12. To snad ne

25. srpna 2016 v 13:10 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
*Sarah*

Pomalu jsem pootevřela oči a viděla, že je stále světlo. Nebo je už světlo? Kolik může být hodin? Pamatuji si, že jsem telefon nechala dole v koupelně. Pootočila jsem hlavu a uviděla jsem na svém nočním stolku položený můj telefon. A u něj i vzkaz.

Až se probudíš, tak se oblékni do věcí, co máš na stole. Chovej se pak laskavě slušně. Děkuju Harry

Aha? To jsem mohla čekat. Vyspím se s ním a pak se z něj zase stane ten idiot jako dřív. Po chvilce protahování a zjištění, že je deset ráno, jsem tedy vylezla z postele. Šla jsem ke stolku, kde leželo oblečení. Byla to černé tričko a černé džíny. Nechápu, proč si to mám oblékat.

To co jsem si na sebe oblékla mi zrovna moc neslušelo. Měla jsem nášivku na náprsní kapse, bylo tam moje jméno. Vůbec nechápu, co to má znamenat. Je tohle snad nějaká Harryho úchylka? Chci vůbec vědět, o co tady jde? Ale jo, nic hrozného to být nemůže. Za tu krátkou dobu co jsem tady, už mě fakt nemůže nic překvapit.

V klidu jsem zašla ještě do koupelny a rozhodla se, že vyzkouším nějaký ten make-up. Chvilku jsem se tam s tím patlala a pak uznala, že to není až tak špatný. Dokonce jsem se sama sobě líbila. Jsem připravena se jít ukázat Harrymu.

Vyšla jsem ze svého pokoje a skoro s velikým úsměvem jsem si to razila dolů po schodech. Jenže jsem se najednou zarazila. Dole totiž někdo mluvil a Harry to nebyl. Byl to ženský hlas. Snažila jsem se vyrozumět nějaké slovo, ale všechno bylo spíš spojené dohromady a vůbec tomu nešlo rozumět. Stála jsem tam jako opařená. Vzpomněla jsem si na Harryho hovor ze včerejška, do kterého mi nic nebylo. Tahle žena měla přijet, ale pohádali se. Kdo to sakra je? Když jsem si myslela, že všechno může být hezké a že se to zlepší, tak se něco posere? Uklidňovala jsem se a říkali si, že to třeba bude sestra a nebo jeho máma. Ani jsem vlastně neviděla jedinou fotku kdekoliv vystavenou. Nemá tady, žádné fotky. Z koukání někam do neznáma mě vyrušilo cinknutí mobilu. Mého mobilu. Vzpamatovala jsem a rozeběhla se rychle do mého pokoje k mobilu na stolku. Věděla jsem, že mi píše Harry, protože kdo jiný by to byl, že?

Harry: Nechceš už třeba vstávat?

Já: Já už jsem dávno vzhůru.

Harry: A že by jsi se laskavě přišla ohlásit dolů?

Já: Máš návštěvu a tak jsem si myslela, že se to nehodí. A také nechci rušit.

Harry: Chtěl jsem ti nejdřív napsat ať dolů nechodíš, ale ona tě chce hrozně poznat. Takže bohužel. Budeš sem muset naklusat.

Já: Kdo je ta ona?

Harry: Emma

Já: A to je..?

Harry: To je složitější. Do deseti minut buď laskavě dole!

Já: Fajn

Harry: A chovej se prosím slušně!

Já: A co když se tak chovat nebudu?

Harry: Dostaneš na holou

Na tohle už jsem mu raději neodpověděla. Dělá jako kdybych se neuměla vůbec chovat a pak mě chceš ještě trestat? Dokážu si představit, jak se právě teď šklebí.

Proč je to ale složité? A ta Emma je co zač? Co tady chce? Proč mě chce poznat? Tolik otázek a ani jedna odpověď. Harry mě s ní asi moc seznamovat nechce, jestli jsem to dobře pochopila. Kdo by se taky chlubil s holkou, kterou pouze píchá..

Oklepala jsem se a nasadila falešný úsměv. Sešla jsem schody a procházela všemi místnostmi. Ale nikdo nikde. Došla jsem až do kuchyně a tam vlezla do ledničky. Kdy jsem naposledy jedla? Včera ráno? Díky Harrymu už se nestíhám ani najíst. Vzala jsem si jogurt a rohlík. Zase jsem si sedla jako včera ráno na linku a jedla svou snídani. Koukla jsem se z okna. Konečně jsem je našla, protože byli na zahradě. Ona byla v plavkách. Byla to vysoká a hubená blondýnka. Harry tam byl v těch sexy teplácích ze včerejška a černém tričku, ve kterém vypadal jako nějaký 'bad boy'. Nad tímhle jsem se musela pousmát. Harry je mafián a taky se tak někdy chová, někdy je až děsivý.

Už jsem měla snědeno a tak jsem slezla dolů. Celou dobu co jsem je pozorovala si tam o něčem povídali. Otočila jsem se a umyla si ruce. Když jsem se otočila, tak Harry klečel u kraje bazénu a koukal na Emmu, která už nyní v bazénu plavala. Usmíval se na ní. Tenhle úsměv jsem u něj ještě neviděla. Emma po Harrym cákla vodu a začala se tomu šíleně smát. Vypadali jako malé děti. Harry se tomu také pousmál. Kdybych to udělala já, tak by se na mě zamračil. On se k té Emmě chová jinak než ke mně.

Emma se ani jednou nepotopila. Její vlasy se asi ani nesměly dotknout vody.

Nevím proč, ale tak trochu jsem si říkala, že takhle jsem včera mohla dopadnout taky. Jenže jsem si vyskakovala. Kdybych se tak třeba nechovala, tak by na mě Harry potom nemusel být hnusný. Ale zase by mi nesplnil to moje přání. Teď vím, že to nebyl špatný krok. Užila jsem si to a jsem z toho šťastná. Koukla jsem zase na tu Emmu. Plavala k Harrymu a. O můj bože! Oni si dali pusu. Co má tohle znamenat?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 25. srpna 2016 v 13:53 | Reagovat

Boží! Naprosto boží!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama