23. První trénink

30. srpna 2016 v 15:27 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Koukala jsem zrovna do telefonu a hledala nějakou další písničku. Přiznávám, že už nemůžu a tak si chci trochu odpočinout. Do sluchátek mi nahlas začala hrát písnička, která byla výborná na běhání, protože měla skvělý rytmus. Už jsem se chystala, že zase vylezu na běhací pás, ale v periferním vidění jsem uviděla, že se otevírají dveře do posilovny. Otočila jsem se a uviděla Nialla. Vyndala jsem si sluchátka z uší a on mezi tím došel ke mně s velkým úsměvem.

"Jsem tě hledal a bál jsem se, že si utekla" prohlížel si mě.

"S tím běháním máš pravdu" zasmála jsem se.

''Rozehříváš se?'' prohlížel si mě. Asi jsem byla zase růžová a spocená. Díky tomu, jak si mě ještě prohlížel jsem se necítila moc příjemně. On byl tak upravený a já oproti němu byla jak spocený prase.

''Nudila jsem se'' napila jsem se vody.

''Tak jdeme na to, dokud jsi rozcvičená" pousmál se a z tašky vytáhnul nějaké rukavice. Byli to spíš jenom na ochradu kloubů. Pomohl mi je nasadit a pak přešel k velkému pytli.

''Zkus do toho praštit největší silou'' ukázal na zavěšený pytel. Přišlo mi to trochu trapný, ale naučit se to chci. Napřáhla jsem se a dala jsem největší ránu, která mi šla. Pytel se skoro ani nepohl. Koukla jsem se na Niall a viděla, že zadržuje smích.

''Opovaž se smát. Nikdy jsem tohle nedělala'' zaprskala jsem a koukla se na zem.

''Klid. Viděl jsem boxovat už i svojí holku, která si málem zlomila ruku. Takže na tom ještě nejsi tak špatně'' chytil pytel.

''Ty máš holku?'' nenápadně jsem se na něj podívala.

''Jo jo. Já nejsem jako Harry. Teda jestli chápeš" pousmál se.

''Jo v pohodě'' odpověděla jsem, ale trochu mě tohle mrzelo. Niall má holku a Harry je oproti němu nadržený prase.

''Víš co je, ale ironií?'' zasmál se a já nevěděla čemu se směje.

''Co?'' zavrtěla jsem hlavou, že mi to nedochází.

''Že chodím s Harryho ségrou" zasmál se zase a já na něj vykulila oči. On má Harry sestru? A ještě s ní chodí Niall? Tak tohle je fakt úlet.

"To si děláš prdel" valila jsem na něj svoje oči a se začal ještě víc smát. Nakonec jsem se smíchem k němu připojila.

''Tak pojď. Musíme s tebou něco udělat" šťouchnul do mě.

Chvilku mi tam vysvětloval, jak mám mít ruce a správně praštit. Smáli jsme se, když se mi to zase nepovedlo. A nakonec mě Niall začal chválit, ale vždycky to mělo nějaké ale. Třeba například takhle je to dobře, ale ten palec dej takhle.

''Teď už můžeš někomu pořádně napálit'' konstatoval Niall, když už můj trénink měl končit. Na odpoveď jsem se jen zasmála.

''Harry má práci a tak se ti teď asi stejně nebude věnovat. Nechtěla by jsi si jít zaběhat?'' zvedl oči od telefonu.

''Ty chceš, abych zkolabovala?'' zaksichtila jsem se na něj.

''Já ti to nějak zpestřím, ale musíš jít teď se mnou běhat'' roztomile se u toho na mě usmíval. Netušila jsem, jak se dá běhání zpetřit a ještě když se mi nechce. Ale zajímalo mě, co Niall vymyslel. Proto jsem tedy přikývla. Vesele zatleskal a hned se vydal ke dveřím. Ještě si vzal přes rameno nějakou tašku a pak už jen ukázal, ať jdu za ním.

''Nepoběžíme tak daleko neboj. Proběhneme to tudy a pak prostě poběžíme jednou lesní cestou. Na konci se sejdeme. Bež i hlavně svým tempem a pravidelně dýchej" choval se jak nějaký přísný učitel a já se trochu začala smát. On jen s úsměvem zakroutil hlavou a rozeběhl se. Ne zrovna moc ladným způsobem jsem se za ním rozeběhla, div jsem se nepřerazila. Když jsem si zvolila svoje tempo, tak jsem se snažila vypadat trochu líp. Nemyslím si, ale že běhám zrovna jako holky v těch filmech. Napadlo mě, že bych Nialla měla předběhnout. Proto jsem se tedy přidala. Při předbíhání jsem jsem mu zamávala. Niall se usmál a najednou přidal a začal běžet rychleji. Nechtěla jsem ztratit svoje vedení a tak jsem se snažila ze sebe dostat co nejvíc. Všechno ale marně. Niall utíkal snad sto kilometrovou rychlostí. Tak tohle asi nevyhraji. Niall už začal zpomalovat a nakonec se úplně zastavil. Doběhla jsem k němu a začala silně oddychovat.

''Tohle nedělej. Vždycky prohraješ'' hladil mě Niall po zádech, když jsem byla předkloněná a snažila se srovnat svůj dech.

''Ty mi teda dáváš. Jsem myslela, že mě necháš vyhrát'' odpověděla jsem už trochu v klidu. Niall mému komentáři nevěnoval pozornost a podal mi nějaké sluchátka. Vypadalo to, jak nějaká sluchátka do traktoru. Přijala jsem je a začala si je prohlížet. Na co tuhle blbost potřebuji? Pochopila jsem to, až když Niall vyndal z tašky pistoli.

''Další krok v tréninku. Dneska si můžeš zkusit, jak ti to půjde s pistolí'' usmál se a podal mi ji.

''Už jsi někdy střílela?'' přimhouřil na mě jedno oko. Myslím, že to jak jsem pistoli držela, mluvilo za všem. Držela jsem ji totiž mezi dvěma prsty a vypadalo to, jako kdybych se jí štítila.

''Spíš asi ne'' zasmál se a pistoli mi do rukou dal normálně. Chvilku mi říkal, že nesmím mířit na lidi pokud tedy nemám v úmyslu je zastřelit. Mám dávat bacha na prsty při natahování, abych si je neskřípla. A spoustu dalších věcí. Přišlo mi, že toho na mě chrlí nějak moc. Konečně, když skončil se svým poučováním, mi dovolil z pistole vystřelit.

''Na poprvé to není vůbec špatný'' řekl si Niall spíše pro sebe. Ještě párkrát jsem si vystřelila a byla jsem pochválena, že mi to jde. Moje ego díky tomu stoupalo výš a výš.

''Asi by už jsme se měli vrátit. Harry se po tobě shání'' koukal do telefonu a něco psal.

V tichosti jsme s Niallem vyrazili zpět do Harryho domu. Cestou jsme mezi sebou prohodili jen pár slov, které byly spíš pro vyplnění času. Před dveřmi jsme se rozloučili a dohodli se na to, že zase zítra budeme pokračovat v tréninku. Ale já jsem si prosadila, že budu v tréninku pokračovat jen pokud mě nebude nic bolet.

''Kde jsi ksakru jako byla?'' zakřičel na mě Harry, když jsem za sebou zavírala venkovní dveře.

''Trénink s Niallem'' odpověděla jsem tiše.

''A telefon jako nebereš? Myslela jsem si, že jsi utekla'' jeho chraplavý hlas byl tak vážný a jeho obličej dával jasně najevo, že je naštvaný. Chtěla jsem mu říct ať se uklidní a dá si pohov, ale on se otočil a nechal mě tam jen tak samotnou. Naštvaně jsem vyšlapávala po dvou schodech nahoru do mého pokoje a u toho jsem si rovnou sundavala tričko. V klidu jsem vešla do pokoje a chtěla si sundat podprsenku.

''Pokračuj'' promluvil najednou ke mě někdo. Trhla jsem sebou a koukla se za tím hlasam.

''Vypadni'' vyštěkla jsem na něj. Uvědomila jsem si, že stojím před ním bez trička a rychle jsem si hrudník zakryla tričkem, co jsem měla v ruce.

''Ale no tak, když můžeš dát Harrymu, tak můžeš dát i mě'' usmíval se na mě a pomalu se ke mě přibližoval.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 1. září 2016 v 13:04 | Reagovat

Kdo to je? Kdo to je? Zayn? :-D

2 rainorchid rainorchid | Web | 4. srpna 2017 v 14:21 | Reagovat

Čože? Koho tam má?  O_O

3 Gustík Gustík | Web | 11. ledna 2018 v 15:35 | Reagovat

Vo co de ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama