16. Udělej mě

29. srpna 2016 v 13:51 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Pane bože! Nech mě být. Dneska toho mám dost. Tohle byl tak náročný den! Měl jsi radši šukat tu tvůj ''jakoby'' snoubenku'' neudržela jsem se a vyjela na něj.

''Slečno, ty jsi dneska měla náročný den? Já, ale taky! Chci se odreagovat a to s tebou a ne s ní. S ní už to skončilo. Tak to laskavě pořád nevytahuj'' bylo vidět, jak zatíná čelist. Byl naštvaný, ale mě to nějak nezastavilo.

''Harry ty jsi závislý na sexu nebo co? Běž se s tím léčit'' štěkla jsem po něm.

''Ty mě léčíš, když mi dáš'' usmál se. Vítej zpět nadržený Harry a sbohem normální Harry.

''Ale já prostě nechci'' odpověděla jsem a doufala, že Harry řekne něco jako 'Tak jindy' nebo 'Tak běž'.

''To je mi jedno. Jsi tady a ty víš proč. Tak přestaň dělat zbytečné scény'' pomalu se ke mně přibližoval a já jen stála a koukala na něj s malou nadějí, že mě vážně nechá být.

''Koukáš na mě jako ublížený štěně'' zašklebil se na mě Harry.

''Hmmm'' bylo jediné, co ze mě vyšlo.

''Dej trochu života do toho umírání'' zatřásl se mnou Harry. Zase jsem asi ta hadrová panenka, jako před tím naším jemným sexem. Povzdechla jsem si nad touhle vzpomínkou. Harry to ale nezaregistroval, protože už mi sundaval kalhotky od plavek. Díky tomu, že na bokách těch kalhotek byla mašlička, tak šly lépe sundat. Byl do toho zabraný a já se snažila přemluvit sama sebe, abych s ním chtěla teď spát. Ale pořád někde uvnitř jsem cítila tu bolest jako poprvé, když jsem s Harrym spala. Tu špínu. Zatřásla jsem hlavou a rozhodla se, že budu spolupracovat.

Harryho ruka zajela do mého klína a já zavřela oči.

''Máš takové štěstí, že tě nemůžu plácnout pod tou vodou, protože bych to udělal hned'' zašeptal mi do ucha a já se jen usmála. Moje vítězství? Harry mě začal hladit po stehně a já se opřela zády o okraj bazénu. Hlavu jsem zaklonila a tím jsem si jí položila na chodníček udělaný okolo bazénu.

Harry jel nehty pomalu od půlky stehna až k mému rozkroku. Tenhle dotek způsobil, že to mnou úplně zavibrovalo. Skousla jsem si ret a během pár sekund už do něj byl zakousnutý Harry. Bolelo to, ale zároveň to bylo tak vzrušující. Začala jsem ho líbat a svou ruku jsem sunula po jeho vypracovaném těle až k jeho rozkroku. Pod kraťasy už jsem cítila bouli a to mě vzrušilo ještě víc. Jak Harry hladil mě po mém přirození, tak jsem mu to vracela taky na jeho rozkroku. Chvilku jsme se tak navzájem hladili a on do mě najednou zasunul jeden prst. Nečekala jsem to a tak jsem vyjekla. Pomalu s ním ve mně kmital a pak přidal i druhý prst. Vzdychala jsem a strčila ruku do Harryho kraťasů. Chytla jsem jeho úd do ruku a pomalu po něm dlaní začala přejíždět. Díky tomu Harry zrychlil a já cítila, že se brzy udělám.

''Joo'' vzdychla jsem nahlas a Harry přestal. Otevřela jsem oči a koukla se nechápavě na něj.

''Nejsem si jistý jestli se máš udělat nebo ne'' usmál se.

''Ty hajzle'' zavrčela jsem na něj a on se přestal usmívat. Během pár sekund už mě Harry držel v náručí a šel z bazénu rovnou altánku nebo spíše zahradní domku na konci zahrady. Popravdě jsem si ho všimla až teď, že to tady nějaký domek vůbec je. Byl napůl dřevěný a napůl prosklený. Vevnitř to vonělo čerstvým dřevem. Když mě Harry postavil, tak jsem se zhluboka nadechla a užívala si tu vůni se zavřenýma očima.

''Ty si s těma očima nedáš pokoj'' řekl Harry a mě přistála facka na zadku.

''Auu!'' vyjekla jsem a koukla jsem se na Harryho, který se jen nadrženě usmíval.

''Miluju, když křičíš'' šeptal a strkal do mě svojí hrudí, takže jsem couvala. Radši jsem přešla to jeho 'Miluju, když křičíš' . Vím, že to tak nemyslel.

Moje lýtka se zastavila o nějaký větší gauč, na který jsem padla jako pytel brambor. Koukala jsem trochu vyděšeně na Harryho a ten si jen sedl vedle mě.

''Už jsi ho někdy někomu kouřila?'' mrkl na mě.

''Ne'' špitla jsem tiše. A on jen s úsměvem zakroutil hlavou.

''Tolik věcí co tě budu muset naučit'' zavrtěl hlavou. Sedla jsem si vedle ně a on mi položil ruku na stehno.

''Víš alespoň jak se to dělá?'' jeho zelené oči mě skenovaly a způsobovaly, že mi přeběhl mráz po zádech.

''Možná'' odpověděla jsem s pokrčení ramen. Dál už jsem věděla, že nikdo nic řikat nebude a že teď je řada na mě. Slezla jsem tedy z gauče a klekla si k Harryho nohám. Koukala jsem mu do očí a díky perifernímu vidění jsem mu v pohodě sundala kraťasy. Když je měl sundané, tak jsem se stejně nepodívala. Jeho zelené oči mě totiž držely v klidu a tak nějak způsobovali, že jsem byla kvůli nim i vlhká.

Vzala jsem si Harryho délku do ruky a pomalu začala přejíždět nahoru a dolu. Harrymu se vytvarovaly rty do o a jeho oči začaly tmavnout. Nadechla jsem se, abych se uklidnila. Jsem příšerně nervózní. Nadechla jsem se pak se sklonila k jeho chloubě. Oblízla jsem špičku a ucítila zvláštní chuť. Po dalším nádechu jsem si ho dala do pusy.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 29. srpna 2016 v 19:49 | Reagovat

Boží díl <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama