20.Chceš to naučit?

30. srpna 2016 v 15:25 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Co že?'' vykulila jsem na něj oči a on jen pokrčil rameny.

''Tak ať zase vypadne'' lehla jsem si do postele.

''Chce s tebou prý nutně mluvit'' vzdechl Niall.

''Ale já s ní ne'' zaksichtila jsem se.

''Soucítím s tebou'' usmál se na mě Niall. Svým prstem mi naznačoval, ať jdu za ním. Vstala jsem tedy z postele a šla za ním. Šla jsem po schodech a slyšela nějaké klapání. Byla to Emma a podupávala si nohou. Měla na sobě růžové upnuté šaty, doplněné o krémové lodičky. Vypadala jako barbie, ale teď už bohužel bez Kena. Usmála jsem se nad svým trapným vtipem, který mi ale vtipný v tuhle chvíli přišel. Stála jsem jí tváří v tvář. Svým výraz, jsem jí dávala jasně najevo, že mě nudí už jenom její přítomnost.

''Máš padáka'' zapištěla na mě. Její hlas byl tak nepříjemný a ještě když zakřičela? Moje uši chtěly spáchat sebevraždu.

''Jo jo'' odpověděla jsem ironicky a ona si stoupla těsně přede mně.

''Vím, že tady neuklízíš a ani nevaříš. Co tady teda chceš?'' dýchala mi do obličeje. Vsadím se, že užívá nějaký ten ústní parfém nebo co je to za blbost. Protože její dech voněl po jahodách.

''A ty?'' šťouchla jsem do ní.

''Hazzinka je můj a ty se jdi vycpat'' strčila do mě nazpět. Přísahám, že bych jí nejradši teď jednu natáhla. Byla ale tak moc ubohá, že by to bylo zbytečné namáhání.

''Hazzinka? Aha. Promiň, ale dokud tu budu moc být, tak tu budu. A ty mi nemáš co rozkazovat'' usmála jsem se na ní s povrchním výrazem.

''Jsem jeho'' začala tu její super pohádku.

''Snoubenka'' doplnila jsem její větu a napodobila jsem u toho její hlas.

''A já jsem zase snoubenka Toma Cruise'' mrkla jsem na ní.

''Hele Sarah. Chtěla jsem být hodná, ale se tvým přístupem, to prostě nejde'' stála mi už na noze. Jen jsem nohou trochu ucukla a jí se díky vysokým podpatkům zvrkla noha. Neudržela jsem se a zasmála se. Emma to ustála a už šla zase ke mně. V tom Niall si stoupl mezi nás dvě.

''Měla by jsi jet domu'' zavrčel Niall. Ten hlas, kterým právě mluvil, byl hrozně přísný a strašidelný. Koukla jsem se jestli to vážně řekl on. Měl zaťatou čelist a kdyby to šlo, tak by z jeho očí vystřelovaly blesky.

''Pff'' bylo jediné co Emma řekla. Pohodila svojí blonďatou hřívou a šla pryč. Ještě se na mě otočila a já na ní zamávala s úsměvem na tváři.

''Děvko'' řekla jen a zavřela za sebou dveře.

''Kdybych to alespoň trochu uměla, tak bych jí dala přes hubu'' zašeptala jsem si spíše pro sebe. Niall se na mě otočil a vypadal zase normálně nevinně.

''Chceš to naučit?'' jeho výraz byl, jako kdyby právě dostal štěně.

''Ty by jsi mě naučil se prát?'' vytáhla jsem obočí a smála se. Přišlo mi to hrozně směšné a ani nevím proč.

''Proč ne. Budeš se alespoň lépe bránit. Ale nesmíš to použít proti Harrymu'' pozvedl jeden koutek úst. Vypadalo to, jako kdyby přesně věděl, co tady děláme a že kdybych někdy mohla, tak jednu Harrymu vážně vrazím.

''A kde mě to chceš učit? A kdy? Můžu jen středu a neděli'' zesmutněla jsem.

''Harry to bez tebe dvě hodiny denně vydrží '' řekl jen a odcházel ven z baráku. Stála jsem a koukala kam jde. Ukázal na mě, ať jdu za ním a já jako ocásek za ním vyrazila. Šli jsme přes dvůr, který byl ještě víc plný aut. Asi kvůli tomu, že tady byli všichni ty lidi, co se Harrymu starají o dům. A také tady byli jeho kamarádi.

Došli jsme za pravou stranu baráku a tam stál další domek. Když Niall otevřel a rozsvítil, zjistila jsem, že je to posilovna. Dokonale vybavená posilovna.

''Tady bychom trénovali. Neboj všechno by bylo v klidu. Víš co jsem vždycky chtěl? Naučit holku se prát a střílet z pistole'' ukázal na mě palec.

''A naučíš mě i řídit auto?'' dala jsem ruce k sobě a naznačovala s nimi, že ho o to prosím.

''Jo!'' nastavil Niall ruku na mě a já pochopila, že si se mnou chce plácnout.

''Zítra začneme?'' usmál se.

''Jasně'' potvrdila jsem zakýváním hlavy. Niallovi začal zvonit telefon a on ho během pár sekund vytáhl z kapsy.

''Jo? - Byla no. - Už není no. - Zase jo? - Tak já tam přijedu no. - Jako teď hned jo? - Fajn no.'' odpovídal Niall do telefonu. Když to položil, začala jsem se smát.

''No, no, jo, no'' opakovala jsem to, co on pořád odpovídal.

''Ty jsi vážně holka, všimneš si všeho'' zasmál se.

''Problém je, že teď tu budeš muset být sama. Vím, že neutečeš. Mohla bys si zatím tady zkusit posilku. Nemusím tě zamykat ne? Neutečeš, že ne?'' povytáhl jedno obočí.

''Ne neboj. Hlavně jeď, abys neměl problém'' strkala jsem ho ze dveří.

''Jo to je pravda. Tak zítra Sarah'' obejmul mě a já tam stála jako prkno. Nečekala jsem, že mě obejme. Byl tak milý.

Když Niall odjel, zavřela jsem se v posilovně a začala si to tam prohlížet. Byl tam i přehrávač na hudbu. Takže první co bylo, že jsem si tam pustila písničky. Byly tam už nastavené nejspíše od Harryho. Na displeji se ukázalo Arctic Monkeys a musím uznat, že tahle písnička byla, ale byla hezká.

Začala jsem se protahovat a pak zkoušet všechny ty posilovací stroje. Přišlo mi to jako zábava. Nakonec jsem si, ale vlezla na běhací pás a bežela. Bavilo mě si nastavovat rychlost a snažit se ze sebe dostat co nejvíc.

Koukla jsem se, jak dlouho už běžím a byla to už skoro hodina a půl. To nějak rychle uteklo ne? Kdybych neměla takovou žízeň, tak klidně běhám dál. Při těch písničkách se běhalo příjemně.

Slezla jsem tedy, vypnula písničky a vydala se do Harryho domu. Koukla jsem ven a žádné auto ještě nepřibylo, takže Harry ještě doma není. Ani mi to nevadilo, protože jsem byla zpocená a celá červená z toho běhání. Musela jsem vypadat jako spařené prase.

Z ledničky jsem si vzala sodovku a pila. Ta žízeň byla obrovská. Obrovská jako tenhle nechutně obrovský barák.

Konečně tu žízeň uhasila až druhou minerálkou. Rozhodla jsem se pro teplou vanu a tak jsem se vydala do svého pokoje. Rovnou jsem si zalezla do koupelny, kde jsem ze sebe sundavala zpocené oblečení. Ležela jsem zase v té krásně vonící levanduli a pouštěla si u toho písničky na YouTube.

Celá voňavá jsem ležela na posteli s MacBookem na klíně a hledala nějaký film, co bych si mohla pustit. Vybrala jsem Hříšný tanec. Klasika je prostě klasika. Jenže díky tomu běhu jsem byla tak unavená, že jsem uprostřed filmu stejně usnula.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 1. září 2016 v 12:35 | Reagovat

Ten Niallův hovor :-D  :-D Já ležím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama