15. Vysvětlím ti to

25. srpna 2016 v 13:12 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
''Netušil jsem, že vůbec přijede a hlavně'' nedořekl to, protože už jsem začala mluvit já.

''Ale máš snoubenku! Chápeš to? Ty jsi takový arogantní idiot sakra!'' zakřičela jsem na něj.

''Ty si vážně myslíš, že bych se s ní zasnoubil?'' povytáhl jedno obočí a na tváři se mu objevil menší úsměv.

''Asi, když to řve na celý barák, tak na tom asi něco bude ne?'' zaksichtila jsem se a zase chtěla pokračovat v cestě.

''A ty jsi snad na jejím prstu viděla nějaký prstýnek?'' zarazil mě o schod výš, než byl on. Byla jsem teď vyšší než on a za to jsem byla ráda, protože jsem se tak cítila líp. Chvilku jsem pátrala v paměti a snažila se zaměřit na její prsty, ale moc to nešlo.

''Sorry, ale já jí na prsty nekoukala'' odpověděla jsem tiše.

''Nemá žádný prstýnek. Sarah! Ona všude vykládá, že jsem spolu zasnoubený. Už ani nemá cenu jí to vyvracet, protože akorát udělá šílenou scénu a pak se zase připlazí. Dřív jsem s ní jenom spal a ona z toho potom udělala zasnoubení. Asi proto aby se necítila blbě před kamarádkami nebo já nevím'' odpovídal mi a u toho rozhazoval rukama.

''Co prosím? Proč by si to, ale měla vymýšlet?'' podívala jsem se na něj nechápavě.

''To si jako nepoznala, že má v tý hlavě má úplně nasráno?'' řekl a plácl se rukou přes čelo.

''A co ta pusa u bazénu?'' dala jsem si ruce v bok.

''Sedíš tam a najednou k tobě připlave tenhle kapr a vlepí ti pusu. Tak a jak ti to mám asi jinak vysvětlit?'' vrtěl hlavou.

''Kdyby tohle všechno byla pravda, tak proč už by jsi jí dávno nevyhodil?'' chtěla jsem se přesvědčit, že mi nelže.

''A ty jsi teď jako byla dole a slyšela, co jsme si říkali? Proč asi odjela dřív než měla? Byla nasraná a já jí vykopl'' začal se smát.

''A co ta moje uniforma?'' já se jen tak nedám Stylesi.

''Ona je jednou z lidí, která všechno na všechny řekne. Ty bys byla ve společnosti považována za kurvu, kdyby se něco o našem sex-vztahu dozvěděla a někde to vykládala'' vydechl potom nahlas Harry.

''Mě je do nějaký společnosti hovno!'' štěkla jsem po Harrym. Jestli je tohle lež, tak je pěkně blbě vymyšlená!

''Jo a kdyby sem jezdili jiní mafiáni a šukali tě, tak by ti do toho taky bylo hovno? Tyhle lidi to mají jinak chápeš?'' poklepal mi na čelo. Pořád jsem byla naštvaná a tak jsem hlavou uhnula. Harry se nad tím trochu zamračil.

''Pojď se vykoupat'' usmál se na mě.

''Nechce se mi'' odpověděla jsem a znuděně zaklonila hlavu. Ani jsem si nevšimla, že Harry najednou stál těsně přede mnou.

''Ty, když tady stojíš v tomhle sexy župánku a máš napůl suché vlasy, je to něco jako. Jak to popsat. Vyšukal bych z tebe nejradši duši'' zavrněl mi do ucha. Zatajil se mi z toho dech. Sice to řekl, tak šíleně sexy, ale na tohle jsem teď měla nejmenší chuť a tak jsem začala couvat po schodech do svého pokoje. On mě jen ďábelsky sledoval a u toho se usmíval. Nakonec jsem se k němu otočila zády a doběhla do svého pokoje. Byla jsem jako malá. Ale prostě! To nejde, jen tak na všechno zapomenout. Nejde říct: Bože je to kráva (i když to vážně kráva je) a jít v pohodě dál.

Seděla jsem na posteli a česala si vlasy, které byly šíleně zacuchané a nešlo je rozčesar. Tolik pocitů za jeden den, je tak vyčerpávají. Už mě ty vlasy začaly pěkně štvát a tak jsem hodila hřebenem na protější zeď. Neudělalo to ani moc velkou ránu, takže jsem na sebe, díky bohu, moc neupozornila. Plácla jsem sebou do postele.

A dost! Tohle byla poslední kapka všeho! Už nic takového. Prostě už se na něj nebudu nijak vázat a doufat v něco, co by jednou mohlo být. Nebude a já si to musím už pro jednou uvědomit. Pro Harryho jsem jen předmět k sexu. A on bude pro mě. Sem tam se sice ke mně chová hezky, ale stále vím, že tohle nikdy nemůže klapat. Je to idiot a já kvůli němu znovu brečet nebudu. Je to zbytečné.

Vstala jsem a převlékla se do plavek. Věděla jsem, že když si Harry usmyslí, tak si pro mě dojde a do toho bazénu budu muset ať se mi chce nebo ne. Prostě jsem těmhle vysilujícím scénám chtěla předejít.

''Jdeš do toho bazénu?'' opřela jsem se o zeď v jídelně. Harry seděl v čele stolu úplně vzadu a něco cvakal do notebooku. Ani si nevšiml, že jsem přišla. Chvilku mě pozoroval než promluvil.

''Už jsi si to konečně rozmyslela jo?'' zvedl koutek do pokřiveného úsměvu. Jen jsem pokývala hlavou a rozhlédla jsem se po místnosti. Bála jsem se tak nějak s Harrym naváz oční kontakt.

''Ty jsi nenapravitelná. Včera jsem to toleroval, ale dneska už ne. Odpovídej laskavě zřetelně'' říkal a přitom šel ke mně.

''Jo'' odflákla jsem odpověď.

''Jo a to protočení očí, když tady byla Emma. To mělo znamenat jako co?'' založil si ruce na prsou.

''Bože'' rovnou jsem se otočila a šla na zahradu. Aby se neposral.

Byla jsem zabalená v ručníku a před vstupem do bazénu jsem ho zahodila někam dál do trávy.

Voda byla studená, ale vzhledem k tomu, že bylo asi 40 stupňů, to bylo příjemné schlazení.

''Dneska a zítra mám hodně práce, ale dám ti na výběr. Chceš šukat teď a nebo až zítra ráno?'' připlaval ke mně Harry.

''Dej mi svátek Harry'' plavala jsem od něj pryč.

''Ten máš každou neděli'' usmál se na mě. Koukala jsem na něj a přemýšlela, jak mu mám říct, že s ním po dnešku vážně nechci hned spát. Ale nic jsem nemohla vymyslet.

''Hele, můžeme si o tvém volnu ještě promluvit. Mohla by jsi mít volno ve středu a v neděli. Ale když dovolenou mít nebudeš, tak uděláš sakra, co řeknu. Tohle už nehodlám znova probírat'' jeho výraz neříkal nic. Netušila jsem jestli je v pohodě a nebo naštvaný. Buď je dobrý herec a nebo je vážně takhle náladový.

''Já, ale'' nedořekla jsem to, protože mi Harry položil prst na pusu a umlčel mě tak.

''Žádný ale. Pokud se mnou nebudeš dneska spát, tak mi to uděláš pusou. Je mi jedno co si zvolíš. A je mi jedno jestli chceš nebo ne'' zamračil se na mě a očekával mou odpověď.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 25. srpna 2016 v 15:37 | Reagovat

Fantastický <3 Doufám, že co nejrychleji přidáš další díl <3

2 rainorchid rainorchid | Web | 26. června 2017 v 0:41 | Reagovat

Sedíš tam a najednou k tobě připlave tenhle kapr a vlepí ti pusu. :D  :D Bomba! Skoro som umrela smiechom :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama