je sexy, i když spí.

Pomalu jsem zvedala jeho ruku, kterou mě držel a začala se od něj odsouvat. Vydal ze sebe nějaký zvuk a otočil se na druhý bok. Trochu se mi ulevilo, když pokračoval ve svém spánku. Bůh ví, v jaké náladě by se probudil.

Chtěla jsem si sundat všechno oblečení, ze kterého jsem se včera nedokázala už svléknout. Ale tričko, které jsem na sobě měla, nebylo moje. Bylo mi větší a vonělo po Harrym. Nejspíš je to Harryho tričko. Kalhoty jsem taky neměla. Byla jsem pouze ve svých kalhotkách. A aby to bylo všechno, tak jsem neměla ani podprsenku. Harry mě převlékal? A to jako kdy? Musela jsem tedy slušně vytuhnout. Zavrtěla jsem hlavou a tričko i s kalhotkami jsem si sundala. Vzala jsem si do ruky župan a vyrazila směr koupelna. Tady jsem se rozhodla, že si zalezu do sprchového koutu. Ten jsem totiž ještě nevyzkoušela.

Nechala jsem vodu stékat po mých vlasech a po celém těle až dolů. Bylo uvolňující tam jen tak stát a nechat se smáčet teplou vodou. Úplně jsem vypnula svět okolo mě. Ten blažený pocit se rozléval v mém nitru a já jsem svěsila hlavu k mému pravému ramenu. Něco tomu chybí. A v ten samí okamžik jsem na svém krku ucítila teplý dotyk. Neprotestovala jsem, protože se mi to líbilo.

''Jsi kouzelná, když si koušeš ret'' zašeptal mi Harry tiše do ucha. Neodpověděla jsem a nechávala se hýčkat jeho rty. Líbal mě od krku na rameno a zase zpátky. Proč nemůže být takový pořád?

Otočila jsem se k němu čelem a viděla, jak má už úplně mokré vlasy. Vypadal tak moc sexy, když byl mokrý a já si díky tomu zase zkousla ret. Roztomile se usmál až se mu udělaly ďolíčky. Nečekala jsem už ani minut a do jednoho ďolíčku jsem mu dala pusinku. Bylo to tak nečekané, že to ani sám Harry nečekal. Pohladil mě přitom po vlasech a nakonec spojil naše rty. Svými dlaněmi obkresloval linii mého těla a zastavil se u mého pozadí. Hladil mě po něm a někdy ho i stiskl.

''Chceš to?'' zeptal se a odtáhl se ode mě na délku paží. Nevěřícně jsem na něj koukala. Vážně se mě na to ptá? On se přece neptá, ale rovnou to udělá.

''Hodnému Harrymu nedokážu říct ne'' usmála jsem se po chvíli a přitáhla si ho k sobě. Neodpověděl mi, protože ani nemohl. Svými rty jsem se přisála na ty jeho. Naše jazyky se setkaly a hned se propojily. Dokonalost, kterou si musím užít naplno. Harry mi přejel nehty od zadku až k lopatce. Trochu jsem se zachvěla, jak ten jeho dotyk mnou vibroval. Tiše jsem zavzdychala Harrymu do polibku a on chytil jedno moje prso do své ruky. Začal si hrát s mojí bradavkou a ta během sekundy ztvrdla. Přesunul se i na druhou a zopakoval to. Díky tomuhle dotyku jsem začala vlhnout a Harry to sám brzy zjistil. Když se mě tam dotkl. Spokojeně si zamlaskal.

''Takhle to mám moc rád'' mrkl na mě a natlačil mě na zeď sprchového koutu. Narazila jsem tvrdě zády na zeď a Harry do mě přitom vsunul dva prsty. Začala jsem ho tahat za vlasy a chtěla jsem tak moc zavřít oči. A proto jsem je taky zavřela. Čekala jsem, jak mě Harry pleskne přes zadek, ale nic. Takže jsem oči nechala zavřené a nechala se od Harryho uspokojovat. Podbříškem mi snad projížděla elektřina a já se neubránila hlasitému vzdychání. Věděla jsem, že to přijde brzy a nijak jsem proti tomu neprotestovala. Harrymu jsem jednou rukou tahala za vlasy a druhou jsem zarývala nehty do jeho ramene. Přistála mi facka na zadku a já hned na to uvnitř mě explodovala. Zaklonila jsem hlavu a ani si neuvědomila, že skoro křičím.

''Ta facka byla za co?'' zeptal se mně Harry a já ze začátku vůbec netušila, proč mě vlastně pleskl. Chvilku jsem to pořádně vydýchávala a až jsem byla schopná Harrymu odpovědět.

''Oči, já vím'' odpověděla jsem ještě trochu udýchaně.

''Chytrá holka'' políbil mě do vlasů.

''Teď já'' chtěla jsem si kleknout a udělat teď dobře zase Harrymu.

''Ne'' zavrtěl hlavou.

''Proč ne?'' povýtáhla jsem jedno obočí.

''Minule jsi to udělali a já pak musel odjet. Nebudeme to moc protahovat'' mezi tím co mluvil, mě vytáhl za boky trochu do vzduchu. Hned jsem si nohy omotala okolo Harryho pasu. Cítila jsem, jak moc je vzrušený, protože jsem jeho kamaráda měla přímo v mém rozkroku. Okamžitě jsem svojí rukou chytla Harryho penis a nastavila ho směrem na můj vchod. Harry se pousmál a pomalu pohnul pánví směrem ke mně. Pomalu do mě vnikal.

''Můžu zavřít oči?'' udělala jsem psí oči na Harryho.

''Dobře'' odpověděl a hned tvrdě přirazil. Zavřela jsem oči a vnímala každý jeho dotyk a pohyb. Harry zrychloval a oba jsme začali hlasitě vzdychat. Voda byla pořád puštěná a mě to přišlo, tak smyslné a dostávalo mě to do jiného světa.

''Sarah jsi tak.. O můj bože'' zaskučel mi Harry vedle ucha a já prostě musela otevřít oči. Koukla jsem se do těch jeho zelených oči, které měly roztomile zvětšené zorničky a vpíjely se do mě.

''Rychleji'' zavzdychala jsem a Harry mě poslechl.

Cítila jsem, jak se mi staví každý můj chloupek na těle a vím, že už se zase plním blahem.

''Harry'' vydechla jsem, když jsem se začala propadat do neznáma. Čelem jsem se opřela o to Harryho a on naposledy přirazil, než se udělal taky. Stále jsem měla nohy omotané okolo jeho pasu a cítila jsem, jak jeho penis ve mě tepe. Zůstávali jsem spolu ještě dál spojení a pak když jsem se konečně vzpamatovala ze svého orgasmu, tak jsem Harryho zase začala líbat.

''Dal bych druhé kolo, ale už musím jít makat'' řekl smutně Harry a pustil mě na zem. Vymačkal si do ruky mýdlo, které potom začal po mě roztírat. Vážně mě právě myje? Bože tohle je tak intimní, ale líbí se mi to. Když jsem byla umytá, to samé jsem udělala i Harrymu. Sáhla jsem si na každý kousek jeho nahé kůže. Byla dokonalá, ale jen trochu poškozená od černého inkoustu. Jenže ty tetování ho dělali ještě víc sexy.

Harry se potom usušil a odešel do svého pokoje a později za klukama. Já jsem byla v klidu. Chodila jsem po pokoji jen v podprsence a kalhotkách. Zrovna jsem si rovnala oblečení, když někdo zaklepal na dveře.

''Minutku'' zakřičela jsem a letěla do šatny, kde jsem si našla nějaké volné šaty, spíš to bylo větší tričko. Zase jsem běžela ke dveřím a otevřela je.

''Takhle chceš jít cvičit? Asi ne hele'' luskl na mě prstem Niall, jako nějaká dámička. Zasmála jsem se tomu gestu a on mě mezím obešel a pak vlezl do mojí šatny. Když vyšel, tak po mě hodil džíny a volné tričko.

''Potom, jak hodně jsi řezala včera do toho pytle, máš dnešní trénink odpuštěný. Půjdeme jen střílet a můžeme zkusit i řízení'' koukal u toho do telefonu a chvilkami tam něco naťukával.

''Vždyť jsem včera nijak moc'' nechápala jsem a Niall mi skočil do řeči.

''Večer, ale jo'' zašklebil se.

''Jak o tom jako víš?'' zamračila jsem se.

''Třískla jsi dveřmi a letěla si do posilovny. Všem bylo jasný, že ta rudá barva ve tvém obličeje, je z nasrání. Šel jsem se tam potom s Harrym na tebe podívat. A ty jsi tam řezala do toho pytle, jak nějaký maniak. Šel z tebe strach a tak jsme radši taky odešli'' mrkl na mě a zase věnoval pozornost svému telefonu.

''Vy jste mě viděli?'' vykulila jsem na něj oči. On si v klidu uklidil telefon do kapsy a až potom mi odpověděl.

''Jo. Už to nebudeme řešit. Musí tě potom všechno bolet. Jdeš se učit střílet'' zajásal Niall a vyběhl z pokoje. Pomalu jsem za ním šla až ven, kde jsme došli k autu, do kterého jsme potom i nastoupili.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 1. září 2016 v 13:37 | Reagovat

Bože! Já tu povídku miluju, Domi :D

2 rainorchid rainorchid | Web | 4. srpna 2017 v 14:58 | Reagovat

Ten Nial my príde ako jej G.B.F. - síce viem, že chodí s Harryho ségrou... ale aj tak :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama