11. Chci to něžně

21. srpna 2016 v 16:29 | •Dom• |  Mafiánský zmetek
Líbal mě na bradu, na krk až se dostal k mým prsům. Jemně jazykem obkroužil kolem mojí bradavky a pak ji chytil do zubů. Zavibrovalo to se mnou a unikl ze mě jeden sten. Rychle jsem se kousla do rtu a rukou vjela Harrymu do vlasů. Chytila jsem jeho hlavu a přitáhla si ji k té své. Usmívala jsem se na něj a on mi úsměv oplácel. Dala jsem mu pusu na nos, pak ho políbila na rty . Užívala jsem si každý jeho pohyb po mém těle. Dala jsem svoje ruce na jeho záda a trochu přejela nehty po jeho nahé kůži. Přišlo mi, jako kdyby mi zavrněl do polibku. Musela jsem se nad tím pousmát. Harry pode mně strčil ruku a během chvilky se se mnou přetočil. Seděla jsem na jeho klíně. Vzala si jeho hlavu do svých dlaní. Rozdávala jsem mu pusy po krku. Napadlo mě, že mu oplatím ten cucflek, co mi udělal. Přisála jsem se rty na jeho kůži a on jen mlaskl. Chytil mou hlavu do rukou a odtáhl od krku.

''Tohle nedělej'' přimhouřil trochu oči. Trošičku mě to zmátlo. Proč on může a já ne?

''Ty jsi to udělal taky. Ale fajn'' řekla jsem a usmála se.

Chytil mě za zadek a lehce ho stiskl. Kousla jsem se zase do rtu, abych udržela sten, který ze mě chtěl vyjít. Harry mi stiskl zadek ještě víc a já sten neudržela. Zaklonila jsem hlavu a vzdychla. Harry se najednou posadil a políbil mě na hrudník. Začala jsem se pohupovat na Harryho klíně. Cítila jsem, že se mu to líbí, protože jeho kamarád v kalhotách začal být tvrdší. Harry mi vzdychl do ucha.

''Popojedeme dál?'' mrkla jsem na něj.

''Samozřejmě, že jo'' usmál se. Zase jsem ležela na svých zádech a Harry měl hlavou mezi mýma pokrčenýma nohama.

''Teď klidně zavři oči'' zašeptal a mě se ulevilo, že to mohu udělat. Zavřela jsem je a pak už jen cítila, jak začal pracovat svým jazykem. Pomalu s ním kroužil a pak začal kmitat a dráždit tím moje citlivé místo. Trošičku jsem pohybovala pánví a tak to chvilkami bylo více intenzivní. Nahlas jsem vzdychla a Harrym jako kdybych vydala nějaký povel, do mě zasunul jeden svůj prst. Chvilku s ním pohyboval a pak přidal i druhý. Bylo to božské. Jeho jazyk a prsty byly jako hudba, která vás uklidňuje a vy nechcete, aby přestala hrát. Jak už to bývá i v hudbě, vždycky je někde to vyvrcholení. A já věděla, že u mě už zachvilku vypukne.

''Harry'' zavzdychala jsem Harryho jméno a on zrychlil svými prsty. Moje tělo se najednou dostalo do extáze a já už jen stihla vydat krátký sten a pak spadla do menší bezvědomí. Když se moje srdce trochu uklidnilo, tak jsem se podívala na Harryho, který se na mě roztomile usmíval. Až teď jsem si všimla, že má roztomilé ďolíčky. Nevinně jsem se na něj usmála a on vstal z postele a začal si rozvazovat mašličku na teplácích.

''Chceš pomoc?'' zašeptala jsem.

''Někdy jindy'' odpověděl a já pokrčila rameny. Když tedy nechce, tak nechce.

Pod tepláky už neměl nic, takže přede mnou teď stál nahý. Ty tetování ho dělaly sexy. Ale jeho srdce bylo z kamene. To bylo to odporně nechutné, co mi ho zhnusilo. Teď si s ním sice užiji, ale stále pro mě bude ten, co mě má jenom jako nástroj k ukojení svého chtíče.

Na tohle teď nebudu myslet. Musím si užít svou chvilku.

Harry si zase ke mně vlezl, ale tentokrát pod tenkou peřinu. Jako kdyby se styděl. Vklouzla jsem k němu pod peřinu a sedla si zase na jeho klín. Můj rozkrok už nebolel tak, jako mě bolel ráno a za to jsem děkovala bohu. Teď jsem jen chtěla zažít to, co jsem zažila před chvilkou, díky jeho hbitému jazýčku a šikovným prstům.

Harry mě chytil za boky a trochu mě nadzvedl. Jednou rukou mě pustil a tou napomohl, aby do mě pomalu vnikl. Uvolnila se a víc se na jeho penis posadila. Cítila jsem, jak moc plná jsem. Jak už by se tam nevešel snad ani milimetr. Harry zase vrátil svou druhou ruku na můj bok a začal mě nadzvedávat a zase dávat dolů. Po chvilce jsem se dostala do správného rytmu a zapřela se o Harryho ramena. Začala jsem sama pomalu přirážet a Harry mě celou tu dobu stále pozoroval.

Díky jeho očnímu kontaktu jsem pociťovala všechnu tu slast, která se ve mně začala hromadit a tak jsem začala i vzdychat. Harry se kousl do spodního rtu a já věděla, že tohle je díky mojí práci. Měla jsem nutkání ho kousnout do toho jeho zatraceného rtu. A tak jsem to udělala. Když jsem Harryho ret pustila, tak jsem ho začala líbat. A čím rychleji jsme se s Harrym líbali, tím rychle jsem se pohybovala.

''Bože'' vzdychla jsem do polibku.

''Už. Kurva. Jo''řekl Harry křečovitě a svou pánví mi vycházel naproti. Díky tomu jsem se rychleji udělala. Zaklonila jsem hlavu a zaryla nehty do Harryho ramen. Na chvilku jsem znehybněla a pak po vzpamatování jsem z Harryho slezla a lehla si vedle něj. Dostala jsem tolik energie a pak během sekundy ve mně bouchla a někam se vypařila. Zpocená a udýchaná jsem se přitulila k Harrymu.

''Děkuju'' zamumlala jsem a spokojeně usnula.

*Harry*

Dala mi ruku přes můj hrudník a během chvilky pravidelně oddychovala. Tou svojí větou, že chce abych se s ní vypsal, mě zmátla. Čekal jsem, že mi vrazí facku a co nejrychleji zdrhne. Rozhlížel jsem se po jejím pokoji a přemýšlel, co asi budu dělat dál. Ale ona mě dost zmohla a tak jsem hned po ní také usnul.

**

Probudil mě nějaký zvuk, co se ozýval z venku a tak jsem rychle otevřel oči. Chvilku jsem se snažil ten zvuk rozeznat a pak mi to došlo. Do prdele to je auto. Snad nepřijela ona. Kurva. Pomalu jsem se snažil vylézt z postele, abych neprobudil Sarah. Když jsem opustil postal, běžel jsem se kouknout z jejího okna ven. Do hajzlu. Co tady chce? Vždyť jsem řekl, že nemá jezdit a ona je tady.

Oblékl jsem si tedy svoje tepláky a rychle jsem přeběhl do mojí ložnice, která byla hned vedle pokoje Sarah. Tam jsem si ze své šatny vzal černé tričko. Přendal jsem si ho přes hlavu a zase utíkal po schodech k hlavním vchodovým dveřím. Nasadil jsem obličej- právě jsem pracoval-, vydýchal jsem se a pak otevřel jsem dveře.

''Ahoj Emmo'' usmál jsem se.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carol-World Carol-World | Web | 21. srpna 2016 v 23:53 | Reagovat

Hádám, že to bude jeho přítelkyně :-! Proč zrovna v tom nejlepším jsi to ukončila?! Nenávidím tě za to :-D

2 rainorchid rainorchid | Web | 26. června 2017 v 0:17 | Reagovat

jeho kamarád v kalhotách

3 rainorchid rainorchid | Web | 26. června 2017 v 0:17 | Reagovat

:-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama