21. Dobré ráno

30. srpna 2016 v 15:25 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Svoje jakoby volno jsem zakončila zase tím, že jsem usnula. To není normální. Jsem tady pořád tak unavená a pořád bych jen spala. Za to může Harry a jeho nadrženost.

Zdál se mi sen, jak jsem držela pistoli v ruce a mířila s ní na Harryho, který se jen na mě koukal. Klepala se mi u toho hrozně ruka a najednou jsem vystřelila. Ale když jsem se koukla koho jsem to vlastně zabila, byl to můj otec. Rychle jsem sebou trhla a tím se probudila. Chvilku jsem se snažila zorientovat v mém pokoji a u toho jsem se snažila zklidnit i můj dech.

MacBook už jsem na posteli neměla. To znamená, že to nejspíše byl Harry. Koukla jsem na stolek na telefon a ten mi oznámil, že je tři čtvrtě na šest ráno. Jenže já už jsem byla vyspalá úplně maximálně a netušila jsem, co mám dělat. Číst se mi moc nechtělo, písničky nezabijou tak rychle čas a film nevím jaký pustit.

Najednou mě napadla menší blbost. Bylo mi jedno, že hlas v mé hlavě křičel ať to nedělám, protože to nemůže dopadnout dobře. Stejně jsem vylezla z postele a šla ke dveřím. Potichu jsem vylezla na chodbu, přeběhla k Harryho pokoji a potichu otevřela jeho dveře. Díky tomu, že bylo léto, tak už se malinko rozednívalo a já mohla vidět, kde přesně má Harry postel. Ležel tam a spokojeně oddychoval. Přiťapkala jsem k jeho posteli a pomalu vklouzla pod peřinu. Rychle sebou cukl a otevřel oči.

''Co tu kurva děláš?'' vyštěkl. Díky tomu jsem zkameněla. Věděla jsem, že to nemám dělat.

''Nemůžu už spát'' špitla jsem.

''Bože tohle nedělej'' projel si rukou vlasy. Zase jsem vylézala z postele a odcházela pryč. U dveří jsem se na něj otočila. Ležel už na břiše, hlavu měl v dlaních a prsty si mnul oči.

''Sorry'' vypadlo ze mě trochu ironicky. Harry po mě střelil pohledem a pak zakroutil hlavou, jako kdyby nechápal, o co tady jde. To vlastně ani já.

''Pojď sem'' poklepal na postel. Pomalu jsem se začala zase přibližovat k jeho posteli.

''Po ránu neumím být milý'' zachraptěl. Potom se na mě usmál a položil mi ruku na stehno.

''Kdy ty jsi milý Harry?'' koukla jsem se mu do očí a bála se reakce. Ale on se jenom v klidu usmál.

''To byla podpásovka. Ty taky nejsi někdy zrovna nejmilejší Sarah'' moje jméno vyslovil, tak svůdně. Úplně si s ním hrál.

''Díky tvému probuzení už neusnu'' zakňoural a protahoval se u toho. Pořádně jsem si ho prohlédla. Byl skoro nahý a to mě dostávalo do jiného světa. Chtěla bych, aby se mě dotýkal a líbal všude po mém těle.

''Víš, jak jsme se včera bavili v kuchyni?'' nadhodila jsem.

''Že bys křičela moje jméno?'' olízl si rty.

''Jo'' kousla jsem se do rtu.

''Chtěla bys ho křičet teď?'' pootevřel pusu a nedočkavě mě sledoval. Zakývala jsem hlavou.

''Jo chtěla'' řekla jsem radši ještě, aby náhodou nevznikl problém s kýváním hlavy.

''Chceš, abych ti to udělal tvrdě?'' jeho oči přímo zářily. Prudce jsem se po téhle jeho otázce nadechla a zavřela oči, abych uklidnila všechny hormony v sobě.

''Jo'' odpověděla jsem a oči stále neotevírala.

''Chceš před tím, abych ti to dělal pusou?'' zašeptal. Otevřela jsem oči a koukala na to, jak se na mě ďábelsky usmívá.

''Jo'' řekla jsem trochu víc nahlas, než jsem měla v plánu.

''Jak bych tě chutnal a ty by jsi měla ruce zamotané v mých vlasech?'' provokoval mě víc a víc.

''Ano Harry'' vydechla jsem.

''Prstil bych tě a u toho lízal. Ty by jsi se prohýbala v zádech, protože už by jsi se blížila k vrcholu'' kousal se do jeho rtu. Taky jsem měla chuť se do něj zakousnout a už ho nepustit.

''Prosím Harry'' zaprosila jsem ho. Harry mi u toho jezdil rukou po stehni a sem tam přejel po nahé kůži i nehty. Pouštělo mi to vibrace po celém těle.

''Pros víc'' zašeptal.

Vlezla jsem si obkročmo na Harryho klín a dávala mu malé pusinky na jeho spodní čelist a potom na tvář. Jeho ruce položil na moje záda a hladil mě po nich. Konečně se naše rty spojily. Místo nějakého pomalého a něžného líbaní jsem se začali dravě líbat. Spojily se i naše jazyky a hrály si spolu. Díky tomu, že jsem obkročmo seděla na Harryho rozkroku, tak jsem cítila, že se mu to líbí. Neudržela jsem se a začala pohybovat pánví a přejíždět tak po Harryho přirození. Jemně jsem vzdychala do našeho líbání a svými prsty jsem si hrála s Harryho vlasy.

Chytil za spodek mého trička a přetáhl mi ho přes hlavu. Podprsenku jsem na noc neměla a tak mě Harry hned za jedno prso chytil. Mačkal ho a dál mě líbal.

''Prosím'' zaprosila jsem znova do našeho polibku.

''Jsi šikovná holka'' koukl na mě.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 1. září 2016 v 12:46 | Reagovat

Sakryš... Jakmile mám hormony, tak tyhle FFky jsou pro mě jako stvořené... Bože. Tu budou zase erotické sny :-D  :D
úžasný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama