14. Jdi pryč

25. srpna 2016 v 13:11 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Cítila jsem se tak sama a tak prázdná. Jako kdybych zůstala sama. A pak mi to došlo. Já jsem vlastně doopravdy sama. A to mě rozbrečelo ještě víc. Brečela jsem ani nevím, jak dlouho. Nešlo přestat, ale nakonec už mi moje zásoba slz došla. Jen jsem tam tak ležela. Oči zalepené od slzy, tváře celé mokré a i trochu vlasy. Křečovitě jsem se nadechovala a doufala, že se stane zázrak. Že na mě třeba ten strop, na který koukám, spadne. Ale nic. Svět se točil dál a nikdo ho kvůli mně nezastavil. Ani už nezastaví. Zavřela jsem oči a jen tak vnímala tu tmu pod víčky. Ani jsem nedokázala nad ničím přemýšlet, prostě to nešlo. Uslyšela jsem jak odjíždí auto, ale moje schopnost pohybu byla nulová. Někde dole bouchly dveře. Pak se ozývaly tupé rány, jak někdo vybíhá schody. Za chvilku už Harry ťukal na dveře od mého pokoje. Křičel ať otevřu, ale já neměla sílu odpovědět a tak jsem prostě jen tupě pozorovala ty bílé dveře.

''Tak kurva otevři ty zasraný dveře!'' zakřičel Harry asi po páté, ale já nic. Klepal a mlátil do těch dveří, ale bylo mu to k ničemu.

''Sarah! Necháš si to sakra alespoň vysvětlit?'' zklidnil zase svůj hlas. Rozhodla jsem se, že vstanu. Došla jsem ke dveřím a opřela si o ně svou hlavu.

''Jdi pryč'' odpověděla jsem tak, jak nejvíc nahlas to šlo, ale stejně to bylo jen zašeptání. Harry už neodpověděl. Bylo ticho, ale já věděla, že za těmi dveřmi stále je. Slyšela jsem ho.

Tohle chce horkou vanu. Na uklidnění nervů.

Vanu jsem si naplnila tak moc, že skoro přetékala. Cítila jsem, jak se moje svaly uvolňují. Samozřejmě jsem zase do koupele nalila levanduli, na lepší uklidnění. Vdechovala jsem ji tak moc, že se mi potom z toho točila hlava. Ale stejně to bylo příjemné. Jenže mi to brzy zkazila ta vzpomínka na to, jak na mě ta blonďatá čubka křičí ''Tak se o mého snoubence hezky starej..''. Jak tohle mohl Harry udělat? Jak to mohl udělat mě a jí? Ten její hlas v mé hlavě byl vážně nesnesitelný. Potopila jsem se a držela se pod vodou jak nejdéle mi to moje plíce umožnili. Když jsem se vynořila, byla jsem hrozně udýchaná a chvilku mi trvalo než jsem rozeznala obrysy koupelny. Dál jsem tam jen tak ležela, i když voda už potom byla ledová. Klepala jsem se zimou, ale to mě trápilo asi ze všeho nejméně.

Zabalená ve voňavém županu, s ručníkem na hlavě jsem ležela v posteli a koukala zase do stropu. Na nic jsem radši nemyslela, protože vím, že bych si představila zase tu blonďatou hlavu.

Moje břicho začalo vydávat zvuky a tím mi dávalo signál, že mám zase hlad. Vždyť jsem asi před čtyřmi hodinami jedla jogurt a rohlík. To musí stačit! Ale pak jsem začala mít i křeče a věděla jsem, že budu muset opustit tenhle pokoj. Bohužel. Pomalu jsem otevírala dveře a koukala jestli za nimi není Harry, ale nebyl.

Rychle jsem seběhla schody a pomalu nakukovala do místností jestli někde je. Kuchyň byla jako poslední a tak jsem si oddychla, když jsem tam došla a nikoho jsem cestou nepotkala. V kuchyni bylo na lince nějaké přiklopené jídlo a na něm vzkaz 'Pro Sarah'. Takže tohle je očividně moje. Odklopila jsem to a tam byl salát s kuřecím masem. Musím uznat, že to chutnalo vážně skvěle. Kdybych si mohla přidat, tak to udělám. Všechno to jídlo jsem zapila sodovkou a rozhodla se rychle přesunout do svého pokoje. Díky rychlému přesunu jsem vybíhala schody po dvou a koukala si na nohy, abych nezakopla. Jenže místo toho jsem do něčeho narazila. Byl to Harry. Chtěla jsem jít dál, ale on mě držel za ramena a koukal na mě. Měla jsem sto chutí do něj začít koupat a kousat, nevím co ještě. Prostě jsem věděla, že bych ho nejradši zabila. Jenže jsem tam prostě jen tak stála a zírala na něj stejně, jako to dělal on.

''Jsi v pořádku?'' řekl po chvíli.

''A ty? Ty jsi na tom psychicky dobře? Protože já myslím, že moc ne'' odpověděla jsem a zatnula pěsti.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 25. srpna 2016 v 14:00 | Reagovat

Facka! Facka! Doufám, že mu dá facku! :-D  :-D

Bombový díl <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama