19. Seznámení

29. srpna 2016 v 13:54 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Harry?'' vstoupil do místnosti Niall a tím způsobil, že jsem od sebe s Harrym o krok ustoupili.

''Louis má nějaký problém a asi to nestihne přivézt včas'' oznámil Niall Harrymu, který se okamžitě podíval na svoje hodinky.

''Když to nepřiveze do dvaceti minut, tak ať radši nejezdí'' zasmál se Harry a Niall také.

''U toho rušit nebudu'' vydala jsem se směr můj pokoj. Ještě jsem se na Harryho otočila a mrkla na něj. Díky tomu, že jsem nekoukala na cestu, jsem do někoho narazila. Koukla jsem se na toho snědého kluka, který mě propaloval hnědýma očima a nakonec si olízl rty.

''Jsi mi neřekl, že máš novou zaměstnankyni'' mrkl na mě a pak se koukl na Harryho.

''Zastrč svýho ptáka zase do kalhot Zayne'' protočil očima Harry a vyrazil mým a Zayna směrem. Dal mi ruku okolo ramen a vedl mě pryč z dosahu Zaynových hnědých očí. Myslela jsem, že mě vede do pokoje, ale zatočil do první místnosti s prosklenou stěnou. Všichni, co v pokoji byli, přestali dělat svou práci a podívali se na mě. Koukali na mě jako na zjevení. Jen jsem tam tak stála a koukala na všechny ty jejich obličeje. Jediný, který jsem znala byl ten Niallův. Usmála jsem se na něj a on mi úsměv vrátil.

''O co jsem přišel?'' promluvil hlas za mnou. Ježiš, kolik lidí sem ještě přijde?

''Hej bro, kde ty jsi se tu vzal?'' otočil se Harry ke klukovi za námi. Pozdravili se plácáním a ťuknutím pěstí.

''Sorry, ale tenhle job musí nějak klapat ne?'' zasmál se ten kluk a potom zpozoroval mě. Něco Harrymu zašeptal do ucha.

''To vyřešíme potom'' zamračil se Harry a pak se na mě otočil.

''Kluci tohle je Sarah. Párkrát ji tady ještě uvidíte'' řekl Harry a já symbolicky všem zamávala.

''Tohle je Louis'' ukázal Harry na kluka, se kterým se před chvílí pozdravil.

''Liam'' ukázal na kluka, který seděl na gauči a hrabal se na stole v nějakých papírech. Jen na chvilku zvedl hlavu, usmál se a pak se zase vrátil k práci.

''Tenhle blonďáček vypadá hrozně nevinně, ale ve skutečnosti je to'' nedořekl to, protože Niall si hlasitě odkašlal.

''Sorry, ale tohle není snad podstatný ne?'' rozvalil se ještě víc v křesle Niall.

''Očividně Niall nechce ukázat pravou tvář'' zasmál se někdo stojící za mnou. Otočila jsem se za tím dotyčným. Stál tam ten Zayn a zase na mě divně koukal. Jeho pohled mi přišel dost nechutný.

''Sarah? Tohle nadržený prase je Zayn'' poplácal Harry Zayna po ramenech. Během toho mi Zayn poslal vzdušný polibek. Chtěla jsem na něj ukázat prostředníček, ale vzpomněla jsem si na Harry hlavně slušně, takže jsem to musela zavrhnout.

Ani jsem si nevšimla, že se Niall zvedl a přešel ke mě.

''To Zaynovo chování neřeš, on je takový vždycky, když vidí hezkou holku'' šťouchl do mě loktem.

''Už to máš hotový Liame?'' naklonil se Harry k Liamovi.

''Trochu jsem to poupravil, aby to vyšlo a nebyly žádné problémy'' listoval Liam v papírech. To bylo znamení pro mě, že bych se měla uklidit nahoru do pokoje. Pomalu jsem začala couvat. Ani jeden z nich si nevšiml, že jsem odešla. Vyběhla jsem schody k sobě a viděla, jak Chica vychází z mého pokoje. Kývla na mě hlavou.

''Děkuju Chico'' usmála jsem se a její tvář najednou zdobil široký a hrozně krásný úsměv. Bylo jí tak padesát a byla menšího vzrůstu. Díky opálení vypadala vypadala velice roztomile.

Vlezla jsem do svého uklizeného pokoje, ve kterém to hezky vonělo. Bylo to příjemné. Na nočním stolku jsem objevila svíčku, která byla zapálená a voněla po fialkách, nejspíše. Vedle svíčky ležely sluchátka do iPhonu. Dlouho jsem se nerozhodovala a pustila jsem si nějaké písničky na YouTube. Našla jsem si v populárních písničkách písničku od Eda Sheerana, Photograph.

Zaposlouchala jsem se do textu a vzpomínala na svoje dětství. Nebylo nejlepší, ale bylo moje. A teď je pryč. Hrozně mě mrzelo to všechno, co mi rodiče udělaly. Díky všem těm bolestivým vzpomínkám jsem cítila, jak se mi do mých očí valí slané slzy. Dívím se, že ještě nějaké slzy mám po tom, jak jsem brečela naposledy. Nechala jsem, ale slzám volný průběh a se zavřenýma očima vdechovala vůni fialkové svíčky.

''Sarka'' rychle jsem s křikem otevřela oči. Díky mým zavřeným očím a sluchátkám v uších, jsem neslyšela, že do mého pokoje někdo přišel. Vyndala jsem si sluchátka z uší a zamračila jsem se na Nialla, který seděl v tureckém sedu na posteli a vyděšeně na mě koukal.

''Nechtěl jsem tě vylekat. Je všechno v pořádku?'' vyndaval si z kapsy kapesník a podal mi ho. Přijmula jsem ho a utřela si s ním mokré oči.

''Holčičí hormony'' nahodila jsem falešný úsměv. Očividně to pochopil, tak jak jsem potřebovala. Nechtěla jsem, aby se na mě na něco vyptával. Díky bohu jen pokýval hlavou a na neptal.

''No nechtěl jsem rušit. Ale Harry řekl, že tě mám hlídat, abys neutekla'' Opřel se zády o pelest postele. Já jen tak seděla a tiše koukala na kapesník, který jsem žmoulala v rukách.

''Proč tady jsi?'' prolomil ticho Niall. Koukla jsem se do jeho modrých očí. Všimla jsem si, že se mu jeden pramínek oddělil z jeho upravených vlasů. Chvilku jsem ten pramínek hypnotizovala a u toho jsem přemýšlela, co mu odpovědět. Nechtěla jsem mu říkat, že si tady odmakávám trest za mého otce, jako kurva.

''Jsem prostě u Harryho'' odpověděla jsem a zase sklopila zrak. Sakra, sakra, sakra. Teď se mě bude ptát dál a já jsem v háji.

''Jsi šikovná. Čekal jsem, že mi hned řekneš pravdu. Ale kryješ sebe i Harryho'' uznale pokýval hlavou.

''Jak? Co?'' vykulila jsem na něj oči. On to ví?

''Harry je můj nejlepší kamarád. Vím všechno. Ale nijak tě nezavrhuju. Ty za nic nemůžeš'' pohladil mě po rameni a pak si prohrábl svoje vlasy. Tím konečně vrátil zbloudilý pramínek vlasů na svém místo. Nic jsem mu neodpověděla, protože jsem nevěděla co.

''Počkej'' řekl Niall, seskočil z postele a běžel někam dolu. Seděla jsem dál v pokoji a poslouchala, co se dole děje. Dokud se Niallova hlava se objevila ve dveřích.

''Je tady Emma'' protočil očima.

Bože co tady ta čubka jako chce? Doufala jsem, že už ji nikdy neuvidím...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 29. srpna 2016 v 20:04 | Reagovat

A zase v tom zajímavým! To mi děláš naschvál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama